Arts University Bournemouth - Arts Study Abroad Programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sztuka University College w Bournemouth (AUCB) oferuje uznanych międzynarodowo sztuki designu, mediów i wydajności krótkie Arts Study Abroad programy dla studentów.


Sztuka Study Abroad Kursy są dla studentów, którzy chcą spędzić czas nauki w Wielkiej Brytanii, ale niekoniecznie chcą wydawać 2 - 3 lata w innym kraju. Nasze programy zapewniają studentom zagranicznym możliwość spędzenia 10 tygodni, 20 tygodni lub 30 tygodni studiuje u boku naszych studiów lub dyplom studentów w ekscytującym, światowej sławy College twórczego Uniwersyteckiej.


Istnieje Arts Study Abroad kursy dla studentów, którzy mają ograniczone lub rozległe sztukę i doświadczenie projektowe w wybranym tematem:


BA (z wyróżnieniem) 10 tygodni Arts Study Abroad UK - Jeśli jesteś już studentów na kierunku studiów i chcieliby spędzić część swojego kawalera stopni 's w jednym z najbardziej utytułowanych uczelni specjalistycznych w Wielkiej Brytanii, gdzie można zarabiaj punkty kredytowe do twojego stopnia nasz BA (z wyróżnieniem) 10 tygodni Study Abroad Sztuka kursy brytyjskie są najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.


Wprowadzenie do sztuki studiów za granicą Wielkiej Brytanii - Jeśli nie rozpoczął stopień specjalisty jeszcze lub masz ograniczoną sztukę i doświadczenia w zakresie projektowania, możesz ubiegać się o wprowadzenie do Studium Sztuki za granicą w Wielkiej Brytanii.W zależności od wieku i poziomu prac dołączyć naszym studentom dyplom za 10-20 tygodni do rozwijać portfolio BA (z wyróżnieniem) aplikacji.


Angielski przygotowanie do studiów za granicą Arts w Wielkiej Brytanii - Jeśli chcesz ubiegać się o (z wyróżnieniem) BA oczywiście i potrzebują wszechstronnego portfolio, a także poprawić wyniki języka angielskiego, potem nasze 24 tygodnie angielski przygotowanie do studiów za granicą kurs Arts UK pomoże Ci przygotować się zarówno Twój język i sztuka oraz możliwości konstrukcyjne do zastosowania w każdej Sztuki i Projektowania Uniwersytetu Specialist College.


Sztuka na zamówienie Study Abroad UK - Jeśli istniejące doświadczenie, lub jeśli szukasz bardziej konkretnego kursu, zaprojektowane wokół indywidualnych potrzeb edukacyjnych, możemy zaoferować Państwu na zamówienie Study Abroad Program Arts UK.Możesz dołączyć do studentów na wielu różnych kursach i dodatkowo otrzymywać jeden do jednego czesnego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Programy

Ta szkoła oferuje również: