Walden University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Walden University

Wpływ na swój świat z dyplomem z Walden. Zacznij już dziś!

Certyfikat programy studiów i Walden są zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących. Przesłać formularz po prawej stronie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób można dokonać zmiany i rozwój kariery.

Przez ponad 40 lat, specjaliści Walden University, akredytowaną instytucję, pomógł pracy osiągnąć swoje cele edukacyjne. Studia Walden i certyfikatów są zaprojektowane, aby pomóc uczniom odkrywać aktualne trendy na rynku, zdobyć odpowiednie umiejętności, które mogą być bezpośrednio stosowane w świecie rzeczywistym i tworzenia pozytywnych zmian w życiu społecznym i społeczności.

Studenci są prowadzone przez wykładowców, którzy są zarówno naukowcy i praktycy, przynosząc perspektywy akademickiej i praktyczne doświadczenie w klasie online.

Dlaczego warto wybrać Walden?

 • Opcje: Walden oferuje obecnie ponad 80 programów studiów, ponad 370 specjalnościach i stężenie, i ponad 50 programów certyfikatów, dzięki czemu można znaleźć program lub obszar badań, co potrzeba.
 • Peer: W społeczności Walden, który składa się z ponad 127,600 studentów i absolwentów, masz sieć rówieśników, którzy mogą wspierać Cię w podróż.
 • Wiele perspektywy: zróżnicowane ciało studenta Walden pochodzi z wszystkich 50 stanach USA i ponad 150 krajach.
 • Wydział Expert: ponad 3000 członków wydziału Walden są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy wprowadzają w świecie rzeczywistym doświadczeniem do swoich zajęć.
 • Satysfakcja Student. 91% Walden absolwentów, którzy odpowiedzieli na 2013 badania Walden wskazane jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z ich macierzystej uczelni *
 • Źródło: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Rekrutacja

Warunki przyjęcia na studia Walden University jest różne w zależności od programu i poziomu studiów. Walden doradcy skolaryzacji są dostępne, aby pomóc w każdym etapie procesu aplikacji internetowych, z podjęciem decyzji, który program jest dla Ciebie do ubiegania się o pomoc finansową. Doradcy wpisowe może również wyjaśnić transferu Walden z polityką kredytową dla przeszłych doświadczeń edukacyjnych.

Czesne i pomoc finansowa

Płacenie za edukację może być wyzwaniem, ale Walden pomaga zidentyfikować wiele możliwości finansowania, które są dostępne dla Ciebie, w tym stypendiów, grantów i pożyczek federalnych i prywatnych. Możesz również skontaktować się z pracodawcą, aby zobaczyć, czy oferują one czesnego zwrotu dla swoich kursów. Walden rejestracji doradcy mogą pomóc określić, które opcje są dostępne fundusze do ciebie. Dodatkowo, można zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przeniesienie kredytów przyznanych wcześniej. Większość programów podyplomowych Walden pozwalają przenieść się do 50% swoich wymaganych punktów.

Wspieranie Twój sukces

Walden celem jest pomoc w dotarciu do Ciebie. Od pierwszego dochodzenia na każdym etapie studiów, można korzystać z szerokiej gamy usług wsparcia dla studentów mających na celu pomóc Ci osiągnąć sukces w podróż edukacyjną. Walden świadczy następujące usługi dla studentów: Doradcy osobisty: Odbiór osobisty uwagę od doradców w rekrutacji, pomocy finansowej, środowisk akademickich i innych usług wsparcia, aby większość swojego programu online.

Pomoc techniczna: Badanie bezproblemowe znając masz 24/7 dostęp do pomocy technicznej Walden.

Wsparcie zwyczaj Online uczniów: Dostępne w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu, biblioteka internetowa Walden posiada ponad 64.000 czasopism pełnotekstowych, ponad 100 baz danych i ponad 3 mln rozprawy. Różnorodne usługi są dostosowane do specyfiki internetowych doktorantów, w tym katalogu specjalizacji wydziału badań i pomocy z obrony pracy doktorskiej i ustnych.

Centrum pisząc: Wyostrz swoje umiejętności pisarskie przy wsparciu Walden Pisanie Center, które oferuje zasoby i korepetycje online, w pełnym wymiarze czasu profesjonalnych redaktorów i wychowawców.

Rezydencje akademickie: Sieć z wykładowców, pracowników i rówieśników w w-osoby rezydencji, zaprojektowane w celu uzyskania dodatkowych badań i pisania wsparcie dla master's- lub studiów doktoranckich poziomu.

Career Services: Career Services Center oferuje doradztwo Walden jeden-na-jednego i portfolio online zasobów, aby pomóc z zadań krytycznych, takich jak wznowić piśmie, poszukiwania pracy i strategii wywiadu.

Nauka on-line

Elastyczność i wsparcie Walden umieścić swoją edukację w zasięgu ręki. Będziesz korzystać z kompleksowego doświadczenie uczenia się on-line, która zawiera:

 • Wygodny daty rozpoczęcia przez cały rok.
 • Orientacja które przygotowuje do sukcesu w internecie.
 • Możliwość zakończenia zajęć, kiedy i gdzie jest to wygodne dla Ciebie.
 • Dostęp do kursów i materiałów na smartfonie lub tablecie.
 • Zasoby multimedialne przeznaczone do zwiększenia kształcenia uczniów: filmy, studia przypadków, symulacje, artykuły, czasopisma i tematy do dyskusji.
 • Globalna społeczność online z wykładowców, studentów i absolwentów.

Kursy Walden skupić się na praktycznych umiejętności i strategii można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy. Będziesz zachęcać do korzystania, czego uczymy się o rozważenie innowacyjnych rozwiązań rzeczywistych problemów, a wiele programów oferuje możliwość ubiegania się to, czego nauczyli się przez doświadczenie praktyka. Kursy uwzględniać bieżące prace badawcze i badania przypadków w celu zwiększenia krytycznego myślenia. Nasz Format Internecie zachęca do współpracy i dyskusji, dzięki czemu można dowiedzieć się z innymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Wydział

Wykładowców Walden koncentrują się na Twój sukces. Nasz ekspert wydziału obejmuje uczonych, naukowców i wybitnych przywódców, którzy są wybrane do ich poświadczeń akademickich i przemysłu, jak i dla ich umiejętności dydaktycznych. Działają one jako mentorów i doradców oraz wspieranie wspierającego i integracyjnego środowiska uczenia się.

Oto liczby: 86% członków wydziału Walden posiadać co najmniej jeden stopień doktora, jak i zbiorowo, które otrzymały ponad 900 nagród za swoje osiągnięcia zawodowe i wybitny wkład w swoich dziedzinach. The Walden wydziału obejmuje również 26 Fulbrighta Scholars lub specjalistów. Mają szeroki zakres empirycznych i kulturowych i excel na zintegrowanie ich wiedzy w klasie.

Alumni Społeczność

Walden University ma ponad 79,800 absolwentów w całej 135 krajach na całym świecie. Nasi absolwenci są obsługiwane przez stowarzyszenie aktywnych absolwentów, który utrzymuje absolwentów podłączone do studentów, wykładowców i kolegów absolwentów większej społeczności Walden. Alumni uczestniczyć w działaniach regionalnych i pozostać włączone przez Ambasadora Absolwentów Programu myWaldenAlumni-nasi absolwenci Portal-i publikacja podpis uczelni, magazyn Walden, który podkreśla osiągnięć naszych absolwentów dwa razy w roku.

Akredytacja

Walden University jest akredytowany przez Higher Learning Komisji i członkiem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden jest dumny, że zdobył specjalistycznych akredytacje z następujących organizacji:

 • Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE)
 • Rada Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP)
 • Komisja na Collegiate Pielęgniarstwa Edukacji (CCNE)
 • Rada Akredytacji doradztwa i Programów Edukacyjnych pokrewnych (CACREP)
 • Project Management Institute (PMI) ® Globalnego Centrum Akredytacji (GAC) Programy edukacyjne dla zarządzania projektami
 • Rada Akredytacji Inżynierii i Technologii, Inc. (ABET)

Akredytacja potwierdza, że ​​uniwersytet i jego programy są wysokiej jakości i oferują odpowiednie treści. Akredytacja Walden University oznacza:

 • Studenci, którzy zakwalifikują mieć dostęp do pomocy federalnej dla studentów.
 • Punkty zdobyte łatwiej przenieść niż kredytów przyznanych w instytucjach non-akredytację.

Przy ocenie poświadczeń, pracodawców i uczelnie często patrzą na kandydatów, którzy zdobyli dyplom z akredytowanych uczelni.

Znajdź informacje na temat kosztów, rodzaje okupacyjnych, kursów zakończeniu, a mediana zadłużenia kredyt dla tych programów na http://www.waldenu.edu/programdata.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Edukacja Specjalistyczna (eds)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Weź swoją karierę dalej, szybciej, z edukacji online Walden University Specialist (EDS) programów. Te programy EDS przygotować się do realizacji nowych ról przywódczych podczas stworzyć podstawy do kontynuowania doktorat [+]

Weź swoją karierę dalej, szybciej, zdobywając wykształcenie Specialist (EDS) online stopnia z Walden University. Nasze programy EDS może przygotować się do realizacji nowych ról przywódczych podczas stworzyć podstawy do prowadzenia doktora, jeśli tak zdecydujesz. Dołącz do nauczycieli państwowych ponad 100 w roku, którzy wybrali Walden University w celu uzyskania ich wykształcenie. Z Lifelong Learning Pathway Walden, studenci w większości naszych doktorat w dziedzinie edukacji, programy Doctor of Education (EDD), i Edukacji Specjalista (EDS) ma wiele tych samych kursów początkowych. Można uruchomić w jednym z naszych post-magisterskich lub doktoranckich w dziedzinie edukacji i przenieść się do innego programu studiów, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. W programie Walden EDS, można: Zbuduj swoje poświadczenia szybciej i przy niższych kosztach niż potrzebny do uzyskania doktoratu. Przenieść kredytów z wcześniejszego zajęć i przyspieszyć czas do ukończenia studiów. Otrzymuj dedykowanego wsparcia, od pierwszego przebiegu swojego projektu zwieńczeniem. Poznaj wyzwania w świecie rzeczywistym w umiejętności edukacyjnych i wzmocnienia, aby promować zmiany społeczne. PROGRAMY EDS w Curriculum, instrukcji, oraz o ocenach EDS w edukacji wczesnoszkolnej (Non-Licensure) EDS w administracji oświatowej i przywództwa (Non-Licensure) EDS w Educational Leadership i Administracji (Principal Przygotowanie) EDS w Technologii Edukacyjnych EDS w Reading, umiejętności i oceny (Non-Licensure) EDS w Pedagogiki Specjalnej (Non-Licensure ) Można pracować nad swoim stopniu z prędkością, która jest właśnie dla Ciebie. Tradycyjny: Weź jeden kurs na raz. Zaliczki w ramach programu stale podczas zarządzania inne zobowiązania. Fast Track: Weź dwa kursy na raz. Poświęcić więcej czasu na program i zakończyć swój stopień wcześniej. [-]

Magister Pracy Socjalnej (MSW)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Przygotuj się do poszerzenia swojej kariery społecznej pracy z Mistrzem online Social Work (MSW) z Walden University. Studia Ta internetowa mistrza pomaga rozwijać umiejętności potrzebne do [+]

Przygotuj się na rozwój społeczny kariera z CSWE akredytowanych Master of Social Work (MSW) z Walden University. Studia Ta internetowa mistrza pomaga rozwijać umiejętności potrzebne, aby stać się pracownikiem socjalnym. Zaprojektowany, aby sprostać potrzebom pracujących studentów, studia Walden-line pozwala wybrać jedną z trzech opcji realizacji stopni, dzięki czemu można zakończyć program w ramach czasowych, które pracuje dla Ciebie. Nasz program MSW wykorzystuje napisane studia przypadków; Nagradzane, dostosowane case studies wideo; rezydencje w osoby; i doświadczenie praktyczne, aby zapewnić Państwu rzeczywistym świecie nauki zwiększyć swoją wiedzę o tej dziedzinie. Program może przygotować się do rozpoczęcia kariery w różnych ustawień, takich jak szpitale, prywatne praktyki, agencje usług społecznych i psychicznych klinikach. Stężenia Zaawansowane Praktyka kliniczna Wojskowy Praca socjalna Praca socjalna w opiece zdrowotnej Praca socjalna z dziećmi i rodzinami Master of Social Work programu (MSW) Walden University jest akredytowany przez Radę w dniu Edukacji Pracy Społecznej (CSWE), wyspecjalizowany organ akredytacyjny uznanej przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (Chea). Komisja CSWE w sprawie akredytacji jest odpowiedzialny za opracowanie norm, które określają właściwe przygotowanie do profesjonalnych pracowników socjalnych oraz zapewnienie, że programy prac społecznych spełniają te standardy. Minimalna poświadczeń akademickim wymagane do uzyskania uzyskaniu pozwolenia na wykonywanie zawodu pracownika socjalnego w większości państw jest Master of Social Work (MSW) z programu akredytowanego przez Radę w dniu Edukacji Pracy Społecznej (CSWE). Program MSW Walden University jest akredytowana przez CSWE. Deski licencyjne państwowe są odpowiedzialne za regulację praktyki pracy socjalnej, a każde państwo ma swoje własne wymagania akademickie, uzyskania licencji i certyfikacji. Walden zaleca, aby uczniowie zasięgnąć odpowiedniej pracy społecznej licencji wyżywienie w stanie, w którym zamierzasz ćwiczyć, aby określić szczegółowe wymogi do uzyskania licencji. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć informacje dotyczące wymagań stan-by-state do uzyskania licencji. Jednak pozostaje odpowiedzialność jednostki, aby zrozumieć, ocenić i spełniać wszystkie wymogi licencyjne dla stanu, w którym on lub ona ma zamiar ćwiczyć. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że jego ukończenie zajęć lub programów pozwoli danej osobie osiągnąć uzyskaniu pozwolenia członkowskim zezwolenia, aprobaty, lub inne poświadczenie państwa jako pracownik socjalny. [-]

Master Of Management Information Systems

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Chcesz głębszego zrozumienia sztuk technologicznych rolę w osiąganiu celów i strategii organizacyjnych? Master of Information Systems Zarządzania Walden University został zaprojektowany [+]

Przygotuj się do systemów informatycznych wyższego szczebla i stanowisk kierowniczych technologii w szerokim zakresie korporacyjnych, rządowych, edukacji i ustawienia non-profit. Połączenie zajęć zarządzania i doskonalenia Opisz Mistrz Walden of Information Systems Program Management (MISM) przygotowuje się do: Ocenić, projektowania i zarządzania systemami informacji krytycznych dla dzisiejszych przedsiębiorstw. Ołów drużyny cross-funkcjonalnych i inicjatywy jej zaspokojenie najważniejszych celów organizacyjnych. Przejść do stanowisk kierowniczych. Zaprojektowany, aby szybko i tanio budować swoją karierę IT, program ten pozwala również zarobić Graduate Certificate in Information Systems Po zakończeniu pierwszych czterech kursów. * Jako student Walden, można wybrać, kiedy, gdzie i jak się nauczyć dzięki naszej Format online i MobileLearn®. Dzięki tej technologii, edukacji, można słuchać zajęć na odtwarzaczu MP3, dostęp do sali lekcyjnej z telefonu iPhone, pobierania zajęć do laptopa, i więcej. * Aby otrzymać Graduate Certificate w systemach informacyjnych, należy ukończy pomyślnie ITEC 6111, 6115, Itec Itec 6140 i ISYS 6030 i ubiegać się o certyfikat, który przyznawany jest bez dodatkowych kosztów. [-]

Master Of Public Administration (MPa)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Przeglądaj strategie tworzenia i realizacji programów i projektów, które promują pozytywne zmiany społecznej poprzez Master of Public Administration (MPA) programu Walden University. [+]

Przeglądaj strategie tworzenia i realizacji programów i projektów, które promują pozytywne zmiany społecznej poprzez Master of Public Administration (MPA) programu Walden University. Zdobyć zarządzania i umiejętności organizacyjnych, jak się uczyć, jak podawanie polityki mogą pozytywnie wpłynąć zaniedbywanych populacji. Zbadanie aktualnych badań w dziedzinie, jak ustawić się do promowania współpracy w całej agencji i departamentów. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Sprawiedliwość karna Zarządzania Kryzysowego Globalne przywództwo Polityka zdrowotna Polityki Bezpieczeństwa Wewnętrznego i koordynacja Międzynarodowe organizacje pozarządowe (NGO) Prawa i porządku publicznego Zarząd lokalny rząd trwałych społeczności Nonprofit zarządzania i przywództwa analiza polityki Zarządzanie publiczne i przywództwo Terroryzm, Mediacja i Pokoju [-]

Ms Klinicznej Zdrowia Psychicznego Poradnictwa (cacrep Akredytowanym)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Przygotować się do kariery jako doradcy zawodowego z Walden University CACREP akredytowanych MS w programie Mental Health Clinical Poradni. [+]

Przygotować się do kariery jako doradcy zawodowego z Walden University CACREP akredytowanych MS w programie Mental Health Clinical Poradni. Zbadać zakres zagadnień związanych z dziedziny doradztwa, w tym oceny, problemów prawnych i etycznych oraz interwencji i przygotować, aby pomóc jednostkom i grupom z rodziną, zdrowia psychicznego, kariera, i zagadnień edukacyjnych. Program ten analizuje także technik doradczych, w tym te używane w uzależnień doradztwa i poradnictwa zawodowego. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Poradnia Uzależnień Poradnictwo kariery Poradnia medycyny sądowej Rodziny wojskowe i Kultura Trauma i poradnictwo kryzysowe MS Walden University w Klinicznej Poradni Zdrowia Psychicznego Program jest akredytowany przez Radę Akredytacji doradztwa i Programów Edukacyjnych pokrewnych (CACREP) w poradni zdrowia psychicznego w ramach programu w 2001 roku normy. CACREP jest wyspecjalizowanym organem akredytacji uznane przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (Chea), a CACREP akredytacja jest wymóg uzyskania licencji w wielu stanach. MS w programie Mental Health Clinical Doradztwo ma na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się siedzieć do egzaminów licencyjnych oraz spełniać wymagania akademickie Licensure wielu radach doradczych państwowych. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć wskazówek w kwestii licensure jednak pozostaje obowiązkiem osoby do zrozumienia i spełnienia wszystkich wymagań licensure państwowych. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure państwa. [-]

MSc

Ms Karnej Kierownictwa Sprawiedliwości I Kadry Zarządzającej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

MS w Criminal Justice Przywództwa i Zarządzania Wykonawczego Przygotuj prowadzić zmiany w organizacji i wpływów polityków w swojej społeczności. Jeśli jesteś lub ścigania [+]

Przygotuj się prowadzić zmiany w organizacji i wpływu polityków w swojej społeczności. Jeżeli jesteś ścigania lub wymiaru sprawiedliwości profesjonalny, Walden University może pomóc zdobyć wiedzę i doświadczenie, aby przygotować się na kierowniczych stanowiskach kierowniczych w sprawach karnych lub przejścia do kariery w edukacji lub konsultacji. MS Walden programem Criminal Justice and Executive Leadership Zarządzania łączy karną behawioralną teorię z badań na ludzkich usług, technologii i bezpieczeństwa wewnętrznego, aby pomóc poszerzyć swoje umiejętności zarządzania. Specjalizacje (Oprócz programu ogólnego) Zarządzania Kryzysowego Globalne przywództwo Polityki Bezpieczeństwa Wewnętrznego i koordynacja Prawa i porządku publicznego analiza polityki Zarządzanie publiczne i przywództwo Self-Designed Terroryzm, Mediacja i Pokoju [-]

Ms Nonprofit Zarządzania I Przywództwa

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Poznaj strategie, aby skutecznie zarządzać organizacją non profit w SM Walden University w Nonprofit Zarządzania i programu Leadership. [+]

Poznaj strategie, aby skutecznie zarządzać organizacją non profit w SM Walden University w Nonprofit Zarządzania i programu Leadership. Od pozyskiwania funduszy na ochotnika rekrutacji, program ten odpowiada na potrzeby i problemy współczesnych organizacji non profit. Poszerzyć swoją wiedzę o organizacji non-profit za pośrednictwem międzynarodowych tematów i pojęć zawartych w całym zajęć i badać umiejętności-tym zarządzanie budżetowania, organizacje non-profit, które opierają się na przeprowadzenie ich zadania. Dowiedz się, jak możesz promować pozytywne zmiany społeczne ze stopniem Ta internetowa magistra. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Globalne przywództwo Międzynarodowe organizacje pozarządowe Zarząd lokalny rząd trwałych społeczności Self-Designed [-]

Ms Psychologia Pracy

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 15 miesięcy December 2016 Stany Zjednoczone USA online

Przygotowanie do wejścia na boisko, szybko rozwijającego się (IO) psychologia pracy jako lekarza IO, konsultant, trener firmowej lub działu kadr w SM Walden w przemysłowych i organizacyjnych programu psychologii. [+]

Przygotowanie do wejścia na boisko, szybko rozwijającego się (IO) psychologia pracy jako lekarza IO, konsultant, trener firmowej lub działu kadr w SM Walden w przemysłowych i organizacyjnych programu psychologii. Skupiając się na praktyczne zastosowanie w miejscu pracy, będzie badać zagadnienia, takie jak dynamika grupy, przywództwa, zarządzania wydajnością i szkolenia pracowników, jak zdobyć umiejętności potrzebne do budowy bardziej wydajnych i efektywnych organizacji. Specjalizacje Konsultacji Psychologia Forensic Consulting Ogólna praktyka Zarządzanie Zasobami Ludzkimi International Business Przywództwo Rozwój i Coaching Różnorodność organizacyjna i zmian społecznych Uwaga na uzyskaniu pozwolenia MS w Industrial and Organizational Psychology nie jest programem uzyskaniu pozwolenia i nie przygotujemy indywidualną, aby stać się licencjonowanym psychologia profesjonalny. [-]

Ms Usług Humanistycznych I Społecznych

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Dalsze swoje zaangażowanie na rzecz zmiany społecznej z MS w trybie online Opieki Społecznej i społecznych z Walden. Dzięki profesjonalnie koncentruje się program nauczania, interaktywne studia przypadków i symulacje, i interdyscyplinarnego podejścia, przygotować się do zaspokojenia potrzeb poszczególnych osób, grup i organizacji w kontekście globalnym. Pojęcia i teoria są powołane do życia przez wykorzystanie animowanych studia przypadków oraz Uczenie Wspólnoty Interactive. [+]

Dalsze swoje zaangażowanie na rzecz zmiany społecznej z MS w trybie online Opieki Społecznej i społecznych z Walden. Dzięki profesjonalnie koncentruje się program nauczania, interaktywne studia przypadków i symulacje, i interdyscyplinarnego podejścia, przygotować się do zaspokojenia potrzeb poszczególnych osób, grup i organizacji w kontekście globalnym. Pojęcia i teoria są powołane do życia przez wykorzystanie animowanych studia przypadków oraz Uczenie Wspólnoty Interactive. Zbadać problemów, które są charakterystyczne dla ludzkiego wsparcia i usługami społecznymi, z dostępem do wielu organizacji, aby zrozumieć możliwych strategii i rozwiązań. Z 12 specjalizacje zawodowe koncentruje do wyboru, skoncentrować swoje badania na temat swoich potrzeb i celów oraz rozwijanie umiejętności do Excela w swojej dziedzinie. Specjalizacje - Wspólnota i Opieki Społecznej - Społeczność Interwencja i przywództwo - Conflict Management i negocjacji - Criminal Justice - Katastrofa, Kryzys, a Interwencja - Badania rodzinne i Interwencje - Gerontologia - Globalne Usługi socjalne - Human Services Nonprofit Administration - Mental Health Ułatwienia - Rodziny wojskowe i Kultura - Polityka społeczna i Analiz i Planowania MS w ludzkich i program usług socjalnych, w tym jego specjalizacji, nie ma na celu doprowadzić do uzyskania licencji zawodowej w tym uzyskania licencji jako profesjonalnego terapeuty, doradcy, pracownika socjalnego lub psychologa. [-]

MS W Edukacji (msed)

Online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone Baltimore

Zaprojektowany przez nauczycieli dla nauczycieli, MS Walden w edukacji programu (msed) może pomóc rozwijać wiedzę i umiejętności potrzebne, aby pomóc uczniom odnieść sukces dziś. Dostarczane w formie on-line, program ten odkrywa najlepszych praktyk i najnowszych badań. [+]

Zaprojektowany przez nauczycieli dla nauczycieli, MS Walden w edukacji programu (msed) może pomóc rozwijać wiedzę i umiejętności potrzebne, aby pomóc uczniom odnieść sukces dziś. Dostarczane w formie on-line, program ten odkrywa najlepszych praktyk i najnowszych badań. Przestrzegać nauczycieli mistrzowskie w swoich klasach i uczyć się sprawdzonych technik do tworzenia wspierających środowisk uczenia się. Wybierz jedną z tradycyjnych specjalności online, jak również przyspieszone MS w edukacji (msed) specjalności. Przeznaczony do zmotywowany specjalistów w dziedzinie edukacji, przyspieszone specjalizacje msed pozwalają ukończyć poziom Twojego magistra w ciągu zaledwie 12 miesięcy na naukę tak niskie, jak $ 10,000. * Specjalności Adolescent Literacy and Learning Curriculum, Instruction i oceny (stopnie K-12) Curriculum, Instruction i oceny (stopnie K-12) - Przyspieszone Przywództwo edukacyjne i Administracji (International Non-Licensure) Przywództwo edukacyjne i Administracji (Principal Licensure Przygotowanie) Elementary czytania i pisania (stopnie Prek-6) (Non-Licensure) Elementary czytania i pisania (stopnie Prek-6) (Non-Licensure) - Przyspieszone Elementary czytania oraz matematyki (stopnie K-6) (Non-Licensure) Elementary czytania oraz matematyki (stopnie K-6) (Non-Licensure) - Przyspieszone Integracja technologii w klasie (klasy K-12) Integracja technologii w klasie (klasy K-12) - Przyspieszone Matematyka (stopnie K-6) Matematyka (stopnie 5-8) Matematyki i nauk ścisłych (stopnie K-8) Czytanie i umiejętności korzystania z Reading K-12 Zatwierdzenia Nauka (stopnie K-8) Edukacja Specjalna (Non-Licensure) (stopnie K-12) Edukacja Specjalna (Non-Licensure) (stopnie K-12) - Przyspieszone Nauczyciel Przywództwo (stopnie K-12) Nauczyciel Przywództwo (stopnie K-12) - Przyspieszone Nauczanie uczących się języka angielskiego (klasy K-12) (Non-Licensure) * W oparciu o stawki czesnego w czerwcu 2016 r. Ceny mogą ulec zmianie. Przyspieszony model dostępny jest tylko dla nowych studentów. Podczas przyspieszonego modelu Msed ma być zakończona w ciągu 12 miesięcy, czas wykonania mogą się różnić w studenta, w zależności od indywidualnego przebiegu i przekazanymi w stosownych przypadkach. Dla spersonalizowanej oszacowanie czasu do zakończenia, zadzwoń doradcy kursu na 1-866-492-5336. [-]

Ms We Wczesnych Badaniach Dzieciństwa

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone USA online

Rozwijać wiedzę, aby pomóc dzieciom rozwijać się Walden MS w programie Early Childhood Studies. Pogłębić swoją wiedzę na temat dziecka stadiach rozwojowych, poznaj najnowsze trendy i teorie we wczesnym dzieciństwie oraz zdobyć praktyczne umiejętności potrzebne do tworzenia środowisk, w których dzieci uczą się i rosną. [+]

Rozwijać wiedzę, aby pomóc dzieciom rozwijać się Walden MS w programie Early Childhood Studies. Pogłębić swoją wiedzę na temat dziecka stadiach rozwojowych, poznaj najnowsze trendy i teorie we wczesnym dzieciństwie oraz zdobyć praktyczne umiejętności potrzebne do tworzenia środowisk, w których dzieci uczą się i rosną. Wybierz z specjalności, które mogą przygotować się do pracy jako administrator w programach lub ośrodków opieki nad dziećmi, wpływ polityki publicznej, uczą kolegów wczesnego dzieciństwa wychowawców lub bardziej skutecznie kształcić różne populacje. Specjalizacje Administracja, zarządzanie i przywództwo Wczesna porządku publicznego i Advocacy Nauczanie osób dorosłych w dziedzinie wczesnej Nauczanie i Różnorodność w edukacji wczesnoszkolnej Dwa sposoby, aby nauczyć: W uzupełnieniu do MS oczywiście oparte na programie Early Childhood Studies, Walden oferuje opcję oparte na kompetencjach. [-]

Ms We Wczesnych Badaniach Dzieciństwa (oparte Na Kompetencjach)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Zdobyć umiejętności, aby przygotować się do roli lidera w środowiskach nauki dla wszystkich dzieci. [+]

Zdobyć umiejętności, aby przygotować się do roli lidera w środowiskach nauki dla wszystkich dzieci. Zarabiaj MS we wczesnych badaniach dzieciństwa ze specjalizacją w administracji, zarządzania i przywództwa poprzez Tempo Uczenie ™, opcją Walden University w kompetencji oparte na edukacji. Dzięki tej internetowego, program non rejestrację szczepionki, można: Pogłębić swoją wiedzę na temat rozwoju i uczenia się dzieci. Poszerzyć swoją wiedzę na temat skutecznych programów i usług. Popraw swoją zdolność do powiązania kwestii równości i integracji, w jaki sposób studenci uczyć się i rozwijać. Program jest w Richard W. Riley College Edukacji i Zarządzania w Walden, Krajowej Rady Akredytacji Edukacji Nauczycieli (NCATE) -accredited instytucji. NCATE akredytacja jest uznanym standardem doskonałości w edukacji zawodowej PREK-12. Zarabiaj swój stopień na Twoich warunkach Dostarczone przez Tempo Uczenie ™ przez Walden, MS kompetencji opartej na programie Early Childhood Studies pozwala uczyć się na własnym harmonogramem, na tempo budowania własnego na istniejących umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Na jedną cenę all-you-can-uczyć, można przejść przez program poprzez opanowanie szereg kompetencji i ukończenie ocen. [-]

Ms W Kierownictwie

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Dowiedz się strategie, aby stać się bardziej efektywnym liderem, który może generować zaufania, umożliwienie innym i pozytywnie wpływać na przyszłość organizacji. [+]

Dowiedz się strategie, aby stać się bardziej efektywnym liderem, który może generować zaufania, umożliwienie innym i pozytywnie wpływać na przyszłość organizacji. MS Walden University w programie Leadership oferuje kompleksowe podejście do przywództwa, które przygotowuje do zaspokojenia zmieniających się wyzwań w dynamicznym świecie biznesu i pielęgnować swoją osobistą filozofię przywództwa. Poprzez zajęcia w świecie rzeczywistym, można wzmocnić swoje możliwości decyzyjne jak etycznego lidera w globalnym środowisku. Specjalizacje (Oprócz programu ogólnego) Human Resource Leadership Development Leader Self-Designed [-]

Ms W Komunikacji

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Otwórz drzwi do nowych, ekscytujących możliwości kariery z internetowego MS w komunikacie Walden University. [+]

Otwórz drzwi do nowych, ekscytujących możliwości kariery z internetowego MS w komunikacie Walden University. Poznaj najnowsze praktyki i teorii komunikacji; opanować sztukę perswazji wiadomości; i nauczyć się opracować, wykonywać i zmierzyć skuteczne plany komunikacyjne z wykorzystaniem mediów tradycyjnych i cyfrowych. Program ten zawiera również wbudowany świadectwo zawodowe, które kwalifikują się do przed uzyskanie stopnia. [-]

MS W Małżeństwie, Para I Poradnictwa Rodzinnego

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Walden University w CACREP akredytowanych MS w małżeństwie, para i rodziny poradnictwo Program może dostarczyć wiedzy i umiejętności [+]

Walden University w CACREP akredytowanych MS w małżeństwie, para i rodziny poradnictwo Program może dostarczyć wiedzy i umiejętności w celu zdiagnozowania zaburzenia psychiczne i emocjonalne i pomoc w rozwiązaniu małżeństwa i rodziny konfliktów związanych z rozwodem, mediacji, wychowywania dzieci, problemy szkolne i przemoc w rodzinie. Dowiesz się, aby rozwiązać szereg kwestii, w tym skutków kryzysów, katastrof i innych zdarzeń traumatycznych. Poprzez twarzą w twarz rezydencji, będziesz sieci z członków wydziału ekspertów i innych doktorantów podczas doskonalić swoje badania, pisania i umiejętności krytycznego myślenia. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Poradnia Uzależnień Doradztwo zawodowe Poradnia medycyny sądowej Rodziny wojskowe i Kultura Trauma i poradnictwo kryzysowe MS Walden University w małżeństwie, para i poradnictwo rodzinne Program jest akredytowany przez Radę Akredytacji doradztwa oraz powiązanych programów edukacyjnych (CACREP), wyspecjalizowany organ akredytacyjny uznanej przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (Chea). CACREP akredytacja jest wymogiem do uzyskania licencji w wielu stanach. MS w małżeństwie, para i poradnictwo rodzinne Program ma na celu przygotowanie absolwentów do zakwalifikowania się siedzieć do egzaminów licencyjnych oraz spełniać wymagania akademickie Licensure wielu radach doradczych państwowych. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć wskazówek w kwestiach licensure; jednak pozostaje obowiązek jednostki do zrozumienia i spełnienia wszystkich wymogów licensure państwowych. Walden nie ponosi odpowiedzialności, ani nie gwarantuje, że zakończenie zajęć lub programów Walden pozwoli osoby do uzyskania licensure państwa. [-]

MS W Psychologii

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

MS Walden University w programie Psychologia pozwala zbadać aspekty społeczne, kulturowe i poznawcze ludzkiego zachowania i dostarcza podstawowego zrozumienia zasad psychologii. [+]

MS Walden University w programie Psychologia pozwala zbadać aspekty społeczne, kulturowe i poznawcze ludzkiego zachowania i dostarcza podstawowego zrozumienia zasad psychologii. Program ten oferuje szeroki wybór specjalności do wyboru, w zależności od indywidualnych zainteresowań i celów. Zyskać silniejszą rozumienie wielokulturowych perspektywy psychologii jak zbadać badania, które mogą być stosowane do szerokiej gamy ustawień. Specjalizacje Psychologia Stosowana Rozwoju Dzieci i Młodzieży Zarządzanie kryzysowe i odpowiedzi Psychologia edukacyjna Psychologia ogólna psychologia zdrowia Przywództwo Rozwój i Coaching Rozwój organizacyjny Psychologia Kultury Psychologia, administracja publiczna, a zmiana społeczna Psychologia społeczna Terroryzmu i Bezpieczeństwa Uwaga na uzyskaniu pozwolenia MS psychologii nie jest programem uzyskaniu pozwolenia i nie przygotujemy indywidualną, aby stać się licencjonowanym psychologia profesjonalny. [-]

MS W Psychologii Klinicznej

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Uzyskać zrozumienie podstaw psychologii i zachowań ludzi i nauczyć się stosować teorię i badania psychologiczne w sytuacjach rzeczywistych w warunkach klinicznych. [+]

Uzyskać zrozumienie podstaw psychologii i zachowań ludzi i nauczyć się stosować teorię i badania psychologiczne w sytuacjach rzeczywistych w warunkach klinicznych. Promowanie pozytywnej zmiany społecznej poprzez zastosowanie aktualnych teorii i badań w środowisku akademickim i zawodowym. Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem swój stopień naukowy doktora lub staje się z licencjonowanym psychologiem klinicznym, MS Walden Psychologii Klinicznej daje solidną podstawę dla dalszych kroków w kierunku tych celów. Program ten oferuje specjalizację Counseling przez które można zbadać różne modele, w tym poradnictwa grupowego, małżeństwa i rodziny, a także uzależnień doradztwa. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Doradztwo California Doradztwo Uwaga na uzyskaniu pozwolenia MS w Clinical Psychology stopniu nie ma na celu przygotowanie studentów do licencjonowanym psychologia profesjonalny. MS psychologii klinicznej ze specjalizacją w zakresie doradztwa i poradnictwa California (tylko dla mieszkańców Kalifornia) ma na celu przygotowanie absolwentów do wykonywania zawodu na poziomie mistrza. Absolwentów specjalizacji Doradztwo lub California doradztwa może również ubiegać się siedzieć do egzaminów licencyjnych oraz spełniają wymogi akademickie Licensure niektórych państwowych płyt licencji doradcy. Jednak Walden University MS Clinical Psychology programu nie jest akredytowany przez Radę Akredytacji doradztwa oraz powiązanych programów edukacyjnych (CACREP), wyspecjalizowany organ akredytacyjny, który jest wymogiem do uzyskania licencji w niektórych krajach. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć wskazówek w kwestiach licensure, stan-by-state wymagań edukacyjnych oraz wymagań Staż i praktyka; jednak pozostaje odpowiedzialność ucznia, aby ocenić i zrozumieć wymagania uzyskaniu pozwolenia dla państwa lub międzynarodowego miejscu, w którym on / ona ma zamiar pracować jako wymagania są bardzo zróżnicowane. Walden University nie gwarantuje, ani nie gwarantuje, że zakończenie stopnia lub zajęć na kredyt absolwentów pozwoli uczniowi uzyskanie uzyskaniu pozwolenia. [-]

MS W Psychologii Sądowej

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

MS Walden University w Psychologii Sądowej programu przygotowuje się do zastosowania silnych nowych informacji, umiejętności i perspektywy na różne nieklinicznych ról w takich dziedzinach jak cyberprzestępczość, karnej analizy śledczej i profilowania, terroryzm, i ofiary rzecznictwo. [+]

MS Walden University w Psychologii Sądowej programu przygotowuje się do zastosowania silnych nowych informacji, umiejętności i perspektywy na różne nieklinicznych ról w takich dziedzinach jak cyberprzestępczość, karnej analizy śledczej i profilowania, terroryzm, i ofiary rzecznictwo. Przeglądaj biologicznych, psychologicznych i społecznych czynników wpływających zachowań przestępczych. Zastosuj psychologiczne podejścia i koncepcje, jak zidentyfikować sprawców, w tym nieletnich, w szerokim zakresie ustawień kryminalistycznych. Nasz wybór specjalizacji może dostarczyć wiedzy trzeba prowadzić do pozytywnych zmian w systemie prawnym. Specjalizacje Criminal Justice (Self-Designed) cyberprzestępstw Rodzina Przemoc Zagadnienia prawne w Psychologii Sądowej Wojskowy Psychologia Policji samodzielnie zaprojektowany Sex Offender Zachowanie Terroryzm Wiktymologia Uwaga na uzyskaniu pozwolenia MS w psychologii sądowej nie jest programem uzyskaniu pozwolenia i nie przygotujemy indywidualną, aby stać się licencjonowanym psychologia profesjonalny. [-]

MS W Rachunkowości

Online W pełnym wymiarze godzin September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz, przygotowanie do egzaminu CPA lub zainteresowany w promowaniu swojej kariery rachunkowości, MS Walden University w programie księgowym mogą pomóc wzmocnić swoje umiejętności w zakresie analizy i podejmowania decyzji finansowych. [+]

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz, przygotowanie do egzaminu CPA lub zainteresowany w promowaniu swojej kariery rachunkowości, MS Walden University w programie księgowym mogą pomóc wzmocnić swoje umiejętności w zakresie analizy i podejmowania decyzji finansowych. Zaprojektowany, aby pomóc rozwijać się w tym szybko zmieniającym się zawodu, kwestionowanie nauczania obejmuje rachunkowości zarządczej, zarządzania finansowego, aktualne tematy i zagadnienia rachunkowości prawnych i etycznych. Specjalizacje Rachunkowość Professional Rachunkowość Z naciskiem CPA samodzielnie zaprojektowany BS Walden University w Business Administration, Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA), a doktorat w programach zarządzania są akredytowane przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP). MS w zakresie rachunkowości i BS w programach księgowych jest również akredytowany przez ACBSP i zyskały organizacji Specialized Akredytacja rachunkowości. Większość państw wymaga osób do ukończenia 225 150 semestru (kwartał) w określonych godzinach dziedzinach w celu zakwalifikowania się do siedzieć Certified Public Accountant (CPA) egzamin i / lub uzyskania licencji CPA. Programy księgowe Walden może pomóc absolwentom postępu w kierunku spełnienia tych wymagań. BS w rachunkowości oferuje 120 czwarta (80 godzin kredytowych semestr), które obejmują kursy poziomie w górnej tematy takie jak rachunkowości finansowej, audytu, podatków i rachunkowości zarządczej. MS in Accounting oferuje 30 semestr (45 godzin kredytowych kwartał), a specjalizacja MBA Accounting oferuje dziewięć godzin semestr (13,5 kwartału) kredytowe. Programy te obejmują kursy podyplomowe w tematach takich jak rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej i prawnych i etycznych praktyk księgowych. Będzie to wymagać od studentów do ukończenia dodatkowych zajęć w celu spełnienia wymogów państwowych. W każdym państwie istnieją szczególne zasady, których należy przestrzegać, gdy osoba stara się stać się licencjonowanym księgowym. Niektóre stany nie pozwoli osoby, które ukończą programy księgowe Walden siedzieć do egzaminów licencyjnych CPA powodu specyficznych zagadnień państwowych, takich jak profesjonalny akredytacji lub instrukcji twarzą w twarz. Więcej informacji na temat wymagań edukacyjnych dla swojego stanu, odnoszą się do państwa Izby Rachunkowości lub związanej agencji. Walden doradcy przyjęć może dostarczyć wskazówek na temat księgowego uzyskaniu pozwolenia; pozostaje jednak w gestii poszczególnych pobraniem w programie, aby przeczytać, zrozumieć i przestrzegać wymogów licencji w państwa, w którym on lub ona chce ćwiczyć. Walden University może nie składają żadnych oświadczeń, zapewnień, gwarancji lub zobowiązanie, że ukończenie programu Walden lub zajęć na kredyt w ramach programu, które uczynią absolwentem uprawniony do zasiadania do egzaminu uzyskaniu pozwolenia lub uzyskać licensure państwa. [-]

Ms W Sprawach Karnych

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Bądź na czele tej rozwijającej się dziedzinie, jak badać najnowsze teorie i badać dzisiejszym coraz bardziej zaawansowanych zagadnień karnej. Zdobyć szeroką ekspozycję w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości [+]

Bądź na czele tej rozwijającej się dziedzinie, jak badać najnowsze teorie i badać dzisiejszym coraz bardziej zaawansowanych zagadnień karnej. Zdobyć szeroką ekspozycję w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości, w tym sposobów ścigania, sądów, a współczynniki korekcyjne funkcji i interakcji w lokalnych, stanowych i federalnych poziomy. W MS w program dotyczący spraw karnych w Walden University, można zwiedzić unikalny program nauczania, który łączy teorię behawioralną karnego technologia, bezpieczeństwo wewnętrzne i umiejętności zarządzania, które można zastosować natychmiast po pracy lub wykorzystać do poszerzenia swojej kariery. Specjalizacje (Oprócz programu ogólnego) Zarządzania Kryzysowego Globalne przywództwo Polityki Bezpieczeństwa Wewnętrznego i koordynacja Prawa i porządku publicznego analiza polityki Zarządzanie publiczne i przywództwo Self-Designed Terroryzm, Mediacja i Pokoju [-]

Ms W Szkolnictwie Wyższym

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Zaprojektowane dla tych, którzy chcą realizować szeroki zakres kariery w instytucjach szkolnictwa wyższego, z wykładowców i pracowników stanowisk, aby wprowadzić zadania administracyjne, Walden MS w programie Szkolnictwa Wyższego skupia się na promowaniu zarówno sukces organizacyjny i studentów. [+]

Zaprojektowane dla tych, którzy chcą realizować szeroki zakres kariery w instytucjach szkolnictwa wyższego, z wykładowców i pracowników stanowisk, aby wprowadzić zadania administracyjne, Walden MS w programie Szkolnictwa Wyższego skupia się na promowaniu zarówno sukces organizacyjny i studentów. Zyskać zrozumienie biznesu, zarządzania i kultur organizacyjnych w szkolnictwie wyższym. Poznaj najlepsze praktyki dotyczące tworzenia środowisk uczenia się uczniów ukierunkowane. Wybierz jedną z wielu specjalizacji dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Można pracować nad swoim stopniu z prędkością, która jest właśnie dla Ciebie. Tradycyjny: Weź jeden kurs na raz. Zaliczki w ramach programu stale podczas zarządzania inne zobowiązania. Fast Track: Weź dwa kursy na raz. Poświęcić więcej czasu na program i zakończyć swój stopień wcześniej. Po pierwsze oczywiście, można wziąć jeden kurs na raz, albo zarobić swój stopień szybciej biorąc dwa kursy na raz. Można również przełączać się pomiędzy opcjami w całym programie, aby dopasować się do zmieniających się potrzeb. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Adult Learning Szkoła Nauczanie i uczenie się Zapisy Zarządzanie i Marketing instytucjonalne Globalny Szkolnictwa Wyższego Przywództwo Student Success Online Distance Learning [-]

MS W Zakresie Projektowania I Technologii Instruktażowe

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Dowiedz się, jak tworzyć skuteczne kursów opartych na technologii i programy szkoleniowe dla różnych środowisk, w tym szkolnictwa wyższego; edukacja Community College; Rozwój pracowników przedsiębiorstw i organizacji non-profit; i ochrona zdrowia, wojsko, rząd i edukacja. [+]

Dowiedz się, jak tworzyć skuteczne kursów opartych na technologii i programy szkoleniowe dla różnych środowisk, w tym szkolnictwa wyższego; edukacja Community College; Rozwój pracowników przedsiębiorstw i organizacji non-profit; i ochrona zdrowia, wojsko, rząd i edukacja. własne technologie uczenia najnowocześniejsze Leverage Walden jak zbadać teorię nauki, instruktażowe procesów projektowania i skutecznych strategii angażowania uczniów 21-go wieku. Można pracować nad swoim stopniu z prędkością, która jest właśnie dla Ciebie. Tradycyjny: Weź jeden kurs na raz. Zaliczki w ramach programu stale podczas zarządzania inne zobowiązania. Fast Track: Weź dwa kursy na raz. Poświęcić więcej czasu na program i zakończyć swój stopień wcześniej. Po pierwsze oczywiście, można wziąć jeden kurs na raz, albo zarobić swój stopień szybciej biorąc dwa kursy na raz. Można również przełączać się pomiędzy opcjami w całym programie, aby dopasować się do zmieniających się potrzeb. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Nauka on-line Training and Performance Improvement [-]

MS W Zakresie Technologii Informatycznych

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2017 Stany Zjednoczone USA online + 1 więcej

Od podstawowych programowania i sieci kursów dokształcania w wysokiej specjalizacji tego wymaga, MS Walden w programie Information Technology jest zaprojektowany, aby pomóc wejść i postęp w dziedzinie szybko rozwijającej IT. [+]

Od podstawowych programowania i sieci kursów dokształcania w wysokiej specjalizacji tego wymaga, MS Walden w programie Information Technology jest zaprojektowany, aby pomóc wejść i postęp w dziedzinie szybko rozwijającej IT. Będąc liderem w dziedzinie edukacji online, Walden oferuje aspirujących i doświadczonych specjalistów IT możliwość uczenia się w środowisku wirtualnym state-of-the-art gościnnie wirtualne laboratoria i ekskluzywną technologię MobileLearn® Walden. Format kariery zabudowy tego programu pozwala zarobić Graduate Certificate w systemach informatycznych po ukończeniu pierwszych czterech kursów *, a następnie realizować Advanced Study w jednym z tych kierunków w żądanie: Zdrowie Informatyki Cyber ​​Information Assurance i Bezpieczeństwa systemy informacyjne Inżynierii oprogramowania * Aby otrzymać Graduate Certificate w systemach informacyjnych, należy ukończy pomyślnie ITEC 6111, ITEC 6115, ITEC 6140 i ITEC 6030 i ubiegać się o certyfikat, który przyznawany jest bez dodatkowych kosztów. [-]

Ms W Zakresie Zarządzania Projektami

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Dowiedz się więcej o działalności gospodarczej, przywództwa i komunikacji niezbędnych do zarządzania różnych zespołów i projektów, pomagając organizacji osiągnięcia jej celów strategicznych. [+]

Przewiduje się, że zapotrzebowanie na specjalistów, którzy potrafią zrozumieć praktyk i zasad zarządzania projektami będzie miało dramatyczny wzrost w najbliższej przyszłości. Walden Master of Science programu Project Management może nauczyć cię firmy, przywództwa i komunikacji niezbędnych do zarządzania różnorodnych zespołów i projektów, pomagając organizacji osiągnięcia jej celów strategicznych. Walden University został zatwierdzony jako zarządzanie projektami świadczenia usług szkoleniowych przez Project Management Institute (PMI). Jako PMI Registered Education Provider (REP), Walden University zgodziła się przestrzegać kryteria zapewnienia jakości ustanowiony przez PMI. Magister Project Management został zaprojektowany w celu zaspokojenia najważniejszych potrzeb pracodawców we współczesnym świecie i może pomóc zdobyć mandaty, które są potrzebne do przodu w swojej karierze. Rejestrując się w MS Project Management Program masz możliwość: • Skoncentruj się na tradycyjne narzędzia zarządzania i stosuje je w zarządzanie projektem technicznej strony. • Dowiedz się na temat zarządzania ryzykiem na poziomie projektu, jak również zrozumieć, o jej dostosowanie do strategii organizacyjnej ryzyka. • Wzmocnienie praktycznych, teoretycznych i umiejętności analitycznych do konstruktywnego zarządzania projektami w wielu branżach i dziedzinach. • Użyj nauczania na odległość doświadczenia w miejscu pracy i zwiększyć zdolność zarządzania projektami w całej granice dyscyplin, organizacyjnych i geograficznych. ... [-]


MS W Zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Nabycia strategicznych, organizacyjnych, zarządczych i analitycznych umiejętności, które motywują i jechać dzisiejszej pracy. [+]

Nabycia strategicznych, organizacyjnych, zarządczych i analitycznych umiejętności, które motywują i jechać dzisiejszej pracy. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz lub chcą awansować do wyższej roli wykonawczej, MS Walden University w Human Resource Management daje praktyczną wiedzę, która może pomóc Ci stać się bardziej skuteczne specjalista HR. Opracowany przez ekspertów w tej dziedzinie, ten program jest w pełni zgodne z zalecanym programem Towarzystwa Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM) oraz oferuje program ogólne i trzy specjalizacje kariery koncentruje się uzupełniać swoje cele zawodowe. Specjalizacje (Oprócz programu ogólnego) Funkcjonalna Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Integracja funkcjonalna i strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi Strategia organizacyjna Towarzystwo Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM) przyznaje, że Walden MS w programie Human Resource Management pełni wyrównany z SHRM 2014 edycji HR Curriculum Przewodnik i szablonus, co pomaga zdefiniować standardy kształcenia kadr i pomaga szkoły biznesu opracowania programów studiów, które są zgodne z tymi normami. [-]

MS W Zarządzaniu

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu March 2017 Stany Zjednoczone USA online

Rozwój kariery w branży, organizacji non-profit lub sektora publicznego poprzez dalsze rozwijanie swoich umiejętności menedżerskich poprzez SM Walden University w programie zarządzania. Program ten przygotowuje, aby osiągnąć swoje cele zawodowe, dając Ci wiedzy w świecie rzeczywistym, które mogą pomóc skutecznie zarządzać projektami i skutecznie prowadzić zespoły. [+]

Rozwój kariery w branży, organizacji non-profit lub sektora publicznego poprzez dalsze rozwijanie swoich umiejętności menedżerskich poprzez SM Walden University w programie zarządzania. Program ten przygotowuje, aby osiągnąć swoje cele zawodowe, dając Ci wiedzy w świecie rzeczywistym, które mogą pomóc skutecznie zarządzać projektami i skutecznie prowadzić zespoły. Dowiedz się zintegrować i dostosować procesy i systemy organizacyjne, jak motywować pracowników do spełnienia i przekracza wyzwania i cele istotne dla dzisiejszych dynamicznych środowiskach pracy. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) komunikacja Opieka zdrowotna Zarządzanie Zasobami Ludzkimi International Business przywództwo marketing Zarządzanie projektami Strategia i Operacje [-]

MS W Zarządzaniu Kryzysowym

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Niewiele zawodów wymaga szerokości i głębokości wiedzy, umiejętności i zdolności menedżerów awaryjnych, które mogą być wezwane do współpracy z ratowników, wpływać na politykę publiczną lub ochronę okolic katastrof. [+]

Niewiele zawodów wymaga szerokości i głębokości wiedzy, umiejętności i zdolności menedżerów awaryjnych, które mogą być wezwane do współpracy z ratowników, wpływać na politykę publiczną lub ochronę okolic katastrof. W SM Walden w programie Emergency Management można uzyskać zaawansowane szkolenia i umiejętności przywódcze niezbędne do prowadzenia starań reagowania kryzysowego i rozwoju zapobiegania katastrofom i planów reagowania. Program oferuje szereg specjalności, jak również możliwość przygotowania zarobić certyfikaty Instytutu Zarządzania Kryzysowego FEMA. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Sprawiedliwości w sprawach karnych Globalne przywództwo Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Zarządzanie publiczne i przywództwo Terroryzm i Zarządzania Kryzysowego [-]

MA

Master Of Arts W Nauczaniu (mat) (przygotowanie Nauczyciela)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Zamień pasję do uczenia się spełnienia karierę jako nauczyciel po raz pierwszy rejestrując się w Mistrza Walden of Arts w programie nauczania (MAT). [+]

Zamień pasję do uczenia się spełnienia karierę jako nauczyciel po raz pierwszy rejestrując się w Mistrza Walden of Arts w programie nauczania (MAT). Przeznaczony do niezależnego ucznia, ten program łączy doświadczenie wirtualną i szkolnych w terenie, aby przygotować się do pozytywnego wpływu w klasie, szkole i społeczności. Specjalizacja Edukacja Specjalna (K-Age 21) Uwaga dla wszystkich mieszkańców Pensylwanii: Program przygotowania nauczyciela Walden University jest zatwierdzony przez Minnesota Izby nauczania jako prowadzące do uzyskania licencji. Ponieważ program ten nie jest weryfikowana przez Departament Edukacji Pensylwanii, kandydaci są instruowani, aby ubiegać się o certyfikację Pensylwanii jako out-of-state absolwentów programu przygotowania nauczycieli. [-]

Program Przygotowania Nauczyciel Z Master Of Arts W Nauczaniu

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Stany Zjednoczone USA online

Włączyć swoją pasję do nauki w karierze spełniającą jako nauczyciel raz pierwszy, rejestrując się w programie nauczycieli Przygotowanie Walden jest z Master of Arts w nauczaniu (MAT).Wybierz jedną z trzech specjalizacji [+]

Program Przygotowanie Nauczyciel z Master of Arts w nauczaniu

 

Program nie oferuje międzynarodowym

 

Specjalność: Wczesna edukacja (Narodziny-Grade 3)

Włączyć swoją pasję do nauki w karierze spełniającą jako nauczyciel raz pierwszy, rejestrując się w programie nauczycieli Przygotowanie Walden jest z Master of Arts w nauczaniu (MAT). Wybierz jedną z trzech specjalizacji poświęconych kształcenia specjalnego lub edukacji wczesnoszkolnej. Przeznaczony do niezależnego ucznia, ten program łączy w sobie wirtualne i szkolny doświadczenia w terenie, aby przygotować się do pozytywnego wpływu w klasie, szkole i społeczności.

... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US