University of Colorado Colorado Springs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Uniwersytet Kolorado Colorado Springs Znajduje się na około 521 ha w północno-wschodniej Colorado Springs u podnóża Austin Bluffs, solidnej formacji urwisko naturalne. Kampus zapewnia spektakularny widok Front Range z Gór Skalistych, w tym Pikes Peak, szczyt 14100 stóp, która inspirowała Katharine Lee Bates napisać "America the Beautiful" z jego szczytu w 1893 roku.

Założona w 1965 roku, UCCS został zbudowany na oryginalny 1964 prezencie 80 akrów (w cenie $ 1) od lokalnego biznesmena George'a Dwire. Kampus będzie się rozwijać z najnowszych dodatków o Campus Recreation Center, wydarzenia Gallogly Center, Centrum Osborne na Informatyki i Inżynierii, Berger Hall, Mountain Lion Stadion, i renowacje Dwire Hall, Centrum Heller dla nauk humanistycznych i Hala Stulecia.

W semestrze zimowym 2013, ponad 10.600 studentów uczestniczących w instrukcji wspierany przez państwo i prawie 1100 uczniów wzięło udział w szerokich studiów. Na UCCS 53% studentów to kobiety; 23% klasyfikują uczniów z mniejszości etnicznych. Około 92% studentów pochodzących z UCCS Colorado; Jednak studenci z wszystkich 50 państw i 55 krajów są reprezentowane. Ponad 325 aktywnych wojskowych i 25 US Olympic sportowców zdobywania wyższego naukę w UCCS. O 84% studentów uczestniczących w programach studiów licencjackich i 16% prowadzą studia podyplomowe, z udziałem około 1100 studentów i kadry naukowej. Budżet obecne fundusze na rok obrotowy 2014 wynosi około 186.000.000 dolarów. Nakłady Campus wydajność około 310.000.000 dolarów dla lokalnej gospodarki każdego roku przez kosztów budowy, wydatków pracowników i studentów, podróży i pracy.

Akredytacja

Akredytowane przez Higher Learning Komisji; Członek Centralnego Związku Północnej kolegiów i szkół.

Nasza misja

Misją Absolwent szkoły jest promowanie doskonałości w zakresie kształcenia akademickiego oraz w celu ułatwienia i zwiększenia doświadczenie edukacyjne i możliwości studentów. Absolwent szkoły jest odpowiedzialny za nadzór i koordynację wszystkich absolwentów programów, oraz w celu zapewnienia kompatybilności między programami i zgodnie z polityką Graduate School.

Fakty i Liczby

2014 Zapisy

  • 11132 spadek 2014 studentów na kampusie, + 5% (rekordowy rejestracji) - 2000 studenci zapisani na kursy online - 32% Pell Grant odbiorców - 33% wszystkich studentów są mniejszością; 35% klasy studiów - Wśród najszybciej rozwijających się uczelni w kraju

Jesień 2014 Graduate Studenta:

  • 1753 - czwarte absolwentów studentów największą uczelnią publiczną absolwent rejestracji w Kolorado (CU Denver, CU Boulder, CSU-Fort Collins, UCCS) - ceny Rozdanie dyplomów dla mniejszości etnicznych równa wzajemnej uniwersytecki średnio - Więcej niż 1500 weteranów wojskowych, aktywne wojskowych i rodziny członkowie - 25 US Olympic sportowców

Wydajny

  • Koszty UCCS podstawowe to 14% mniej niż rówieśniczych uczelni - UCCS otrzyma 1,023 dolarów mniej wsparcie państwa za ucznia w pełnym wymiarze czasu niż z rówieśnikami uczelni - UCCS czesne i opłaty są 8% mniej niż rówieśnicy - UCCS ma 40% mniej pełne etaty pracowników niż rówieśnicze uczelnie

Wysoka jakość

  • UCCS oferuje 37 tytuł licencjata, 19 mistrzów i pięć stopni doktora - US News & World Report: Americas Best Colleges
  • Trzynasta wśród zachodnich regionalnych uczelni publicznych - szóste w kraju na studiach publicznej inżynierii - najlepszy w rankingu programów magisterskich w zakresie pielęgniarstwa, biznesu i spraw publicznych - GI Oferty pracy
  • Wojsko friendly (góra 20% szkół wyższych)

historia

Uniwersytet Kolorado Colorado Springs powstała jako rozszerzenie Uniwersytetu Colorado w 1965 roku Systemu. Kampus znajdował się na terenie dawnej 80-hektarowej Cragmor Sanatorium, centrum leczenia w Colorado Springs i domu opieki dla osób chorych na gruźlicę, który został zbudowany na początku 1900. W 1965 roku George J. Dwire hojnie sprzedały 80-hektarowej za 1 $ do Uniwersytetu, a Colorado Springs Centrum Uniwersytetu Kolorado powstała.

Nieruchomość została nabyta przez lata poprzez znaczące dotacje i wsparcie powszechnego społecznego, w wyniku wspaniałe 532-hektarowej UCCS kampusu w dniu dzisiejszym do rozwoju i wzrostu. Teren był kiedyś domem dla przodków rdzennych Amerykanów; pozostaje z około 30 miejsc wykorzystywanych przez Plains Indian od około 100 AD do 1400 AD dot kampus.

Wczesne lata

W 1972 roku, w Colorado Walne Zgromadzenie Colorado Konstytucyjny zatwierdził poprawki 4, wyznaczającą kampusu Colorado Springs i dwa inne ośrodki, jak różne kampusów University of Colorado. Tego roku Dwire otwarto Hall pierwszym budynku wyłącznie akademickim w kampusie. W 1974 roku, pierwszy kanclerz UCCS został powołany, podlegający bezpośrednio University of Colorado prezydenta.

UCCS wzrosła w ciągu roku, opracowanie nowych programów nauczania w swoich pięciu uczelni: Biznes i administracja; Edukacja; Inżynieria i Nauki Stosowane; Listy, sztuki i nauki; i Szkoła Spraw Publicznych. W roku 1997 gmina połączyła referendum własnością miasta Betel College of Nursing z UCCS, co szósty uczelni w Uniwersytet.

W 2011 roku został oficjalnie dodany odpowiedzialność za badania do UCCS misji przez ustawowego ustawodawcę Colorado. Dziś, zaspokajanie potrzeb drugiego co do wielkości miasta i regiony Colorado poza nią, oferuje 34 kawalerów UCCS, 19 mistrzów i pięć stopni doktorskich przez sześciu uczelniach i szkołach.

Dzisiaj

Dzisiaj domy kampusu rozległe budynki w klasie, budownictwo mieszkaniowe, centrum rekreacji, kompleks sportowy, centrum rozwoju rodziny, Dusty Loo "Bon Vivant" teatr, El Pomar Center i Kraemer Rodzina biblioteka, że ​​Gallogly Events Center i Centrum Nauki i Osborne Inżynieria; przełomowe dla innowacyjnych Lane Centrum Akademickie Nauk o Zdrowiu odbyła się w czerwcu 2012. Od 2000 roku, zabytkowe budynki, takie jak oryginalny Main Hall, Cragmor Hall i Dwire Hall zostały odnowione.

Od momentu pierwszego rozpoczęcia w 1975 roku, ukończył około UCCS 35.000 studentów. Tegoroczna rekrutacja jest ponad 10.500 studentów, serwowane przez prawie 1000 studentów i kadry naukowej, postępujące misję i wizję uniwersytetu. UCCS przewiduje się nabór 13.000 studentów w 2020 r.

Dzięki zaangażowaniu jej społeczności, jej absolwentów i wykładowców i pracowników, UCCS stała się żywą, dynamiczną uczelni gotowy dokonać niezwykłych rzeczy w 21 wieku. Jest to uczelnia stworzone przez społeczność, z korzyścią dla całej społeczności. Jego spuścizny zaangażowania obiecują zbudować możliwości stworzyć wielki uniwersytet w wielkim mieście.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Inżynier - Energetyki (online)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Magister inżynier - Energia Inżynieria (ME en) jest praktycznym absolwent studiów, który koncentruje się na budynkach komercyjnych i procesów produkcyjnych i zapotrzebowania energetycznego. Absolwenci stać konsultantów i sojuszników do branż, które muszą stać się bardziej efektywne konkurowanie. [+]

Test Magister inżynier - Energia Inżynieria (ME en) jest praktycznym absolwent studiów, który koncentruje się na budynkach komercyjnych i procesów produkcyjnych i zapotrzebowania energetycznego. Absolwenci stać konsultantów i sojuszników do branż, które muszą stać się bardziej efektywne konkurowanie. Test Master of Engineering w Inżynierii Energii (ME en) Zarys programu wywodzi się z metodami stosowanymi przez praktykujących inżynierów energetycznych udanych. Absolwenci tego programu będą prowadzone, aby zobaczyć, jak budynki, maszyny i energii jako składnik do procesów produkcyjnych. Podstawą programu jest system: jak każdy pracuje na podstawowym poziomie, jej przewidywanego zachowania i charakterystycznym podpisem energii. Technika energetyczna jest nauką stosowaną, która osadza podstawy inżynierii do analizy, wnioski i zalecenia, obliczeń pomocniczych, sprawach gospodarczych i projektów. Warunki przyjęcia Minimalne wymagania dla zwykłego przyjęcia do Master of Engineering - Energy Engineering są następujące: - licencjackie of Science (BS) w inżynierii lub zbliżonej dyscypliny. - Studia licencjackie średnią ocen 3,0 lub wyższą w skali od 4,0 we wszystkich na poziomie college'u pracy naukowej próbował. - Studia licencjackie zajęć w: - Ekonomicznej Inżynierii - Podstawowe Termodynamika - podstawowe Mechanika płynów student, który brakuje jednego lub więcej z powyższych kursów mogą być dopuszczone tymczasowo, ale będzie normalnie wymagane w celu spełnienia wymogów po przyjęciu do szpitala. Dwa lub więcej lat doświadczenia w mechanicznej, przemysłowej, inżynierii lądowej lub rządowej lub technicznych pozycji zawodowej. Informacje o programie Program ME Ene składa się z 30 godzin semestr zajęć. Materiał rdzenia jest wokół systemów energetycznych handlowych i przemysłowych oraz metod ilościowych, ponieważ są one niezbędne umiejętności do pracy w tej dziedzinie. Kursy uzupełniające są projektowanie HVAC i kontroli. Kursy pomocnicze obejmują zarządzanie energią i energii i zrównoważonego rozwoju alternatywnych koncepcji. Zwieńczeniem projektu - Studenci są zobowiązani do ukończenia kursu Capstone aby wykazać opanowanie ogólnej treści programu. Tematy projektów są ustalane pomiędzy studentem a instruktor kursu i zwykle odzwierciedlają przemysłu w świecie rzeczywistym lub społeczności potrzebę i zainteresowanie. Dostępny wyłącznie w trybie online, program ME Ene może być zakończona w całości poprzez odległości. [-]

Magister Inżynier - Koncentrują Się W Inżynierii Oprogramowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Kompleksowe oprogramowanie intensywne systemy przenikać każdy aspekt naszego życia. Systemy te są jednymi z najbardziej skomplikowanych produktów ludzkość nigdy nie poruszanych. inżynieria oprogramowania jest zdyscyplinowane stosowanie sprawdzonych zasad, technik i narzędzi do tworzenia i utrzymania skutecznej kosztów, przyjaznych systemów oprogramowania użytkownika, które rozwiązują rzeczywiste problemy. [+]

Kompleksowe oprogramowanie intensywne systemy przenikać każdy aspekt naszego życia. Systemy te są jednymi z najbardziej skomplikowanych produktów ludzkość nigdy nie poruszanych. inżynieria oprogramowania jest zdyscyplinowane stosowanie sprawdzonych zasad, technik i narzędzi do tworzenia i utrzymania skutecznej kosztów, przyjaznych systemów oprogramowania użytkownika, które rozwiązują rzeczywiste problemy. Aby dostosować się do popytu na dobrze wykształconych inżynierów oprogramowania w prawie wszystkich gałęziach przemysłu już dziś, UCCS ustanowiła tytuł magistra inżynierii z naciskiem w inżynierii oprogramowania. UCCS oferuje unikalne środowisko do nauki, poznania i wymiany doświadczeń wokół tej specjalnej dyscypliny inżynierskiej. Nasz wydział pochodzi z szerokiego spektrum środowisk. Wiele mieli wieloletnie doświadczenie w branży przed podjęciem pracy na wydziale. Wynik jest zróżnicowany tygiel pomysłów, technologii i doświadczeń. CELE: - Absolwenci programu mese może zarządzać średnie do dużego projektu oprogramowania rozmiar. - Absolwenci programu mese przyczynić produktywnym członkiem w zespole oprogramowania dla dużego projektu oprogramowania. - Absolwenci programu mese ćwiczyć kształcenia ustawicznego i utrzymać się na bieżąco z pojawiających wiedzy Inżynieria oprogramowania. - Absolwenci programu mese przyczynić się do oprogramowania inżynierskiego czasopismach i na konferencjach. Wyniki: - Studenci powinni znać sprawdzonych zasadach / techniki / narzędzia, aktualne standardy i najlepsze praktyki inżynierii oprogramowania. - Uczniowie mogą przeprowadzić niezależne badania w dziedzinie inżynierii oprogramowania. - Studenci mogą ubiegać się proces inżynierii oprogramowania w ramach projektu systemowego oprogramowania. - Studenci opracowali skuteczne umiejętności komunikacyjne i profesjonalizm. Warunki przyjęcia Potrzebne będą następujące: - Bachelor of Science lub Bachelor of Arts w dziedzinie matematyki, informatyki, inżynierii i systemów informacyjnych. - Całkowita licencjackich Średnia ocen 3,0 (w skali od 4,0; przyznane w ciągu ostatnich pięciu lat) lub minimalna 148 GRE (nowa skala ocen), część ilościowa. Kandydaci z średnią ocen poniżej 3,0 lub przyznane więcej niż pięć lat temu, może być dopuszczona na podstawie indywidualnego przypadku. Kandydaci z średnią ocen 2,75 i 3,0 przyznanej w ciągu ostatnich pięciu lat, mogą być dopuszczone tymczasowo. Skarżący International musi przestrzegać międzynarodowych wymogów dopuszczenia skarżącego znajdujące się na stronie "Jak stosować". - Zalecane jest, że wnioskodawca posiada dwa lata doświadczenia z komercyjnego, przemysłowego lub rozwoju oprogramowania rządowej lub konserwacji. - Zwięzłe doświadczenia i zawodowych celów. - Wypełniony wniosek on-line, w tym wszystkimi dokumentami uzupełniającymi. Wymagania merytoryczne - Znajomość nowożytnego języka programowania, np Pascal, Java lub C ++ - CS 1450 struktur danych i algorytmów - Matematyka 2150 Matematyka dyskretna - CS 3300 Software Engineering Uwaga: Niektóre z tych kursów mogą mieć warunki wstępne, a wszelkie porównywalne Oczywiście z innego zatwierdzonego uniwersytecie wystarczy. Wymagania Graduation Następujące jest potrzebne, aby absolwent: - Ogólna średnia 3,0 punktu klasy we wszystkich prac dyplomowych - Wszystkie prace stosowane do stopnia musi zostać przeprowadzone w terminie sześciu lat - do 9 godzin kredytowych istotnych prac dyplomowych mogą być przenoszone z akredytowanego programu studiów podyplomowych w innej instytucji lub podjąć jako nie-stopnia szuka studentka UCCS, pod warunkiem oczywiście prace nie zostały wykorzystane w żadnym innym stopnia, klasy zarobił na kurs (y) jest B lub lepiej, pracy oczywiście została podjęta w ciągu ostatnich sześciu lat, a zasięg oczywiście jest równa w poziomie, treści i głębokości do kursu, dla których jest to zastąpić. - Wszystkie kursy zawarte liczyć do tego stopnia musi być częścią zatwierdzonego planu studiów. Plan ten musi być opracowany przez studenta i zatwierdzony przez jego / jej doradcą przed zakończeniem 12 godzin kredytowych pracy oczywiście. [-]

Magister Inżynierii Systemów Inżynierskich (mesye) (on-line)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

UCCS Mistrz Inżynieria Systemów Inżynierii programu (MESyE) zapewnia szerokie rozumienie ról inżynier systemowy i dogłębnego zrozumienia realizacji procesu - od analizy potrzeb i wymagań systemowych w handlu off badań i projektowania systemów. [+]

Inżynierii systemów opisuje bardzo interdyscyplinarną dziedzinę naukowych, technicznych i menedżerskich umiejętności potrzebnych ewoluować, sprawdzić, pole i wspieranie zintegrowanego i zrównoważonego zestawu rozwiązań systemowych mających na celu zaspokojenie potrzeb klienta. Test UCCS Mistrz Inżynieria Systemów Inżynierii programu (MESyE) zapewnia szerokie rozumienie ról inżynier systemowy i dogłębnego zrozumienia realizacji procesu - od analizy potrzeb i wymagań systemowych w handlu off badań i projektowania systemów. Gole programu Program UCCS MESyE ma na celu zwiększenie wartości w dzisiejszych pracowników inżynierii poprzez skupienie się na roli inżynier systemowy. - Absolwenci programu będą wiedzieć i umieć wykonać w następujących obszarach: - Szerokie rozumienie procesu cyklu życia inżynierii systemów - bardzo dobrą znajomością technik zarządzania stosowanych do projektu technicznego, w tym rozwój analizy ryzyka - Proficiency z narzędzi matematycznych i technik stosowanych w celu przeprowadzić analizę systemów, studia kompromis i modelowanie wysokim poziomie - szerokie rozumienie architektury systemów i jego stosunek do projektu systemu Warunki przyjęcia Test Minimalne wymagania dla regularnego przyjmowania do magistra inżyniera - Program Systems Engineering są następujące: - tytuł licencjata (BS) w zakresie inżynierii i związane z nauką dyscypliny z akredytowanych instytucji. - Studia licencjackie średnią ocen 3,0 lub wyższą w skali od 4,0 we wszystkich na poziomie college'u pracy naukowej próbował. - Dowody matematycznej zapadającej do zakończenia następnego poziomie uniwersyteckim zajęć: - Trzy semestry rachunku - co najmniej jeden semestr poza Rachunek (zaawansowanych rachunku lub równania różniczkowe) - Algebra liniowa - Prawdopodobieństwo i statystyka - Dwa lata doświadczenia w komercyjnych, dziedzina inżynierii / nauki cywilnej lub rząd. Student, który nie ma jednego lub więcej z powyższych kursów mogą być dopuszczone tymczasowo, ale będzie normalnie wymagane w celu spełnienia wymogów po przyjęciu do szpitala. Informacje o programie Program studiów Program studiów składa się z 30 godzin semestr zajęć obejmujący 24 godzin kursów podstawowych programów i 6 godzin zajęć. Wymagania podstawowe (24 godzin) - SYSE 5010 Wprowadzenie do Systemów perspektywy - SYSE 5050 Inżynierii Zarządzania Projektami - SYSE 5110 Systemy Inżynieria Procesów - SYSE System Analizy 5150 - SYSE 5210 Systems Architecture - SYSE 5310 Projekt Szacowanie i zarządzanie ryzykiem - SYSE 5350 Modelowanie Inżynieria i symulacja - SYSE 5450 Projekt Inżynierii Systemów (Capstone) Przedmioty do wyboru (6 godzin) Student będzie wybrać dwa z następujących kursów - EMGT 5020 Finanse i księgowość dla kierowników technicznych - EMGT 5510 Przywództwo dla inżynierów - spce 5025 Podstawy Astronautyki - spce 5045 Misja kosmiczna Analiza - spce 5065 Statki kosmiczne środowisko Interakcje - spce 5085 Przestrzeń Komunikacji Wszystkie systemy studentów inżynierii są wymagane do osiągnięcia w inżynierii systemów Capstone Projekt wykazać opanowanie ogólnych celów programu. Projekt jest podawana przez SYSE 5450, który jest częścią wyznaczonym sekwencji kursu. Oczywiście zwieńczeniem jest zazwyczaj zaplanowane na dwie części - dwie klasy godzin semestr podczas kadencji obniżać, klasy godzin jeden semestr w czasie wiosny, która jest poświęcona dokumentacji projektowej oraz ostatecznej prezentacji. Tematy projektów są ustalane pomiędzy studentem a doradca i zwykle odzwierciedlają rzeczywistego świata przemysłu i społeczności potrzebę i / lub odsetek. Po akceptacji, student będzie zobowiązany do wykonania planu studiów. Plan studiów musi być skoordynowane z i zatwierdzony przez dyrektora Absolwent programu. Studenci powinni zapewnić początkowe Plan Studiów jest realizowane przed zaprogramować początek. Plan będzie również nagrywać przeniesienie wszelkich kredytów stosowane kierunku studiów; to przeniesienie kredytu musi nastąpić przed rozpoczęciem semestru, w którym student będzie ukończyć. Kurs pracy muszą być wypełnione z 3,0 GPA lub lepiej, a wszystkie stosowane do pracy oczywiście program (w tym wszelkich kredytów transfer) musi być nie wcześniej niż 6 lat przed zakończeniem studiów ukończony. Do 9 semestr godzin pracy absolwenta mogą być przenoszone z akredytowanego absolwentów programu, pod warunkiem pracy oczywiście nie zostało wykorzystane w żadnym innym stopnia, klasy zdobył dla kursu jest B lub lepiej, a treść kursu został zatwierdzony przez program dyrektor. [-]

Magister Inżynier Z Specjalnością W Operacji Kosmicznych (mezo) (on-line)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Magister inżynier o specjalności Operacji Kosmicznych (mezo) doskonale nadaje się do specjalistów zaangażowanych w cywilnych, wojskowych i komercyjnych operacji kosmicznych, wymagań systemów kosmicznych, specyfikacji projektu, ładowność i misji wsparcia i analizy systemów kosmicznych pracy. [+]

Dostępny wyłącznie w trybie online, program studiów MESO może być zakończona w całości poprzez odległości. Od 1998 roku, ponad 250 pracowników technicznych i specjalistów z misji Centrum NASA Johnson Spaceflight i wiele firm przemysłu lotniczego zakończeniu UCCS Magister inżynier w Operacji Kosmicznych, Program jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju, dostarczając wysokiej jakości nauczania w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb przemysłu lotniczego. Magister inżynier o specjalności Operacji Kosmicznych (mezo) doskonale nadaje się do specjalistów zaangażowanych w cywilnych, wojskowych i komercyjnych operacji kosmicznych, wymagań systemów kosmicznych, specyfikacji projektu, ładowność i misji wsparcia i analizy systemów kosmicznych pracy. Wybrany jako Zachodniej Regionalnego Programu Graduate Test Program ME Operacje Kosmiczna jest dumny, że został wybrany jako uczestnik Zachodnia Regionalnego Programu Absolwent skutecznego Jesień 13. Do wyboru, nominowany program musi być uznane za "charakterystyczne" i obecne dowody kierownictwa wydziału, uznawania i realizacji. WRGP pozwala studentom, którzy są rezydentami państw WICHE zapisać się programów spoza swojego kraju w rezydentami stawek czesnego. Gole programu Test Program UCCS MESO będzie przygotowanie specjalistów kosmicznych poprzez serię kursów koncentruje się na kluczowych umiejętności potrzebne, by odnieść sukces. Elastyczność czasu programu i modalności jest zaprojektowany, aby pomieścić dzisiejszą pracy zawodowej. Absolwenci programu będą wiedzieć i być w stanie wykonać w następujących obszarach: - Przetłumacz potrzebę, odnoszące się do misji kosmicznej, w realnym projekcie systemu - stosować zasady, koncepcje i metody pracy oczywiście do skutecznego projektowania i stosowania systemów kosmicznych do spełnienia misję potrzebę praktycznego Informacje o programie Test Magister inżynier z naciskiem w Operacji Kosmicznych doskonale nadaje się do specjalistów zaangażowanych w cywilnych, wojskowych i komercyjnych operacji kosmicznych, systemów kosmicznych i wymaganiami specyfikacji projektu, ładowność i misji wsparcia i analizy systemów kosmicznych pracy. Program przeznaczony jest dla studentów pragnących program techniczny dogłębną prezentujący te obszary tematyczne. Wymagania stopnia Studenci muszą mieć: - Spce 5005 - Inżynieria Analiza dla kosmicznych aplikacji - spce 5025 - Podstawy Astronautyki - spce 5045 - Misja kosmiczna Analiza spce 5065 - Statki kosmiczne Oddziaływania środowiskowe - spce 5085 - Space Komunikacja - spce 5105 - Teledetekcji w kosmosie - spce 5125 - Dynamika statku kosmicznego - spce 5595 - Misja kosmiczna Design (oczywiście Capstone) I Wybierz dwa z następujących czynności: - Spce 5605 - Symulacja Inżynieria - spce 5625 - Global Positioning System - spce 5645 - polityka kosmiczna - spce 5665 - Procesy Systems Engineering - spce 5685 - Przedsiębiorstwo / Architektura systemów dla systemów kosmicznych: Kurs techniczny Po akceptacji, student będzie zobowiązany do zakończyć Plan studiów. Plan studiów musi być skoordynowane z i zatwierdzony przez dyrektora Absolwent programu. Studenci powinni zapewnić początkowe Plan Studiów jest realizowane przed zaprogramować początek. Plan będzie również nagrywać przeniesienie wszelkich kredytów stosowane kierunku studiów; to przeniesienie kredytu musi nastąpić przed rozpoczęciem semestru, w którym student będzie ukończyć. Test ME w Operacji Kosmicznych Program jest programem nie teza; jednak wymagania programowe obejmują ukończenie projektu zwieńczeniem. Projekt jest podawana przez spce 5595, który jest częścią wyznaczonym sekwencji kursu. Projekt zwieńczeniem powinien wykazać opanowanie ogólnych celów programu. Kurs pracy muszą być wypełnione z 3,0 GPA lub lepiej, a wszystkie stosowane do pracy oczywiście program (w tym wszelkich kredytów transfer) musi być nie wcześniej niż 6 lat przed zakończeniem studiów ukończony. Do 9 semestr godzin pracy absolwenta mogą być przenoszone z akredytowanego absolwentów programu, pod warunkiem pracy oczywiście nie zostało wykorzystane w żadnym innym stopnia, klasy zdobył dla kursu jest B lub lepiej, a treść kursu został zatwierdzony przez program dyrektor. Warunki przyjęcia Minimalne wymagania dla regularnego przyjmowania są następujące: - Bachelor of Science w inżynierii lub pokrewnej dziedzinie technicznej. - Całkowita licencjackich Średnia ocen 3,0 lub wyższą w skali od 4,0. Kandydaci z średnią ocen poniżej 3,0 może być tymczasowo dopuszczone na podstawie indywidualnych przypadków. - Klasa B lub lepiej w Rachunek I, algebry liniowej i kamienia na bazie fizyki I. - Preferowane są dwa lub więcej lat doświadczenia w cywilnych lub handlowych, inżynierii / nauki rządowej kariery. - Kandydaci, którzy nie spełniają tych wymagań dla regularnego przyjmowania mogą być przyjęci na zasadach tymczasowych z zastrzeżeniem zaleceń komitetu absolwent ME. [-]

Magister Karnej

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Master of Criminal Justice (programu) MCJ jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych kompleksowa edukacja zawodowa absolwentów w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Jego celem jest rozwijanie u studenta podstawowe zrozumienie podstawowych dziedzinach w ramach wymiaru sprawiedliwości i materiałów tle z dyscyplin wspomagających, które umożliwiłyby uczniowi dostosować się do wielu specjalności operacyjnych. [+]

Test Master of Criminal Justice programu (MCJ) jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych kompleksowa edukacja zawodowa absolwentów w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Jego celem jest rozwijanie u studenta podstawowe zrozumienie podstawowych dziedzinach w ramach wymiaru sprawiedliwości i materiałów tle z dyscyplin wspomagających, które umożliwiłyby uczniowi dostosować się do wielu specjalności operacyjnych. Jako akademickich i zawodowych kierunków studiów, program ten jest poświęcony przygotowaniu mężczyzn i kobiet, nie tylko do administrowania systemem, gdyż obecnie istnieje, ale również oceniać, analizować i zmieniać - stać się pionierami w przyspieszeniu kształtowanie racjonalnego i elastyczny system sądownictwa karnego. Zrównoważona teoretyczne i praktyczne na program w pełni przygotowuje osoby do skomplikowanych wyzwań dzisiejszych przywódców publicznego państwa, regionu i kraju. Test Program MCJ zapewnia interdyscyplinarne spojrzenie na przestępczości i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Koncentruje się ona na organy ścigania, wymiaru sprawiedliwości, systemów karnych, nieletnich i formułowania przepisów i kodeksów. Kursy indywidualne skupić się na personelu i administracji finansowej, analizy systemowej, analizy polityki, teorii organizacji i zachowania i rozwoju programu w ramach systemu wymiaru sprawiedliwości. Program MCJ jest elastyczny, dzięki czemu studenci projektowania indywidualnego toku studiów. Warunki przyjęcia Aby zakwalifikować się do przyjęcia, student powinien: 1. Czy dobry licencjackich GPA, najlepiej 3.0 lub nowszy; 2. Prześlij trzy listy polecające; 3. Prześlij akceptowalne wyniki na GRE, GMAT lub LAST egzaminów; 4. Złożyć oficjalne stenogramy ze wszystkich szkół uczestniczyli; 5. Wypełnij wniosek online dla absolwenta szkoły; i 6. Prześlij opłatę za wniosek 60 dolarów. Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 1 czerwca o dopuszczenie jesieni; 1 listopada na wiosenne przyjęcie; i do dnia 1 kwietnia o dopuszczenie Letniej. Planowanie z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, aby dotrzymać terminów przyjęć. Potrzeba czasu, aby nabyć stenogramy i listy polecające. Wyniki egzaminu wstępnego może trwać do czterech tygodni na dostawę po egzamin jest zrobione. Wnioskodawcy mogą wprowadzić programy studiów podyplomowych SPA studenci spoza stopnia w oczekiwaniu na przybycie materiałów przyjęcia i akceptacji SPA. Mogą one trwać do 12 godzin (cztery kursy) jak studentów spoza stopnia przed dopuszczeniem do School of Public Affairs. [-]

Magister Techniki W Zarządzaniu Inżynierii (online)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Program UCCS Meem przygotowuje inżynierów dla efektywnego zarządzania technicznego poprzez szereg kursów koncentruje się na kluczowych umiejętności niezbędnych, by odnieść sukces w środowisku pracy opartych na technologii. Elastyczność czasu programu i modalności jest zaprojektowany, aby pomieścić dzisiejszą pracy zawodowej. [+]

Zawartość Program Meem jest zgodne z wytycznymi dotyczącymi Programy magisterskie w Inżynierii Zarządzania dostarczone przez American Society for Inżynierii Zarządzania (ASEM). Gole programu Test Program UCCS Meem przygotowuje inżynierów dla efektywnego zarządzania technicznego poprzez szereg kursów koncentruje się na kluczowych umiejętności niezbędnych, by odnieść sukces w środowisku pracy opartych na technologii. Elastyczność czasu programu i modalności jest zaprojektowany, aby pomieścić dzisiejszą pracy zawodowej. Absolwenci programu będą wiedzieć i być w stanie wykonać w następujących obszarach: - Systemy proces cyklu życia Technika - Finanse i dyrektorzy rachunkowości zastosowane do organizacji inżynierii - umiejętności zarządzania w szybko zmieniającym się świecie technologii Warunki przyjęcia Minimalne wymagania dla zwykłego przyjęcia do Master of Engineering w programie zarządzania Inżynieria są następujące: Bachelor of Science w inżynierii i związane z nauką dyscypliny z akredytowanych instytucji. Licencjackich średnią ocen 3,0 lub wyższą w skali od 4,0 we wszystkich uczelni pracy naukowej na poziomie próby. Licencjackie zajęć w: - Inżynieria Ekonomia - Statystyki Dwa (2) lub więcej lat doświadczenia w, inżynierii przemysłowej cywilnego lub rząd lub technicznych pozycji zawodowej jest wymagane. Student, który nie ma jednego lub więcej z powyższych wymagań może być dopuszczone tymczasowo, ale będzie normalnie wymagane w celu spełnienia wymogów po przyjęciu do szpitala. Informacje o programie Test Master of Engineering w Inżynierii Zarządzania Program studiów składa się z 30 godzin semestr zajęć obejmujący 21 godzin kursów podstawowych i 9 godzin zajęć akcentów. Wymagania podstawowe (21 godzin kredytowych) - Systemy Perspektywa - Inżynieria systemów - Procesy Inżynieria - Project Management - Finanse i Rachunkowość dla kierowników technicznych - projekt Oszacowanie i analiza ryzyka - Przywództwo dla inżynierów - studia przypadków w Inżynierii Zarządzania (Capstone) Nacisk Inżynieria Zdrowie (9 godzin kredytowych) - Wprowadzenie do inżynierii systemów zdrowotnych - Healthcare Analytics - Informatyka w ochronie zdrowia Nacisk firm (9 godzin kredytowych) - Strategia marketingowa - Operacje i konkurowanie Poprzez Możliwości - Podstawy Biznesu Statystyki - Capstone Projektu - Studenci są zobowiązani do ukończenia kursu zwieńczeniem aby wykazać opanowanie ogólnej treści programu. [-]

Master Of Public Administration (MPA) Programu

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Master of Public Administration jest interdyscyplinarna i zaprojektowane, aby zapewnić edukację zawodową absolwentów osób, które chcą przygotować się do kariery administracyjnych i / lub polityki w organizacji non-profit, publicznego, bezpieczeństwa narodowego i systemów karnych. [+]

Test Stopień MPA przygotowuje uczniów do podjęcia funkcji kierowniczych w sektorze publicznym i non-profit. Master of Public Administration jest interdyscyplinarna i zaprojektowane, aby zapewnić edukację zawodową absolwentów osób, które chcą przygotować się do kariery administracyjnych i / lub polityki w organizacji non-profit, publicznego, bezpieczeństwa narodowego i systemów karnych. Oprócz solidnej podstawy programowej obejmującej zasadniczą rozwiązywania problemów i umiejętności podejmowania decyzji i wyborów do wyboru różne, studenci z mniejszym doświadczeniem zawodowym uczestniczą w stażach z agencji publicznych i non-profit. Wielu studentów SPA, które zostały ustanowione w sektorze publicznym w średniej kadry kierowniczej, przynieść stymulujący świecie rzeczywistym perspektywę klasie. Nasz tradycyjny stopień MPA jest charakterystyczne, że może być nabyte w całości on-line, w całości w klasie, lub w połączeniu. Dostępność w Internecie oznacza stopień jest dostępna dla każdego ucznia z dostępem do Internetu. Program nauczania, oczekiwania stopnia i kompetencje, są identyczne dla programów internetowych i klasie. Studenci w programie MPA należy się spodziewać, aby zakończyć stopnia w nie mniej niż jeden i pół i nie więcej niż sześć lat; średnia wynosi około trzech lat. Około 120 studentów MPA włączono do programu w roku szkolnym 2012-2013. MISJA: Test Master of Public Administration programu zapewnia wysokiej jakości kształcenia akademickiego dla obecnych i przyszłych praktyków w organizacjach publicznych i non-profit, kraju i za granicą, w celu przygotowania ich do doskonałości w służbie publicznej. Aby zrealizować tę misję, staramy się: - Zaliczki usługi publicznej poprzez poprawę jakości społeczeństwa, organizacji non-profit, bezpieczeństwa narodowego i systemów karnych. - Naucz studentów z różnych środowisk na wspólną pracę, aby sprostać wyzwaniom społecznym etycznie, ze współczuciem, wizji, analitycznego rygoru i praktyczność. - Foster umiejętności strategicznego przywództwa: krytycznego myślenia i podejmowania decyzji, skuteczna komunikacja, twórcze rozwiązywanie problemów, zarządzania wiedzą, zrozumienie wielu sektor, i globalne obywatelstwo. - Pomoc i model cywilnego dyskurs publiczny, obywatelstwo, odpowiedzialność i szacunek. - Ułatwienie procesu kształcenia przez całe życie, który ewoluuje i dostosowuje się do zmieniającego się charakteru pola i ciągłego rozwoju wiedzy, umiejętności i zdolności. Kompetencje: Absolwenci programu MPA będzie posiadać następujące kompetencje, w sposób opisany przez Sieć Szkół Polityki Społecznej, Spraw Wewnętrznych oraz Administracji (NASPAA)Nasza akredytacji ciała: - umiejętność kierowania i zarządzania w zakresie ładu publicznego - zdolność do udziału i wkładu w proces tworzenia polityki publicznej - umiejętność analizy, syntezy, krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji - umiejętność artykułowania i stosuje perspektywę usług publicznych - umiejętność komunikacji i interakcji produktywny o urozmaiconym i zmieniającej się siły roboczej i obywateli [-]

MSc

Magister Biologii: Ekologia I Ewolucja, Nauka Wykonywania Lub Molekularnej I Komórkowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 6 lat Stany Zjednoczone

Zakład Biologii oferuje program zmierzający do stopnia Master of Science (MSc) z opcjami w Biologii Molekularnej i Komórkowej, Exercise Science i Ekologii i Ewolucji. [+]

Test Wydział Biologii oferuje programu prowadzącego do stopnia Mistrz Nauk (MSc) w opcji w Biologii Molekularnej i Komórkowej, Exercise Science i Ekologii i Ewolucji. Absolwenci prowadzenia zajęć w biologii i jednej innej dyscypliny naukowej (np, fizyka, chemia, matematyka), zapewnienie uczniom różnorodnych programów nauczania i zrozumienia w jaki sposób różne dyscypliny naukowe odnoszą się do siebie. Ten interdyscyplinarny program oferuje studentom szeroką edukację naukową z kilku restrykcyjnych wymogów w porównaniu do tradycyjnych podyplomowych programów naukowych. Pozwala to na opracowanie programu na podstawie indywidualnej potrzeby. Wstęp Regularne przyjmowanie Regularny dostęp do programu mgr wymaga, że ​​uczeń spełnia następujące wymagania: - Musi posiadać tytuł licencjata z akredytowanym uniwersytecie lub college'u. - Musi mieć ukończone 40 godzin kredytowych w naturalnych i fizycznych nauki i matematyki kursy. - Musi przejść dwa semestry rachunku lub jeden semestr rachunku i jeden semestr statystyk. - Zbiorcza licencjackich GPA 3,0 lub wyższy. - GRE - Kandydaci muszą złożyć wniosek online i przesłać list motywacyjny, CV, wyniki GRE, wszystkie wcześniejsze zapisy i trzy listy polecające. - Wypełnione wnioski należy otrzymał do oceny 01 lutym. - Wypełniony formularz sponsorem. Wstęp tymczasowe W pewnych okolicznościach skarżący nie spełniające kryteria dopuszczenia jako zwykły student studiów może być zalecana przez wydział do przyjęcia jako studenta dla "Tymczasowe przyjęć. Dział może przydzielić pracę i / lub badania, które muszą być podjęte w celu uzupełnienia braków w kursie. Gdy warunki są spełnione regularnie statusu, doradca program przekwalifikowania ucznia do zwykłego stanu. Kredyty - Do 12 godzin kredytowych odpowiedniej pracy oczywiście z klasy B lub lepiej i zarobił na UCCS może być wymagana do przeniesienia do programu mgr. Godziny te są obliczane na kredyt absolwent GPA studentów. - Do 9 godzin kredytowych odpowiedniej pracy oczywiście z klasy B lub lepiej i zakończone w instytucji innej niż UCCS może być wymagana do przeniesienia do programu mgr. Te godziny kredytowe nie są obliczane na absolwent GPA studentów. Wymagania stopnia Studenci muszą wypełnić 30 godzin kredytowych zajęć: - 6 godzin pracy - 24 godzin zajęć podejmowane na poziomie 5000. - Kursy muszą być wybrane z co najmniej dwóch wydziałów uczestniczących w programie mgr. - Kursy trzeba uczyć przez członka Wyższej Wydziału. Wymagania Thesis - Studenci muszą wypełnić badań prowadzących do pracy. - Student musi zarejestrować się w Biol 5010, absolwent Seminarium, jego / jej drugim semestrze w programie. - Uczeń musi wybrać doradcę akademickie, komitet doradczy i wypełnić formularz przyjęcia do kandydata do końca jego / jej pierwszym semestrze zamieszkania. - Komitet doradczy składa się z co najmniej 3 członków absolwent wydziału UCCS. Jeden z członków wydziału może pochodzić spoza Wydziału Biologii. - Komitet doradczy poprowadzi ucznia w formułowaniu jego / jej studiów i poinformuje studenta z jego / jej badań. - Pod koniec jednego roku w programie Student przedstawić swój wniosek tezy jako formalne, otwarte seminarium. - Po zakończeniu pracy, uczeń przedstawi jego / jej badań społeczności w seminarium ustnej otwarte dla publiczności. - Uczeń będzie bronić jego / jej badania tezy przed jego / jej komitetu doradczego. - Publikacja badań jest wskazany. Umowa Sponsor i sponsor - Sponsor jest każdy członek wydziału na Wydział, że zgadza Graduate funkcjonować jako główny doradca i mentor dla studenta w trakcie ich kadencji jako absolwent. Formularz Umowa Sponsor musi być podpisany zarówno przez studentów i sponsora. Sponsoring Formularz - Ta forma podpisana jest wymagane do rozpatrzenia do wejścia do Mgr Program w biologii. Studenci powinni przesłuchać kilku członków wydziału departamentu w zakresie ich udziału w programie mgr identyfikacji członka sponsoring wydziału i ewentualnego projektu badawczego. To musi być sponsoring wydziału członek Wydziału Biologii i musi być powołany na Wydziale UCCS Graduate. [-]

Magister Fizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Dokumenty przyjęcia do Program mgr są zgodne z podanymi przez UCCS Graduate School. [+]

Formy wstępu Dokumenty przyjęcia do Program mgr są zgodne z podanymi przez UCCS Graduate School. Te dokumenty wymagane od wnioskodawców przyjęć są następujące: - Prześlij dwa kompletne oficjalne zapisy wszystkich poprzednich prac magisterskich i licencjackich - Prześlij trzy listy polecające - Sprawdź aplikację za pośrednictwem formularza online rekrutacji UCCS uzyskać więcej informacji na temat naszych programów podyplomowych prosimy o kontakt Absolwent Doradca Prof . Robert Camley. Choć prof Camley jest urlopie (sierpień 2014-sierpień 2015), prosimy o kontakt z doradcą Absolwent śródrocznego, Assist. Profesor Karen Livesey. Więcej informacji na temat procesu aplikacji, prosimy o kontakt z Admissions lub UCCS Graduate School. Warunki przyjęcia - Kandydaci z tytułem licencjata lub BS w fizyce lub w pokrewnej dziedzinie, takie jak chemii, informatyki, inżynierii elektrycznej lub matematyki, są naturalnymi kandydatami do absolwentów studiów w dziedzinie fizyki - BS lub BA stopnia z college'u lub na uniwersytecie o uznanej pozycji, lub pracy równą dokładności wymaganej do takiego stopnia i równoważne do stopnia danej na tej uczelni - Znaczne pracy kurs fizyki - Wystarczający matematyczne w tle, czyli co najmniej dwa semestry matematyki poza normalnej sekwencji nazębnego, takie jak równań różniczkowych i metod matematycznych fizyki - Obietnicy zdolności do prowadzenia zaawansowanych studiów i badań - licencjackie średnią ocen co najmniej 3,0 w skali 4,0 - studentom studiów średnią ocen mniejszym niż 3,0, ale na poziomie lub powyżej 2,5, lub studentów z niewystarczającą tle, mogą być dopuszczone do programu tymczasowo. Decyzja ta zostanie wykonana przez Fizyki Graduate Studenckiego Komitetu UCCS. Status Tymczasowy będzie następnie usunąć i uczeń podane regularne pozycję po zakończeniu dziewięciu godzin kursów podyplomowych z 3,0 średniej (lub lepszego). Dodatkowe wymagania dla niektórych studentów: - Uczniowie z międzynarodowych transkryptów musi przystąpić do egzaminu GRE fizyki. Minimalny wynik regularnego przyjmowania jest w zakresie 520-550. - Kandydaci, dla których angielski jest drugim językiem musi zakończyć egzamin TOEFL z minimalnym wynikiem 560 (egzamin papierowej) lub 83 (na bazie internetu egzaminu) lub 220 (oparte na egzamin do Internetu). Wynik pasmo 6,5 na IELTS jest również dopuszczalne. Jeżeli student ukończył z powodzeniem jeden rok w pełnym wymiarze czasu studiów na uczelni w USA, wymóg ten może zostać uchylony. Ustna rozmowa może być również konieczne, ponieważ dział uznania. - Obiecujących studentów, którzy nie spełniają wszystkich wymogów może zostać uznane za tymczasowe wnioskodawców Wymagania transferu studenckie Studenci, którzy są przenoszenia z innych programów fizyki podyplomowych musi spełniać minimalne standardy wymienione powyżej, a ponadto, mają 3,0 średniej (lub lepiej) we wszystkich prac dyplomowych wykonanych wcześniej. Pełny kredyt, do dziewięciu godzin (zwykle jeden semestr w pełnym wymiarze czasu pracy oczywiście), zostaną podane do pracy oczywiście zrobione wcześniej, zakładając uprzednie praca jest wykonywana w akredytowanych instytucjach z zatwierdzonych programów. Równoważności kurs decyduje Fizyki Graduate Student UCCS po Komitetu wywiady ucznia i porównanie podręczniki, notatki klasy, lub jakiekolwiek inne przydatne dokumenty. Stopień Wymagania Graduation 30 godzin pracy oczywiście, albo 24 godzin kredytowych pracy oczywiście dodatkowo na sześć godzin pracy magisterskiej (opcja) lub 30 teza godzin kredytowych pracy oczywiście bez pracy (opcja nie teza) Regularne studenci studiów musi utrzymywać co najmniej klasy 3.0 wskazują średnią każdy semestr letni termin na lub wszystkich prac podjętych, czy nie jest to do stosowania w kierunku zaawansowanych stopnia zamierzonego. Studenci, którzy nie do utrzymania tego poziomu wydajności będzie podlegać zawieszeniu z Graduate School Mistrza Kompleksowe egzaminu Egzamin jest wyjście, które muszą być przekazywane przez wszystkich uczniów ustnej. Studenci Wybierając opcję tezy może zastąpić ustną obronę pracy dyplomowej. Studenci w opcji bez pracy dyplomowej muszą napisać krótki (15 strony, z podwójnym odstępem) wpisany papier podsumowując albo jakieś oryginalne badania lub podsumowaniem tematu badawczego w obecnej fizyce. Papier powinien być na poziomie fizyki absolwentem. Egzamin składa się z prezentacji 30-40 minut papieru z pytaniami na ten temat z wydziału. Komisje do egzaminów wyjścia będzie się składać z trzech członków wydziału absolwentów, z których jeden jest doradcą ucznia. Dwa pozostałe elementy będą typowo z działu fizyki ale może być wybrany z pokrewnej dziedzinie, takich jak techniki elektryczny, matematyki, komputera lub chemii. Opcje stopnia Prace magisterskie i dla pracy: Dla opcji pracy dyplomowej, student musi mieć 24 godzin kredytowych. Praca dyplomowa jest dodatkowo sześć godzin (trzy kredyty w semestrze), w sumie 30 godzin kredytowych. Opcja nie teza wymaga 30 godzin kredytowych z zatwierdzonych kursów. Obszary koncentracji: W celu opracowania bardziej wyspecjalizowaną stopnia, studenci mogą skoncentrować swoje zajęć fakultatywnych w obszarach poza fizyką. Obszary koncentracji mogłyby obejmować badania kosmiczne, elektrotechnika, budowa maszyn, geografii, informatyki, matematyki stosowanej i innych dyscyplin absolwentów. Te obszary koncentracji może być odpowiedni dla studentów, którzy bardzo dobrze określonych celów zawodowych, które wymagają połączenia z innej dyscypliny fizyki. Studenci powinni skonsultować się z doradcą absolwent fizyki programu w celu ustalenia sekwencji kursu na stopień magistra. [-]

Magister Matematyki Stosowanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Wydział Matematyki oferuje silny program studiów podyplomowych, prowadzące do Magister Matematyki Stosowanej, Szczególne obszary badań obejmują aktualnie dostępnej, statystyki astrodynamicznych prawdopodobieństwa, równania różniczkowe, stosowanej analizy, algebry wizji komputerowej, i teorii kodowania. [+]

Test Wydział Matematyki oferuje silny program studiów podyplomowych, prowadzące do Magister Matematyki Stosowanej. Szczególne obszary badań obejmują aktualnie dostępnej, statystyki astrodynamicznych prawdopodobieństwa, równania różniczkowe, stosowanej analizy, algebry wizji komputerowej, i teorii kodowania. W odpowiedzi na potrzeby studentów i pracodawców, Departament skupiła ten program studiów podyplomowych w system czterech utworów, które mają na celu pomóc studentom rozwijać swoje programy studiów. Te utwory są Edukacja utwór K-14, tor przygotowanie dr utwór Matematyka Stosowana i Obliczeniowa i utwór Biznes i Zarządzanie. Poprzez ukierunkowanie wysiłków Departamentu w tych czterech obszarach, czujemy, że możemy zaoferować absolwent możliwości edukacyjnych o wyjątkowej jakości. Indywidualne programy studiów są dostępne dla studentów, których zainteresowania matematyki stosowanej nie są pokrywane w ramach ścieżek. Aby uzyskać Magister Matematyki StosowanejStudenci przyjęci do programu musi ukończyć co najmniej 30 godzin semestr zatwierdzonego prac dyplomowych, w tym algebry liniowej (Math 513) i nowoczesnej analizy II (Math 532). Wszyscy studenci muszą zdać egzamin w kompleksowej analizy. Studenci ukończeniu jedną z czterech ścieżek studiów automatycznie spełniać wymagania dla stopnia MS Applied Math. Średnio 3,00 punktu w całej klasy oczywiście stosowane do pracy w stopniu jest wymagane w przypadku zwykłego przyjęcia do programu. Student może zakończyć się do 12 godzin zajęć podyplomowych w odpowiednich działów innych niż Wydziału Matematyki. Takie kursy, chyba że stanowią one część ustalonego toru, musi zostać zatwierdzony przez doradcę. Studenci mogą wybrać opcję pracy magisterskiej lub nie tezy. Studenci w opcji pracy dyplomowej zastąpi do 6 godzin zajęć pracy z pracy magisterskiej. Wszyscy studenci złożyć ustną prezentację dotyczącą niektórych aspektów zaawansowanych matematyki. Dla studentów realizujących opcję tezy, obrony teza będzie kwalifikowane jako takiej prezentacji. Studenci, którzy są zapisani "na pełny etat" w MS w programie Matematyki Stosowanej mogą kwalifikować się do jednego z ograniczonej liczby stypendiów Absolwent nauczania dostępnych za pośrednictwem Wydziału Matematyki. Prosimy o kontakt z działem o dodatkowe informacje. Rekrutacja Wymagania: Studenci muszą posiadać dyplom licencjata z matematyki (lub dyplom licencjata w innej dziedzinie, z obszernym zajęć z matematyki), w tym oczywiście w rzeczywistym analizy porównywalnych do UCCS kurs matematyki 431 (I) Nowoczesny Analiza. Wymagana jest minimalna licencjackich Średnia ocen 3,00. W przypadku niektórych programów studiów, może być również wymagane oczywiście porównywalne do UCCS kurs matematyki 414 (Nowoczesne Algebra I). W szczególnych przypadkach uczniowie mogą być dopuszczone do programu z niższą średnią ocen, lub bez kursu realnego analizy, jako student Tymczasowy Stopnia. Scenariusze, w jakich może się to zdarzyć, obejmują: studia pracy studenta został ukończony kilka lat temu; licencjat studenta nie jest w matematyce; student nie zakończyła pomyślnie pewnych podstawowych kursów matematyki (np algebry liniowej, równania różniczkowe, rachunek zaawansowanej ...) Warunkiem które student musi to kompletne w celu zmiany z tymczasowe w celu Regular stan zostanie wyraźnie określone w przyjęciu pismo z Wydziału Matematyki. Takie warunki mogą obejmować ukończenie kursów, które nie będą brane pod uwagę Stopień MS Matematyki Stosowanej. Inne informacje 1. Ogólnie rzecz biorąc, do 9 godzin semestr studiów absolwent matematyki na poziomie ukończonych przed przyjęciem do programu mogą być stosowane do wymogów kredytowych MS Matematyki Stosowanej stopnia. 2. Co najmniej jeden kurs matematyki jest zazwyczaj oferowane na poziomie 400/500 podczas każdego Semestr letni. "Full time" studenci normalnie zakończyć program MS matematyki stosowanej w ciągu dwóch lat kalendarzowych. Przyszli studenci posiadający pełnoetatowych miejsc pracy są również zachęcani do zapisania. Studenci zazwyczaj wykonać jeden kurs w semestrze, a normalnie zakończyć stopnia w czterech do pięciu lat. 3. Kompletny opis wszystkich kursów prowadzonych przez dział matematyki, jak również dla pełnego opisu wymagań dla stopnia MS matematyki stosowanej, uczniowie powinni otrzymać kopię katalogu UCCS oczywiście dostępne w księgarni UCCS. Zobacz ofiar Matematyka Wydział kurs na listę kursów absolwent matematyki mają być oferowane w przyszłości. Dr Przygotowanie toru Utwór dr Przygotowanie jest przeznaczony dla osób, którzy są zainteresowani uzyskaniem magistrem matematyki, które pozwolą im realizować stopień naukowy doktora w czystej matematyki w późniejszym czasie. To było nasze doświadczenie, że studenci zainteresowani tym torze tendencję do podkreślania czystą matematyką, a nie matematyki stosowanej. W tym celu, dr Preparat zawiera utwór stałe narażenie na czystej matematyki ze szczególnym uwzględnieniem w algebrze, analizie i prawdopodobieństwa. Utwór składa się z dr Przygotowanie listy core wymaganych kursów wraz z planowej strategii. Matematyka Stosowana i Obliczeniowa utworu Test Matematyki i Informatyki Tor Naukowy dla studiów magisterskich w zakresie matematyki stosowanej jest przeznaczony dla osób, realizujących kariery w nauce i inżynierii z głównych matematycznych lub obliczeniowych zawartości. Matematyk pracujący w przyłożonym środowiska powinien posiadać wiedzę z innej dyscypliny, jak również nowoczesne umiejętności obliczeniowych. Typowy problem wymaga budowy modeli matematycznych z pojęciami i danymi właściwego oddziału nauki i rozwiązań sprawozdawczych i wniosków w języku dyscypliny. Aby upewnić się, że absolwenci mają pewne doświadczenie w głównych tematów, zalecana jest sekwencja roku Metod Matematyki i obliczeń naukowych. Kursy z rdzenia tworzą 18 wymaganych 30 godzin dla studiów magisterskich. Edukacja Tor ciągu Mistrzów Matematyki Stosowanej stopnia Test Utwór Edukacja jest przeznaczony dla osób, którzy są zainteresowani karierą w nauczaniu matematyki na K do 14 poziomu, ale którzy pragną rygor i jakości Master of Science w Matematyki Stosowanej. Gimnazja i szkoły wyższe są coraz bardziej zainteresowani nauczycieli matematyki, którzy mogą wykazać właściwemu wykorzystania technologii w klasie i kto może zintegrować tę technologię z sensownych zastosowań matematyki. W tym celu, tor Edukacja obejmuje podstawowy zestaw trzech kursów, które kładą nacisk na korzystanie z aplikacji i technologii w programie nauczania matematyki. Student skończeniu utworu Edukacja będzie mieć solidne doświadczenie w podstawowych dziedzinach matematyki (algebra, analiza), doskonałą ekspozycją na zastosowań matematyki, w szczególności tych, które mogą być przedmiotem nauczania w klasie K-14, i solidnego szkolenia w Wykorzystanie technologii w klasie matematycznej. Te strategie do wyboru ścieżki Edukacji Po pomyślnym zdaniu podstawową listę kursów powyżej, student musi ukończyć 12 dodatkowych godzin kredytowych absolwent matematyki. Ważne jest, aby opracować pewną głębokość w dziedzinie algebry, analizy, matematyki stosowanej, geometrii czy prawdopodobieństwa. W tym celu każdy student powinien specjalizować się w dwóch z następujących obszarów poprzez co najmniej jeden kurs w każdym z obszarów. Utwór Biznes i Zarządzanie Biznes Tor dla studiów magisterskich na kierunkach Matematyki Stosowanej jest przeznaczony dla osób, realizujących karierę jako aktuariuszy, w sektorze usług finansowych, lub w innych aspektach biznesu i ekonomii. Niektóre z podstawowych pojęć matematycznych w tych obszarach to algebrę liniową, optymalizacji, prawdopodobieństwa, statystyki i procesy stochastyczne. Większość aplikacji wymaga nowoczesnych technik obliczeniowych. [-]

Magister Nauk (MSc) Z Matematyki Naciskiem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Mistrz Nauk (MSc) z Programu Nacisk Matematyki to program interdyscyplinarny prowadzi do magistra Nauk. To stwarza okazję do teraźniejszości i przyszłego nauki i specjalistów matematyki i innych w celu rozszerzenia i / lub poszerzenia szkolenia w dziedzinie nauk przyrodniczych i fizycznych i matematyki na zaawansowanym poziomie studiów licencjackich i magisterskich. [+]

Curriculum Test Mistrz Nauk (MSc) z Programu Nacisk Matematyki to program interdyscyplinarny prowadzi do magistra Nauk. To stwarza okazję do teraźniejszości i przyszłego nauki i specjalistów matematyki i innych w celu rozszerzenia i / lub poszerzenia szkolenia w dziedzinie nauk przyrodniczych i fizycznych i matematyki na zaawansowanym poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Wszystkie kursy dobro w kierunku stopnia po przyjęciu muszą być podejmowane na Uniwersytecie w Kolorado, w Colorado Springs, Denver, Health Sciences czy na uczelniach w Boulder, w ciągu maksymalnie pięciu lat lub po sześciu kolejnych lata. Wymagania dotyczące dopuszczenia Kryteria przyjęć obejmują, ale nie ograniczają się do następujących wymagań. Wszelkie dotyczących dopuszczenia decyzja podejmowana jest przez Komitet Graduate indywidualnie, po uwzględnieniu materiału aplikacji i dokumentów. - Licencjat z akredytowanych uczelni - co najmniej 40 godzin semestr w dziedzinie nauk przyrodniczych i matematyki, w tym roku od rachunku. Studenci mogą być dopuszczone do programu z niedoborem w matematyce, ale musi usunięcia braków w terminie jednego roku po przyjęciu z klasy B lub lepiej - GPA 3.00 lub wyższa od 4,00 skalę. Student ze studiów średnią ocen poniżej 3,00 może być uznane za wstęp, podlega zatwierdzeniu przez Komitet Graduate. Wymagania dotyczące studiów Master of Sciences Ogólne przepisy Graduate School regulujące udzielanie studia magisterskie stosuje się, z wyjątkiem zmian w poniżej: Są wymagane 30-36 godzin semestr nauki i / lub matematyki kursy. - Wszystkie kursy muszą być podejmowane z zatwierdzonych członków wydziału Graduate School. - 24 lub więcej godzin nauki / matematyki musi być z kursów o numerach 5000 lub wyżej. Kursy mogą być wybrane z następujących działów: biologia, chemia, edukacja, Nauki o Zdrowiu, geografia, matematyka, i fizyki. Kursy z innych wydziałów muszą być zatwierdzone przez przewodniczącego Komitetu Graduate. - Ponieważ nie wszystkie kursy będą odpowiednie dla wszystkich programów, studenci powinni najpierw skonsultować się z doradcą przed zapisaniem. Plan akademickie powinny zostać zakończone w ciągu studenta pierwszego semestru. - Punkt Minimalna klasa średnia: Kursy na poziomach 3000 i 4000 będą przyjmowane w kierunku stopnia tylko klas A i B; 5000 i 6000 poziom kursów będą przyjmowane w kierunku stopnia z klas A, B lub C. Uczniowie muszą mieć średnią B we wszystkich kursach podjętych w następstwie przyjęcia do programu, w tym kursów faktycznie nie wymaganych do stopnia. Wybierz Teza lub opcja dla pracy: Wariant pracy: 30 godzin semestr, w tym co najmniej 6 godzin od kredytu tezy. Co najmniej 15 godzin semestr musi być na poziomie magisterskim w ich podstawowym działu. Minimum trzy godziny kredytowe muszą być pobrane z wtórnym działu. Student musi napisać pracę na temat swoich badań, z prezentacją i bronić swojej tezy przed komisją obrony pracy dyplomowej. Należy skonsultować się z Graduate Komitetu Katedry i Graduate School for Thesis i wytycznych dysertacji i ręcznym. Opcja nie-teza: 30 godzin semestr; co najmniej 15 godzin semestr musi być na poziomie magisterskim w ich podstawowym działu. Minimum trzy godziny kredytowe muszą być pobrane z wtórnym działu. Student musi wypełnić dokument opisujący projekt na temat matematycznego zatwierdzonego przez Komitet Graduate. Ostateczna papieru muszą być zatwierdzone przez Komitet Graduate. [-]

Magister Nauk Przyrodniczych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Mistrz Nauk jest międzyresortowy stopień zaangażowania Kolegium Edukacji i innych uczelni na terenie kampusu. Opcja Nauczanie Nauka przeznaczony jest dla nauczycieli ubiegających się realizować stopnia z większym naciskiem na treści nauki i mniejszym naciskiem na pedagogice. [+]

Test Mistrz Nauk jest międzyresortowy stopień zaangażowania Kolegium Edukacji i innych uczelni na terenie kampusu. Opcja Nauczanie Nauka przeznaczony jest dla nauczycieli ubiegających się realizować stopnia z większym naciskiem na treści nauki i mniejszym naciskiem na pedagogice. Opcja Nauczanie Nauka obejmuje Science Education kursy, jak również nauki, matematyki i innych wybranych kursach treści. Program przeznaczony jest do nauczycieli w klasie z silnym tle w treści nauki zrównoważone z wiedzą o współczesnej praktyce nauczania, nauki i prawidłowego stosowania badań. Ten interdyscyplinarny program przeznaczony przede wszystkim dla nauczycieli, którzy chcą poprawić swoją znajomość nauki i doskonalenia swoich umiejętności nauczania przedmiotów ścisłych. Program jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach (K-12), zainteresowany w poprawie ich nauczanie przedmiotów ścisłych lub opracowanie programu nauki w szkołach. Uwaga: Ten program nie jest przeznaczony do prowadzić do uzyskania licencji nauczycieli. Rekrutacja Wstęp do Graduate School w UCCS jest wymagane dla tego programu. Jednak poszczególne kursy mogą być podjęte przez niesklasyfikowanych studentów. Aby zostać przyjętym do programu należy zapewnić: Lista Przyjęć - Wypełnij elektroniczny formularz online: http://www.uccs.edu/~apply/ - Uzyskać trzy listy referencyjne - Wyślij jeden zapis ze wszystkich uczelni wyższych wcześniej uczestniczyli - Przygotuj oświadczenie cel kariery (patrz szczegółowe wymagania działu) - Bieżąca CV - Zakończenie sprawdzenie lub dostarczyć kopię nieoficjalnego nauczania uzyskaniu pozwolenia - wywiad z członkiem departamentu wydziału Po materiały aplikacyjne są, trzeba będzie przeprowadzić wywiad z doradcą wydziału do programu. * Dodatkowe elementy nocie dla wnioskodawców Międzynarodowych: - Wszystkie zapisy muszą być oceniane i przetłumaczone na język angielski przez autoryzowanego serwisu poświadczeń (na przykład: World Education Services, Wes) - English Proficiency musi wykazać poprzez dostarczanie dowodów wynik IELTS 6.0 lub wyżej, wynik egzaminu TOEFL 550- (papier based) lub 80- (w oparciu o internet) lub wynik ACT / Compass Angielski 270 lub powyżej (ACT / Compass może być podjęta przez UCCS Biura Spraw Międzynarodowych). Wymagania programowe Test Program nauczania Nauka wymaga w sumie trzydziestu trzech godzin semestr kursu pracy i realizacji projektu badawczego, jako część CURR 5090. Opcja teza jest dostępny, ale nie wymagane. Co najmniej 24 godzin semestr musi być na poziomie magisterskim. Kursy Kurs godziny pracy wymagane obejmuje: Nauki ścisłe, matematyka, lub kosmiczne Badania (18 kredytów) Kurs / Kredyty - Absolwent nauk kursy oferowane przez zawartość College of Letters, Arts, i Nauki lub UCCS szerokich studiów. Może obejmować ograniczone godziny w 3000- i 4000-poziom-18 kredytów Nauka Edukacja (9 punktów) Kurs / Kredyty - Kursy Nauka Edukacja oferowane przez College of Education-9 Edukacja (3 punkty) Kurs / Kredyty / Nazwa - CURR 5090 - 3 Projekt badawczy Uwaga: Studenci powinni konsultować się z ich programem doradcy aby zapewnić, że kursy wybrane są właściwe dla kredytu w programie Nauka Edukacji. Oferta Mistrz Podstawowe Science (MSc) stopnia, specjalizującej się w nauczaniu nauki może być zakończona w ciągu zaledwie 33 godzin. Harmonogramy są przeznaczone do zaspokojenia potrzeb zapracowanych nauczycieli. Odpowiednie kursy odbywają się wiosenne, letnie i jesienne terminy. Studenci mogą pracować oczywiście pracy w ciągu roku w kursach oferowanych przez UCCS College Edukacji i Kolegium Sztuki i Nauki. Podczas jesienią i wiosną semestry, liczne kursy oferowane są w godzinach wieczornych, aby pomieścić harmonogramów nauczycieli pracujących. [-]

Magister Nauk W Chemii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 - 72 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs + 1 więcej

Zakład Chemii i Biochemii oferuje program zmierzający do stopnia Master of Science (mgr) stopnia w dziedzinie chemii. Następujące obszary tematyczne dostępne są: [+]

Test Zakład Chemii i Biochemii oferuje programu prowadzącego do stopnia Master of Science (mgr) stopnia w dziedzinie chemii, Następujące obszary tematyczne są dostępne: - chemia analityczna - biochemia - chemia nieorganiczna - chemia organiczna - chemia fizyczna WSTĘP Gwarantowana Wstęp Student, który znajduje się w jego lub jej ostatni semestr studiów w kierunku BA / BS w dziedzinie chemii lub Biochemii UCCS lub jest w ciągu roku od ukończenia studiów gwarantuje wstęp do mgr Program, jeśli on lub ona spełnia wszystkie poniższe kryteria: - ukończone minimum 45 punktów w UCCS w czasie studiów. - Ma minimalną średnią ocen 3,20. - Ma dwa listy polecające z członków wydziału Chemii i Biochemii w. Regularne Wstęp Regularne przyjmowanie do mgr Program wymaga, aby uczeń spełnia następujące wymagania: - osiągnął stopień licencjata w dziedzinie chemii i biochemii z akredytowanym uniwersytecie lub college'u. - Posiada licencjat skumulowane GPA 3,00 - Ma połączeniu GRE wynik percentyla z 50 percentyla lub wyższych Wnioskodawcy muszą wypełnić aplikację online, absolwent szkoły i obejmują cztery listy polecające, jeden oficjalny zapis z każdej uczelni wyższej udziałem, i płacić nie- zwrotowi 60 dolarów opłaty za zgłoszenie. Studenci zagraniczni muszą również spełniać wymagania Graduate School dla egzaminów TOEFL lub IELTS. Tymczasowy Wstęp Studenci, którzy spełniają wszystkie wymagania dla regularnego przyjmowania wymienionych powyżej, ale którzy GPA pomiędzy 2,75 i 3,00 mogą być uznane za wstęp tymczasowego. Wydział Program może przydzielić pracę i / lub badania, które muszą być podjęte w celu uzupełnienia braków w kursie. Gdy warunki są spełnione regularne stanu, dyrektor program przekwalifikowania ucznia do zwykłego stanu. Każdy kandydat jest oceniany indywidualnie dla dopuszczenia tymczasowego. Transfer punktów - Do 12 godzin zajęć z klasy "B" lub lepiej i zarobił na UCCS może być wymagana do przeniesienia do mgr Program. Godziny te są obliczane na kredyt absolwent studenta GPA. - Do 9 godzin zajęć z klasy "B" lub lepiej i zakończone w instytucji innej niż UCCS może być wymagana do przeniesienia. Wniosek ten może być złożony dopiero po zakończeniu 9 godzin zajęć, jak zwykły student wstępu do mgr Program. Te godziny kredytowe nie są obliczane na absolwenta studenta GPA. - Kursy stosowane do stopnia akademickiego w innym miejscu lub w ramach Systemu CU mogą zostać przeniesione przez mgr kredyt za zgodą wydziału chemii. WYMAGANIA STOPNIA Student powinien wybrać mentora badawczej i wypełnić plan studiów w porozumieniu z Dyrektorem Programu do końca swojego pierwszego semestru zamieszkania. Pod koniec programu studenta, komisja teza zostanie wybrany. Komisja będzie również zarządzać egzamin dyplomowy wymagane do stopnia magistra. Zajęć i THESIS - 15 godzin zajęć, które muszą być podjęte na poziomie 5000 lub wyżej (Normalnie, obejmuje pięć na poziomie 5000 lub cztery kursy z chemii na poziomie 5000 kursy chemii i jeden kurs na poziomie 5000 z innego działu.) - Co najmniej 9 godzin Chemii Badań - Absolwent (CHEM 5904) - 6 godzin pracy (CHEM 7000) - egzamin obrony pracy magisterskiej (otwarte dla publiczności) [-]

Magister Studiów Kosmicznych I Nauk Przyrodniczych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Mistrz Nauk jest międzyresortowy stopień zaangażowania Kolegium Edukacji i innych uczelni na terenie kampusu. Opcja Nauczanie Nauka przeznaczony jest dla nauczycieli ubiegających się realizować stopnia z większym naciskiem na treści nauki i mniejszym naciskiem na pedagogice. [+]

Test Mistrz Nauk jest międzyresortowy stopień zaangażowania Kolegium Edukacji i innych uczelni na terenie kampusu. Opcja Nauczanie Nauka przeznaczony jest dla nauczycieli ubiegających się realizować stopnia z większym naciskiem na treści nauki i mniejszym naciskiem na pedagogice. Opcja Nauczanie Nauka obejmuje kursy kształcenia naukowego, jak i nauki, badań kosmicznych, matematyki, oraz w innych wybranych kursach treści. Program przeznaczony jest do nauczycieli w klasie z silnym tle w treści nauki zrównoważone z wiedzą o współczesnej praktyce nauczania, nauki i prawidłowego stosowania badań. Test Badania kosmiczne Nauka / Science Opcja pozwala nauczycielom na uzyskanie specjalistycznej wiedzy w zakresie różnych aspektów przestrzeni. Przestrzeń Studia Kursy są dostępne na różne tematy, w tym: systemów naziemnych, rakietowej, biologii, żyjących w przestrzeni, fizyki, geologii, astronomii i technologii. Podczas gdy te kursy mają silną treści ostrości, ale także podkreślają twórcze wykorzystanie biura strategii, działań manipulacyjnych i umiejętności technologicznych nauki jako podstawy nauczania przedmiotów ścisłych. Program przeznaczony jest przede wszystkim dla nauczycieli, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i treści związanych z przestrzenią pól naukowych. Program jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach (K-12), którzy chcą stać się liderami w dziedzinie badań kosmicznych. Uwaga: Ten program nie jest przeznaczony do prowadzić do uzyskania licencji nauczycieli. Rekrutacja Wstęp do Graduate School w UCCS jest wymagane dla tego programu. Jednak poszczególne kursy mogą być podjęte przez niesklasyfikowanych studentów. Aby zostać przyjętym do programu należy zapewnić: Lista Przyjęć - Wypełnij elektroniczny formularz online - Uzyskać trzy listy referencyjne - Wyślij jeden zapis ze wszystkich uczelni wyższych wcześniej uczestniczyli - Przygotuj oświadczenie cel kariery (patrz Departamentu specyficzne wymagania) - Obecny CV - Zakończenie sprawdzenie lub dostarczyć kopię nieoficjalnego Nauczanie licensure - Wywiad z członkiem departamentu wydziału Po materiały aplikacyjne są, trzeba będzie przeprowadzić wywiad z doradcą wydziału do programu. * Dodatkowe elementy nocie dla wnioskodawców Międzynarodowych: - Wszystkie zapisy muszą być oceniane i przetłumaczone na język angielski przez autoryzowanego serwisu poświadczeń (na przykład: World Education Services, Wes) - English Proficiency musi wykazać poprzez dostarczanie dowodów wynik IELTS 6.0 lub wyżej, wynik egzaminu TOEFL 550- (papier based) lub 80- (w oparciu o internet) lub wynik ACT / Compass Angielski 270 lub powyżej (ACT / Compass może być podjęta przez UCCS Biura Spraw Międzynarodowych). Wymagania programowe Test Program Nauka Edukacja wymaga w sumie trzydzieści godzin semestr kursu pracy i realizacji projektu badawczego, jako część CURR 5090. Opcja teza jest dostępny, ale nie jest wymagane. Kursy Test Program Nauka Edukacja wymaga w sumie trzydzieści godzin semestr kursu pracy i realizacji projektu badawczego, jako część CURR 5090. Opcja teza jest dostępny, ale nie jest wymagane. Kurs godziny pracy wymagane obejmuje: Nauki ścisłe, matematyka, lub kosmiczne Badania (18 kredytów) Kurs / Kredyty Musi obejmować 15 godzin Space Studies oferowanych przez Fundację Badań Kosmicznych przez Rozszerzone-18 Nauka Edukacja (9 punktów) Kurs / Kredyty Nauka treści i sposobu kursy oferowane przez College of Education-9 Edukacja (3 punkty) Kurs / Kredyty / Nazwa - CURR 5090 -3 Projekt Badawczy Uwaga: Studenci powinni konsultować się z ich programem doradcy aby zapewnić, że kursy wybrane są właściwe dla kredytu w programie Nauka Edukacji. Oferta Starając się służyć naszym studentom i naszej społeczności, UCCS Szkoła Wychowania oferuje specjalne w Space Studies w ramach swojej ugruntowanej Science Education Program. Program ten jest oferowany przez University of Colorado w Colorado Springs we współpracy z Fundacją Kosmicznej. Kursy oferowane są studia miejsca przez UCCS rozszerzonego programu edukacyjnego. Wszystkie inne kursy są oferowane przez UCCS College of Education. Program obejmuje zajęcia w Space Studies, Nauki Edukacji i programu nauczania. Łącznie 33 godzin zajęć są wymagane do ukończenia C & I Masters, Space Studies w Edukacji Naukowej. Kompleksowe egzaminy nie są wymagane; Jednak studenci zakończyć projekt badawczy edukacji nauka w ramach projektu badawczego CURR kursu 5090. [-]

Master Of Science In Computer Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 6 lat September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs + 1 więcej

Wydział Informatyki na Uniwersytecie Colorado w Colorado Springs oferuje magistra w dziedzinie informatyki. Absolwenci są zachęcani do udziału w działalności zawodowej działu. [+]

Test Wydział Informatyki na University of Colorado w Colorado Springs oferuje Master of Science w dziedzinie informatyki. Absolwenci są zachęcani do udziału w działalności zawodowej działu. Obejmuje uczestniczących w seminariach i kolokwiów, sugerujących poprawę w programie nauczania (zarówno studiów licencjackich i magisterskich), co sugeruje nowe techniki nauczania i uczestniczących w celu poprawy sprzętu komputerowego i oprogramowania urządzeń w ramach działu. Cele kształcenia - Przygotowanie studentów do wykonywania samodzielnych badań w zakresie swojej specjalizacji - Zapewnienie uczniom zrozumienia zaawansowanych narzędzi informatycznych i pojęć, które odnoszą się do swoich dziedzinach specjalizacji - Przygotowanie studentów do prowadzenia studiów doktoranckich w dziedzinie informatyki - Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych ucznia i profesjonalizm Warunki przyjęcia Kandydaci na studia magisterskie w dziedzinie informatyki muszą posiadać dyplom licencjata lub BS i mają duże doświadczenie obliczeniową, wystarczającą matematyczne tła i pokaż obietnicę możliwości realizowania zaawansowanych studiów i badań. Kandydaci z BS w dziedzinie informatyki lub w strefie technicznej (takich jak matematyka, inżynieria, lub fizyki) są naturalnymi kandydatami do absolwentów studiów w dziedzinie informatyki. Wprowadzanie studenci muszą mieć równowartość następujących kursów UCCS: - CS 1150 Podstawy Informatyki - CS 1450 Algorytmy i struktury danych - CS 2080 Programowanie w systemie UNIX - CS 2060 Programowanie w C - CS 2160 Informatyki i Organizacji Zgromadzenia język programowania - CS 3160 Koncepcje języków programowania - CS 3300 Software Engineering Student, który zaliczył CS 1450, ale brakuje mogą być dopuszczone inne warunki wstępne, ale będzie nadal zobowiązany do podjęcia niezbędnych kursów przed po przyjęciu. Wnioskodawca uważa się za wystarczające doświadczenie matematycznego, jeśli on / ona miała co najmniej dwa semestry na poziomie uniwersyteckim rachunku, kurs matematyki dyskretnej i co najmniej jeden dodatkowy kurs o charakterze matematycznym. Ten ostatni oczywiście nie musi być w dziale matematyki; powinien jednak wymagać, matematycznych dojrzałości oczekuje się od górnej matematyki podział studiów licencjackich. Student powinien posiadać licencjat z średnią ocen co najmniej 3,0 w skali od 4,0. Uczniowie ze średnią poniżej 3,0, ale powyżej 2,75 będą rozpatrywane indywidualnie, jak i studenci ze średnią powyżej 3,0, którzy ukończyli licencjat więcej niż kilka lat temu. Studenci z niedoborami GPA którzy podejmują studia, aby spełnić wymagania wejście w tle będą miały swoje wyniki w tych kursach uznawanych w podejmowaniu decyzji wstępu. Studenci, którzy niedawno uzyskali licencjat z GPA poniżej 2,75 będzie zobowiązany do podjęcia GRE (Graduate Record Examination), zanim będą mogły być uznane za wstęp. Wynik 148 (nowa skala ocen) na części ilościowej jest korzystny. Uczniowie ze średnią GPA poniżej 3,0, jeżeli zostały dopuszczone na wszystkich, należy się spodziewać, aby być dopuszczone tymczasowo. Jeśli uczeń z GPA poniżej 2,75 jest dopuszczone, a następnie Graduate School wymaga dopuszczenia tymczasowego. Skarżący International musi przestrzegać wymagań międzynarodowych ubiegających znajdujące się na stronie "Jak stosować". Test Absolwent Informatyki Komitet Badania (SGR) spotyka się regularnie do działań na wypełnionych wniosków. Obowiązkiem wnioskodawcy w celu zapewnienia, że ​​wszystkie materiały są odbierane w sposób terminowy. Wnioskodawca jest uznane za wstęp zostaną powiadomieni o wynikach przez e-mail decyzji GSC. Jeżeli wnioskodawca nie posiada warunki wstępne, pismo informujące wnioskodawcę będzie lista kursów wnioskodawca musi podjąć przed jego / jej wniosek może zostać ponownie rozpatrzona. Wnioskodawca może być jawne studentów, jednocześnie spełniając warunki wstępne. W zależności od liczby braków, może to zająć nawet dwa lata spełniać warunki dopuszczenia do absolwentów programu. Kandydaci do regularnego przyjmowania powinny mieć wszystkie materiały aplikacji do Biura Rekrutacji w UCCS dnia 1 czerwca na semestr zimowy i do dnia 1 listopada do wiosennego semestru. Terminy te pozwalają czas SGR i Graduate School na rozpatrzenie wniosku. Obowiązkiem studenta jest śledzić, czy wszystkie materiały otrzymane na czas. Jeżeli terminy te nie są spełnione, wniosek o regularnym dopuszczenie zostaną zakwalifikowani do następnego semestru. Studenci międzynarodowe Studenci zagraniczni kandydaci do programu powinny mieć wszystkie materiały aplikacji do Biura Rekrutacji w UCCS od 01 kwietnia na semestr zimowy i do 1 października do wiosennego semestru. Wnioski otrzymane później niż tych dat lub niepełne tych terminów mogą być uznane na następny semestr. Obowiązkiem studenta jest śledzić, czy wszystkie materiały otrzymane na czas. Rozważania wojskowe Studenci na wsparcie VA, którzy nie mają odpowiedniego tła do regularnego przyjmowania muszą realizować plan przyjęcia jako jawnych studenta. Komitet studiów podyplomowych, na wniosek studenta, wyśle ​​list do VA wskazujący kursy i inne wymagania, które muszą być ukończone przed regularne przyjmowanie może być uznany. Pomoc finansowa Studenci poszukujący wsparcia finansowego powinny odwiedzić stronę internetową wydziału Departamentu Informatyki zbadać facutly obszarów badawczych zainteresowań. Bezpośredni kontakt z każdym facutly którego obszary badań dopasować własne aby sprawdzić, czy pomoc finansowa jest dostępna. Możliwości wsparcia finansowego istnieją dzięki pozycji asystentury badawcze absolwentem lub niepełnym wymiarze czasu pracy asystentów dydaktycznych. [-]

Master Of Science W Dziedzinie Informatyki - Gry I Integracja Mediów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Masters of Science w dziedzinie informatyki - Gry i multimedia Integracja Opcja jest interdyscyplinarnym stopnia, że ​​daje wszystkim studentom solidne podstawy w realizacji badań i rozwoju w dziedzinie gier, animacji i tworzeniu filmów, VR / HCl, złożonych systemów i noszenia computing. [+]

Test Masters of Science w dziedzinie informatyki - Gry i multimedia Integracja Opcja jest interdyscyplinarnym stopnia, że ​​daje wszystkim studentom solidne podstawy w realizacji badań i rozwoju w dziedzinie gier, animacji i tworzeniu filmów, VR / HCl, złożonych systemów i noszenia computing. Zarówno animacja i przemysł gier i poręczny społeczność computing wymagać najwyższej jakości portfela na miejscu przed absolwentów. Do sześciu godzin kredytowych Portfolio Rozwoju jest ważną cechą tego programu studiów. Oprócz kompletnego programu gry, krótki film animowany, lub noszenia produktu komputerowego, rozwój portfela mogą obejmować zajęcia audytu w Litery, Sztuki i Nauki (LAS) i Wyższa Szkoła Biznesu. Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów studiów jest połączenie zestawu wymaganych kursów do zapewnienia wszystkim uczniom rozwijać solidne podstawy w zakresie podstaw projektowania i rozwoju gier i produktów integracji mediów, a okazją dla studentów do kontynuowania ich specjalne interesy przez kilka zajęć fakultatywnych i rozwoju portfela. Gole programu Absolwenci programu będą wiedzieć i umieć wykonać standardów zawodowych w następujących obszarach: - Szerokie rozumienie całego spektrum gier i multimediów integracji - dogłębne zrozumienie procesu tworzenia, projektowania, rozwoju produktu i rozmieszczenia gier, animacji i filmowy lub poręczny produkt komputerowy - Biegłość z wielu narzędzi i technik do realizacji gier i multimediów integracji produkt dla przemysłu Wymagania ogólne Kandydaci na studia magisterskie w Gry i integracji mediów musi posiadać BS, licencjata lub stopień BFA i mają duże doświadczenie obliczeniową i pokaż obietnicę możliwości realizowania zaawansowanych studiów i badań. Potrzebna jest całkowita licencjackich Średnia ocen 3,0 w skali od 4,0. Kandydaci z średnią ocen poniżej 3,0 może być tymczasowo dopuszczone na podstawie indywidualnych przypadków. Skarżący International musi przestrzegać wymagań międzynarodowych kandydujących. Wprowadzanie uczniów musi mieć równowartość następujących kursów UCCS: - CS 1450 struktury danych i algorytmy - CS 3020 Advanced Technology obiektu przy użyciu C # .NET lub CS 3060 Programowanie obiektowe w C ++ - MATH 2150 Matematyka dyskretna - MATEMATYKA 3130 Algebra liniowa Student, który zaliczył CS 1450, ale nie ma inne wymagania wstępne mogą być dopuszczone, ale nadal konieczne do spełnienia powyższych wymagań po przyjęciu do szpitala. Studenci ze znaczną wiedzą na temat programowania i / lub doświadczenie w branży matematycznego zachęca się do stosowania. Informacje o programie Rozwój nowych form interakcji, innowacyjnych badań w zespole oraz rozwój portfela są podstawą rdzeń proponowanego stopnia. Wszystkie kursy w programie nauczania podkreśli kreatywność i udział zespołu przez wszystkich uczniów. Potencjalne projekty i aplikacji obejmują - pokolenie aktywów graficzny, wirtualnej rzeczywistości, edukacji medycznej, tworzeniu filmów i animacji, rehabilitacji i opieki zdrowotnej geriatrycznej, historii i teorii, mieszany, powiększone i noszenia informatyki i symulacji i szkoleń. Ten program wymaga 30 godzin kredytowych pracy na poziomie absolwent. Aby zagwarantować, że absolwent programu nabędzie wystarczającą szerokość wiedzy w grach i mediów integracji, po trzy kursy bądź ich ekwiwalenty są wymagane, jeżeli nie były wcześniej traktowane jako student: - CS 5720 Projektowanie i analiza Algorytmy - CS 5780 3D Gry i cyfrowe treści Kreacja - CS 5800 Wprowadzenie do grafiki komputerowej Ponadto, jeśli przyszłe plany studenta są do prowadzenia doktorat z informatyki, następujące kursy podstawowe są bardzo zalecane, jeżeli nie zostały one podjęte w ramach program studiów: - CS 5500 Systemy operacyjne - CS 5700 Obliczalność, Automaty i języki formalne - CS 5200 Architektura komputerów Kursy te pewność, że absolwent programu GMI nabędzie wystarczającej szeroką wiedzę w dziedzinie informatyki. Studenci, którzy mieli zaawansowane studia, w tych dokładnych obszarach nie będą mogli wziąć te kursy dla kredytu absolwent, lecz muszą obejmować inne poziomie absolwent kursów informatyki. Portfolio przemysłowe, Praca, Project Ponadto studenci będą musieli opracować portfolio przemysłowa (do sześciu godzin kredytowych), a zakończyć projekt (trzy godzin kredytowych) lub sześć godzin (Thesis kredytowe). Maksymalna łączna dziewięciu godzin kredytowych pracy lub projektu, a portfel jest dozwolone zapewnienie, że studenci mają wystarczających zajęć w grach i mediów obszarach integracji. Teza lub projektu (3 lub 6 godzin kredytowych) Studenci są zobowiązani do ukończenia projektu (trzy godzin kredytowych) lub sześć godzin rozprawę (kredyt). Oczekuje się, że do pracy z doradcą w obszarze GMI koncentracji następującej wytycznymi MS magisterskiej lub pracy Projektu w Departamencie CS studenci. [-]

Master Of Science W Elektrotechnice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 6 lat September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test <strong>Wydział Elektrotechniki i Informatyki</strong> Oferuje zajęć i tezy nadzór prowadzące do stopnia Master of Science in Electrical Engineering (MSEE). Kursy na poziomie magisterskim są zwykle uczy o 8:00 i po 16:30, aby umożliwić studentom z lokalnego przemysłu, aby kontynuować studia. [+]

Test Wydział Elektrotechniki i Informatyki Oferuje zajęć i tezy nadzór prowadzące do stopnia Master of Science in Electrical Engineering (MSEE). Kursy na poziomie magisterskim są zwykle uczy o 8:00 i po 16:30, aby umożliwić studentom z lokalnego przemysłu, aby kontynuować studia. Zakończenie stopnia MSEE jest zazwyczaj realizowane w roku do trzech lat, i powinno być dokonane w ciągu sześciu lat, poczynając od początku pracy oczywiście. Cele kształcenia - Umiejętność czytania, interpretacji i krytycznej oceny literatury w specjalistycznych dziedzinach elektrotechniki i oceny jego wpływu na bieżące kwestie dotyczące inżynierii i społeczeństwa - być w stanie napisać dopuszczalne sprawozdań technicznych i innych dokumentów, - być w stanie dać sensowne prezentacji ustnych techniczny charakter - być w stanie stosować wiedzę w podstawowe i zaawansowane nauki, matematyki i inżynieryjnych wykonać analizę i syntezę problemów technicznych MSEE Warunki przyjęcia Regularny dostęp do programu MSEE wymaga 3.0 licencjackich punkt-klasy średniej (GPA). Rozumowanie werbalne i ilościowe części rozumowania Graduate Record Examinations (GRE) są wymagane od wszystkich wnioskodawców międzynarodowych. GRE mogą być wymagane od każdego ucznia, którego GPA spadnie poniżej tej średniej, czy nie, jest absolwentem z ABET akredytowany program studiów w elektrotechnice. Jeśli student ma niedopuszczalnego licencjackich GPA, ale osiągnęła absolwent GPA 3,25 lub lepiej na minimum 15 godzin semestr odpowiedniej pracy dyplomowej (np traktowane jako jawnych studenta, lub na innej uczelni), a następnie student może być przyjęte do programu (należy pamiętać, że jednostki ukończone przed dopuszczeniem może nie wszystkie mogą być przenoszone do studiów podyplomowych). Absolwenci międzynarodowych uczelniach są zobowiązani do egzaminu TOEFL: wymagany jest wynik na egzaminie 550-600 bazie papieru, 78-80 na egzaminie za pomocą internetu lub 213-250 na egzaminie komputerowej. Studenci nie przyznali się regularnie mogą być dopuszczone tymczasowo w zależności od ich ogólnej pliku aplikacji, w tym GPA, GRE, listy polecające, itp Studenci przyjęci na zasadach tymczasowych często są zobowiązani do uczęszczania na kursy naprawcze (te są określone w piśmie przyjęcia). Rejestracja dla takich zajęć wyrównawczych powinna rozpocząć się od pierwszego semestru programu studenta z co najmniej trzech punktów zrealizowanych w semestrze, aż wszystkie wymagania naprawcze są spełnione. Zgłoszenia są oceniane w sposób ciągły, ale muszą być otrzymane do dnia 1 kwietnia (spadek wstępu) i październiku (wiosna) 1 przyjęć dla studentów, którzy ubiegają się o staże. Zaleca się, aby studenci stosować co najmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem semestru, aby umożliwić czas na złożenie wniosku o wizę. Stypendia i staże ograniczone są dostępne. Wymagania merytoryczne Opcja pracy: - 30 semestr godzin ogółem. - 24 godzin semestr kursu pracy. - Co najmniej 18 godzin semestr musi być kursy ECE. Pozostałe 6 godzin semestr może być zastąpiony przez sprzymierzonych kursów towarowych (np, informatyki, matematyki, fizyki, inżynierii mechanicznej i lotniczy, itp). - W większości semestr 6 godzin może być niezależne kierunków studiów. - 6 godzin semestr kredytu pracy dyplomowej. Opcja dla pracy: - 30 semestr godzin ogółem. - Wszystkie 30 godzin semestr są prace Oczywiście. - co najmniej 24 godzin semestr musi być kursy ECE. Pozostałe 6 godzin semestr może być zastąpiony przez sprzymierzonych kursów towarowych (np, informatyki, matematyki, fizyki, inżynierii mechanicznej i lotniczy, itp). - W większości semestr 6 godzin mogą być niezależne badania. - Uczeń musi wybrać komitet doradczy z takim samym składzie jak komitet Thesis (patrz punkt 7.1). - Student musi wybrać temat na jego / jej raportu Masters. Temat ten musi być zatwierdzony przez jego / jej doradcy akademickiego. - Student musi dokonać ustnej prezentacji i złożyć pisemne sprawozdanie komitetu doradczego. Obie muszą być zatwierdzone przez komitet. [-]

Master Of Science W żywieniu Sportu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs + 1 więcej

Test Master of Science w Sport Nutrition jest przygotowanie zarejestrowanych dietetyków (RDS lub RD kwalifikowanych) i / lub w kraju i na świecie uznanych dietetyków. [+]

Test Master of Science w Sport Nutrition jest przygotowanie zarejestrowanych dietetyków (RDS lub RD kwalifikowanych) i / lub w kraju i na świecie uznanych dietetyków. RDS, RD kwalifikują lub absolwenci DPD (Program dydaktyczny w Dietetyki) Programy mogą się ubiegać. Absolwenci MKOl Sport Nutrition Dyplomy otrzymają do 9 punktów do ich zajęć (prosimy o przesłanie dyplomu). W zależności od studenta, projektów i praktycznej pracy Absolwentów MKOl Sport Nutrition może być w stanie zakończyć swoje Master of Science Program w ciągu 1 roku. Proces aplikacji dla absolwentów MKOl Sport Nutrition Dyplom jest taki sam jak dla zwykłej ścieżki. Proszę wysłać kopię dyplomu MKOl w materiałach aplikacyjnych wraz z innymi materiałami wymienionych poniżej w ramach programu ogólnego. Absolwenci są przygotowani do podjęcia funkcji kierowniczych w świadczeniu usług żywieniowych do liceum, kolegiaty, rekreacyjnych, elity i zawodowych sportowców i aktywnego jednostki wszystkich sportów i płci. Stopień ten przygotowuje studentów do Board Certified Specjalista Sports Dietetyki (CSSD) Badanie oferowane RDS przez Komisja do rejestracji Dietetyczne (CDR) Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyczne (ADA), Program ten ma również na celu zapewnienie międzynarodowych doświadczeń i współpracę za pośrednictwem nowo utworzonej sieci profesjonalistów w Żywienia dla ruchu i sportu (sosny; www.sportsoracle.com). Stopień oferuje studentom trzy utwory stopnia: - Żywienie Sport z badań fokusowych (praca) - Applied Sport Nutrition w / projektu + Kompleksowe egzaminu (NON-Thesis) LUB - Applied Sport Nutrition w / Kompleksowa + Praktyczny egzamin kompetencji (NON-Thesis) Nasz program jest obecnie dostępna tylko na miejscu , Cele programu Celem Mistrz Nauk w Sport Nutrition jest dostarczenie studentom doświadczeń edukacyjnych, które obejmują zasady naukowe i praktyczne pożywienia do ruchu i sportu. Studenci zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne do aplikacji i kompetencji dietetyków sportowych opartych na dowodach naukowych, pracy z sportowców i osób aktywnych w różnych ustawieniach. W szczególności studenci programu sportowego odżywiania Absolwent będzie przygotowany do: - Praca jako dietetyk sportowy dietetyk / sportowej w warunkach, w których ćwiczenia i nauka sport, usługi są oferowane lub wniosek (na przykład, tradycyjne ustawienia: zespoły, kluby, grupy społeczne, fitness i centra odnowy biologicznej, zespoły badawcze, jednostki; nietradycyjne ustawienia: wojskowe, straż pożarna, policja) - plan odżywiania i programów usługi specyficzne dla sportu jednostek, zespołów i grup - Ekran, szacują, następcze i monitorowania sportowców i aktywnych osób w wiele ustawień, łączących oba oświadczenia żywieniowe i sport, zasady nauki i umiejętności - Skutecznie zintegrowania działań odżywcze do rocznego planu szkolenia i konkurencji sportowców na poziomie elitarnym i zawodowego - Zapewnienie edukacji żywieniowej sportu do aktywnego młodzieży w środowiskach lokalnych (np, szkoły, po szkole programów, kluby) - Zapewnienie sportowych usługi i programy żywieniowe do ośrodków uniwersyteckich rekreacyjnych, aktywnych studentów, wykładowców, pracowników i sportowców studentów - Zapewnienie edukacji i usług żywieniu wykonujących osób i aktywnych grup społecznych, z naciskiem na promocję zdrowia, fitness, utrzymanie wagi i strat, i zapobieganie chorobom - sportowcy rady i aktywnych, w różnych ustawieniach - Praca w ramach zespołu wielodyscyplinarnego w różnych sportów i ich warunkach klinicznych - Skutecznie użyć wiedzy naukowej i zasady oparte na dowodach w ocenie , analizowanie i interpretowanie klienta / dane pacjenta - Zastosować wiedzę i umiejętności zgodne z normami Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne za Postępowania (SOP) i norm wydajności profesjonalnych (SOPPs) na sportowe Dietetyków - planowania, prowadzenia, analizowania i interpretacji badań w dziedzinie od żywienia i sportu - Naucz odżywiania dla ruchu i sportu z wykorzystaniem możliwości nauki empiryczne (np odzyskiwania warsztaty w / żywności i przygotowywania posiłków; zakupy w sklepach spożywczych, lekcje gotowania, aby poprawić umiejętności w kuchni; ogrodnictwo jako skutecznej strategii Weight Loss) - plan usługi gastronomiczne i cateringowe dla osób, zespołów i grup społecznych na imprezy sportowe, zbieraj¬cy fundusze i obozach - Praca z branży w celu ustalenia etyczny i odpowiedzialny społecznie partnerstw na rzecz osób, zespołów i grup - syntezy danych naukowych i przełożyć się praktycznie istotnych informacji za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych (np, materiały w formie pisemnej i elektronicznej, tworzenie stron internetowych i hostingu, audio-wizualne, pisania dla czasopism) Warunki przyjęcia Wstęp na program jest konkurencyjna opiera się na kontrolowanym rejestracji. Zakwalifikowani kandydaci spełniający termin priorytetem rejestracji będą preferencje dla miejsc dostępnych w programie. Pozostałe wykwalifikowanych kandydatów spełniających ostateczny termin przyjmowania otrzyma wstęp na podstawie dostępności miejsc. Wstęp na Program MS Odżywki dla sportowców wymaga, że ​​uczeń spełnia następujące wymagania: Studenci mogą zapisać się tylko w Master of Science in Sport Nutrition Programu jesienią każdego roku. Zagraniczni studenci muszą przestrzegać terminów aplikacji wymienione w rekrutacji międzynarodowych. Studenci zagraniczni muszą przedstawić dowód sprawny wykorzystania i znajomości języka angielskiego (TOEFL test). Inne wymagania: Jeden z poniższych (wymagane Weryfikacja): - Dietetyk - Rejestracja kwalifikują LUB - oświadczenie Weryfikacja otrzymanych z programu DPD - licencjat z akredytowanym czteroletniego college'u lub na uniwersytecie - studia zajęć w biochemii i fizjologii ćwiczeń - studia licencjackie kumulatywny i głównym GPA 3.0+ - Kompletny UCCS Absolwent Internecie aplikacji Formularz - Podpisany formularz w-stanie kurs (jeśli dotyczy) - Trzy zalecenia, korzystając z formularza UCCS - Selektywne formą usługi (jeśli dotyczy) - Wyślij jeden oficjalny transkrypt z instytucji stopień-przyznania. Dodatkowe zapisy mogą być wymagane w celu sprawdzenia warunków wstępnych lub ważną zajęć. - Życiorys lub CV - bezzwrotna opłata za wniosek o $ 60 - Zalecane wyniki GRE 290 połączone w sekcjach ilościowych i werbalnych, a 4 na odcinku analitycznej. Kryteria punktacji przed 1 sierpnia 2011 jest zalecany minimalny wynik 900 łączy na matematykę i werbalne; pisanie analityczna zaleca minimalny wynik 4. (Wyślij wyniki do UCCS: Instytucja 4874 kod) Wnioskodawcy międzynarodowe: - MKOl Sport Nutrition dyplom, stopień żywienia lub silne tło w nauce ćwiczeń i żywienia wymagane - TOEFL Test [-]

MA

Magister Geografii Stosowanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Magister geografii Stosowanej na Uniwersytecie w Colorado Colorado Springs jest programem terminala pana, który zachęca absolwentów, aby skupić się na projektach badawczych stosowanych, społeczności lokalnych w celu rozwiązania problemów lokalnych, regionalnych, a nawet międzynarodowych. Biorąc pod uwagę potrzeby badawcze i naciśnięcie przyszłych potrzeb siły roboczej, MA in Applied Geografii obejmuje wiele zagadnień, które mówią do ludzi, zysk i planety. [+]

Test Magister geografii Stosowanej na Uniwersytecie w Colorado Colorado Springs jest programem terminala pana, który zachęca absolwentów, aby skupić się na projektach badawczych stosowanych, społeczności lokalnych w celu rozwiązania problemów lokalnych, regionalnych, a nawet międzynarodowych. Biorąc pod uwagę potrzeby badawcze i naciśnięcie przyszłych potrzeb siły roboczej, MA in Applied Geografii obejmuje wiele zagadnień, które mówią do ludzi, zysk i planety. Obszary specjalizacji Zrównoważony rozwój Badania: Badania Sustainability integruje wiedzę i metodologii z nauk humanistycznych i, Sztuki dostarczenia mapy drogowej, które mogą być stosowane do projektowania, doboru i wdrożenia zrównoważonej polityki, praktyk, technologii i strategii. Badania Zrównoważony rozwój zapewnia dynamiczne sprzężenie zwrotne informacji i praktyce. Master of Arts in Applied Geografii zapewnia możliwości do zbadania relacji natura-społeczeństwa i kwestie sprawiedliwości społecznej w różnych skalach. Applied Research, opartej na wspólnocie: Studenci zazwyczaj angażują się w projekty badawcze stosowanych, społeczności lokalnych. Uczniowie ci często dostarczają praktycznych i rozwiązań systemowych, które dotyczą jednego lub więcej uniwersalnych celów zrównoważonego rozwoju ochrony środowiska, sprawiedliwości społecznej i możliwości ekonomicznych. Kontekst tego badania jest typowo lokalna społeczność, ale kilku uczniów Rozszerzyliśmy zakres ich prac obejmuje zachodnią USA i USA bardziej ogólnie. Niektórzy nawet posunął się tak daleko, jak Ameryce Łacińskiej i Afryce Subsaharyjskiej współpracować z obu naszych wykwalifikowanych ekspertów, wykładowców i lokalnych w celu zapewnienia rozwiązań społecznych, ekonomicznych i technologicznych dla specyficznych problemów tych społeczności. Technologie: geoprzestrzennych Wielu absolwentów użyć pola nowo powstających technologii geoprzestrzennych, aby przejść badania na ten temat, od wizualizacji danych za pomocą technologii, takich jak systemy informacji geograficznej (GIS), teledetekcji i / lub mapowania Internetu jest głęboko zmieniają sposób naukowcy badawcze adresowania krytyczna społeczne, gospodarcze i kwestie środowiskowe. Program Wyniki program wymaga absolwentów do podjęcia badań rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia o relacjach przestrzennych i skutecznie komunikować. Absolwenci studiów magisterskich przejść na studiów doktoranckich, działające w profesjonalnych i kierowniczych stanowisk, i / lub ekspertów informatycznych i technologicznych dla firm konsultingowych, instytucji publicznych i organizacji non-profit. Dodatkowo, program przygotowuje absolwentów do kariery jako wschodzących geoprzestrzennych analityków we Wspólnotach, militarnych i wywiadowczych. Program wyróżnienia - W zewnętrznej kontroli Departamentu UCCS Geografii i Studiów Środowiskowych 2009 recenzentów stwierdził: "Program odzwierciedla poziom doskonałości rzadko spotykane w regionalnych ustawieniach State University. Napotkaliśmy dynamiczną grupę wykładowców, pracowników i studentów, którzy są entuzjastycznie nastawieni do swojego programu ... Jeśli istnieje dział, który przechwytuje i odzwierciedla misję uniwersytetu o zapewnienie "niezrównaną, studencie nauczania i uczenia się oraz wybitne badania ..., które służą nasza społeczność, państwo, a naród, "GES jest z pewnością jednym z najbardziej znaczących dla tej instytucji." - Dział szczyci się również jest uznawany za jednego z "Wyjątkowy i wysoka Need" Programy uczelni; Rzeczywiście, jest to jedyny program w Kolegium listów, Pięknych i Nauki do odbioru tego rozróżnienia. W części, to rozróżnienie wynika z zaangażowania działów na studia zrównoważonego rozwoju i geoprzestrzennych technologii. Wydział wymaga uczniów do zastosowania wiedzy geograficznej i metodologii projektowania, doboru i wdrożenia zrównoważonej polityki, praktyk, technologii i strategii. Wydział Geografii i Studiów środowiska jest program doskonałości we wszystkich aspektach nauczania, badań i usług i modeli "najlepszych praktyk" w ramach dyscypliny geografii. - GES wydziału wyprodukowała imponującą liczbę publikacji Czystej i Stosowanej. Ze względu na zróżnicowane wymagania dotyczące czasu, należy je pochwalić za opublikowanie w niektórych z najlepszych czasopism w dyscyplinie. Jakość publikacji w placówkach wnikliwie i ilości, jest na równi z wieloma I (klasyfikacja Carnegie) instytucji kategorii. To jest wyjątkowy również, że wszystkie wydziału w departamencie są oddani wysokim poziomie stypendium; i wspierać się wzajemnie w dążeniu do osiągnięcia w nauce. Choć w innych instytucjach może to stworzenia konkurencyjnego środowiska, w GES bardzo kreatywny i podtrzymujące atmosfera dominuje. To jest główny atut, a nie tylko zapewnia sukces GES wykładowców, ale również doskonały przykład do absolwentów i studentów studiów, które są mentorem w programie. - Z punktu widzenia zewnętrznego finansowania, Dział ma doskonałe wyniki. Na podstawie sprawozdania UCCS Urzędu Programy sponsorowane, nagrody Departamentu wyniosła prawie 1.000.000 dolarów w 2012 roku. Ten poziom finansowania zewnętrznego ilustruje wartość idei GES wydziału jako ważone przez niezależnych ekspertów. Ten bilans dotacji została wykorzystana zarówno do samych badań i stosowane zajęć badawczych, z których wiele związanych bezpośrednio na potrzeby społeczności i finansowanie inicjatyw. Dotacje te zostały również krytyczne źródło finansowania studiów podyplomowych dla studentów. W rezultacie, wiele absolwent zyskały nie tylko istotne wsparcie finansowe, ale także niezbędne doświadczenie jako "asystentów" dla GES wydziału pracuje nad projektami nowoczesnych. - Ostatnie zatrudnia się tylko utwierdziło reputację działu GES. Wiele z tych nowych pracowników do działu już znakomitą reputację w swojej dyscyplinie i / lub są gotowe, aby wnieść znaczący wkład w przyszłości. - Występowanie GES wydziału na redakcyjnych najlepszych czasopism w dyscyplinie, wybór GES wydziału do kluczowych stanowisk w dyscyplinie na świecie organizacji zawodowej, a obecność GES wydziału jako członków zarządu i / lub konsultantów do wielu lokalnych i regionalnych organizacji społecznych pokazują, że ma wyjątkową zdolność GES pozycję w wielu różnych ustawień. Wymagania programowe Studenci mogą zakończyć albo opcję tezy lub opcję bez tezy dla magistra Stosowanej Geografii. Dział zachęca studentów do wypełnienia opcję tezy. Opcja Praca składa się z 24 punktów z zajęć i 6 punktów z pracy. Opcja bez Praca składa się z 30 punktów z zajęć plus pracy badawczej i kompleksowego egzaminu. Wymagane testy - GRE [-]

Magister Pedagogiki Specjalnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Studenci na UCCS uczy się skupić na mocnych studenckich i rozważyć wiele sposobów, dzieci i młodzież uczą się i sens treści. Nasze programy łączą się na terenie kampusu i doświadczeń edukacyjnych terenowych w celu zapewnienia możliwości wykonywania połączeń między odczytami i doświadczeń w klasie, i krytycznej oceny usług wsparcia z aktualnych badań. [+]

Na Uniwersytecie Colorado w Colorado Springs Departament Edukacji Specjalnej skupia się na innowacyjnych i integracyjnego kształcenia. Wydział promuje wysokie oczekiwania, aby zapewnić, że wszystkie dzieci są mile widziane w ogólnej edukacji klasie. Nasza zajęć oparty jest na zasadach projektowania uniwersalnego, koncentrując się na jak wszyscy studenci mają dostęp do edukacji akademickiej w ogólnym edukacji klasie. Studenci na UCCS uczy się skupić na mocnych studenckich i rozważyć wiele sposobów, dzieci i młodzież uczą się i sens treści. Nasze programy łączą się na terenie kampusu i doświadczeń edukacyjnych terenowych w celu zapewnienia możliwości wykonywania połączeń między odczytami i doświadczeń w klasie, i krytycznej oceny usług wsparcia z aktualnych badań. AKREDYTACJE Departament Edukacji specjalne programy są akredytowane przez: - Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli (NCATE) - Colorado Departamentu Edukacji (CRP) - Colorado Komisji o szkolnictwie wyższym (cche) - Rady dla Wyjątkowe Dzieci (CEC) Studenci, którzy chcą zarobić Master of Arts w Edukacji Specjalnej mają możliwość stworzenia programu unikalnie zaprojektowane do konkretnego obszaru zainteresowania. Studenci w Master of Arts Degree Program odbędzie podstawowy zestaw wymaganych kursów, a następnie wybierze 15 jednostek planowej pracy oczywiście. Zakład Pedagogiki Specjalnej MA jedyny program nie prowadzi do uzyskania licencji w specjalnej edukacji przedmiotów zintegrowanych. Studenci, którzy chcą zasięgnąć licensure powinien wykonać plany programu w początkowym uzyskaniu pozwolenia (dla studentów, którzy nie posiadają aktualną licencję nauczania państwa CO) lub dodatkową adnotację (dla studentów, którzy posiadają aktualną licencję nauczania państwa CO). Mgr Program wymaga jedynie, że studenci ukończą 33 jednostek pracy dyplomowej zakończonego projektu badawczego w głębi. Studenci mogą zapisać się tylko studiów magisterskich w każdej chwili i może pracować we własnym tempie w całym programie. Nie jest wymagane w przypadku pracy w terenie tylko IZ. Departament Edukacji Specjalnej zaczyna swój program naukowy każdego roku jesienią. Studenci są wybierane w trakcie semestru wiosennego o dopuszczenie po upadku. Do dziewięciu godzin zatwierdzonych zajęć może być zakończona jako niesklasyfikowanych Student lub studenta transferu przed przyjęciem do szpitala. Ukończenie niesklasyfikowanych Student lub zajęć transferu Student nie gwarantuje przyjęcie do programu. Skonsultuj się z członka wydziału o kursach chcesz wziąć jako jawnych studenta lub do przeniesienia, a niektóre przepisy mają zastosowanie do tych kursów. [-]

Magister Psychologii (utwór Kliniczne)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Utwór kliniczne Master of Arts w psychologii Jest to program, który koncentruje dorosłych następuje naukowiec / praktykujący modelu szkolenia Boulder podkreślający zintegrowanych role nauki i praktyki. [+]

Filozofia Clinical Track Utwór kliniczne Master of Arts w psychologii Jest to program, który koncentruje dorosłych następuje naukowiec / praktykujący modelu szkolenia Boulder podkreślający zintegrowanych role nauki i praktyki. Szkolenie w stosowanych umiejętności oceny klinicznej i interwencji wymaga dokładnego zrozumienia zakresu funkcjonowania człowieka. Baza danych literaturze psychologicznej jest nasz fundamenty i metoda naukowa prowadzi naszą pracę. Wymagamy uczniom rozwijać zrozumienie, jak ta baza danych jest generowany, jak ocenić jego przydatność, i jak ją stosować. Tak więc, wszyscy studenci są zobowiązani do podjęcia rdzeń metodologii i psychologii podstawowe kursy oprócz rdzenia klinicznych i doświadczeń praktyka w społeczności. Ponieważ dwuletni program nauczania może zapewnić tylko podstawy, oczekuje się, że jesteśmy w trakcie przygotowywania uczniów do kontynuowania szkolenia na poziomie doktoranckim. Przyszli studenci powinni mieć świadomość, że utwór ma kliniczne MA skupić się na populacjach dorosłych. Istnieją ograniczone pokrycie tematy związane z dziećmi w zajęciach klinicznych i ograniczonych możliwości praktyka zorientowana dzieci. Chociaż możliwe są możliwości prowadzenia badań z dziećmi i młodzieży, szkolenie kliniczne ograniczona z dziećmi jest w torze MA. Ten program wartości i promuje samoświadomość jako ważny element kształcenia w psychologii klinicznej. Uczniowie w tym programie angażują się w ćwiczenia samoświadomości w swoich kursach i szkoleniach praktyka. Są one również zachęca do angażowania się w ich własnej psychoterapii podczas ich szkolenia. Zajęć w ocenach, Interwencja, Umiejętności Stosowanej i Praktyka Rdzeń kliniczne składa się z zestawu zajęć dydaktycznych i zestaw stosowanych kursów umiejętności. Wymagania dydaktyczne obejmują następujące kursy: PSY 6780 Zaawansowane Psychopatologia, PSY 6850 wywiadów ocena kliniczna i osobowości, psy 6920 Seminarium w psychoterapii, i albo PSY 6860 Cognitive Assessment lub PSY 6880 neuropsychologicznej oceny. Studenci w torze klinicznej wziąć kurs podstawowych umiejętności wywiadów (PSY 5710 Umiejętności kliniczne Lab) w pierwszym roku i praktyka kliniczna (w powiązaniu z PSY 6720 Rozwój zawodowy I i PSY 6730 Rozwój zawodowy II) w czasie drugiego roku. Praktyka doświadczenia są zakończone w kilku miejscach albo na terenie kampusu (w Poradnia Uniwersyteckiej lub CU Center Aging) lub we Wspólnocie zgodnie z licencją, nadzorem dr poziomu. Celem tych doświadczeń jest pokazanie studentom klinicznych, do roli psychologów klinicznych i rozpocząć rozwój umiejętności klinicznych. Staże muszą być zatwierdzone przez DCT. Większość witryn wymagają zaangażowania 10-12 miesięcy, a studenci do pracy około 15 godzin tygodniowo na ich miejscu, lub co najmniej 450 godzin. Informujemy, że szkolenie kliniczne w torze Klinicznej MA wymaga umieszczenie społeczność praktyka w lokalnych agencji, że naszym partnerem możliwości szkoleniowych. Wiele z tych instytucji wymagają prawnej sprawdzenie w celu zapewnienia wszystkich pracowników i stażystów obecnych standardów. Dodatkowo, płyty licencji państwowe zazwyczaj wymagają od wnioskodawców do informowania o ich prawnych tle. Jako takie, niektóre rodzaje środowisk przestępczych uniemożliwia skarżącym jest w stanie wypełnić wymogi programu i ostatecznie osiągnąć licensure jako zdrowia psychicznego zawodowych w niektórych państwach. Należy ujawnić informacje kontekstowe, odpowiednio, a przed zarejestrować się w programie UCCS. Badania empiryczne Thesis Praca oparta jest wymagane badania wszystkich uczniów mistrza. Wydział psychologii są aktywnie zaangażowani w badania. Studenci magisterskich są zachęcane do ustanowienia relacji z osobą Mentorship wydziału i rozwijać pracę z trwającego programu badań. Badania i metoda naukowa zajęć ma na celu pomóc uczniowi sformułować projekt badań, analiza zebranych danych i napisać wyniki dla publikacji naukowych. Oprócz tych zajęć, uczniowie 6 godzin kredytowych PSY 7000 Thesis. Uczniowie zachęcani są do zaprezentowania swoich prac na posiedzeniach regionalnych i krajowych oraz napisać swoje badania do publikacji. [-]

Magister Socjologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5  September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs + 1 więcej

MA z przyłożonego nacisku jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą odnosić ogólne wykształcenie absolwenta socjologii z bardziej konkretnych umiejętności lub istotnych interesów. Zamiast pisania pracy, dodatkowe sześć godzin zajęć jest skoordynowany z doradcą ucznia, aby zapewnić indywidualny program studiów. [+]

Test Katedra Socjologii Oferuje pełne Program MA wymagań teorii metod i szerokiej gamy zajęć. Dwa utwory programowe oferują maksymalną elastyczność w studenckiej realizacji celów akademickich i zawodowych. Ogólnie MA, który zawiera wymóg tezy, jest przeznaczony dla tych, którzy są zainteresowani prowadzeniem kształcenia ogólnego w socjologii, a także rozwijanie umiejętności badawczych i tych, które rozważają prowadzenie doktoratem. socjologii w przyszłości. MA z przyłożonego nacisku jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą odnosić ogólne wykształcenie absolwenta socjologii z bardziej konkretnych umiejętności lub istotnych interesów. Zamiast pisania pracy, dodatkowe sześć godzin zajęć jest skoordynowany z doradcą ucznia, aby zapewnić indywidualny program studiów. Zajęć mogą obejmować zajęcia z innych programów, takich jak absolwent administracji publicznej, edukacji i sądownictwa karnego. Wszystkie prace Kurs dla Master of Arts w socjologii mogą być podjęte na terenie kampusu Colorado Springs, chociaż studenci mogą, według własnego uznania, trwać do 8 punktów z odpowiednich i zatwierdzonych kursów na kampusach Denver i Boulder. Wstęp do studiów magisterskich w Colorado Springs, jednak nie odnosi się do przyjęcia na studia podyplomowe w Denver i Boulder. Warunki przyjęcia Wniosek o dopuszczenie jest w Internecie. Studenci są zobowiązani do złożenia pełnego wniosku w terminach terminie. Kompletny wniosek obejmuje aplikacji, listy polecające, określenie celu i stenogramy ze wszystkich szkół wyższych z udziałem studentów. Jeżeli wnioskodawca nie posiada kompletny wniosek przedłożony przez upływem terminu, ich stosowanie nie będzie uznane za wstęp. Obowiązkiem wnioskodawcy skontaktować program UCCS Socjologia aby określić, czy aplikacja conmplete w aktach. Wstęp jako Regular Degree Student: Aby zostać przyjętym jako zwykły student studiów, wnioskodawca musi posiadać: - tytuł licencjata z akredytowanych uczelni wyższej lub ukończyli odpowiednik pracy dla tego stopnia i równym stopniu określonym w tym University - studia ogólny punkt klasy średniej co najmniej 3,00 * - Odpowiednie przygotowanie do rozpoczęcia studiów absolwent socjologii - Pokaż obietnicę dla zaawansowanych studiów i badań, jak oceniane przez poprzednich szkolnych płytowych skarżącego - Wnioskodawcy z niższym GPA mogą być traktowane z mocnymi wynikami Graduate Record Exam. Egzaminu GRE nie jest wymagane inaczej. Określenie celu W ramach procesu aplikacji studenci są zobowiązani do napisania oświadczenia celu. Wymagane jest, aby oświadczenie o puropse mieć jeden marże calowe podwójnego odstępu między wierszami, 12 calowy czcionkę i być co najmniej dwie strony. Studenci powinni dążyć, aby napisać przekonujące określenie celu, który sprawia, że ​​argument, że wnioskodawca jest idealnym kandydatem do programu UCCS Socjologii. Poniżej podano sugerowane treści: Oświadczenie może określić, dlaczego wnioskodawca zamierza studiować socjologię i wyjaśnić, jakie obszary (teoria, metody badawcze, lub obszary merytoryczne) chcą skupić swoje studia. Dokument może także pokazać, jak osiągnięcia tytuł magistra dla programu UCCS Socjologii pasuje do celów osobistych i zawodowych. Wnioskodawca może również określić, które wydział nie chcą brać udział w kursach z oraz wyjaśnić, dlaczego. Jeśli potencjalny student jest zainteresowany w rozwijaniu umiejętności badawcze, aby stać się silniejszym Ph.D. Wnioskodawca, mogą określić, które wydział chcą pracować. Prześlij kredyty Nie więcej niż osiem (8) godzin semestr z innych akredytowanych instytucjach lub w stopniu zajęć nie może być przenoszony w kierunku magistra socjologii na University of Colorado w Colorado Springs. Wszystkie kredyty muszą być spokrewnione z socjologii i zatwierdzony przez Wydział Socjologii i Graduate School na początku semestru przed, w którym student studia. Wszystkie godzin kredytowych przelewu musi być absolwentów godzin kredytowych i zakończone w ciągu sześciu lat od rozpoczęcia pracy oczywiście. Jeśli uczeń ukończy kurs absolwentów w innej instytucji i chce przenieść kredyty do programu UCCS Socjologii termin Oczywiście do transferu kredytów na inna instytucja jest uważana data rozpoczęcia pracy oczywiście. Praca wykonywana wcześniej nie będą przyjmowane do stopnia chyba potwierdzone specjalnym egzaminem obejmującym obszary treści kursu. [-]

Ma Nauczanie Angielskiego Na Mówiących Innymi Językami (TESOL)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test MA Nauczanie języka angielskiego obcokrajowców (MA TESOL) Program przeznaczony jest szczególnie dla osób posługujących nauczycieli anglojęzycznych, weterynarię bez formalnego wykształcenia i nauczycieli przedszkolnych usług, które mają uczących się języka angielskiego (ELL) w swoich klasach, i chcą wiedzieć, jak lepiej służyć tych studentów. [+]

Test MA Nauczanie języka angielskiego obcokrajowców (MA TESOL) Program przeznaczony jest szczególnie dla osób posługujących nauczycieli anglojęzycznych, weterynarię bez formalnego wykształcenia i nauczycieli przedszkolnych usług, które mają uczących się języka angielskiego (ELL) w swoich klasach, i chcą wiedzieć, jak lepiej służyć tych studentów. Nauczyciele pracujący z indywidualnych, małych grup lub całych klas łokci będą korzystać z tego programu. Nauczyciele, którzy mają licencję na nauczanie z Departamentu Edukacji Colorado mogą wykorzystać tę okazję, aby starać się o Master of Arts w nauczaniu języka angielskiego do obcokrajowców (TESOL). Test Tytuł magistra TESOL 30 godzin semestr lub 10 kursów. Pierwsze osiem Kursy (24 semestr godzin) są stosowane do kulturowo zróżnicowane językowo Zatwierdzenia (CLDE) przez Departament Colorado Edukacji. Dwa ostatnie kursy są klasy rdzeń / badawcze, które ukończą magistra TESOL. Nauczanie języka angielskiego jako języka obcego / Zagranicznego Certificate (TESL / TEFL) to program 12 kredytowej godzin. Studenci zajmie tylko CURR 5701, 5703, 5705 i 5713. MA TESOL, potwierdzanie i TESL / TEFL Lista Przyjęć - Wypełnij elektroniczny formularz online - Uzyskać trzy listy referencyjne - Wyślij jeden zapis ze wszystkich uczelni wyższych wcześniej uczestniczyli - Przygotuj oświadczenie cel kariery (patrz Departamentu specyficzne wymagania) - Obecny CV - Zakończenie sprawdzenie lub dostarczyć kopię nieoficjalnego Nauczanie licensure - Wywiad z członkiem departamentu wydziału Po materiały aplikacyjne są, trzeba będzie przeprowadzić wywiad z doradcą wydziału do programu. * Dodatkowe elementy nocie dla wnioskodawców Międzynarodowych: - Wszystkie zapisy muszą być oceniane i przetłumaczone na język angielski przez autoryzowanego serwisu poświadczeń (na przykład: World Education Services, Wes) - English Proficiency musi wykazać poprzez dostarczanie dowodów wynik IELTS 6.0 lub wyżej, wynik egzaminu TOEFL 550- (papier based) lub 80- (w oparciu o internet) lub wynik ACT / Compass Angielski 270 lub powyżej (ACT / Compass może być podjęta przez UCCS Biura Spraw Międzynarodowych). Prosimy o kontakt z Biurem Spraw UCCS Międzynarodowych Rdzeń (6 punktów) Kurs / Kredyty / Nazwa - LEAD 5700 - 3 Wprowadzenie do Badań Naukowych i Statystyki - CURR 5090 -3 Projekt Badawczy - kulturowo zróżnicowane językowo Edukacja (24 kredyty dla CLDE zatwierdzenia) Kurs / Kredyty / Nazwa - CURR 5700- 3 Wprowadzenie do zróżnicowane językowo / edukacji wielokulturowej - CURR 5701- 3 Materiały i metody w zróżnicowane językowo / Multicultural Education * - CURR 5702 - 3 Literacy dla Językowo różnych użytkowników - CURR 5703 - 3 Ocena: metod, materiałów i teorie ELL na * - CURR 5704 - 3 Praktyka w zróżnicowane językowo / Multicultural Education - CURR 5705 - 3 Second Language Acquisition: Capstone * - CURR 5707 - 3 Pro-Seminarium: Ojciec i Zaangażowanie społeczne - CURR 5713 - 3 Język i językoznawstwo * * TESL / Kursy TEFL (12 godzin kredytowych) wymagane do certyfikatu online. Wszystkie kredyty mogą być stosowane do MA TESOL w ciągu 5 lat od przyjęcia pierwszego kursu. [-]

Ma Przywództwa Edukacyjnego Z Koncentracją W Edukacji P-12 I Główny Uzyskaniu Pozwolenia

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Educational Leadership Magister z koncentracją w P-12 Edukacja i uzyskaniu pozwolenia Głównego Programy zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić rozwój liderów edukacyjnych, którzy mogą przekształcić szkoły w społeczności uczących się, w którym wszyscy członkowie różnorodnego społeczeństwa przyznaje się okazję i szacunek. [+]

Test Educational Leadership Magister z koncentracją w P-12 Edukacja i uzyskaniu pozwolenia Głównego Programy zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić rozwój liderów edukacyjnych, którzy mogą przekształcić szkoły w społeczności uczących się, w którym wszyscy członkowie różnorodnego społeczeństwa przyznaje się okazję i szacunek. Ten program został opracowany na fundamencie badań w dziedzinie przywództwa, zarządzania, nauki, nauczania, praktyk dydaktycznych, rozwoju dorosłych i technologii. Program jest akredytowany przez Colorado Departament Edukacji (CDE), Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE) oraz Educational Leadership okręgu Rady (ELCC). Jako aktywny uczestnik tych programów będzie rozwijać jako lidera przez rozszerzenie własnej wiedzy i światopoglądu. Będzie rozwijać kompetencje w zakresie zarządzania szkołą i strategii przywództwa. Dowiesz się, jak prowadzić zespół edukacyjny, jak zintegrować rekomendacje z badań z oceną potrzeb społeczności szkolnej i stworzyć plan na sukces studentów. Będziesz odkrywać polityczne i społeczne konsekwencje nauki i wymagania edukacyjne zróżnicowanej, demokratycznego społeczeństwa wielokulturowego. Poznasz w jaki sposób technologia może być wykorzystana do poprawy zarządzania i komunikacji. Zdobędziesz zaufanie niezbędne do zapalania i inspirowania innych. Warren Bennis napisał, że głównym celem kierownictwa jest stworzenie wspólnoty ludzkiej, która odbyła się ze sobą wspólnego celu. Prawdziwi przywódcy, powiedział, wykazywać bilans kompetencji, mocy i wizji. To jest nasza misja, aby poprowadzić Cię w rozwoju wszystkich trzech. Program Online Wszystkie programy wymienione powyżej są dostępne w pełni on-line. Online program ma na celu: - umożliwienia studentom możliwość ukończenia zajęć do uzyskania licencji tylko (33 punktów) lub zakończenia zarówno licensure i MA (42 punktów). - Zaspokajanie potrzeb dorosłych uczniów, oferując zajęcia w środowisku on-line, w których kursy są podzielone na moduły, aby umożliwić uczniom kontynuowanie celów edukacyjnych bez fizycznych ograniczeń tradycyjnej klasie ustawienie. - Tworzenie bogate społeczności osób uczących się poprzez postępy w ramach programu on-line jako grupie. - Stworzenie możliwości dla zmotywowanych nauczycieli, którzy chcą podnieść swoje możliwości edukacji i kariery bez zakłócania ich pracy w pełnym wymiarze godzin i zobowiązań wolontariuszy. - Zakwaterowani pracujących osób dorosłych poprzez oferowanie zajęć online, które są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. - Pomagają nauczycieli na obszarach wiejskich, którzy mają ograniczony lub nie dostęp do kampusu UCCS. Proces aplikacji Wniosek o dopuszczenie do IZ w Leadership Edukacyjnych z koncentracją w P-12 Edukacja i Głównych programów licensure zaczyna się wypełnienia wniosku Graduate online. Aplikacja online i wszystkie dodatkowe materiały wymienione poniżej muszą być wypełnione i przesłane do aplikacji. 1) W ramach aplikacji online, musisz: - Wniesienie opłaty za zgłoszenie 60,00 dolarów, opłata Międzynarodowe zgłoszenie studenta jest $ 100,00 - Dodaj swoje kariery oświadczenie cel (jak opisano poniżej) - Dodaj swój życiorys lub profesjonalnego CV - Kompletna i przesłać formularz Czesne Klasyfikacja - Email trzech odniesień w odpowiednie miejsca w aplikacja online - Jedna informacja powinna być byłym instruktorem, należy być obecny przełożony, a trzeba być profesjonalnym kolega. Osoby te powinny być w stanie wyrazić opinię na temat zdolności do odnieść sukces w programie. 2) oficjalne stenogramy: Studenci domowe: Twój Ostatnim krokiem będzie mieć jeden oficjalny zapis wszystkich zakończonych prac naukowych kiedykolwiek dotąd, wysyłane bezpośrednio do Biura Rekrutacji & Records University of Colorado Colorado Springs * Dodatkowe elementy nocie dla wnioskodawców Międzynarodowych: - Wszystkie zapisy muszą być oceniane i przetłumaczone na język angielski przez autoryzowanego serwisu poświadczeń (na przykład: World Education Services, Wes) - English Proficiency musi wykazać poprzez dostarczanie dowodów wynik IELTS 6.5 lub wyżej, wynik egzaminu TOEFL 575- (papier based) lub 90- (w oparciu o internet) lub wynik ACT / Compass angielski 280 lub powyżej (ACT / Compass może być podjęta przez UCCS Biura Spraw Międzynarodowych). Etyka uczeń Studenci powinni przestrzegać najwyższych kodeksów etyki osobistej i zawodowej, określone w Kodeksie Honor Uniwersytetu Colorado w Colorado Springs, który pojawia się w każdym semestrze w harmonogramie klas. Studenci, którzy nie spełniają tych norm może być odwołany z Graduate School przez Graduate Dziekana na zalecenie przewodniczącego Wydziału Leadership, Badań Naukowych i fundacje (LRF). [-]

Ma Przywództwa Edukacyjnego Z Koncentracją W Sahe

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Program nauczania dla Educational Leadership Magister z koncentracją w Spraw Studenckich w szkolnictwie wyższym (SAHE) został starannie zaprojektowany, aby zapewnić rozwój liderów edukacyjnych w operacjach spraw studenckich w szkołach i na uniwersytetach. [+]

Program nauczania dla Educational Leadership Magister z koncentracją w Spraw Studenckich w szkolnictwie wyższym (SAHE) został starannie zaprojektowany, aby zapewnić rozwój liderów edukacyjnych w operacjach spraw studenckich w szkołach i na uniwersytetach. Priorytetem programu jest rozwój liderów edukacyjnych, którzy mogą przekształcić instytucje do wspólnot edukacyjnych, w których wszyscy członkowie różnorodnego społeczeństwa przyznaje się okazję i szacunek. Program przestrzega Mistrza Sprawy studenckie poziomu przygotowania zawodowego Standardy programowe opracowane przez Radę Promocji Standardów (CAS Standardy zawodowe dla Szkolnictwa Wyższego, 8 ed.). Przywództwo zajęć jest zorganizowana wokół badań fundamentalnych, studiów zawodowych oraz nadzorowanej praktyki. Jako aktywny uczestnik tych programów będzie rozwijać jako lider poprzez rozszerzoną wiedzę terytorialnego i światopoglądu. Będzie rozwijać kompetencje i spraw studenckich strategie przywódcze. Dowiesz się, jak prowadzić profesjonalny zespół, jak zintegrować rekomendacje z badań z oceną potrzeb uczelni i / lub na uczelni i stworzyć plan na sukces studentów. Będziesz odkrywać polityczne i społeczne implikacje szkolnictwa wyższego i wymagania edukacyjne zróżnicowanej, demokratycznego społeczeństwa wielokulturowego. Zdobędziesz zaufanie niezbędne do zapalania i inspirowania innych. Warren Bennis napisał, że głównym celem kierownictwa jest stworzenie wspólnoty ludzkiej, która odbyła się ze sobą wspólnego celu. Prawdziwi przywódcy, powiedział, wykazywać bilans kompetencji, mocy i wizji. To jest nasza misja, aby poprowadzić Cię w rozwoju wszystkich trzech. Dwa tryby dostawy Oczywiście są dostępne dla programu SAHE. 1) W-osoby kohorty: Kursy będą prowadzone w soboty każdego tygodnia kursów 8-tygodniowych 2) hybrydowe kohorty: Kursy spotka dwóch sobót w każdym z kursów 8-tygodni i spełniają pozostałe 6 tygodni spotkań kursu i gole w środowisku online, nauka (studenci muszą pracować co najmniej 30 godzin tygodniowo w szkolnictwie wyższym i mieć pewność, z wykorzystaniem technologii do zastosowania w hybrydowym grupie) Rekrutacja - Umów się na spotkanie z członkiem wydziału do rekrutacji wywiad! - Wnioski o dopuszczenie do udziału w Leadership Program MA edukacyjna w Spraw Studenckich w szkolnictwie wyższym musi zaczynać się wypełnienia wniosku Graduate online. Termin początku wstęp priorytetem jest 15 stycznia; Ostateczny termin upływa 15 marca należy uznać za SAHE kohortowych następujące upadek. - Wniesienie opłaty za zgłoszenie 60,00 dolarów * Opłata Międzynarodowe zgłoszenie studenta jest $ 100,00 - Dodaj swoje oświadczenie celów zawodowych - przekaż życiorys lub profesjonalnego CV - Kompletna i wgraj Czesne Klasyfikacja formularz - podać imię i nazwisko, tytuł / organizacja i adres e-mail trzech referencji. Zostaną one wysłane zaleceniem formularzy / instrukcje SAHE. * Jedna informacja powinna być byłym instruktorem, należy być obecny przełożony, a trzeba być profesjonalnym kolega. Oprócz powyższych materiałów, które będą przedstawione w aplikacji on-line, napisz / poczty dowód czeku tła lub dowód uzyskania licencji do zasobów Urzędu Student. * (Wnioskodawcy międzynarodowe tylko ukończyć ten krok, jeśli mieszka w Stanach Zjednoczonych przez więcej niż jeden rok). Studenci, którzy ukończyli sprawdzenie zatrudnienia i można udowodnić, nie trzeba powtarzać ten proces do przyjęcia. Instrukcje wypełniania czeku tła są poniżej: Wydrukuj kopię sprawdzeniu tożsamości i skręcić w swoim przyjęć materiałów Aktualny szkolnych CO lub pracowników agencji, którzy ukończyli sprawdzenie zatrudnienia może dostarczyć kopię ich licencji CO lub kopię wyników czeku tła używanego do zatrudnienia. Studenci domowe: Twój Ostatnim krokiem będzie mieć jeden oficjalny zapis wszystkich zakończonych prac naukowych kiedykolwiek dotąd, wysłanym bezpośrednio do Biura Rekrutacji i University of Colorado Records Colorado Springs. * Dodatkowe elementy nocie dla wnioskodawców Międzynarodowych: - Wszystkie zapisy muszą być oceniane i przetłumaczone na język angielski przez autoryzowanego serwisu poświadczeń (na przykład: World Education Services, Wes) - English Proficiency musi wykazać poprzez dostarczanie dowodów wynik IELTS 6.5 lub wyżej, wynik egzaminu TOEFL 575- (papier based) lub 90- (w oparciu o internet) lub wynik ACT / Compass angielski 280 lub powyżej (ACT / Compass może być podjęta przez UCCS Biura Spraw Międzynarodowych). Uniwersytet Kolorado Colorado Springs nie dyskryminuje w oparciu o rasę, kolor skóry, pochodzenie, płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, religię, orientację seksualną, lub status weterana w przyjęciu i dostępu do i leczenia i zatrudnienia, jego edukacyjne programy i działania. [-]

Ma Psychologia Kliniczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Tor kliniczny magistra psychologii to program, który koncentruje dorosłych następuje naukowiec / praktykujący modelu szkolenia Boulder który podkreśla zintegrowane rolę nauki i praktyki. Szkolenie w stosowanych umiejętności oceny klinicznej i interwencji wymaga dokładnego zrozumienia zakresu funkcjonowania człowieka. Baza danych literaturze psychologicznej jest nasz fundamenty i metoda naukowa prowadzi naszą pracę. [+]

Filozofia Clinical Track Tor kliniczny magistra psychologii to program, który koncentruje dorosłych następuje naukowiec / praktykujący modelu szkolenia Boulder który podkreśla zintegrowane rolę nauki i praktyki. Szkolenie w stosowanych umiejętności oceny klinicznej i interwencji wymaga dokładnego zrozumienia zakresu funkcjonowania człowieka. Baza danych literaturze psychologicznej jest nasz fundamenty i metoda naukowa prowadzi naszą pracę. Wymagamy uczniom rozwijać zrozumienie, jak ta baza danych jest generowany, jak ocenić jego przydatność, i jak ją stosować. Tak więc, wszyscy studenci są zobowiązani do podjęcia rdzeń metodologii i psychologii podstawowe kursy oprócz rdzenia klinicznych i doświadczeń praktyka w społeczności. Ponieważ dwuletni program nauczania może zapewnić tylko podstawy, oczekuje się, że jesteśmy w trakcie przygotowywania uczniów do kontynuowania szkolenia na poziomie doktoranckim. Aby uzyskać bardziej szczegółowe omówienie norm i celów klinicznych, zobacz naszą "Sprawozdanie z zakresu szkolenia i standardy postępowania", który można znaleźć tutaj. Przyszli studenci powinni mieć świadomość, że utwór ma kliniczne MA skupić się na populacjach dorosłych. Istnieją ograniczone pokrycie tematy związane z dziećmi w zajęciach klinicznych i ograniczonych możliwości praktyka zorientowana dzieci. Chociaż możliwe są możliwości prowadzenia badań z dziećmi i młodzieży, szkolenie kliniczne ograniczona z dziećmi jest w torze MA. Ten program wartości i promuje samoświadomość jako ważny element kształcenia w psychologii klinicznej. Uczniowie w tym programie angażują się w ćwiczenia samoświadomości w swoich kursach i szkoleniach praktyka. Są one również zachęca do angażowania się w ich własnej psychoterapii podczas ich szkolenia. Aplikacje dla programów MA Psychologia w klinicznych i Nauk Psychologicznych Utwory są takie same. Wszystkie materiały aplikacyjne są wymagalne w dniu 1 stycznia o dopuszczenie jesieni. Wszystkie aplikacje są w trybie online, odwiedzając materiałów aplikacji i złożenia na stronie Absolwent szkoły. Wymagania aplikacji dla MA Programy psychologia kliniczna i Nauk Psychologicznych Utwory są następujące: Wypełnij wniosek online i zapłacić opłatę za wniosek. Wypełnij Informacje dodatkowe Absolwent Wnioskodawcy formularz jako część aplikacji online. Uzyskanie cztery listy polecające od profesorów i pracodawców poprzez zastosowanie online. Złożyć oświadczenie opisujące swoje interesy, tło, i powód do stosowania się do naszego programu w ramach aplikacji online. Złożyć oficjalne stenogramy z każdej uczelni wyższej udział. Zapoznaj się z Graduate Record Exam (GRE), tak, że oficjalne wyniki są zgłoszone przed upływem terminu 01 stycznia aplikacji. Kodeks Instytucja UCCS jest R4874. Kodeks Departament Psychologii Klinicznej jest 2001 oraz Kodeks Departament Psychological Science Psychologii jest rok 2007. Ogólny GRE jest wymagane od wszystkich wnioskodawców. Przedmiotem GRE jest zalecane. Więcej informacji na temat GRE, odwiedź ETS. Opcjonalnie możesz przesłać vita lub wznowić jako załącznik w aplikacji online. FAFSA (darmowa aplikacja dla Federal Student Aid) jest zalecane dla wszystkich wnioskodawców. Kandydaci nie muszą złożyć oryginalną aplikację do działu. Zamiast tego są wyniki wysyłane do UCCS w kodzie szkolnego 004509. Proszę pamiętać, że FAFSA trzeba będzie zakończyć nie zostaną udostępnione dopiero po terminie 1 stycznia aplikacji. Jak złożyć oficjalne zapisy Dla transkryptów z instytucjami zewnętrznymi: Elektroniczne składanie: Stenogramy można składać drogą elektroniczną, jeżeli instytucja emitująca jest zakontraktowane z zabezpieczonym serwerze. Zapisy elektroniczne powinny być wysyłane bezpośrednio do gradapp@uccs.edu~~V. Pocztą: Wszelkie materiały aplikacyjne, które muszą być wysłane w należy przesłać na adres: Biuro Przyjęć i Records Uniwersytet Kolorado Colorado Springs 1,42 tysiące Austin Bluffs Parkway Colorado Springs, CO 80918-3733 [-]

Ma Psychologicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Psychologiczne utwór Nauka Master of Arts w psychologii zapewnia studentowi solidne podstawy badań psychologicznych. W programie zajęć w Psychological Science, projektu metodologii badań i statystyki. [+]

Filozofia Psychological Science torze Test Psychologiczne utwór Nauka z Master of Arts w psychologii zapewnia studentowi solidne podstawy badań psychologicznych. W programie zajęć w Psychological Science, projektu metodologii badań i statystyki. Student będzie także rozwijać obszar specjalizacji, który posłuży jako podstawa do planowych zajęć i pracy magisterskiej. Program jest przeznaczony przede wszystkim do przygotowania uczniów do stopnia doktora psychologii lub dziedzin pokrewnych. Zgodnie z tym celem, większość uczniów naszego Mistrza zostały następnie przyjęte do Ph.D. programy. Program jest również istotne dla nietradycyjnych studentów, którzy nie planują kontynuować doktorat, ale chcą, by stać się wiedzę na temat psychologii i jej zastosowań do swoich partykularnych interesów. Sub Plany i Specjalności Po zakończeniu programu MA student przyznać ogólny stopień w psychologii. Jednak, jako część ich szkolenia absolwentów, studenci zdobędą doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie psychologii. Znajdzie to odzwierciedlenie w szkoleniu i doświadczeniu, że uczniowie otrzymują podczas wypełniania projekt badawczy pracy magisterskiej pod kierunkiem mentora wydziału. Dział oferuje wiele obszarów specjalizacji w ramach psychologii, w tym, ale nie ograniczając się do Abnormal Psychology, Developmental Psychology, Cognitive Psychology, Geropsychology (Aging), Neuropsychologia, Osobowość, program oceny, Psychologia i Prawo, psychometryczne Teoria, Psychologia ilościowa, Psychologia społeczna, a Trauma Psychologia. Wszystkie te obszary specjalizacji są dostępne dla studentów zagranicznych, niezależnie od tego, czy wybrać się sformalizowany Sub-Plan. Sub-plany są opcjonalne, a także szczególne wymagania dotyczące wykonania, które zawierają konkretnych zajęć i obszarów badawczych. Kandydaci proszeni są o określenie, czy mogą one prowadzić Sub-plan, w momencie składania wniosku. Proszę jednak pamiętać, że Sub-plany są opcjonalne, wielu studentów zakończyć nasz program MA bez zakończenia sformalizowanych Sub-plany, i nie trzeba określać Sub-planu w momencie składania wniosku, aby ostatecznie zdobyć, że Sub plan Badania empiryczne Thesis Praca oparta jest wymagane badania wszystkich uczniów mistrza. Wydział psychologii są aktywnie zaangażowani w badania. Studenci magisterskich są zachęcane do ustanowienia relacji z osobą Mentorship wydziału i rozwijać pracę z trwającego programu badań. Badania i metoda naukowa zajęć ma na celu pomóc uczniowi sformułować projekt badań, analiza zebranych danych i napisać wyniki dla publikacji naukowych. Oprócz tych zajęć, uczniowie 6 godzin kredytowych PSY 7000 Thesis. Uczniowie zachęcani są do zaprezentowania swoich prac na posiedzeniach regionalnych i krajowych oraz napisać swoje badania do publikacji. [-]

Master Of Arts W Programie Nauczania I Kształcenia: Umiejętność Czytania I Pisania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Dział Programy i Instrukcje Niedawno otrzymała zgodę na Master of Arts w programie nauczania i dydaktyki: Literacy, Rewizja Program obejmie nacisk zarówno w czytaniu i pisaniu. [+]

Test Dział Programy i Instrukcje Niedawno otrzymała zgodę na Master of Arts w programie nauczania i dydaktyki: Literacy. Rewizja Program obejmie nacisk zarówno w czytaniu i pisaniu. W programie znajdą się podstawowe kursy przygotowawcze, które są ofiary i całej uczelni, które są specyficzne kursy na poziomie absolwenta w umiejętności. Ponadto planujemy zaoferować program "schodki", w którym studenci MA mógł kontynuować, w razie potrzeby, ich zajęć i odbierania potwierdzeń nauczycielem czytania i czytania Specialist od państwa. Master of Arts w program nauczania i instrukcji: Literacy Przyjęć Checklist Wymagania - * MA C & I: Literacy-Studenci muszą posiadać profesjonalne nauczanie początkowe lub licencji, zajmie 33 godzin kredytowych. opisane poniżej. - ** Czytanie nauczycieli POTWIERDZENIE-Studenci muszą posiadać początkową lub licencję zawodową nauczyciela plus 2-letnie doświadczenie w nauczaniu-zajmie 33 godzin kredytowa plus 6 dodatkowych godzin kredytowych zajęć, opisane poniżej. - *** Czytanie Specialist POTWIERDZENIE-Studenci muszą posiadać początkową lub licencję zawodową nauczyciela, PLUS 3 lata doświadczenia w nauczaniu, posiadają aprobatę Reading Teacher - 9 dodatkowych godzin zajęć kredytowe, opisane poniżej. Pozostałe warunki przyjęć - Wypełnij elektroniczny formularz online - Uzyskać trzy listy referencyjne - Wyślij jeden zapis ze wszystkich uczelni wyższych wcześniej uczestniczyli - Przygotuj oświadczenie cel kariery (patrz Departamentu specyficzne wymagania) - Obecny CV - Zakończenie sprawdzenie lub dostarczyć kopię nieoficjalnego Nauczanie licensure - Wywiad z członkiem departamentu wydziału Po materiały aplikacyjne są, trzeba będzie przeprowadzić wywiad z doradcą wydziału do programu. * Dodatkowe elementy nocie dla wnioskodawców Międzynarodowych: - Wszystkie zapisy muszą być oceniane i przetłumaczone na język angielski przez autoryzowanego serwisu poświadczeń (na przykład: World Education Services, Wes) - English Proficiency musi wykazać poprzez dostarczanie dowodów wynik IELTS 6.0 lub wyżej, wynik egzaminu TOEFL 550- (papier based) lub 80- (w oparciu o internet) lub wynik ACT / Compass Angielski 270 lub powyżej (ACT / Compass może być podjęta przez UCCS Biura Spraw Międzynarodowych). - * MA w programie nauczania i nauczania: Umiejętność Rdzeń (12 kredytów) Kurs / Kredyty / Nazwa - Curr 5000 -3 Fundacje: Historia i Badania w programem studiów, warunkiem wstępnym dla wszystkich zajęć - CURR 5002 -3 Problemy, strategie i modele z curriclum Design-Warunek dla CURR 5090 - PRZEWÓD 5700 -3 Wprowadzenie do badań i statystyk-niezbędnym warunkiem CURR 5090 - CURR 5090 -3 Projekt badawczy-końcowa przedmiotu w programie - Literacy Zawartość (21 kredytów) Kurs / Kredyty / Nazwa - CURR 5702 -3 Literacy dla Językowo różnych użytkowników - CURR 5415 -3 Podstawy Literacy: Teorie i modele - CURR 5401 -3 Problemy i trendy w Literacy - CURR 5414 -3 Literacy Ocena: Diagnoza i ocena K-12 LUB CURR 5410- 3 Nieformalne Diagnostyka i różnicowanie K-12 - CURR 5420 -3 Literatura dla Childen i młodzieży - CURR 5412 -3 Strategie Pisanie Instrukcji - CURR 5400 -3 Czytanie i pisanie w obszarach treści ** Czytanie Nauczyciel Zatwierdzenie Wymagane 2 lata doświadczenia i nauczania w Reading / MA Literacy. Test miejsce dla Reading Nauczyciel zobowiązany po zakończeniu zajęć, aby dodać adnotację. Kurs / Kredyty / Nazwa - CURR 5432 -3 Pole Praktyka Elementary-Based LUB CURR 5433-3 Pole Based Praktyka wtórny - CURR 5430 -3 Reading Klinika Elementary-LUB CURR 5431-3 Reading Klinika wtórny *** Czytanie Specjalista Zatwierdzenie Wymagane 3 lata doświadczenie w nauczaniu, MA w Reading / Literacy i nauczycielem czytania Adnotacja zajęć. Test miejsce dla Reading Specjalista wymagane po zakończeniu zajęć, aby dodać adnotację. Kurs / Kredyty / Nazwa - CURR 5413 -3 Nadzór i Coaching Literacy - CURR 5432 -3 Pole Based Praktyka podstawowej lub CURR 5433-3 Pole Based Praktyka wtórny (naprzeciwko poziom z Reading oczywiście Nauczycieli) - CURR 5434 -3 Capstone w Leadership Literacy [-]

MA W Historii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Oprócz jakości nauczania i szerokości ekspozycji, siły rdzenia UCCS magistra historii jest jego rygorystyczne szkolenie studentów w trakcie pisania pracy naukowej podstawowej opartej na źródłach, uziemiony w odpowiednim historiografii i teorii, co sprawia argumentu opartego na faktach. [+]

Test UCCS Dział Historii oferuje Tytuł magistra (MA) w Historii. Program Absolwent utrzymuje wysokie standardy; naucza się wyłącznie w pełnym wymiarze czasu wykładowców z nominacji do University of Colorado Absolwent Wydziału. Studenci nie specjalizują się w historii regionu. Raczej wszyscy absolwenci są narażone na szerokości regionach, okresów historycznych, oraz podejścia poprzez ich studiów. Oprócz jakości nauczania i szerokości ekspozycji, siły rdzenia UCCS magistra historii jest jego rygorystyczne szkolenie studentów w trakcie pisania pracy naukowej podstawowej opartej na źródłach, uziemiony w odpowiednim historiografii i teorii, co sprawia argumentu opartego na faktach. Wszystkie doktoranci wykonać trzy pełne prace badawcze, które bronią się egzaminem ustnym podczas ostatniego semestru. Studenci, którzy ukończą program MA w UCCS nabyć podstawowe umiejętności historyka bez nadmiernego specjalizuje się na wczesnym etapie ich kształcenia akademickiego. Wnioskodawcy muszą przedstawić stenogramy, trzy listy polecające oraz przykładowe pisania (ok. 8-10 stron), a wśród innych materiałów. Nie GRE jest wymagane. Historia MA Wymagania = 30 godzin kredytowych w sumie 1) HIST 6000: Historiografia (3-kredytów) Większość studentów musi HIST 6000: historiografii podczas pierwszego semestru w programie. Oferowany jest tylko w każdym semestrze upadku. Kurs analizuje (1) rozwój intelektualny historii jako dyscypliny, (2) źródła, dokumenty, i problemy z uwierzytelnianiem, oraz (3) odmiany i szkoły z analizy historycznej. 2) trzy sekwencje 2-semestr: Seminarium odczyty (3-kredytów) i związane z Seminarium Badawcze (4 pkt). Seminaria w danej dziedzinie są oferowane w dwóch kolejnych semestrów. Pierwszy semestr w polu jest "odczytów" Seminarium (6000 poziom 3 godzin kredytowych); Drugi semestr to "badania" Seminarium (7000 i 6990 poziom, 4 godzin kredytowych). Uczniowie nie mogą wziąć seminarium badawcze, o ile nie ukończyli odpowiednie seminarium odczyty. Studenci muszą wypełnić odczyty i kolejność badań w co najmniej trzech obszarach historycznych w sumie 21 godzin kredytowych. Podczas semestralne odczytów seminarium studenci odkrywania historii i historiografii głównym naciskiem regionalnym i tematycznym. Wieczory seminaria zapoznanie studentów z odpowiedniej literatury podstawowej i średniej w każdej dziedzinie, której dotyczy. Uczniowie czytają szeroko co tydzień i spotkać się z profesorem i kolegów ich w celu omówienia, wyjaśnienia i spierają się o to, co przeczytałeś, rozwijając swoje zdolności intelektualne, jak historycy. Podczas kolejnego semestru studenci zapisać się na seminarium badawczego związanego gdzie badania i napisać pracę badawczą 25-35-źródło pierwotnej strony oparte wokół głównego argumentu, który jest uziemiony w odpowiednim historiografii. W zależności od obrotów wydziału nauczania absolwent sekwencji odczytu / badawcze, studenci mogą wybrać od 2-3 kursów w każdym semestrze. Studenci zazwyczaj zdobyć imponującą szerokość narażenia na różnych dziedzin historycznych, ponieważ ich trzy odczyty / sekwencje badawcze może być w historii USA Południowej, Latin American History, Historia Bliskiego Wschodu lub Historii Średniowiecznej Europejskiej, by wymienić tylko kilka. Ponownie, siła programu jest to, jak studenci mają możliwość uczestniczenia w skoncentrowanych lektur, badań i pisania na ich temat dowolny (w polu) w ciągu dwóch semestrów. 3) jeden do wyboru kurs (3 punkty) Elekcyjny Oczywiście musi być albo HIST 6955: Staż w historii, dodatkowe odczyty seminarium lub, za zgodą Absolwent Wydziału Historii Wydziału Komitetu, w 3000- lub 4000-poziom studia licencjackie w zakresie historii, czy w innym dziale. 4) HIST 9600: Niezależne badania (doustnej i złożenie egzaminu Finał Portfolio) Oczywiście zwieńczeniem za tytuł magistra jest HIST 9600: Niezależne badania, które obejmują przygotowanie do egzaminu wymaganego ustnej i prezentacji / obrony portfela trzech prac naukowych. Patrz "Przewodnik po HIST 9600" znajduje się na stronie internetowej w ramach Programu Absolwent. Stosując się do Programu Graduate Cykl rekrutacja do programu absolwent jest otwarty zakończony. Zaleca się, aby wszystkie materiały aplikacyjne są odbierane co najmniej miesiąc przed rozpoczęciem semestru, na które się ubiegasz. Pełne wnioski będą rozpatrywane do dwóch tygodni przed rozpoczęciem semestru. Stosując się do absolwentów programu wymaga czasu, wysiłku i dbałością o szczegóły. Na UCCS, jest dwupoziomową proces, w którym wymagania dotyczące Graduate School i na Wydziale Historii musi być osiągnięte.Właściwe po kontrolnej pomogą Ci poruszać się po procesie skutecznie. Krok 1 - Wszystkie aplikacje są w trybie online, odwiedzając materiałów aplikacji i złożenia na stronie Absolwent szkoły. - Wypełnij online lub pobrać odpowiednie formy w zależności od swojego statusu - Dodaj 60 dolarów bezzwrotnej opłaty za wniosek ($ 100 dla wnioskodawców międzynarodowych) - Wyślij oficjalne zapisy z każdej uczelni wyższej wcześniej uczęszczał, niezależnie od tego, czy stopień został uzyskany lub wymagane. Stenogramy można składać drogą elektroniczną lub pocztą. Krok 2 - Upewnij się, że spełniają Zakład Historii wymagań aplikacji, w tym do 3,0 GPA ogólnie, jak również w swoich lekcjach historii, wraz ze złożeniem następujące: - Prześlij swój list intencyjny wskazanym które semestr zamierzają ubiegać - Dodaj swoje CV - Podaj trzy (3) litery akademickie zalecenia - Zapewnienie próbki pisania 15-20 stron Krok 3 - Kontynuuj do zapoznania się z Zakładu Historii programu, jak również oferty w UCCS i całym regionie. [-]

Ma W Komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Przyspieszone / Studia licencjackie magisterskie w komunikacie oferuje wysoko wykwalifikowana Komunikacja UCCS główne firmy możliwość realizacji Bachelor of Arts (BA) w komunikacie i Masters of Arts (MA) w komunikacie jednocześnie. [+]

Test Przyspieszone / program licencjat magistra w komunikacie oferuje wysoko wykwalifikowana Komunikacja UCCS główne firmy możliwość realizacji Bachelor of Arts (BA) w komunikacie i Masters of Arts (MA) w komunikacie jednocześnie. Program pozwala na maksymalnie dziewięć godzin kredytowych być stosowany zarówno w BA i MA. Przeznaczony jest na około pięcioletni program dla obecnie studiują University of Colorado Colorado Springs (UCCS) Komunikacja majors. Test Master of Arts (MA) w komunikacie w UCCS oferuje studentom możliwość uczestniczenia w zaawansowanych badań i rozwoju wiedzy na poziomie absolwenta do adresowania złożone problemy komunikacyjne w nowoczesnej organizacji i systemów społecznych. Program ten przygotowuje absolwentów do kariery w sektorze non-profit i zysku, a także w środowisku akademickim. Biorąc pod uwagę zakres, w którym komunikacja jest wszechobecne, Misją naszej absolwentów programu jest pomoc uczniom rozwijać szereg naukowych, osobistych i zawodowych umiejętności komunikacyjnych odpowiednich do różnych kontekstach. Uczniowie są zachęcani do rozwijania wiedzy zarówno w profesjonalnej komunikacji z naciskiem na komunikację organizacyjnej, przywództwa i komunikacji strategicznej, lub zaawansowanych badań ogólnych, z naciskiem na umiejętności komunikacji w ich indywidualnej przestrzeni publicznej. Z obu naciskiem, studenci uczą się połączyć wiedzę komunikacji, teorii i możliwości badawczych na rzeczywistych sytuacjach. Ponadto, nasz program stara się zaszczepić w uczniach zamiłowanie do odkrywania intelektualnego i teoretycznej, która wykracza poza cele zawodowe i oczekiwania kursu. Efekty uczenia wypełnianie misji Po ukończeniu wszystkich naszych studentów będzie wykazać te kompetencje: - Szeroko zakrojona i zaawansowana znajomość i zrozumienie procesów komunikacyjnych i teorii związanych z komunikacji organizacyjnej i / lub osobistego studenta obszaru zainteresowania. - Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, w tym krytycznego myślenia i analizy, mówienia i pisania, które przygotowują do sukcesu w miejscu pracy lub dalszych studiów podyplomowych, w tym studia doktoranckie. - Świadomość i motywacja do korzystania z ich wiedzy i umiejętności komunikacji z wrażliwością na ważkich zagadnień etyki i integracji w zróżnicowany i pośredniczy technologicznie globalnego środowiska i społeczeństwa. - Biegłość w projektowaniu i prowadzeniu badań oryginalne badania lub szkolenia komunikacji oparte na badaniach w wybranym obszarze zainteresowania. Osobisty Program Absolwent Studium W porozumieniu z absolwenta wydziału, doktoranci opracowania indywidualnego programu studiów, aby wspierać ich własne cele dydaktyczne i cele zawodowe. Są one wymagane do ukończenia zestaw kursów podstawowych; i organizacyjnej komunikacji ostrości określa cztery wymagane fakultatywnymi. Opcje są dostępne i nie teza teza. Plan I jest z pracy, Plan ten wymaga minimum 33 godzin pracy oczywiście, z czego 12 godzin są cztery z kursów podstawowych (nie obejmuje kurs zwieńczeniem) i sześć godziny są kredytowej teza. Plan II jest bez pracy i wymaga minimum 33 godzin pracy oczywiście, z czego 15 godzin są kursy podstawowe. Z obu planów, nie więcej niż sześć godzin pracy kurs absolwent może być przeniesione z innych uczelni, aby spełnić wymagania stopnia dla IZ w komunikacie. Z obu planów, tylko trzech punktów z COMM 9500 Niezależnych Badań i trzy kredyty z COMM 6020 Komunikacji Badań Practicum mogą być stosowane do wymagań stopnia, jak obieralnych. Warunki przyjęcia Istnieją trzy rodzaje dostępu do programu MA w komunikacji, jak opisano poniżej. Każdy wnioskodawca, który nie spełnia wymagań żadnej z tych trzech rodzajów przyjęcia jest sprawdzany przez absolwenta aplikacji Komitet Kontroli składających się z trzech członków wydziału absolwentów. Gwarantowana Wstęp: Program ten jest przeznaczony do zaoferowania wyjątkową University of Colorado w Colorado Springs studentów uczestniczących w ich ostatnim semestrze studiów zajęć gwarantowane i przyspieszonym przyjęcia do programu MA w komunikacie. Aby zakwalifikować się do gwarantowanej dopuszczenia, student musi być głównym komunikat o minimalnej GPA 3,7 we wszystkich zajęciach komunikacyjne podejmowane UCCS. Jedna strona przyjęć Formularz jest dostępny w Wydziale Komunikacji i 60 dolarów bezzwrotnej opłaty za wniosek, są wymagane. Przyspieszonych Wstęp (tylko przez wiosnę 2015 aplikacje): Program ten ma na celu zapewnienie bardziej efektywnego procesu dopuszczenia do University of Colorado w Colorado Springs studentów studiów licencjackich, którzy ukończyli nie więcej niż cztery lata przed złożeniem wniosku do programu absolwent. Studenci ubiegający ramach programu szybkiej ścieżki muszą złożyć następujące: - The przyspieszonych formularz Wstęp, kompletnie i prawidłowo wypełnione. - Wypełniony formularz na pobyt (z tyłu formularza wniosku), jeżeli student twierdzi w-stanie kwalifikowalności czesnego. - Czek lub przekaz pieniężny za 60 dolarów ($ 100 dla studentów międzynarodowych) nie podlega zwrotowi opłata za złożenie wniosku. - Oficjalne stenogramy dla wszelkich badań poziomu uczelni próbował po ukończeniu University of Colorado w Colorado Springs. - List polecający od Przewodniczącego studenta dawnych licencjackich kierunków towarowych (tylko nie-komunikacyjne). - Wyniki egzaminu GRE (dla kandydatów ze skumulowanym licencjackich GPA poniżej tylko 3,0). Standardowy Wstęp: Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy nie kwalifikują się do albo gwarantowana lub dopuszczenia przyspieszonych. Aby wziąć udział w standardowej dostępu do programu MA w komunikacie, uczeń musi najpierw spełnić ogólne wymagania określone przez Graduate School w UCCS. Wnioski oceniane są przez Graduate Komitetu Departamentu Komunikacji. - Stenogramy z każdej uczelni wyższej wcześniej uczęszczał (oczekiwane jest ogólnie GPA 3,0). - Ostatnie wyniki GRE (oczekiwane jest łączny wynik co najmniej 1000 na werbalne i ilościowych składników). - Oświadczenie wskazujące cele edukacyjne i zawodowe cele. - Cztery listy polecające od nauczycieli i pracodawców. - Próbka piśmie naukowym. - Czek lub przekaz pieniężny za 60 dolarów (75 dolarów. dla studentów) bezzwrotnej opłaty za wniosek. Wstęp nie jest ograniczony do tych, z kierunków studiów związanych z komunikacją. Osoby, które miały niewiele lub brak komunikacji lub społecznej naukowych metod badawczych zajęć w ich program studiów zostanie poproszony po akceptacji spełniać następujące wymagania wstępne niedoborów. [-]

Ma W Nauczaniu Przedmiotów ścisłych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Program w Science Education jest przeznaczony przede wszystkim dla nauczycieli, którzy chcą poprawić swoje umiejętności dydaktyczne i naukowe stają się liderami w dziedzinie nauczania przedmiotów ścisłych. Jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach (K-12), którzy chcą dowiedzieć się więcej o zastosowaniu współczesnych strategii nauczania przedmiotów ścisłych w szkołach. [+]

Program w Nauka Edukacja przeznaczony jest przede wszystkim dla nauczycieli, którzy chcą poprawić swoje umiejętności dydaktyczne lub naukowe stają się liderami w dziedzinie nauczania przedmiotów ścisłych. Jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach (K-12), którzy chcą dowiedzieć się więcej o zastosowaniu współczesnych strategii nauczania przedmiotów ścisłych w szkołach. Program przeznaczony jest do nauczycieli w klasie z dźwięku tła w aktualnych badań edukacji nauki, teorii, standardy i praktyki. Nacisk kładzie się na wykorzystanie biura strategii, działań manipulacyjnych i umiejętności technologicznych nauki jako podstawa do nauczania przedmiotów ścisłych. Nauczyciele kompletowanie ten program będzie przygotowany do: nauczyć nauki w warunkach samodzielny, służyć jako nauczycieli przedmiotów ścisłych dla szkół wykorzystujących Departamentalizacja, służą jako nauczyciele nauka zasobów na poziomie szkolnym lub w części, lub prowadzić zaawansowany stopień w edukacji naukowej. Uwaga: Ten program nie jest przeznaczony do prowadzić do uzyskania licencji nauczycieli. Rekrutacja Wstęp do Graduate School w UCCS jest wymagane dla tego programu. Jednak poszczególne kursy mogą być podjęte przez niesklasyfikowanych studentów. Aby zostać przyjętym do programu należy zapewnić: Lista Przyjęć - Wypełnij elektroniczny formularz online - Uzyskać trzy listy referencyjne - Wyślij jeden zapis ze wszystkich uczelni wyższych wcześniej uczestniczyli - Przygotuj oświadczenie cel kariery (patrz Departamentu specyficzne wymagania) - Obecny CV - Zakończenie sprawdzenie lub dostarczyć kopię nieoficjalnego nauczanie licensure - Wywiad z członkiem działu wydziału - Gdy materiały aplikacyjne są, trzeba będzie przeprowadzić wywiad z doradcą wydziału do programu. ** Jeśli masz pytania dotyczące programu przed lub w trakcie procesu rekrutacji, lub chcesz więcej informacji programową, zadzwoń 719-255-4996 lub education@uccs.edu * Dodatkowe elementy nocie dla wnioskodawców Międzynarodowych: - Wszystkie zapisy muszą być oceniane i przetłumaczone na język angielski przez autoryzowanego serwisu poświadczeń (na przykład: World Education Services, Wes) - English Proficiency musi wykazać poprzez dostarczanie dowodów wynik IELTS 6.0 lub wyżej, wynik egzaminu TOEFL 550- (papier based) lub 80- (w oparciu o internet) lub wynik ACT / Compass Angielski 270 lub powyżej (ACT / Compass może być podjęta przez UCCS Biura Spraw Międzynarodowych). Wymagania programowe Test Program Nauka Edukacja wymaga w sumie trzydzieści godzin semestr kursu pracy i realizacji projektu badawczego, jako część CURR 5090. Opcja teza jest dostępny, ale nie jest wymagane. Uwaga: Studenci powinni konsultować się z ich programem doradcy aby zapewnić, że kursy wybrane są właściwe dla kredytu w programie Nauka Edukacji. Kursy Test Program Nauka Edukacja wymaga w sumie trzydzieści godzin semestr kursu pracy i realizacji projektu badawczego, jako część CURR 5090. Opcja teza jest dostępny, ale nie jest wymagane. [-]

Ma W Programie Nauczania I Nauki

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Test Wyższa Szkoła Edukacji przygotowuje wykwalifikowanych specjalistów, którzy inspirują doskonałości i tworzenia transformacyjnej zmiany w szkołach i społeczności, w których służą poprzez zwiększenie stypendium, realizację i obsługę poprzez partnerstwa współpracy, promocji i modelowania innowacyjny, etyczne i badania - na podstawie praktyki i objąwszy integracji i sprawiedliwości społecznej , [+]

Test Wyższa Szkoła Edukacji przygotowuje wykwalifikowanych specjalistów, którzy inspirują doskonałości i tworzenia transformacyjnej zmiany w szkołach i społeczności, w których służą poprzez zwiększenie stypendium, realizację i obsługę poprzez partnerstwa współpracy, promocji i modelowania innowacyjny, etyczne i badania - na podstawie praktyki i objąwszy integracji i sprawiedliwości społecznej , Filozoficzne ramowa Filozoficznym fundamentem Magister Curriculum & Instrukcji w Wyższej Szkole Edukacji na Uniwersytecie Colorado w Colorado Springs ma na celu zapewnienie profesjonalnych nauczycieli wzrosła znajomość aktualnych badań na temat nauczania i uczenia się i jego kontekstów i zastosować w praktyce, że badania. Stopień stanowi okazję dla nauczycieli, aby skupić się na obszarze zainteresowania i rozwijać zwiększone umiejętności i wiedzę w tej dziedzinie. Test Wyższa Szkoła Edukacji przygotowuje wykwalifikowanych specjalistów, którzy inspirują doskonałości i tworzenia transformacyjnej zmiany w szkołach i społeczności, w których służą poprzez zwiększenie stypendium, realizację i obsługę poprzez partnerstwa współpracy, promocji i modelowania innowacyjny, etyczne i badania - na podstawie praktyki i objąwszy integracji i sprawiedliwości społecznej , Gole Nadrzędnych celów Wyższa Szkoła Edukacji dążyć do: - Zapewnienie wysokiej jakości przygotowania specjalistów w dziedzinie edukacji i doradztwa - zaangażowania się w badania - na podstawie dochodzenia i praktyce - Embrace różnorodności poprzez działania - Aktywnie współpracują ze społecznością - Zapewnienie ciągłej możliwości rozwoju zawodowego - Infuse i zwiększenia wykorzystania technologii misja i Cele Wyższa Szkoła Edukacji i Wydział Nauczania i Instrukcji kierowania absolwentów nie tylko rozwój i zwiększenie wiedzy i umiejętności absolwentów studiów oczekiwać, ale również w celu zapewnienia znaczącej struktury wspierania istotnych elementów każdego programu. Model zakłada, że ​​profesjonalni pedagodzy będą służyć jako liderów w swoich najmem instruktażowych i że nauka w szkole nauczanie jest procesem rozwojowym. Nauczyciele poprawić swoje umiejętności przywódcze instruktażowych: - Zwiększenie profesjonalną bazę wiedzy - Zastanawiając się nad praktyką. Test Master of Arts w programie nauczania i Instrukcji jest trzydzieści (30) - semestr przeznaczony godzinny program dla licencjonowanych, praktykujących nauczycieli, którzy pragną nadal rozwijać swoją wiedzę fachową. Kandydaci zakończyć rdzeń z pracy naukowej wymagających - badanie zagadnień edukacyjnych z perspektywy kontekście społecznym i kulturowym czuły pedagogiki; - Badania i analizy programów nauczania projektowania i modeli nauczania; - Badanie i analiza nasienia i aktualnych badań i zastosowania badań w placówkach dydaktycznych; - Rozpatrzenie i dla roli i zastosowania technologii w programie nauczania i Instrukcji i realizacji w klasie. Ponadto, wybór pokrewnym obszarze nacisk pozwala studentom skupić ich zajęć w zakresie nauczania, w którym chce się rozwijać szczególne doświadczenie (Curriculum & instrukcja, Nauka Edukacja, Gifted & Utalentowany, instruktażowe Technologia, Edukacja Specjalna, Doradztwo i ludzki Usługi i przywództwo.) Rekrutacja Ogólne MA Lista Przyjęć - Wypełnij elektroniczny formularz online - Uzyskać trzy listy referencyjne - Wyślij jeden zapis ze wszystkich uczelni wyższych wcześniej uczestniczyli - Przygotuj oświadczenie cel kariery (patrz Departamentu specyficzne wymagania) - Obecny CV - Zakończenie sprawdzenie lub dostarczyć kopię nieoficjalnego Nauczanie licensure - Wywiad z członkiem departamentu wydziału Po materiały aplikacyjne są, trzeba będzie przeprowadzić wywiad z doradcą wydziału do programu. * Dodatkowe elementy nocie dla wnioskodawców Międzynarodowych: - Wszystkie zapisy muszą być oceniane i przetłumaczone na język angielski przez autoryzowanego serwisu poświadczeń (na przykład: World Education Services, Wes) - English Proficiency musi wykazać poprzez dostarczanie dowodów wynik IELTS 6.0 lub wyżej, wynik egzaminu TOEFL 550- (papier based) lub 80- (w oparciu o internet) lub wynik ACT / Compass Angielski 270 lub powyżej (ACT / Compass może być podjęta przez UCCS Biura Spraw Międzynarodowych). - Magisterskich kandydaci muszą wykazać praktyczną wiedzę w dziedzinie nauczania oraz umiejętności i praktyk niezbędnych do absolwentem badawczych - praca poziomu. [-]

W Badaniach Kosmicznych Ma I Edukacji Naukowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone Colorado Springs

Program w Badania kosmiczne w Edukacji Naukowej przeznaczony jest przede wszystkim dla nauczycieli, którzy chcą poprawić swoje umiejętności dydaktyczne lub naukowe stają się liderami w dziedzinie nauki i miejsca edukacji. [+]

Program w Badania kosmiczne w Edukacji Naukowej przeznaczony jest przede wszystkim dla nauczycieli, którzy chcą poprawić swoje umiejętności dydaktyczne lub naukowe stają się liderami w dziedzinie nauki i miejsca edukacji. Jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach (K-12), którzy chcą dowiedzieć się więcej o zastosowaniu współczesnych strategii nauczania przedmiotów ścisłych w szkołach. Program przeznaczony jest do nauczycieli w klasie z dźwięku tła w aktualnych badań kosmicznych, nauki, edukacji, badań, norm, teorii i praktyki. Nacisk kładzie się na wykorzystanie biura strategii, działań manipulacyjnych i umiejętności technologicznych nauki jako podstawa do nauczania przedmiotów ścisłych. Nauczyciele kompletowanie ten program będzie przygotowany do: nauczyć nauki w warunkach samodzielny, służyć jako nauczycieli przedmiotów ścisłych dla szkół wykorzystujących Departamentalizacja, służą jako nauczyciele nauka zasobów na poziomie szkolnym lub w części, lub prowadzić zaawansowany stopień w edukacji naukowej. Uwaga: Ten program nie jest przeznaczony do prowadzić do uzyskania licencji nauczycieli. Rekrutacja Wstęp do Graduate School w UCCS jest wymagane dla tego programu. Jednak poszczególne kursy mogą być podjęte przez niesklasyfikowanych studentów. Aby zostać przyjętym do programu należy zapewnić: Lista Przyjęć - Wypełnij elektroniczny formularz online - Uzyskać trzy listy referencyjne - Wyślij jeden zapis ze wszystkich uczelni wyższych wcześniej uczestniczyli - Przygotuj oświadczenie cel kariery (patrz Departamentu specyficzne wymagania) - Obecny CV - Zakończenie sprawdzenie lub dostarczyć kopię nieoficjalnego Nauczanie licensure - Wywiad z członkiem departamentu wydziału Po materiały aplikacyjne są, trzeba będzie przeprowadzić wywiad z doradcą wydziału do programu. * Dodatkowe elementy nocie dla wnioskodawców Międzynarodowych: - Wszystkie zapisy muszą być oceniane i przetłumaczone na język angielski przez autoryzowanego serwisu poświadczeń (na przykład: World Education Services, Wes) - English Proficiency musi wykazać poprzez dostarczanie dowodów wynik IELTS 6.0 lub wyżej, wynik egzaminu TOEFL 550- (papier based) lub 80- (w oparciu o internet) lub wynik ACT / Compass Angielski 270 lub powyżej (ACT / Compass może być podjęta przez UCCS Biura Spraw Międzynarodowych). Wymagania programowe Test Badania kosmiczne w programie Nauka Edukacja wymaga w sumie trzydziestu trzech godzin semestr kursu pracy i realizacji projektu badawczego, jako część Curr 5090. Opcja teza jest dostępny, ale nie jest wymagane. Kursy Test Program Nauka Edukacja wymaga w sumie trzydzieści godzin semestr kursu pracy i realizacji projektu badawczego, jako część CURR 5090. Opcja teza jest dostępny, ale nie jest wymagane. Kurs godziny pracy wymagane obejmuje: Kursy przygotowujące do miejsca (15 punktów) Kurs / Kredyty / Nazwa - Oferta UCCS Kredyty przez UCCS szerokich studiów Fundacji Kosmicznej - Lato 14 Informacje w przygotowaniu-15 - Nauka Edukacja (9 punktów) Obejmuje kursy podstawowe wymagane przez stopnia Curriculum i instrukcji: Kurs / Kredyty / Nazwa - Nauka i treści metoda kursy oferowane przez College of Education-9 Edukacja (9 punktów) Kurs / Kredyty / Nazwa - Ołów 5600 - 3 Podstawy społeczne i trendy - LEAD 5700 - 3 Wprowadzenie do badań i statystyk - CURR 5090- 3 Projekt badawczy Uwaga: Studenci powinni konsultować się z ich programem doradcy aby zapewnić, że kursy wybrane są właściwe dla kredytu w programie Nauka Edukacji. Oferta Starając się służyć naszym studentom i naszej społeczności, UCCS Szkoła Wychowania oferuje specjalne w Space Studies w ramach swojej ugruntowanej Science Education Program. Program ten jest oferowany przez University of Colorado w Colorado Springs we współpracy z Fundacją Kosmicznej. Kursy oferowane są studia miejsca przez UCCS rozszerzonego programu edukacyjnego. Wszystkie inne kursy są oferowane przez UCCS College of Education. Program obejmuje zajęcia Badania kosmiczne, Nauki i Edukacji, Program Edukacyjny. Łącznie 33 godzin zajęć są wymagane do ukończenia C & I Masters, Space Studies w Edukacji Naukowej. Kompleksowe egzaminy nie są wymagane, jednak studenci zakończyć projekt badawczy edukacji nauka w ramach projektu badawczego CURR kursu 5090. Wszystkie kursy odbywają się wiosną, latem i jesienią warunki czasami wygodnie zaprojektowane, aby pasowały do ​​harmonogramu nauczycieli w klasie. Studenci mogą pracować oczywiście pracy w ciągu roku w kursach oferowanych przez UCCS College of Education. [-]

Filmy

UCCS Graduate School

UCCS 50th Anniversary