Oakland City University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Programy Online

Oakland City University sprawia, że ​​łatwiej niż kiedykolwiek, aby zdobyć tytuł, który chcesz, bez względu na miejsce zamieszkania. Nasz szeroki wybór studiów magisterskich i licencjackich studiów on-line nie tylko daje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego, ale również pozwala osiągnąć swoje osobiste i zawodowe cele w krótszym czasie, w przystępnej cenie. Na OCU, przyjmujemy do podwojenia ilości punktów transferowych przyjętych w innych szkołach wyższych, a także kompletnych poprzednich ocen doświadczenie, aby obniżyć koszty jeszcze bardziej.

Zobacz naszą pełną listę online stopni, i zobaczyć, jak nasza wygodne 5-tygodniowe klasy rotacji i elastyczne dostawy Internecie można dostać się do następnego poziomu swojej kariery.

HEAD

U podstaw Fundacji OCU jest zobowiązanie do zapewnienia edukacji niezrównany w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk. To szerokie doświadczenie edukacyjne przygotowuje naszych uczniów w wiedzę niezbędną do zastosowania zasady poznane w klasie do problemów i zagadnień współczesnych.

SERCE

Wytwarzanie głowicy bez przyłączenia do serca pozostawia osobę próżnię celu. University uważa, że ​​formacja duchowa jednostki jest kluczem do sukcesu ucznia. Bogaty w tradycji nazewnictwa Ogólne Chrzciciela OCU oferuje studentom, wykładowcom oraz personel możliwość zbadania własnej wiary i rozwijać zrozumienie tego, co naprawdę wierzę i zdolność do wyrażania swojej wiary werbalnie.

RĘCE

Wiedza bez możliwości ubiegania się niewiele więcej niż ćwiczenie akademickiego. OCU Fundacja daje studentom możliwość Ex-Press ich wiary i osiągnięć naukowych poprzez przewodnikiem odpowiedzi takimi jak międzynarodowe wyjazdów służbowych i pracy społecznej.

DLACZEGO Ocu Internecie?

PRZYŚPIESZONY
Kursy Oakland City University są albo 5 lub 8 tygodni. Z wieloma datami rozpoczęcia można łatwo dostosować swoje wykształcenie, aby pasowały do ​​harmonogramu.

WYGODNA
Studiować w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie. Nasze online programy ułatwiają uzyskać najlepsze wykształcenie wiary opartej bez względu na to gdzie jesteś.

WYSOKA JAKOŚĆ
Dołącz do naszej społeczności ciepłe opartej na wierze i mają dostęp do sieci profesjonalistów na całym świecie.

NIEDROGIE
OCU oferuje naukę chrześcijańską opłacalne. Z naszych programów online można zaoszczędzić na kosztach podróży i może skrócić czas startu pracy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Master Of Science W Zakresie Zarządzania Strategicznego - Logistyka I Dystrybucja Produktów

Online 39 godziny August 2016 Stany Zjednoczone Oakland City

Czy jesteś profesjonalnym z dwoma lub więcej lat doświadczenia w przedsiębiorstwie lub były członek wojskowej? Masters Degree w zarządzaniu strategicznym programu on-line oferowanych przez Oakland City University pozwala wykonać kolejny krok w swojej drodze ku pozytywnej profesjonalnego przywództwa. Stopień ten skupia się na praktycznym zastosowaniu przywództwa i umiejętności zarządczych niezbędnych w dzisiejszym świecie biznesu. Program ten ma na celu lepsze zrozumienie strategii i taktyki, które pozwalają firmom działać w sposób całkowicie etyczne i pielęgnować swoją zdolność do pozytywnego prowadzić, podejmować lepsze decyzje biznesowe i rozwijać swoją organizację. [+]

Czy jesteś profesjonalnym z dwoma lub więcej lat doświadczenia w przedsiębiorstwie lub były członek wojskowej? Masters Degree w zarządzaniu strategicznym programu on-line oferowanych przez Oakland City University pozwala wykonać kolejny krok w swojej drodze ku pozytywnej profesjonalnego przywództwa. Stopień ten skupia się na praktycznym zastosowaniu przywództwa i umiejętności zarządczych niezbędnych w dzisiejszym świecie biznesu. Program ten ma na celu lepsze zrozumienie strategii i taktyki, które pozwalają firmom działać w sposób całkowicie etyczne i pielęgnować swoją zdolność do pozytywnego prowadzić, podejmować lepsze decyzje biznesowe i rozwijać swoją organizację. OCU zbudował ten program studiów z myślą o zapracowanych profesjonalistów, dzięki czemu można zdobyć wyższe wykształcenie w krótszym czasie i przy niższych kosztach niż dotychczas sądzono możliwe. Ubieganie się o Masters w zarządzaniu strategicznym jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. My nie wymagają żadnych opłat, listy polecające lub GRE / GMAT. Aby zastosować, wystarczy wypełnić i złożyć wniosek, załączając swoje CV i transkrypcje. W ciągu zaledwie kilku minut można być kierowana na ścieżkę w kierunku awansu zawodowego - obowiązują już dziś! MSSM rdzeniowy (21 godzin) MBA 505 - Handel Metody badawcze (3 godziny) MBA 525 - Management Information Systems (3 godziny) MBA 545 - Marketing Management (3 godziny) MBA 555 - Międzynarodowe Business Management (3 godziny) MBA 570 - Zarządzanie strategiczne i operacyjne planowanie (3 godziny) MBA 575 - Przywództwo i Organizational Behavior (3 godziny) MBA 590 - Portfolio (3 godziny) Logistyka i dystrybucja wyrobów Koncentracja (9 godzin) MGT 551 - Zarządzanie łańcuchem dostaw (3 godziny) MGT 552 - Systemy jakości (3 godziny) MGT 555 - logistyki i dystrybucji produktów (3 godziny) Profesjonalne Kursy Internship Student będzie doświadczenie staż pracuje w otoczeniu biznesowym lub przemyśle związanym z ich indywidualnego programu studiów i przyszłych celów zawodowych. Doświadczenia powinny być zaprojektowane tak, aby poszerzyć wiedzę studentów i / lub skupić się na praktycznym ekspozycji dogłębnej do niektórych sektorów systemu przedsiębiorstwa amerykańskiego. Criminal Justice Administracji i Zarządzania Analizuje różne systemy sądownictwa karnego oraz zadania i obowiązki zarządzania dla pomyślnej eksploatacji i konserwacji. Koncentruje się na głównych dynamiki systemów związanych z zarządzaniem Karnego Sprawiedliwości, takich jak agencja subkultury, komunikacji, podejmowania decyzji i działań ewaluacyjnych. [-]

Master Of Science W Zakresie Zarządzania Strategicznego - Systemy Jakości

Online 39 godziny August 2016 Stany Zjednoczone Oakland City

Czy jesteś profesjonalnym z dwoma lub więcej lat doświadczenia w przedsiębiorstwie lub były członek wojskowej? Masters Degree w zarządzaniu strategicznym programu on-line oferowanych przez Oakland City University pozwala wykonać kolejny krok w swojej drodze ku pozytywnej profesjonalnego przywództwa. Stopień ten skupia się na praktycznym zastosowaniu przywództwa i umiejętności zarządczych niezbędnych w dzisiejszym świecie biznesu. Program ten ma na celu lepsze zrozumienie strategii i taktyki, które pozwalają firmom działać w sposób całkowicie etyczne i pielęgnować swoją zdolność do pozytywnego prowadzić, podejmować lepsze decyzje biznesowe i rozwijać swoją organizację. [+]

Czy jesteś profesjonalnym z dwoma lub więcej lat doświadczenia w przedsiębiorstwie lub były członek wojskowej? Masters Degree w zarządzaniu strategicznym programu on-line oferowanych przez Oakland City University pozwala wykonać kolejny krok w swojej drodze ku pozytywnej profesjonalnego przywództwa. Stopień ten skupia się na praktycznym zastosowaniu przywództwa i umiejętności zarządczych niezbędnych w dzisiejszym świecie biznesu. Program ten ma na celu lepsze zrozumienie strategii i taktyki, które pozwalają firmom działać w sposób całkowicie etyczne i pielęgnować swoją zdolność do pozytywnego prowadzić, podejmować lepsze decyzje biznesowe i rozwijać swoją organizację. OCU zbudował ten program studiów z myślą o zapracowanych profesjonalistów, dzięki czemu można zdobyć wyższe wykształcenie w krótszym czasie i przy niższych kosztach niż dotychczas sądzono możliwe. Ubieganie się o Masters w zarządzaniu strategicznym jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. My nie wymagają żadnych opłat, listy polecające lub GRE / GMAT. Aby zastosować, wystarczy wypełnić i złożyć wniosek, załączając swoje CV i transkrypcje. W ciągu zaledwie kilku minut można być kierowana na ścieżkę w kierunku awansu zawodowego - obowiązują już dziś! MSSM rdzeniowy (21 godzin) MBA 505 - Handel Metody badawcze (3 godziny) MBA 525 - Management Information Systems (3 godziny) MBA 545 - Marketing Management (3 godziny) MBA 555 - Międzynarodowe Business Management (3 godziny) MBA 570 - Zarządzanie strategiczne i operacyjne planowanie (3 godziny) MBA 575 - Przywództwo i Organizational Behavior (3 godziny) MBA 590 - Portfolio (3 godziny) Systemy jakości Stężenie (9 godzin) MGT 552 - Systemy jakości (3 godziny) MGT 553 - Six Sigma zasady (3 godziny) MGT 554 - Zarządzanie jakością w projektach (3 godziny) Profesjonalne Kursy Internship Student będzie doświadczenie staż pracuje w otoczeniu biznesowym lub przemyśle związanym z ich indywidualnego programu studiów i przyszłych celów zawodowych. Doświadczenia powinny być zaprojektowane tak, aby poszerzyć wiedzę studentów i / lub skupić się na praktycznym ekspozycji dogłębnej do niektórych sektorów systemu przedsiębiorstwa amerykańskiego. Criminal Justice Administracji i Zarządzania Analizuje różne systemy sądownictwa karnego oraz zadania i obowiązki zarządzania dla pomyślnej eksploatacji i konserwacji. Koncentruje się na głównych dynamiki systemów związanych z zarządzaniem Karnego Sprawiedliwości, takich jak agencja subkultury, komunikacji, podejmowania decyzji i działań ewaluacyjnych. [-]

Master Of Science W Zarządzaniu Strategicznym

Online 39 godziny August 2016 Stany Zjednoczone Oakland City

Czy jesteś profesjonalnym z dwoma lub więcej lat doświadczenia w przedsiębiorstwie lub były członek wojskowej? Masters Degree w zarządzaniu strategicznym programu on-line oferowanych przez Oakland City University pozwala wykonać kolejny krok w swojej drodze ku pozytywnej profesjonalnego przywództwa. Stopień ten skupia się na praktycznym zastosowaniu przywództwa i umiejętności zarządczych niezbędnych w dzisiejszym świecie biznesu. Program ten ma na celu lepsze zrozumienie strategii i taktyki, które pozwalają firmom działać w sposób całkowicie etyczne i pielęgnować swoją zdolność do pozytywnego prowadzić, podejmować lepsze decyzje biznesowe i rozwijać swoją organizację. [+]

Czy jesteś profesjonalnym z dwoma lub więcej lat doświadczenia w przedsiębiorstwie lub były członek wojskowej? Masters Degree w zarządzaniu strategicznym programu on-line oferowanych przez Oakland City University pozwala wykonać kolejny krok w swojej drodze ku pozytywnej profesjonalnego przywództwa. Stopień ten skupia się na praktycznym zastosowaniu przywództwa i umiejętności zarządczych niezbędnych w dzisiejszym świecie biznesu. Program ten ma na celu lepsze zrozumienie strategii i taktyki, które pozwalają firmom działać w sposób całkowicie etyczne i pielęgnować swoją zdolność do pozytywnego prowadzić, podejmować lepsze decyzje biznesowe i rozwijać swoją organizację. OCU zbudował ten program studiów z myślą o zapracowanych profesjonalistów, dzięki czemu można zdobyć wyższe wykształcenie w krótszym czasie i przy niższych kosztach niż dotychczas sądzono możliwe. Ubieganie się o Masters w zarządzaniu strategicznym jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. My nie wymagają żadnych opłat, listy polecające lub GRE / GMAT. Aby zastosować, wystarczy wypełnić i złożyć wniosek, załączając swoje CV i transkrypcje. W ciągu zaledwie kilku minut można być kierowana na ścieżkę w kierunku awansu zawodowego - obowiązują już dziś! MSSM rdzeniowy (21 godzin) MBA 505 - Handel Metody badawcze (3 godziny) MBA 525 - Management Information Systems (3 godziny) MBA 545 - Marketing Management (3 godziny) MBA 555 - Międzynarodowe Business Management (3 godziny) MBA 570 - Zarządzanie strategiczne i operacyjne planowanie (3 godziny) MBA 575 - Przywództwo i Organizational Behavior (3 godziny) MBA 590 - Portfolio (3 godziny) Opcja dla Stężenie (9 godzin) MBA 520 - Zarządzanie finansami (3 godziny) MGT 560 - Profesjonalne Staż (1-6 godziny) Profesjonalne Kursy Internship Student będzie doświadczenie staż pracuje w otoczeniu biznesowym lub przemyśle związanym z ich indywidualnego programu studiów i przyszłych celów zawodowych. Doświadczenia powinny być zaprojektowane tak, aby poszerzyć wiedzę studentów i / lub skupić się na praktycznym ekspozycji dogłębnej do niektórych sektorów systemu przedsiębiorstwa amerykańskiego. Criminal Justice Administracji i Zarządzania Analizuje różne systemy sądownictwa karnego oraz zadania i obowiązki zarządzania dla pomyślnej eksploatacji i konserwacji. Koncentruje się na głównych dynamiki systemów związanych z zarządzaniem Karnego Sprawiedliwości, takich jak agencja subkultury, komunikacji, podejmowania decyzji i działań ewaluacyjnych. [-]