American University of Leadership

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W American University of Leadership, byliśmy myślenia do przodu na innowacyjny pomysł: zrobić szkolnictwa wyższego łatwo dostępne dla studentów pracujących.

Wiele z udogodnień, które 21-go wieku uczniów obecnie przyjmujemy za pewnik-online klas, planowanie elastyczne, nabór ciągły, studenta i środowiska, wydział lekarza, biblioteki on-line, e-książki, komputer symulacje-zostały zaprojektowane lub wykonane do zaakceptowania przez wysiłki AUL w . Dzisiaj, AUL prywatny uniwersytet oferuje amerykański stopnia na całym świecie w wybranym języku, angielskim i francuskim, przy rozsądnych kosztach.

&nbsp

&nbsp

Metoda Nauka AUL

AUL oferuje fizyczne i Elearning zajęć studenci są związane z globalnym środowisku, które jest istotne dla naszych programów. Nasza uczelnia zaangażowanie liderów formowania i przedsiębiorców, którzy są szkoleni w danej społeczności zróżnicowanych kulturowo i którzy posiadają umiejętności, aby wejść w międzynarodowym środowisku jest możliwe dzięki niedawnej eksplozji kształcenia na odległość.

AUL studentów związany poprzez programowanie i ostatecznie z międzynarodowymi zespołami w ramach każdego kursu i w kulminacyjnym doświadczenie wielokulturowości. W miejscu pracy zaczyna ewoluować w mieszane środowiska pracy obejmuje zarówno twarzą w twarz i online interakcji pracowników, studentów z całego świata zarejestrować się w American University of Leadership zainspirowany doświadczenie mieszania środowiska uczenia się.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Mm Zarządzanie

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 12 miesięcy September 2017 Algieria Algier Libia Trypolis Maroko Casablanca Marrakech Tanger Stany Zjednoczone Orlando Rabat + 10 więcej

Mistrz programu Management jest przeznaczony do specjalizacji studentów umiejętności zarządzania potrzeba do efektywnego funkcjonowania w organizacji. [+]

Master of MM zarządzania

 

Mistrz programu Management jest przeznaczony do specjalizacji studentów umiejętności zarządzania potrzeba do efektywnego funkcjonowania w organizacji. Studenci uczą się syntezy pojęć i praktyk biznesowych prezentowane w programie do tworzenia rozwiązań dla konkretnych sytuacjach kierowniczych znaleźć w środowisko organizacyjne.

 

Kapitan Program Zarządzania AUL wykorzystuje problem-based learning, gdzie studenci udoskonalić swoje umiejętności rozwiązywania problemów wraz z ich komunikacja, kreatywność, wykorzystanie informacji i krytycznego myślenia umiejętności. Są one oceniane na podstawie ich wykorzystania procesu rozwiązywania problemów, jak również ich komunikacji oraz umiejętność przemyślenia umiejętności podczas ich prezentacji. ... [-]