American Technology and Management University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Amerykański Tech i University Management (ATMU) ma koncentrować się na odległość i mieszanych programów nauczania, które przynosi najnowsze metody szkoleniowe do naszej grupy docelowej. Naszym celem jest przede wszystkim międzynarodowa.

ATMU prowadzi szkolenia na szczeblu BBA, MBA i DBA. Pragnienie ATMU pracuje nad zabezpieczeniem wysokiej jakości edukacji w przystępnych opłat przy jednoczesnym zapewnieniu edukacji międzynarodowej z elastycznych, wysokiej jakości stopni. Mamy duży wydział zewnętrzny z mediatorów akademickich ze wszystkich części świata. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą konfigurację dla naszych programów międzynarodowych.

Globalnym środowisku biznesowym zmieniła się więcej w ciągu ostatnich pięciu lat, niż w ciągu poprzednich 50 lat. Aby rozwijać i konkurować, trzeba mieć dyplom, który jest odpowiedni do umiejętności międzynarodowych wymagają.

ATMU oferuje wszystkie te możliwości w wysoko rozwiniętych programów modułowych opartych z opcji, które można dostosować. ATMU poświęcona jest dostarczanie wysokiej jakości wiedzę oraz stan umiejętności artystycznych, umożliwiając dzisiejszych studentów do angażowania się w sprawy zarządzania przedsiębiorstwem z potrzebnej poziomie teoretycznym i pewności siebie. Materiał ten jest zarówno teoretyczne i praktyczne.

Nasz wydział jest międzynarodowa z dużym doświadczeniem branżowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Kontakt
Adres korespondencyjny
7545 Irvine Center Dr #200, Irvine
California, 92618 US
Adres lokalizacji
6200 Stoneridge Mall Rd, Pleasanton
San Francisco, Nowy Meksyk, NM, CA 94588 US