ZHAW School of Management and Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

ZHW Szkoła Zarządzania i Prawa

Założona w 1968 roku, ZHW Szkoła Zarządzania i Prawa (SML) jest jednym z czołowych szkół biznesu w Szwajcarii dzisiaj, oferując międzynarodowo uznanych programów licencjata i magistra, szeroki zakres kontynuowanej kursów i programów edukacyjnych oraz innowacyjne projekty badawczo-rozwojowe , Wszystkie programy oparte są na teorii naukowej o charakterze interdyscyplinarnym i silnie zorientowany na rzeczywistych praktyk biznesowych. Motto szkoły "Budowanie kompetencji. Crossing Borders "odzwierciedla zaangażowanie SML celu zapewnienia najwyższej szans edukacyjnych i być otwarte dla społeczności międzynarodowej. Utrzymuje SML liczne stosunki współpracy z wybranymi uczelniami partnerskimi na całym świecie.

Międzynarodowość

ZHW Szkoła Zarządzania i Prawa współpracuje z ponad 140 partnerskich uczelni w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku.

SIB

Akredytacja

W 2015 roku został pierwszym SML szkoła biznesu szwajcarskiego uniwersytetu nauk stosowanych, aby być akredytowane przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Zaledwie pięć procent światowych szkół biznesu udało się osiągnąć ten prestiżowy standard osiągnięcia przyznawaną przez najbardziej znaczących instytucji międzynarodowej akredytacji dla szkół biznesu.

W 2012 roku, jako pierwsza uczelnia biznesu w Szwajcarii, SML otrzymał nagrodę "Audytu Pieczęć Jakości instytucjonalne" przez Fundację International Business Administration Akredytacji (FIBAA).

Kampus

ZHW Szkoła Zarządzania i Prawa oferuje nowoczesne sale lekcyjne i sale wykładowe z state-of-the-art sprzęt audio-wideo i połączeń LAN. Usługi obejmują obszary grup roboczych, jak również sali wykładowej 280 miejscami siedzącymi dla seminaria, warsztaty i dyskusje na podium. Program sportowy ZHW (w języku niemieckim) oferuje szeroki zakres działań, od standardowych siłowni do zespołu sporty takie jak siatkówka, badminton, piłka nożna, i zajęć indywidualnych i takich jak wspinaczka i golf. Działania te są albo za darmo lub w specjalnych cenach dla studentów i pracowników.

Alumni: Twój stopień to dopiero początek

Po uzyskaniu stopnia twojego licencjata, automatycznie stajesz się członkiem rodziny absolwentów Szkoły ZHW i Zarządzania i Prawa im. Będziesz otrzymywać informacje o uczelni, informacje na temat kontynuacji programów edukacyjnych i zaproszeń na wydarzenia w ZHW Szkoły Zarządzania i Prawa. Jeśli chcesz być bardziej aktywnie zaangażowany, może przyłączyć się do jednego lub więcej stowarzyszeń, klubów SML, grup lub klas otwartych dla absolwentów.

Opłaty za studia

  • Opłata za semestr studiów Programms inżynierskie: 720 CHF za semestr * Kandydaci przyjęci w ramach procedury rekrutacyjnej, która następnie zapisać się do następnego dostępnego programu studiów nie są zobowiązani do uiszczenia tej opłaty wpisowe.

KOSZTY ŻYCIA

Koszty życia w Szwajcarii odzwierciedla kraju wysoki standard życia. Mieszkańcy cieszyć się doskonałą infrastrukturę, transport publiczny, zakwaterowanie na wysokim poziomie, a jak również wielkie piękno i doskonałe oferty kulturalnej kraju.

Student mieszkający w Szwajcarii koszty są porównywalne do głównych miast europejskich i są w rzeczywistości niższe niż w Paryżu i Londynie.

Rzeczywiste koszty utrzymania zależy od osobistego stylu życia i wybór zajęć rekreacyjnych. W oparciu o doświadczenia byłych studentów, CHF 1.300 powinno być wystarczające.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Master Of Science (MSc) W Bankowości I Finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2017 Szwajcaria Winterthur + 1 więcej

Kierownicze role w bankach i instytucjach finansowych wymagają wysokiego stopnia przedsiębiorczego myślenia, zdolności przywódcze, solidną wiedzę specjalistyczną i umiejętności analitycznych. Ten program mgr pomaga przygotować się do przyjęcia wymagających profesjonalnych i kierownicze stanowiska ... [+]

Mgr Program w Bankowości i Finansów Kierownicze role w bankach i instytucjach finansowych wymagają wysokiego stopnia przedsiębiorczego myślenia, zdolności przywódcze, solidną wiedzę specjalistyczną i umiejętności analitycznych. Ten program mgr pomaga przygotować się do przyjęcia wymagających profesjonalnych i kierownicze stanowiska. Czego nauczysz się Program "Magister Bankowości i Finansów" zapewnia zarówno rzetelnej wiedzy naukowej i praktyce zarządzania zorientowanego na know-how na poziomie międzynarodowym. Nauczysz się analizować złożone zadania, określić różne opcje, i wdrożyć rozwiązania skutecznie. Będziesz pogłębić swoją wiedzę o rynku i jego otoczenia oraz tego, jak zarządzać dostawców usług finansowych. Będziesz uczyć się zarządzania ryzykiem, tradycyjnych i alternatywnych inwestycji, kontroli i procesów biznesowych, jak i corporate finance. Perspektyw zawodowych Funkcje Wsparcie zarządzania Zarządzanie projektami Stanowiska pracownicze Bardzo wymagających specjalistycznych stanowisk Role przywódcze Doradztwo w zakresie zarządzania portfelami wymagających Sektory banki Usługi finansowe dostawcy fundusze emerytalne Fundusze inwestycyjne Wealth Manager, Doradca finansowy Praktyka i badania Elastyczny harmonogram pozwoli na pracę w niepełnym wymiarze godzin z obciążenia o 40%. Program zajmie Ci cztery semestry, aby zakończyć i być wart 90 punktów ECTS. Jest to równowartość ok. 2700 godzin nauki. Magister Zarządzania i Prawa jest oferowany wspólnie z Lucerny Uniwersytecie Nauk i Sztuk Stosowanych. Prawie połowa programu jest poświęcona badań stosowanych. Będziesz ukończyć studia, wykonując pracę magisterską na podstawie praktycznego pytanie badawcze. Co jest potrzebne, aby zakwalifikować się Trzeba spełnić szereg kryteriów, które kwalifikują się do tego programu mgr. Głównym wymogiem jest licencjat w Bankowości i Finansów lub kwalifikacje równorzędne Business Administration. Dopuszczenie indywidualnych wnioskodawców jest oparta na ich ogólny profil i zostaną zatwierdzone na zasługach. Jeśli masz wyższe wykształcenie w innej, związanej dyscypliny, takie jak prawa gospodarczego, dziennikarstwa gospodarczego, inżynierii gospodarczej lub ekonomii, może być przyjęta z zastrzeżeniem dodatkowe osiągnięcia do wypełnienia. Oprócz tych podstawowych warunków, istnieją dodatkowe wymagania, które należy spełnić: Fundacja wiedza o bankowości i finansów warte 30 punktów ECTS Możliwość aktywnie śledzić nauki w klasie w niemieckim i angielskim i używać materiałów szkoleniowych w każdym języku. W skrócie Tytuł: Master of Science (MSc) w Bankowości i Finansów Nakład pracy: 90 ECTS-kredytów (ok. 2 700 godzin pracy) Czas trwania: 4 semestr (Podczas gdy udział w programie, studenci mogą posiadać etatu czy pracy rodziny, nieprzekraczające 40% obciążenia) Frekwencja: Poniedziałek wtorek środa Początek programu: w połowie września Lokalizacja: Szwajcaria / Winterthur Język instrukcji: Niemieckiego i / lub angielskiego Opłata za semestr: CHF 720.- [-]

MSc

Master Of Science (MSc) W Administracji Gospodarczej, Głównym Nonprofit

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2017 Szwajcaria Winterthur + 1 więcej

Szwajcaria ma długą tradycję szanowanych instytucji publicznych, przedsiębiorstw i organizacji non-profit. Wszyscy potrzebują elastycznych, innowacyjnych profesjonalistów, którzy są zaznajomieni z konkretnych procesów i struktury i kultury, administracji publicznej i organizacji non-profit ... [+]

Mgr Program w publicznych i organizacji non-profit Zarządzania Szwajcaria ma długą tradycję szanowanych instytucji publicznych, przedsiębiorstw i organizacji non-profit. Wszyscy potrzebują elastycznych, innowacyjnych profesjonalistów, którzy są zaznajomieni z konkretnych procesów i struktury i kultury, administracji publicznej i organizacji non-profit. Czego nauczysz się Specjalizacja "Zarządzanie publiczne i non-profit" pozwoli Ci dowiedzieć się wszystkiego o szczególnych wymagań publicznych, a nie dla zysku zorientowanych organizacji. Będziesz mieć możliwość zastosowania narzędzi zarządzania, planowania zasobów, jakość projektu i zarządzanie interesariuszy. Będziesz analizy i projektowania złożonych struktur operacyjnych i rozwijać głębokie zrozumienie powiązań interdyscyplinarnych. Będziesz zwiększania kompetencji w badaniach naukowych i prowadzenia projektów badawczych nanoszonych z partnerami z sektora publicznego i organizacji non-profit. Perspektyw zawodowych Funkcje Zarządzanie projektami Prace badawcze Członkowie współpracujący z zarządów Sterowanie Wymagająca praca specjalista Sprawy publiczne Społeczna odpowiedzialność biznesu Doradztwo Sektory Administracja publiczna (miasto, kanton i państwowe) w obszarach edukacji, zdrowia, prawa, bezpieczeństwa, gospodarki, opieki społecznej, kultury, sportu, ochrony środowiska, finansów i zasobów ludzkich Przedsiębiorstwa publiczne w takich dziedzinach, jak energetyka, transport, telekomunikacja, zabezpieczenia społecznego, usług pocztowych, zdrowia Organizacji non-profit (stowarzyszenia, fundacje, stowarzyszenia), w pomocy na rzecz rozwoju obszarów, polityka, zdrowie, usługi socjalne, zabezpieczenie społeczne, gospodarka Organizacje z sektora prywatnego, jak i banków konsultingowych firm Elastyczne i nastawione na praktykę Program trwa cztery semestry, aby zakończyć i pozwoli utrzymać pozycję w niepełnym wymiarze czasu do 50% ze względu na zrównoważonym obciążeniem studiów i seminariów skierowanych bloku. Prawie połowa programu jest poświęcona badań stosowanych. Możesz również wziąć udział w zagranicznej wizyty studyjnej oraz organizuje cykl imprez o aktualnych zagadnień zarządzania publicznego i non-profit. Aby ukończyć studia, będziesz pisać pracę magisterską naukowego na pytanie badawcze praktycznego znaczenia. Nasza współpraca z Uniwersytetu w Lucernie i Sztuki będzie można skorzystać z mocnych i specjalizacji dwóch uniwersytetów. Co jest potrzebne, aby zakwalifikować się Wnioskodawcy są dopuszczone do programu objęte procedurą aplikacji. Kandydaci muszą spełniać następujące kryteria: Licencjat w Business Administration z urzędowo uznaną accademic uczelni lub uniwersytetu nauk stosowanych. Pomyślne ukończenie studiów powiązanej o wartości co najmniej 180 punktów ECTS i wysokie stopnie w odpowiednich podmiotów. Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku niemieckim i angielskim. W skrócie Tytuł: Master of Science (MSc) w Business Administration ze specjalizacją w zarządzaniu publicznym i non-profit (UAS Zurich) Początek programu: W połowie września Obciążenie: 90 punktów ECTS (co odpowiada około 2700 godzin pracy.) Czas trwania: 4 semestry (podczas gdy udział w programie, studenci mogą posiadać etatu czy pracy rodziny, nieprzekraczające 50% obciążenia) Lokalizacja: Szwajcaria / Winterthur Opłata za semestr: CHF 720 Warunki przyjęcia: Wstęp Procedura Język wykładowy: niemiecki [-]

Master Of Science (MSc) W Biznesie Admininstration, Kierunek Marketing

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2017 Szwajcaria Winterthur

Marketing jest proste: Wszystko, co musisz zrobić, to sprzedać swój towar do klientów skuteczniej niż konkurencja. Aby móc to wymaga jednak specjalistycznej wiedzy, przedsiębiorczego myślenia i umiejętności przywódczych. Ten program Magister marketingu pozwoli Ci rozpoznawać zagrożenia i możliwości, opracowanie innowacyjnych strategii i dowiedz się, aby aktywnie uczestniczyć w dokonywanie zmian ... [+]

Mgr Program w marketingu Marketing jest proste: Wszystko, co musisz zrobić, to sprzedać swój towar do klientów skuteczniej niż konkurencja. Aby móc to wymaga jednak specjalistycznej wiedzy, przedsiębiorczego myślenia i umiejętności przywódczych. Ten program Magister marketingu pozwoli Ci rozpoznawać zagrożenia i możliwości, opracowanie innowacyjnych strategii i dowiedz się, aby aktywnie uczestniczyć w dokonywanie zmian. Czego nauczysz się Po przejściu, poznacie podejścia marketingu strategicznego i nauczyli się rozwijać korzyści i wartości klientów. Będzie można zapoznać się z kryteriami i procedurami segmentacji klientów i będzie musiał metod do Państwa dyspozycji do pomiaru zachowań klientów. Będziesz w stanie zaprojektować i wdrożyć koncepcje zarządzania relacjami z klientami wzdłuż całego cyklu życia klienta. Pozwoli to na będzie analizowania i rozwiązywania złożonych zadań z wykorzystaniem zintegrowanego podejścia do zarządzania marką, a będziesz wiedział, jak zintegrować nowych mediów w strategicznych koncepcji komunikacji. Perspektyw zawodowych Funkcje Zarządzanie produktem Badania rynku, marketing Zarządzania relacjami z klientami Zarządzanie kontem klucz Usługa zarządzania jakością Sprzedaż und po sprzedaży zarządzania Praca w komunikacji Zarządzanie projektami Obowiązki pracownicze Doradztwo Kierownictwo wykonawcze Sektory Wszystkie obszary sektora prywatnego, w szczególności: Towary konsumpcyjne, towary przemysłowe i usługi (banki, firmy ubezpieczeniowe, przedsiębiorstwa handlowe) Marketing strony Organizacje społeczne i kulturalne Publiczna administracja Tak wszechstronny jak Ty Program trwa cztery semestry, aby zakończyć i pozwoli utrzymać pozycję w niepełnym wymiarze czasu do 50%. Nauka szkolna odbywa się przez cały dzień w poniedziałki i wtorki. Oprócz konsolidacji swoją specjalistyczną wiedzę z zakresu marketingu, będzie dalej rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania i zdobywania nowej wiedzy, jak działa w projektach badawczych. Semestr studiów za granicą pozwoli na rozwijanie międzynarodowej sieci, rozwijać swoją znajomość języków obcych i doświadczenie dyscypliny marketingu z nowej perspektywy. Co jest potrzebne, aby zakwalifikować się Tytuł licencjata w Business Administration z oficjalnie uznanych uczelni akademickiej lub uniwersytet nauk stosowanych (o wartości co najmniej 180 punktów ECTS) lub równoważnej kwalifikacji uniwersyteckich w pokrewnej dyscypliny, średnio 5.0 punktu klasy w odpowiednich podmiotów. Zajęcia odbywają się w języku niemieckim i angielskim. W skrócie Tytuł: Master of Science (MSc) w Business Administration ze specjalizacją w marketingu Rozpoczęcie nowego programu: W połowie września Nakład pracy: 90 punktów ECTS (odpowiadające ok. 2700 godzin nauki) Czas trwania: 4 semestry (podczas gdy udział w programie, studenci posiadają niepełnym wymiarze czasu pracy lub pracują w rodzinie nie przekraczający 50% obciążenia) Lokalizacja: Szwajcaria / Winterthur Opłata za semestr: CHF 720 Warunki przyjęcia: Wstęp Procedura Język wykładowy: Niemiecki / angielski [-]

Master Of Science (MSc) W Dziedzinie Zarządzania I Prawa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2017 Szwajcaria Winterthur + 1 więcej

Świat staje się coraz szybsze, bardziej związane, i bardziej złożone. Ten program mgr na skrzyżowaniu zarządzania i prawa pomaga przygotować się do wymagających ról w zmian strategicznych, operacyjnych i prawnych oraz zarządzania projektami ... [+]

Program Magister zarządzania i prawa Świat staje się coraz szybsze, bardziej związane, i bardziej złożone. Ten program mgr na skrzyżowaniu zarządzania i prawa pomaga przygotować się do wymagających ról w zmian strategicznych, operacyjnych i prawnych oraz zarządzania projektami. Czego nauczysz się Tytuł magistra Zarządzania i Prawa będzie promować zaawansowanych umiejętności strategicznych i operacyjnych i skuteczne dostarczenie kompetencje metodyczne potrzebne do efektywnego wykorzystania instrumentów prawnych. Będziesz zanurzyć się w zawiłości norm międzynarodowych i transgranicznych problemów i zagadnień. Dowiesz się, aby zrozumieć czynniki ryzyka, radzenia sobie z nimi odpowiednio i stosowania prawa jako narzędzia kierownicy i zarządzania. Będzie dalej rozwijać swoje kompetencje w zakresie planowania, strategii, organizacji, finansowania, jak również wdrażania i monitorowania. Perspektyw zawodowych Funkcje Zarządzanie projektami strategicznymi (eksploatacji nowych rynków, wspólnych przedsięwzięć wspólnych przedsięwzięć, projektów inwestycyjnych) CFO lub zespoły pracownicze CEO Inspektor do spraw zgodności Własność intelektualna Zarządzanie konkurencji i regulacji Zarządzanie jakością i certyfikacja Społeczna odpowiedzialność biznesu Zarządzanie kontraktami Funkcje doradcze i zarządzania Sektory Aktywne na arenie międzynarodowej, handlowych, przemysłowych i firm usługowych we wszystkich sektorach firmy konsultingowe Stowarzyszenia handlowe Władze państwowe w zakresie rozwoju gospodarczego i polityki konkurencji Tak wszechstronny jak Ty Program Magister Zarządzania i Prawa pozwala na kontynuowanie pracy 50% pracy. Po ukończeniu dwóch lat studiów, będzie więc nie tylko mają tytuł magistra, będzie również zdobył cenne doświadczenie zawodowe. Jeśli wolisz pracować od 70 do 80% pracy, będzie w stanie ukończyć studia w ciągu sześciu semestrów. Magister Zarządzania i Prawa jest oferowany wspólnie z Lucerny Uniwersytecie Nauk i Sztuk Stosowanych. Będziesz korzystać z know-how z dwóch wiodących uniwersytetów na skrzyżowaniu zarządzania i prawa. Instrukcja będzie w języku niemieckim i angielskim (50% każda). Co jest potrzebne, aby zakwalifikować się Licencjat z Szwajcarii lub uczelni zagranicznej o wartości co najmniej 180 punktów ECTS w: Prawo biznesowe Administracja Biznes bez specjalizacji prawnej (wymaga dodatkowych osiągnięć naukowych w badaniach prawnych) Studia prawnicze (wymaga dodatkowych dorobek naukowy w badaniach biznesowych) Inną dziedziną akademicką z silnym elementem prawnej (wstęp na zasługach) Ponadto do dobrej znajomości obu szwajcarskiego prawa gospodarczego lub prawa gospodarczego innego kraju, trzeba będzie następujące: Systemowe znajomość międzynarodowego prawa gospodarczego Podstawowa wiedza z zakresu prawa UE i prawa anglosaskiego Znajomość języka niemieckiego i angielskiego (w mowie i piśmie) Zdolność do prowadzenia stosowanych badań naukowych na poziomie magisterskim W skrócie Tytuł: Master of Science (MSc) w Zarządzania i Prawa Początek programu: W połowie września Obciążenie: 90 punktów ECTS (co odpowiada około 2700 godzin pracy.) Czas trwania: 4 semestry (podczas gdy udział w programie, studenci mogą posiadać etatu czy pracy rodziny, nieprzekraczające 50% obciążenia) Lokalizacja: Szwajcaria / Winterthur (instrukcja w tygodniu) i Luzern (bloki instrukcji) Opłata za semestr: CHF 720 Warunki przyjęcia: Wstęp Procedura Język wykładowy: niemiecki / angielski (. Każdy na ok 50%) Perspektywy kariery: Magister Zarządzania i program Prawo jest dostosowane do absolwentów, którzy będą musiały wziąć na wymagających ról jako kierowników projektów i obsługi obowiązki zawodowe i menedżerskie w firmach działających na arenie międzynarodowej i organizacji. Są to obszary, takie jak projekty strategiczne, rozwój biznesu, ładu korporacyjnego, zgodności, nadzorem antymonopolowych i zgodności z przepisami, społecznej odpowiedzialności biznesu i zarządzania własnością intelektualną. [-]

Master Of Science (MSc) W Międzynarodowym Biznesie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 3 semestry August 2017 Szwajcaria Winterthur

Program skupia się na internacjonalizacji biznesu i zarządzania międzykulturowego i przywództwa. [+]

MSc in International Business Program Program skupia się na internacjonalizacji biznesu i zarządzania międzykulturowego i przywództwa. Studenci zdobywają kompetencje potrzebne do zastosowania wiedzy zarządzania i metodologicznego know-how w ramach projektów badawczych i konsultingowych zorientowanych na praktykę. Absolwenci są dobrze przygotowani do wyzwań biznesowych w środowiskach interdyscyplinarnych i międzykulturowych. Program, w pełnym wymiarze godzin w języku angielskim. Start: do końca sierpnia. Czego nauczysz się W programie MSc in International Business to kurs w pełnym wymiarze czasu studiów składający się z wstępnego programu, dwóch intensywnych semestrów studiów i semestr, w którym do napisania pracy magisterskiej. Intensywne obciążenie jest aspektem tego programu, który odwołuje się w szczególności do ambitnych studentów o wysokim poziomie samokontroli. Program opiera się na dwóch kluczowych obszarach: internacjonalizacji i zarządzania międzykulturowego. Studenci wzmocnić swoje kompetencje i zastosować ją w praktyce projektów badawczych i konsultingowych. Perspektyw zawodowych Absolwenci naszego programu MSc in International Business mają specyficzne umiejętności zarządzania, które czynią je idealnymi kandydatami do młodszych i specjalistycznych stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych firmach. Oni są w stanie korzystać z rozległej wiedzy, naukowo potwierdzone, a na zestaw umiejętności, które są dostosowane do potrzeb międzynarodowej praktyki biznesowej. Szeroki zakres potencjalnych pracodawców i dziedzinach zawodowych o kontekście międzynarodowym są dostępne dla naszych absolwentów. Pozycje idealnym poziomu wejścia można znaleźć w sektorze prywatnym, w administracji publicznej, albo w organizacji non-profit (NPO), w tym: międzynarodowego rozwoju biznesu, działalności ogólnego zarządu w ramach międzynarodowych projektów, działań specjalistycznych w kontekście międzynarodowym, działań doradczych, m.in. , jako wewnętrzne konsultantów lub młodszych konsultantów firm doradczych zarządzania etc. Co jest potrzebne, aby zakwalifikować się - Dyplom licencjata w Business Administration z oficjalnie uznanych uczelni akademickiej lub uczelni nauk stosowanych lub podobnej dyscypliny (o wartości co najmniej 180 punktów ECTS) z dużym udziałem przedmiotów ogólnych zarządzania. - Indywidualna ocena kompetencji poznawczych i motywacji. - Znajomość języka angielskiego na poziomie C1: CEFR lub native speakera. Zajęcia są trzymać w języku angielskim. Podwójny stopnień Program oferuje możliwość ukończenia podwójny dyplom z jednym z naszych wybranych uczelniach partnerskich. Na podwójnym stopnia studenci kontynuować studia w innej uczelni po zakończeniu programu w SML. [-]

Master Of Science (MSc) W Technologii Informatycznej Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 - 6 semestry September 2017 Szwajcaria Winterthur + 1 więcej

Technologia informatyczna stała się decydującym czynnikiem w procesach biznesowych w większości firm. W tym samym czasie, nie jest dotkliwy brak wykwalifikowanych specjalistów w tym sektorze. Program "Magister Informatyki" pozwoli Ci przygotować się do wymagającej kluczową pozycję na skrzyżowaniu technologii informatycznych i zarządzania ... [+]

Mgr Program w Business Information Technology Technologia informatyczna stała się decydującym czynnikiem w procesach biznesowych w większości firm. W tym samym czasie, nie jest dotkliwy brak wykwalifikowanych specjalistów w tym sektorze. Program "Magister Informatyki" pozwoli Ci przygotować się do wymagającej kluczową pozycję na skrzyżowaniu technologii informatycznych i zarządzania. Czego nauczysz się W celu przygotowania się do przyjęcia ambitnych zadań zarządzania IT, zdobędziesz solidną wiedzę zawodową, umiejętności analityczne, przedsiębiorczego myślenia i umiejętności komunikacyjnych ze szczególnym naciskiem na kompetencje działania. Program "Magister Informatyki" skupia się na procesach ciągłych i systematycznych zmian i rozwoju w firmach. Nauczysz się pracować w dynamicznym i interdyscyplinarnym i być w stanie zintegrować nowej wiedzy, opanowanie skomplikowanych sytuacji i podejmowania świadomych osądów. Perspektyw zawodowych Funkcje Wymagających zadań zawodowych i menedżerskich Zarządzanie informacją i procesu Rozwój oprogramowania i ocena Zarządzanie projektami Rozwój organizacyjny Analiza biznesowa Sektory Dostawcy oprogramowania Konsultantów biznesowych Działy IT organizacji non-profit w rachunku zysków i ze składnikiem sektorów IT Elastyczne i nastawione na praktykę Program Magister Biznesu Technologii Informacyjnych jest oferowany wspólnie z Bern University of Applied Sciences, Lucerne Uniwersytecie Nauk Stosowanych i Sztuki i Uniwersytet Nauk Stosowanych wschodniej Szwajcarii. Studenci korzystają z mocnych i specjalizacji wszystkich czterech instytucji. Program rozpoczyna się corocznie we wrześniu i trwa dwa lata. Nauka szkolna odbywa się przez cały dzień w poniedziałki i wtorki. Struktura programu pozwoli na pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy czy rodziny. Co jest potrzebne, aby zakwalifikować się Potwierdzenie stopnia licencjata w Business Information Technologii i Zarządzania ze specjalizacją n Biznesu Informatyki lub równoważnej kwalifikacji uniwersyteckich Poprzedni znajomość technologii informatycznych biznesu, czyli dowody istotnych dokonań o wartości co najmniej 40 punktów ECTS Wysoki poziom motywacji i zdolności do wykonywania Pozytywny wynik oceny odpowiedniości W skrócie Tytuł: Master of Science (MSc) w Business Information Technology Początek programu: W połowie września Obciążenie: 90 punktów ECTS (co odpowiada około 2700 godzin pracy.) Czas trwania: 4 semestry (podczas gdy udział w programie, studenci mogą posiadać etatu czy pracy rodziny, nieprzekraczające 50% obciążenia). W celu dostosowania się do większych obciążeń, program może być rozłożona na 6 semestrów. Studiuj za granicą: Przy realizacji tego programu, pobyt na uczelni zagranicznej partnerskiego jest możliwe Lokalizacja: Szwajcaria / Winterthur Opłata za semestr: CHF 720 Język wykładowy: niemiecki / angielski [-]

Filmy

ZHAW School of Management and Law

Kontakt
Adres korespondencyjny
School of Management and Law
St.-Georgen-Platz 2
P.O. Box
8401

CH
Adres lokalizacji
School of Management and Law
St.-Georgen-Platz 2
P.O. Box
8401

Zurich, CH