Synergy University Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Synergy Business School jest częścią Synergy University, która znajduje swoje korzenie w Rosji. SBS również skutecznie przeszkolonych 2000 specjalistów, którzy są w popytu na rynku międzynarodowym. Jako międzynarodowy szkoły biznesu z biur i uczelniach zlokalizowanych w Londynie, Moskwie, Singapurze, Dubaju i Rio de Janeiro, zapewniamy globalną perspektywę obok różnorodności kulturowej dla profesjonalistów, których kształcimy. Sieć naszych uczelniach stale się rozwija w celu doprowadzenia do wysokiej jakości edukacji biznesowej się do każdego zakątka świata.

Wiedza i informacja są źródłem przewagi konkurencyjnej dla narodów, organizacji i osób prywatnych. Dziś SBS zapewnia Państwu programów nauczania na odległość telefon z wyjątkowej jakości, łatwo dostępnym z każdego zakątka świata, w każdej chwili. Jutro, można zobaczyć "cegły i zaprawy" SBS kampus w kraju lub miasta, a można łatwo wzięcia udziału w naszych kursach MBA, kursy mistrzowskie, konferencji i seminariów, a także podzielić się swoim doświadczeniem z innymi udanych ekspertów z międzynarodowej społeczności biznesowej. Dostosowujemy się do szybko zmieniających się warunków biznesowych w celu zapewnienia wiedzy i up-to-date w najbardziej wygodny i tani sposób.

Wszystkich programów SBS 's MBA są akredytowane przez Association of MBA, który jest jednym z najbardziej prestiżowych organizacji zajmujących akredytację MBA w kontekście globalnym. Międzynarodowe uznanie AMBA świadczy o jakości programów SBS 's MBA. SBS jest członkiem wielu ważnych kierowniczych społeczności edukacyjnych i organizacji, takich jak Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania, Stowarzyszenie MBA, Międzynarodowego Stowarzyszenia Uniwersytetów i Europejskiej Fundacji na rzecz Jakości w E-learning; a także aktywnym uczestnikiem międzynarodowych projektów edukacyjnych szeroka skalę.

Partnerstwo z światowej sławy szkół biznesu, takich jak Newcastle Business School (Wielka Brytania), Durham Business School (Wielka Brytania), Judge Business School (Wielka Brytania), Polimoda (Włochy), Donghua University School of Business (Chiny) i wielu innych, które zostały zbudowane aby zapewnić naszym studentom możliwość udziału w programach wspólne stopni i międzynarodowych programach wymiany.

Które zostały utworzone w Rosji w okresie przejściowym, Synergy Uniwersytet ma zaszczyt być największy prywatny uniwersytet w kraju urodzenia. Poza tym, od 2010 roku, działamy na całym świecie z siedzibą w Londynie ustanowione. Dziś jest to prawdą, że jesteśmy światowym uniwersytet z obecności w całej Azji, Bliskiego Wschodu i Europy. Nasza historia pomaga nam zrozumieć rzeczywiste potrzeby studentów pochodzących z krajów rozwijających się lepiej niż ktokolwiek inny.

Programy
Filmy

Synergy University