Wyższa Szkoła im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Wstęp

Witamy w Wyższej Szkole im. Eugeniusza Kwiatkowskiego.

W pierwszej niepublicznej uczelni na Pomorzu już od dwóch dekad kształcą się elity polskiego biznesu, prawnicy, kadra zarządzająca i specjaliści z zakresu logistyki i bezpieczeństwa.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, w ciągu wielu lat swojej działalności zyskała miano solidnej marki, rozpoznawalnej na rynku edukacyjnym i wysoko cenionej na rynku pracy.

Mieścimy się w Gdyni, bo jesteśmy tacy jak Gdynia – nowocześni i młodzi duchem. Podobnie jak nasz patron, wolimy wyznaczać standardy zamiast im dorównywać.

W odpowiedzi na zmieniające się na rynku trendy, regularnie wprowadzamy do naszej oferty nowości. Na taki dynamizm może pozwolić sobie tylko uczelnia prywatna, bo my cenimy sobie niezależność. Nasz wysiłek został doceniony w rankingu tygodnika Wprost, który WSAiB wymienia jako najlepszą niepubliczną uczelnię na Pomorzu i czwartą w kraju.

W naszej ofercie znajdują się studia dzienne i zaoczne. Obecnie do wyboru jest ponad 30 specjalności na 7 kierunkach. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu posiada uprawnienia do nadawania tytułu licencjata oraz magistra. Poza tradycyjną ofertą, proponujemy również studia podyplomowe oraz kursy na aplikacje prawnicze, a także studia z wykładowym językiem angielskim.

WSAiB położone jest w centrum Gdyni, przy głównym węźle komunikacyjnym. Siedziba Uczelni znajduje się zaledwie 2 minuty od przystanku kolejki podmiejskiej SKM Wzgórze Św. Maksymiliana i 4 minuty od głównych arterii - ulicy Władysława IV i Świętojańskiej. Wszystkie zajęcia odbywają się w jednym gmachu. Do dyspozycji studentów i wykładowców są nowoczesne aule wykładowe, laboratoria komputerowe, bezprzewodowy dostęp do internetu, biblioteka, restauracja oraz darmowy parking bezpośrednio przy budynku Uczelni.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Rosyjski
  • Polskie

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2017 Polska Gdynia

[+]

Zarządzanie studia II stopnia Studenci studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie zdobywają przygotowanie do realizacji podstawowych funkcji zarządzania procesami i przedsięwzięciami w organizacjach o charakterze gospodarczym i administracyjnym. Opanowują język obcy w stopniu wymaganym przez standardy nauczania.   Absolwenci studiów magisterskich mają kwalifikacje do pracy w charakterze specjalisty organizacji i zarządzania oraz menedżera (kierownika) w przedsiębiorstwach i instytucjach, a także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Posiadają umiejętności skutecznego zarządzania, a w szczególności: komunikowania się, negocjowania i przekonywania oraz organizowania pracy zespołowej. Znajdują zatrudnienie na stanowiskach operacyjnych, analitycznych i menedżerskich w przedsiębiorstwach, jednostkach administracji rządowej i samorządowej, agencjach konsultingowych i organizacjach non-profit. [-]