Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Mongolia.

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Mongolia

Przeczytaj więcej o studiowaniu w Mongolia
Mongolia

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Mongolia. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Mongolia. Kliknij na \ "Czytaj więcej \" Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w Mongolia i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Mongolia i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w Mongolia bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie o \" formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!


1 Wyniki z Mongolia

Mongolia International University

Magisterskie Mongolia Ułan Bator

Mongolia International University to prywatna uczelnia znajduje się w Ułan Bator, Mongolia. Założona w 2002 roku, MIU jest zobowiązana do dostarczania światowej klasy edukację jutro 's światowych liderów z Mongolii, Rosji, Chin i innych krajów. To jest mój przywilej wprowadzenie do Mongolii International University, miejsce z misją edukowania naszym studentom wysokiej jakości kształcenia i rozwoju postaci, będące ich jako liderów integralność 21 wieku. MIU jest żywą wspólnotą, w której u...