President University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie prezydenta

Gdzie Liderzy jutra Come Together

Według założyciela Uniwersytetu prezydenta, pana Setyono Djuandi Darmono, Uniwersytet Prezydent został zbudowany z dwóch powodów; aby stać się centrum badań i rozwoju oraz ustanowił nowy standard w indonezyjskiej wyższych. Założyciele Uniwersytetu prezydenta ustanowione pracę Fundacji i gruntowych w celu zapewnienia, że ​​Uniwersytet Prezydent będzie rozwijać się w wielkiej instytucji nauki, gdzie uczniowie ze wszystkich części świata mogą nabywać wiedzę i rozwijać w użyteczne i odpowiedzialnych obywateli i przyszłych liderów.

Uniwersytet President znajduje się w Jababeka Education Park w Kota Jababeka. Jest on otoczony przez Jababeka Industrial Estate z ponad 1500 krajowych, jak i międzynarodowych firm z 30 krajów, takich jak Mulia, Unilever, Samsung, Mattel, ICI Paint, Kraft i innych.

Jako standardowe międzynarodowej uczelni, nie tylko są zajęcia prowadzone w języku angielskim, ale University Prezydent wyposażony jest międzynarodowym standardem nauczania, który został wykonany i opracowany przez naukowców światowej klasy. Wszystkie kursy, w tym kursów obowiązkowych państwowych, prowadzone są w języku angielskim. Studenci będą mówić, pisać, uczyć się i myśleć w języku angielskim, Global Language of Today.

Wizja

Aby być uniwersytet światowej klasy, która produkuje liderów w swoich dziedzinach i społeczności.

Misja

Kształcić przyszłe pokolenia poprzez transfer wiedzy i umiejętności w celu zbudowania charakter i mądrość.

HISTORIA

Koncepcyjne plan Uniwersytetu prezydentem został po raz pierwszy sformułowany we wrześniu 1997 roku przez pana SD Darmono, dyrektor prezes PT Jababeka Tbk. oraz prof Donald W. Watts, który był prezesem Bond University, Queensland i wicekanclerz z Curtin University, Australia Zachodnia. Celem proponowanego Uniwersytetu było stworzenie instytucji nauki, które przygotowują przyszłych liderów przemysłu i społeczeństwa, dając im umiejętności i doświadczenie niezbędne do osiągania sukcesów na studiach.

Uczelnia oficjalnie rozpoczęła się w 2001 roku, oferując Bachelor of Engineering. W tym czasie instytucja nazwano School of Engineering z siedzibą w Cikarang, Bekasi. W dniu 16 kwietnia 2004 roku Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznano status oficjalnego University Prezydent jako pełnoprawny uniwersytet.

Choć wciąż młody, Uniwersytet President (PresUniv) rośnie w niesamowitym tempie rocznie. Istnieje obecnie około 3500 studentów uczęszczających rektorskiej z Indonezji, jak i wielu innych krajach. Uniwersytet przewodniczący rozszerzył swoją ofertę kursów i obecnie oferuje 32 różnych kierunków z przedmiotów, począwszy od inżynierii przemysłowej z Public Relations.

Uniwersytet President znajduje się w Jababeka Education Park w Kota Jababeka, otoczony Jababeka Industrial Estate z ponad 1500 krajowych, jak i międzynarodowych firm, takich jak Unilever, Mattel, Samsung, Mulia ICI Paints i innych. To miejsce pozwala również studentów do korzystania z światowej klasy obiektów takich jak Jababeka Golf & Country Club i prezydenta Executive Club.

Pierwszy Supercity w Indonezji

Kota Jababeka Główna Uniwersytetu prezydenta

Kota Jababeka leży 35 km na wschód od Central Business District Dżakarta i obejmuje obszar Cikarang, która jest częścią regencji Bekasi. Regencji Bekasi obejmuje łącznej powierzchni 150.000 ha, graniczy z regencji Karawang na wschodzie, Bogor na południu i Dżakarcie na Zachodzie. Morze Java leży na północy regencji Bekasi.

Kota Jababeka można łatwo dostępne z Bekasi-Cikampek za przejazd po drogach (autostrady) i jest obsługiwany przez Cikarang Barat & Lemahabang km 31 poboru opłat (zjazd opłat drogowych na kilometr 28). Dojazdy czas pomiędzy Kota Jababeka i centralnej Dżakarcie samochodem wynosi około 1 - 1,5 godziny.

Kota Jababeka jest dojrzały rozwój miasteczka, z czego około 60% zostało opracowane z łącznie 5.600 hektarów gruntów. Jest to przemysł oparte Township samowystarczalny, który jest domem dla ponad 1650 firm lokalnych i międzynarodowych z ponad 30 krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Japonia, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Australii, Korei, Singapurze, Tajwanie , Malezja, i wielu innych. Kota Jababeka ma przemysłowych, mieszkalnych i handlowych, rozwój sieci transportu publicznego, handlowych, rozrywkowych i placówki rozrywkowe, a także suchego portu, elektrownie, dwie stacje uzdatniania wody, dwie oczyszczalnie ścieków oraz wiele innych udogodnień.

Reflektor i faktycznych

  1. Największym nieruchomości przemysłowej w Azji Południowo-Wschodniej
  2. Kota Jababeka zajmuje łączną powierzchnię 5600 ha
  3. SuperCity iw pełni zintegrowany Township
  4. Jednym z najbardziej znośny miast
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Master Of Science W Dziedzinie Technologii Informacyjnej (MSIT)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin July 2017 Indonezja Jakarta

Master of Science in Information Technology (MSIT) umożliwia studentom zdobyć solidne podstawy w takich dziedzinach jak architektura informacji, zapewnienie jakości informacji, użyteczność, zarządzania IT, zarządzania systemami informatycznymi, projekt zarządzania IT, projektowanie doświadczenie użytkownika, dokumentacja IT / Zapis techniczny i komunikacji, rozproszonych systemów informatycznych, zarządzanie danymi oraz systemów informatycznych mobilnych. Mistrz w programie Information Technology (MSIT) obejmuje które mogłyby być realizowane w 4 semestry (jeden semestr wynosi 4 miesiące) 38 kredytów (w tym praca). Możesz zakończyć magistra w ciągu 16 miesięcy. [+]

Innowacyjny krok do Postępu Technologicznego Master of Science in Information Technology (MSIT) umożliwia studentom zdobyć solidne podstawy w takich dziedzinach jak architektura, informacja zapewniania jakości, użyteczności, zarządzania IT, zarządzania systemami informatycznymi, projekt zarządzania IT, projektowanie User Experience, dokumentacji IT / pisanie technicznej i komunikacyjnej, rozproszonych systemów informatycznych, zarządzanie danymi, i systemy informacyjne mobilnych. Test Mistrz w technologii informacyjnej (MSIT) Program obejmuje które mogłyby być realizowane w 4 semestry (jeden semestr wynosi 4 miesiące) 38 kredytów (w tym praca). Możesz zakończyć magistra w ciągu 16 miesięcy. Poniżej znajduje się instrukcja do liczby kredytów w Master of Science in Information Technology. Jakość danych 3 kredyty Software Development Metodologia 3 kredyty Systemy rozproszone 3 kredyty Machine Learning 3 kredyty System alarmowy 3 kredyty Computer Vision 3 kredyty Wyszukiwanie informacji Systems 3 kredyty Analiza algorytmów 3 kredyty Seminarium 2 kredyty Metodologia badania 2 kredyty Data Mining 2 kredyty Informacje wydobywczy 2 kredyty Modelowanie i symulacja 2 kredyty Enterprise Resource Planning 2 kredyty Wizja W 2018 roku, staje się wiodącym technologii informatycznej kształcenia akademickiego w Indonezji, w stanie konkurować w skali globalnej i aktywnie wspierać przemysł. Misja Aby administrować proces uczenia się wysokiej jakości w dziedzinie nauki i technologii, technologii informacyjnych. Do prowadzenia wysokiej jakości badania i rozwój w dziedzinie nauki i technologii, technologii informacyjnych, w szczególności koncentrować się na wsparciu dla przemysłu Aby popierać i popierają Information Technology w upodmiotowienie społeczności. Do współpracy z branż, szeregowców, rządu i innych instytucji we wdrażaniu technologii informatycznych MSIT Koncentracja Analityka biznesowa IT dla przemysłu MSIT Absolwent Atrybuty Oczekuje się, że absolwenci programu MSIT posiadać następujące atrybuty: Innowatorów. W stanie przyczynić się do rozwoju wiedzy Technologii Informacyjnych w odpowiednich branżach. Rozwiązują problemu. W stanie wykorzystać systematyczne i logiczne podejście do rozwiązywania problemów związanych z IT w dynamicznym środowisku pracy. Możesz dowiedzieć się więcej na temat specyficznych wymagań dopuszczenie do Master of Science in Information Technology (MSIT) wypełniając formularz na żądać bezpłatne informacje. [-]