Alfred Nobel Open Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Alfred Nobel Otwarta Szkoła Biznesu

Alfred Nobel Otwarta Szkoła Biznesu Ltd. jest profesjonalnym parasol holding, który wykorzystuje swoje stosunki instytucjonalne w celu zapewnienia najwyższych standardów działalności akademickiej. Jesteśmy dumni, że outsourcing innych prestiżowych partnerów wyższych uczelni i ich renomowanych naukowców i programów nauczania przez dążenie do doskonałości naukowej z perspektywy bardziej pragmatyczne, związane z biznesem.

Ta spójna strategia pozwala nam odgrywać wiodącą rolę w świecie kształcenia na odległość na czterech kontynentach. W tym samym czasie, nie tylko korzystają z najwyższej tle technologicznego Hong Kongu, ale także z jego elastycznych edukacyjnych norm prawnych.

Spółka holdingowa zarejestrowana w Hongkongu Specjalnego Regionu Administracyjnego Chińskiej Republiki Ludowej (reg. Nie. 1709134) zyskał poparcie rządu akredytowanych ZSKF Zygmunta College (Budapeszt), jednego z najwybitniejszych węgierskich instytucji szkolnictwa wyższego, jak również przez innych strategicznych partnerów uniwersyteckich w Azji i najbardziej rozwiniętych krajów Azji.

W oparciu o nasze silne partnerstwo z kilku europejskich i azjatyckich wyższych partnerów edukacyjnych, mamy coraz większą renomą na studiach podyplomowych internetowych. Mamy jednak również pozostać wiernym naszym dążeniu do doskonałości w nauczaniu i bliski kontakt między studentów i wykładowców. Oferuje świat możliwości, wszystkie tradycyjne otwarte MBA, programy przygotowawcze i doktoranckich szkolnych zostały szeroko umiędzynarodowione, aby dać studentom globalne kompetencje, których potrzebują, aby konkurować zarówno w krajach ich zamieszkania i za granicą.

"Wiedza to odradza." To jest nasze motto bardzo ważne w czasach kryzysów światowych, i stanowi, jak myślimy o możliwości i obowiązków. Dołączając do nas na Alfreda Nobla Otwórz Business School, można doświadczyć wielorakie możliwości w zgodzie z misją i ciągłego zaangażowania szkoły biznesu.

Z naszych nowych standardów w otwartej edukacji biznesowej, zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do życia świadomego świat i osiągnąć sukces niezbędne do udanego życia zawodowego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Programy
Kontakt
Adres lokalizacji
ANOBS
Unit 706, 7/F, South Seas Centre, Tower 2, 75 Mody Road, Tsimshatsui, Kowloon

Hong Kong, HK
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o King Sigismund College
Kelta u. 2.

Budapest, 1039 HU
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o Orbit-Carona
108, (G.F.) World Trade Centre
Connaught Place

New Delhi, NCR-Delhi, 110001 IN
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o Dr. Guy Parfait Songue
BP

Douala, 7260 CM
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o International Community College (ICC)
Ksani St N35

Tbilisi, 0142 GE
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o IUFS
P O Box 59
Pushkinskaya Ul. , House 19, Litr A, Office7-H

St. Petersburg, 191040 RU
Adres lokalizacji
ANOBS
#306A, Street 271, (Top Floor of Twin Spa Building)
Sangkat Tumnop Teouk, Khan Chamcarmon

Phnom Penh, KH
Adres lokalizacji
ANOBS
c/o Ulpia Inc.
29 S.E. 1 Ave, Suite B

Hallandale Beach, Florida, FL, 33009 US