Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Schiller od dawna znany jako ""International University. Nasza reputacja odzwierciedla w ramach naszej wyjątkowości, bo oferta American stopni w naszych uczelniach wHeidelbergu (Niemcy), Paryżu (Francja), Londynie (Wielka Brytania), Madryt (Hiszpania), Online.

&nbsp

Ponadto, bardzo dumni z umów o współpracy z ok. 40 uniwersytetami i szkołami wyższymi na całym świecie, w po ponad 20.000 absolwentów z ponad 100 krajów. SIU jest rzeczywiście bardzo międzynarodowy.

&nbsp

Jako student SIU, będziesz miał możliwość studiowania w języku angielskim w niektórych z najbardziej ekscytujących miast i miejsc na całym świecie.

&nbsp

To jest wspólne dla studentów studiów za granicą na różnych uczelniach w trakcie swojego programu stopnia. To advatage od studentów pozostają w tym samym system uniwersytecki.

&nbsp

Jednak internacjonalizmu obejmuje znacznie więcej niż szkoły wyższe i geografii. Nasi studenci przygotowują się bardzo szybko, że istnieje wiele zalet pracy w kontekście globalnym, stać się częścią zróżnicowanej społeczności i przygotowanie się do roli lidera w przyszłości.

&nbsp

Unikalne korzyści zSchiller International University

  • Zarabiaj amerykański dyplom ukończenia studiów wyższych w USA i 4 krajach europejskich
  • Język angielski jest językiem wykładowym na wszystkich uczelniach
  • Możliwość przeniesienia się do szkoły wyższe bez straty kredytowe
  • Studenci pochodzą z ponad 100 krajów na całym świecie
  • Stypendia i pomoc finansowa dla osób, które kwalifikują

&nbsp

&nbsp

SIU Niemcy Campus - Heidelberg

&nbsp

Heidelberg Campus oferuje wyjątkowe środowisko naukowe, tutaj w romantycznym miastem niemieckim, gdzie ponad sześćset lat akademickich tradycji wspierać najnowsze pomysły i innowacje. Nigdzie edukacji traktowane bardziej poważnie, czy prowadzona w taki uroczej okolicy. W Heidelbergu można spacerować, muzy lub sieci, gdzie profesorowie i badacze szli i rozmawiali przez wieki. Jest nawet słynne malownicze spacerem przez rzekę o nazwie dla nich Philosophenweg. Zajmując Art Nouveau villa, który sam jest wymieniony jako pomnik narodowy, kampus Schillera znajduje się w dzielnicy mieszkalnej, w pobliżu głównej dzielnicy handlowej i zabytkowego centrum miasta.

&nbsp

Heidelberg, centralny akademickich krajobraz Niemiec, jest domem dla jego najstarszy uniwersytet i biblioteki, jak również jego najnowszy high-tech przemysłu i badań naukowych. Zdominowany przez słynne ruiny zamku na wzgórzu nad Starym Mieście, to malownicze miasto łączy w sobie urok starego świata i młodzieńczy, dynamicznej atmosferze. Wśród brukowanych uliczek, architektury barokowej, mostów i średniowiecznych murów, kulturalnych i rekreacyjnych rozrywek są wszędzie wyglądasz. Nie ma jednak pomylić świecie Heidelberg-klasowej w biznesie i technologii, czego przykładem są nowe Parku Technologicznego, jednego z największych w swoim rodzaju.

&nbsp

Studenci z całego świata spotykają się, aby uczestniczyć w wielu trudnych i nagradzanie programów. Ich czas studiowania tutaj otwiera wyjątkową na temat historii Niemiec i przyszłości. Kraju kluczową rolę w Unii Europejskiej informuje i daje ramach naszych możliwości programu w International Business, Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji, International Economics and Management of Information Technology, by wymienić tylko kilka. Lekcje języka niemieckiego może być częścią żadnego programu.

&nbsp

Budynek Schillera kampusie Heidelberg, piękna willa Art Nouveau, który jest wymieniony jako pomnik narodowy, z okien widok na malownicze podwórze i domy klasach, pracownicy biura, biblioteki, pracownie komputerowe z dostępem do Internetu, a małe bistro / snack bar, jak również zakwaterowanie dla studentów, którzy nie mieszkają poza uczelni. Można wybrać jedno-i dwuosobowe pokoje z łazienkami współ-op, w pełni wyposażone kuchnie samoobsługowego i pralnię.

&nbsp

&nbsp

SIU Campus France - Paryż

&nbsp

Paris Campus rozwija się inspirująca atmosfera i akademickie wyróżnienie to nieporównywalne stolicy. Warunki życia i studiowania tutaj, aby zobaczyć się pójść w ślady wielu z największych światowych myślicieli, artystów i prekursorów. Hotel usytuowany jest w jednej z najbardziej ruchliwych części Paryża, na południe lub na lewym brzegu Sekwany. Otoczony zielenią przyjemne, restauracje na każdą kieszeń, kawiarnie i otwartych rynków lotniczych, kampus jest krótkiej przejażdżki lub spaceru od Wieży Eiffla, Les Invalides, École Militaire, Montparnasse i zabytkowej Dzielnicy Łacińskiej, od dawna jako student powiatu.

&nbsp

Paryż, "City of Light", znana jest na całym świecie za jego najważniejszych atrakcji miasta, zbiorów muzealnych i kultury kawiarnia, ale również chętnie przychodzą zadziwia zakresu organizacji międzynarodowych i przedsiębiorstw wielonarodowych. Paryż jest również doskonałą bazą wypadową do zwiedzania innych instrumentów finansowych stolic Europy, od Londynu, Frankfurtu, Amsterdamu i Mediolanu dotrą w ciągu kilku godzin poprzez efektywne europejskim systemie kolei dużych prędkości.

&nbsp

Studentów i wykładowców z ponad 40 krajów stworzyć zupełnie atmosferę. Nasi wysoko wykwalifikowani instruktorzy połączyć wysoki poziom doświadczeń praktycznych i akademickich, które oferują studentom cenne spostrzeżenia w swojej dziedzinie nauki. Możesz skorzystać z wizyty w OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) i UNESCO (Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Oświaty, Nauki i Kultury) centrali, a także mają okazję do kursów języka francuskiego w prestiżowym Sorbony. Studia i programy są dostępne stopień Master in International Business, Business Administration, i Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji.

&nbsp

Campus Schillera Paryż jest centralnie położony, w pobliżu Place de la Convention w sercu 15 dzielnicy. Otoczenie restauracje i kawiarnie oferują ogromny wybór tradycyjnych potraw kuchni francuskiej i międzynarodowej, natomiast sklepów, atrakcji kulturalnych i stacji kolejowej Montparnasse tylko pieszo lub autobusem.

&nbsp

&nbsp

SIU Campus Wielka Brytania - Londyn

&nbsp

Campus Londyn stanowi idealne miejsce, aby realizować swoje wykształcenie i poszerzyć swoje doświadczenie świata. Oferuje doskonałe wyposażenie i utrzymania najwyższych standardów akademickich, zlokalizowany w samym środku tego najbardziej kosmopolitycznych miast stolicy, w pobliżu sektorów finansowych i biznesowych oraz na progu jej kulturowego rdzenia. Kampus położony jest w pobliżu stacji Waterloo, obok słynnego London Eye diabelski młyn i złożonych Southbank, który stanowi część światowej sławy sztuki i centrum rozrywki ciągnąca się wzdłuż rzeki Tamizy, w tym Teatr Narodowy, Royal Festival Hall, National Film Theatre, Tate Modern i Shakespeare's Globe Theatre.

&nbsp

Londyn, "Drzwi do Europy", jest politycznym centrum Wielka Brytania, ale także wywiera silny wpływ na sprawy światowe, międzynarodowe firmy i gospodarki światowej jako całości. Finansowego centrum Europy - i coraz częściej na planecie - oferuje studentom wyjątkową okazję do doświadczeń i udziału w dynamicznych zmian gospodarczych i społecznych i wyzwań, które określą na świecie w nadchodzących latach. W ciągu wieków przyszłych przywódców politycznych i biznesowych zdobyli wiedzę tutaj. Możesz kontynuować tę tradycję.

&nbsp

Nasi studenci otrzymują ekspertów kierunkiem profesorów, którzy mają wysoki poziom doświadczenia zarówno nauczycieli, jak i praktycy w swoich specjalistycznych dziedzinach. Nasza kariera skupia programów studiów, mają za zadanie przygotować studentów z całego świata, z wiedzy, zrozumienia i zaufania w celu zapewnienia płynnego przejścia z klasy do pracy. Tutaj w Londynie oferujemy absolwentów studiów licencjackich i stopni w International Business, International Hotel & Tourism Management, Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji, International Economics, komunikacji, zarządzania i technologii informatycznych.

&nbsp

Campus Schillera Londyn ma fantastyczną sytuację w Royal Waterloo House, Zabytkowy budynek czerwonej cegły, bardzo blisko Waterloo kolejowe i stacje metra. Obszarze tym znajduje się kwitnącej sceny kulturalnej, a także wielka różnorodność kawiarni, barów, restauracji i rozrywek ulicy.

&nbsp

&nbsp

SIU Campus Hiszpania - Madryt

&nbsp

Madryt Campus stawia Cię w epicentrum kultury hiszpańskiej świat mówiąc, w których tradycyjne spełnia nowoczesne na wielką skalę. Madryt ma niezrównane historii szkolnictwa wyższego sięga średniowiecza, które doprowadziły do utworzenia całego Uniwersytet Miasto "w stolicy. Jesteśmy dumni odegrać swoją rolę w kontynuowaniu tej tradycji. Nasz kampus Madrycie znajduje się na Calle Serrano, tuż przy Plaza de la República Argentina.

&nbsp

Madryt, uświęcone miasta walk i festiwale popularny, wielkie parki, aleje i bulwary całej starożytnej jest zarówno historycznej siedziby królów i rozkwit nowoczesnej metropolii. Jest to centrum finansowe Półwyspu Iberyjskiego oraz gospodarzem siedziby niektórych z największych na świecie firm. Jednak dla wszystkich globalizacji, niepowtarzalny urok z życia przenika tego tętniącego życiem miasta, jak i studentów tu nie będzie po prostu doświadczenie kultury hiszpańskiej - będziesz żył on w największym, z okazją do zapoznania globalne znaczenie języka w tym samym czasie .

&nbsp

Studenci z ponad 40 krajów, aby nasza uczelniana społeczność naprawdę zróżnicowana i kosmopolityczne - większość międzynarodowych w całej Hiszpanii. Jak na wszystkich uczelniach Schillera w całej Europie i USA, nauczanie w języku angielskim. Studenci mają możliwość realizacji całego programu stopnia w Madrycie, lub do przeniesienia się swobodnie wśród innych uczelniach Schillera. Oferujemy studia licencjackie i podyplomowe programów studiów, z opcji, w tym International Business, International Economics, Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji, badania ogólne i MBA in International Business.

&nbsp

Oprócz tego, że akredytowane przez ACICS i British Accreditation Council, kampus Madrytu jest oficjalnie uznany przez Consejería de Educación y Cultura w Madrycie (lokalnych władz szkolnictwa wyższego w wspólnocie autonomicznej Madryt).

&nbsp

Budynek Schillera kampusie Madryt, pięknym neoklasycznym budynku, który dawniej pobytu członka rodziny królewskiej w Hiszpanii, znajduje się na Calle Serrano - uważana za jedną z najbardziej eleganckich części Madrytu - na Plaza de la República Argentina, w otoczeniu przez restauracje, ambasady, szkoły międzynarodowej i ośrodków kultury. W okolicy można także znaleźć wszystko, od butików po stadionu Santiago Bernabeu (home zespołu Realu Madryt, piłka nożna).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Zarządzania Międzynarodowego (mim) Florida

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Florida

Master of International Management MIM programu został zaprojektowany w celu przygotowania studentów, którzy już ukończyli studiów w zakresie niezwiązanym z działalnością gospodarczą. 36-kredytowej stopnia MIM ... [+]

Mistrz International Management (MIM)

 

Master of International Management MIM programu został zaprojektowany w celu przygotowania studentów, którzy już ukończyli studiów w zakresie niezwiązanym z działalnością gospodarczą. 36-kredytowej studiów MIM może być zakończone w ciągu jednego roku akademickiego (składający się z dwóch semestrów). Zajęć obejmuje różne tematy w administracji biznesu i ekonomii, uczniów kwalifikujących się do przyszłości w administracji biznesu i public relations.

 

Wiele międzynarodowych stanowisk roboczych w Stanach Zjednoczonych, ale szanse na pracę i pobytu za granicą są w obfitości. Oprócz podstawowych zasad biznesowych, studenci zapoznają się z językowych, społecznych, gospodarczych i politycznych warunków i praktyk biznesowych w kilku krajach. Zasady w administracji gospodarczej, jak również stosowania ekonomii i psychologii marketingu są objęte gwarancją.... [-]


Magister Zarządzania Międzynarodowego (mim) Madrid

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Master of International Management MIM programu został zaprojektowany w celu przygotowania studentów, którzy już ukończyli studiów w zakresie niezwiązanym z działalnością gospodarczą. 36-kredytowej stopnia MIM ... [+]

Mistrz International Management (MIM)

 

Master of International Management MIM programu został zaprojektowany w celu przygotowania studentów, którzy już ukończyli studiów w zakresie niezwiązanym z działalnością gospodarczą. 36-kredytowej studiów MIM może być zakończone w ciągu jednego roku akademickiego (składający się z dwóch semestrów). Zajęć obejmuje różne tematy w administracji biznesu i ekonomii, uczniów kwalifikujących się do przyszłości w administracji biznesu i public relations.

 

Wiele międzynarodowych stanowisk roboczych w Stanach Zjednoczonych, ale szanse na pracę i pobytu za granicą są w obfitości. Oprócz podstawowych zasad biznesowych, studenci zapoznają się z językowych, społecznych, gospodarczych i politycznych warunków i praktyk biznesowych w kilku krajach. Zasady w administracji gospodarczej, jak również stosowania ekonomii i psychologii marketingu są objęte gwarancją.... [-]


Magister Zarządzania Międzynarodowym (MIM) Heidelberg

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Niemcy Heidelberg

Master of International Management MIM programu został zaprojektowany w celu przygotowania studentów, którzy już ukończyli studiów w zakresie niezwiązanym z działalnością gospodarczą. 36-kredytowej stopnia MIM ... [+]

Mistrz International Management (MIM)

 

Master of International Management MIM programu został zaprojektowany w celu przygotowania studentów, którzy już ukończyli studiów w zakresie niezwiązanym z działalnością gospodarczą. 36-kredytowej studiów MIM może być zakończone w ciągu jednego roku akademickiego (składający się z dwóch semestrów). Zajęć obejmuje różne tematy w administracji biznesu i ekonomii, uczniów kwalifikujących się do przyszłości w administracji biznesu i public relations.

 

Wiele międzynarodowych stanowisk roboczych w Stanach Zjednoczonych, ale szanse na pracę i pobytu za granicą są w obfitości. Oprócz podstawowych zasad biznesowych, studenci zapoznają się z językowych, społecznych, gospodarczych i politycznych warunków i praktyk biznesowych w kilku krajach. Zasady w administracji gospodarczej, jak również stosowania ekonomii i psychologii marketingu są objęte gwarancją.... [-]


Magister Zarządzania Międzynarodowym (MIM) Online

Online W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Florida

Master of International Management MIM programu został zaprojektowany w celu przygotowania studentów, którzy już ukończyli studiów w zakresie niezwiązanym z działalnością gospodarczą. 36-kredytowej stopnia MIM ... [+]

Mistrz International Management (MIM)

 

Master of International Management MIM programu został zaprojektowany w celu przygotowania studentów, którzy już ukończyli studiów w zakresie niezwiązanym z działalnością gospodarczą. 36-kredytowej studiów MIM może być zakończone w ciągu jednego roku akademickiego (składający się z dwóch semestrów). Zajęć obejmuje różne tematy w administracji biznesu i ekonomii, uczniów kwalifikujących się do przyszłości w administracji biznesu i public relations.

 

Wiele międzynarodowych stanowisk roboczych w Stanach Zjednoczonych, ale szanse na pracę i pobytu za granicą są w obfitości. Oprócz podstawowych zasad biznesowych, studenci zapoznają się z językowych, społecznych, gospodarczych i politycznych warunków i praktyk biznesowych w kilku krajach. Zasady w administracji gospodarczej, jak również stosowania ekonomii i psychologii marketingu są objęte gwarancją.... [-]


MA

Magister Stosunków Międzynarodowych I Dyplomacji Heidelbergu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Niemcy Heidelberg

Master of Arts w Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji to profesjonalny program, który przygotowuje studentów do przyszłości w obcym spraw, dziennikarstwo, lub firmy. [+]

Master of Arts w Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji jest akademicki i profesjonalny program, który przygotowuje studentów nie tylko do pracy w służbie zagranicznej, w organizacjach międzyrządowych lub firmom, ale także w pozarządowymi strażników lub organizacji pozarządowych, think tanki i badania naukowe, doradztwo oraz dziennikarstwa, jak również polityki publicznej i zagranicznych. Program łączy w sobie rozwiązywanie problemów, analizę strukturalną, rozwój projektów i zarządzanie z kompleksową teoretycznej i krytycznej oceny praktyk politycznych, kulturowych, prawnych i społeczno-ekonomicznych, które tworzą naszą coraz bardziej współzależne i skomplikowany świat. Ponieważ problemy polityczne i gospodarcze stosunki zagraniczne centralne do dziś niezmiennie przekraczają granice państw, agendy międzynarodowe obejmuje technologiczne, etniczno-religijnych, językowych i kwestiami humanitarnymi, jak również bardziej tradycyjne obszar działalności dyplomatycznej. Czerpiąc z wielu dziedzin, w tym finansów, prawa, historii, filozofii, i teologii, ten program jest zdecydowanie interdyscyplinarny. Uczy przez zróżnicowaną wykładowców wybitnych naukowców i doświadczonych praktyków, którzy odzwierciedlają zagadnień przekrojowych i interesów, które informują dziś stosunki międzynarodowe. Seria wykładów gości regularne i symulacja ćwiczenia Uczelni również dodać niepowtarzalny wymiar do programu. Dostarczane i prowadzone przez doświadczonych dyplomatów pracujących i profesjonalistów w rozwoju międzynarodowego i biznesu, te uzupełniające pozalekcyjne działalność wspomagająca umożliwić studentom Schiller International University, by wyrwać się z klasą i zdobyć praktyczne doświadczenie, tak jak oni zbadać możliwość odbycia stażu lub sieci z potencjalnymi pracodawcami. Wreszcie, program obejmuje wizyty studyjne w organizacjach międzynarodowych w bezpośrednim zasięgu każdego z kampusów Uczelni, aby zapewnić ciągłe narażenie na rozwój w czasie rzeczywistym. [-]

Magister Stosunków Międzynarodowych I Dyplomacji Paryżu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 - 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Francja Paryż

Master of Arts w Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji programu jest oferowana w paryskiej uczelni. Jest to profesjonalny program, który przygotowuje studentów do przyszłości w obcym spraw, dziennikarstwo, lub firmy. [+]

Master of Arts w Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji jest akademicki i profesjonalny program, który przygotowuje studentów nie tylko do pracy w służbie zagranicznej, w organizacjach międzyrządowych lub firmom, ale także w pozarządowymi strażników lub organizacji pozarządowych, think tanki i badania naukowe, doradztwo oraz dziennikarstwa, jak również polityki publicznej i zagranicznych. Program łączy w sobie rozwiązywanie problemów, analizę strukturalną, rozwój projektów i zarządzanie z kompleksową teoretycznej i krytycznej oceny praktyk politycznych, kulturowych, prawnych i społeczno-ekonomicznych, które tworzą naszą coraz bardziej współzależne i skomplikowany świat. Ponieważ problemy polityczne i gospodarcze stosunki zagraniczne centralne do dziś niezmiennie przekraczają granice państw, agendy międzynarodowe obejmuje technologiczne, etniczno-religijnych, językowych i kwestiami humanitarnymi, jak również bardziej tradycyjne obszar działalności dyplomatycznej. Czerpiąc z wielu dziedzin, w tym finansów, prawa, historii, filozofii, i teologii, ten program jest zdecydowanie interdyscyplinarny. Uczy przez zróżnicowaną wykładowców wybitnych naukowców i doświadczonych praktyków, którzy odzwierciedlają zagadnień przekrojowych i interesów, które informują dziś stosunki międzynarodowe. Seria wykładów gości regularne i symulacja ćwiczenia Uczelni również dodać niepowtarzalny wymiar do programu. Dostarczane i prowadzone przez doświadczonych dyplomatów pracujących i profesjonalistów w rozwoju międzynarodowego i biznesu, te uzupełniające pozalekcyjne działalność wspomagająca umożliwić studentom Schiller International University, by wyrwać się z klasą i zdobyć praktyczne doświadczenie, tak jak oni zbadać możliwość odbycia stażu lub sieci z potencjalnymi pracodawcami. Wreszcie, program obejmuje wizyty studyjne w organizacjach międzynarodowych w bezpośrednim zasięgu każdego z kampusów Uczelni, aby zapewnić ciągłe narażenie na rozwój w czasie rzeczywistym. [-]

Filmy

Schiller International University

Kontakt
Adres lokalizacji
Schiller International University
Paris Campus
9, rue Yvart

Paris, Île-de-France, 75015 FR
Adres lokalizacji
Schiller International University
Heidelberg Campus
Zollhofgarten 1

Heidelberg, Baden-Württemberg, 69115 DE
Adres lokalizacji
Schiller International University
Madrid Campus
Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina)

Madrid, 28002 ES
Adres lokalizacji
Schiller International University
Florida Campus
8560 Ulmerton Road

Largo, Florida, FL, 33771 US