Horizons University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Horyzonty Uniwersytet dostarcza stopni wysokiego szczebla z licencjatów do doktoratów.

Horyzonty Uniwersytet jest zarejestrowany w:

• Francuski Ministerstwo Edukacji (numer 0451674A)

• Paryż Oddział Regionalny Szkolenia sterowania (numer 11752996775)

I jest członkiem:

• ECBE - Rada Europejska akredytacji Business Education (http://www.ecbe.eu/)

• Rada Akredytacyjna ACBSP- szkół biznesu i programów

• ASIC- Akredytacja Serwis dla międzynarodowych szkół, kolegiów i uniwersytetów,

• EADL- Europejskie Stowarzyszenie na rzecz kształcenia na odległość

O nas

Nasza unikalna metodologia pozwala budować praktyczne umiejętności potrzebne, czy przyjeżdżają studiować na uczelni lub naszego online studiów!

Możesz zarobić stopień czego potrzebujesz w swoim własnym tempie, z wysoko wykwalifikowaną międzynarodowego wydziału. Własnym tempie i zajęcia prowadzone przez instruktorów przy użyciu "ręce" i cięcia krawędzi metodologia- nasze programy dadzą Ci umiejętności potrzebne, aby osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe.

Naszą misją jest zapewnienie doświadczenie edukacyjne, które pasuje do potrzeb naszych uczniów w każdej części świata, przyczynia się do ich osobistego i zawodowego spełnienia.

Oferujemy programy, które są elastyczne w czasie, które uwzględniają doświadczenia danej osoby i że przystępne. Specjalizujemy się w edukacji odległej, ale oferujemy również programy na terenie kampusu.

Campus Study

Nasze programy na terenie kampusu pozwalają na interakcję z wykładowców i innych uczniów w okresach rezydencyjnych i zakończyć swoją pracę w Internecie. Jest to kolejne rozwiązanie, które z pewnością elastyczne będzie poprawić swoje życie zawodowe.

Studia online

Nasze programy online pozwalają na pracę w swoim własnym tempie, podczas gdy zachować swoją pracę i swoje działania. Możesz realizować wysokiej jakości edukacji bez wychodzenia z domu. Opcja ta jest również mniej kosztowne i dostępne w każdym kraju na świecie, w którym mieszkasz.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister Nauczania Języka Angielskiego Dla Osób Mówiących Innymi Językami (magistra TESOL)

Online 1 - 2 lat September 2017 Francja Paryż

Master of Arts w nauczaniu języka angielskiego na obcokrajowców (MA TESOL) przeznaczony jest dla osób zainteresowanych nauczaniem języka angielskiego jako języka obcego dla dzieci i dorosłych w różnych placówkach edukacyjnych. [+]

Magister nauczania języka angielskiego do obcokrajowców (MA TESOL)

 

Program ten przeznaczony jest dla osób zainteresowanych nauczaniem języka angielskiego jako języka obcego dla dzieci i dorosłych w różnych placówkach oświatowych.

 

Program MA TESOL jest zorientowany na stopień lekarza, który łączy w sobie kompleksowe zakresu teorii i praktyki nauczania języków obcych i nauczania. Interdyscyplinarny program ten ma na celu wyposażyć nauczycieli ESL / EFL z solidną znajomością teorii akwizycji języka drugiego, struktury angielskiego, pragmatyka, metody nauczania i zasad, a także w celu zapewnienia praktycznego szkolenia w zakresie opracowywania programów nauczania i oceny, projekt edukacyjny, Badania i nauka języków wspomagana komputerowo. Program ten przygotowuje studentów planuje realizować doktorat Programy w TESOL.... [-]


Magister Sztuki Walki

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2017 Francja Paryż

Master of Arts w stopniu Martial Arts ma na celu poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie i dodawać głębszy wymiar do praktyki i zwiększyć wpływ zarówno w dojo jako student, jako instruktor lub na stanowisku kierownika. [+]

Magister Sztuki walki

Master of Arts w stopniu Martial Arts ma na celu poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie i dodawać głębszy wymiar do praktyki i zwiększyć wpływ zarówno w dojo jako student, jako instruktor lub na stanowisku kierownika. Magister Sztuki walki pomoże uczniom zrozumieć sztuki walki jako całościowego podejścia i uczyć studentów, że to nie tylko sport, ale sposób na życie. Program ten przeznaczony jest dla tych, którzy chcą żyć tak, "sztuki walki", nie tylko praktyki. Program ten pomaga w zdolność do transferu wiedzy, pasji i innych studentów.

CZAS TRWANIA

1 rok

Warunki przyjęcia... [-]


Maied Magister Sztuki W Edukacji Międzynarodowej

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2017 Francja Paryż

MAIED ma na celu zwrócić początku do środkowym okresie kariery zawodowej z co najmniej jednego roku odpowiednie doświadczenie w tradycyjnych i / lub międzynarodowych instytucjach edukacyjnych dziedzinie. [+]

MAIED Master of Arts in International Education

 

Jest to nowy program na Horizons University (2010). MAIED ma na celu zwrócić początku do środkowym okresie kariery zawodowej z co najmniej jednego roku odpowiednie doświadczenie w tradycyjnych i / lub międzynarodowych instytucjach edukacyjnych dziedzinie.

 

Program będzie zachęcać studentów, aby pokazać ich zdolność do współdziałania z kultur lub innych grup, niż ich własne; zdolność do jakości prac dyplomowych w ustawienia niezależne / virtual; silne kompetencje w zakresie znajomości języka angielskiego i umiejętności w języku innym niż angielski .

 

Czas trwania ... [-]


Ma W Języku Francuskim I Kultury

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Francja Paryż

Program ten przeznaczony jest dla studentów, którzy już opanować język francuski i chcesz wziąć ich doświadczenia i wiedzy o krok dalej. Wprowadzenie i zaawansowanych rozpiętość kursów obejmie językowe i kulturowe. [+]

MA w języku francuskim Języka i Kultury

 

Program ten przeznaczony jest dla studentów, którzy już opanować język francuski i chcesz wziąć ich doświadczenia i wiedzy o krok dalej. Wprowadzenie i zaawansowanych rozpiętość kursów obejmie językowe i kulturowe.

 

Uczestnicy zdobędą dogłębną znajomość francuskiego środowiska, poprawy ich pisania i ustnej umiejętności i nauczyć się rozwijać pewnie i skutecznie w profesjonalnym środowisku francuskim.

Czas trwania

1 rok

 

Warunki przyjęcia na studia

Każdy oczywiście równoważne licencjat. Język

Francuski

Metodologia

... [-]

Ma W Komunikacji Międzykulturowej

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2017 Francja Paryż

MA w komunikacji międzykulturowej pomoże uczniom poznać najważniejsze aspekty kontaktów między kulturami rozwój silnych kompetencji międzykulturowych komunikacji z krytycznej analizy i niezależny. [+]

MA w komunikacji międzykulturowej

 

MA w komunikacji międzykulturowej pomoże uczniom poznać najważniejsze aspekty kontaktów między kulturami rozwój silnych kompetencji międzykulturowych komunikacji z krytycznej analizy i niezależny.

 

Czas trwania

1 rok Warunki przyjęcia na studia

Każdy oczywiście równoważne licencjat. Język

Angielski Studia opcji

Weź tego stopnia całkowicie online! Metodologia

Kursy będą koncentrować się na wpływ różnic kulturowych w dzisiejszej sferze gospodarczej i społecznej oraz konieczność rozwoju umiejętności komunikacji most te różnice.

 

... [-]

Kontakt

Horizons University

Adres Rue Conté 5
75003 Paris, France
Strona internetowa http://www.huparis.eu/brochures
Telefon +33 1 42 71 5780