European University of Lefke

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Europejski Uniwersytet Lefke


Europejski Uniwersytet Lefke jest uczelnią non-profit założona w 1990 roku przez Fundację Nauki Cypr. "Filozofii" w EUL jest "nauka i edukacja są powszechne w naszych czasach", więc EUL zapewnia szeroki zakres współczesnej edukacji i zobowiązuje się do zachowania międzynarodowych standardów doskonałości wszystkich programów studiów akredytowanych i uznanych przez władze szkolnictwa wyższego dookoła świata.


EUL jest międzynarodową uczelnią o wielokulturowej populacji studentów z 35 krajów i ma wybitnych i doświadczonych nauczycieli akademickich z całego świata. Średnie z wykładowym jest język angielski. EUL oferuje 7 Associate, 33 licencjackich i 12 studiów podyplomowych.


Głównym celem EUL to być najwyższej jakości uniwersytetu zgodnie z normami europejskimi i międzynarodowymi. Głównym zadaniem EUL jest, że młode pokolenie wyposażone, aby stać się właściwy, pewny siebie, nowoczesny, oszczędny i niezależnych osób, które są w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom globalnym świecie, przyczyniając się do rozwoju regionu i Społeczność międzynarodowa.


Szeroki świat uznanie Uniwersytetu Europejskiego Lefke uzyskuje się przez akredytacji Rady o szkolnictwie wyższym w Republice Turcji (YÖK). W tym kontekście z YÖK akredytacji, studenci mają możliwość transferu EUL do innych międzynarodowych uniwersytetach na całym świecie. Europejski Uniwersytet Lefke jest jednym z najbardziej atrakcyjnych możliwości czesnego dla studentów międzynarodowych.


EUL podpisał również umowy i memoranda o "zrozumienie" z niektórych z Wielkiej Brytanii, USA, Europy, Azji i tureckich uniwersytetach. Poza tym międzynarodowej współpracy z innymi uczelniami, Uniwersytet stał się członkiem różnych światowych prestiżowych stowarzyszeń w sektorze szkolnictwa wyższego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Inżynierii Komputerowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2017 Cypr Północnej na Cyprze

Program ten stoi na rozdrożu elektrotechniki i informatyki z jego głównym celem jest integracja zarówno rozwoju i funkcjonowania sprzętu i oprogramowania. Ważne nauka odbywa się na tematy algorytmów, architektura komputerowa, systemy wbudowane, automatyzacji projektowania, systemów operacyjnych, oprogramowania, sieci komputerowych i bezpieczeństwa sieci, wśród wielu innych tematów badawczych. [+]

Magister inżynierii komputerowej

Program ten stoi na rozdrożu elektrotechniki i informatyki z jego głównym celem jest integracja zarówno rozwoju i funkcjonowania sprzętu i oprogramowania. Ważne nauka odbywa się na tematy algorytmów, architektura komputerowa, systemy wbudowane, automatyzacji projektowania, systemów operacyjnych, oprogramowania, sieci komputerowych i bezpieczeństwa sieci, wśród wielu innych tematów badawczych.

[-]

Magister W Inżynierii Elektrycznej I Elektronicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2017 Cypr Północnej na Cyprze

Jest to zaawansowany stopień, który zapewnia studentom wiedzy niezbędnej do pracy w firmach i branżach znalezienie sposoby instalacji, poprawy, naprawy i utrzymania istniejących systemów elektrycznych i stworzyć zupełnie nowe rozwiązania elektryczne dla różnych gałęzi przemysłu. [+]

Magister w elektrycznych i elektronicznych Inżynierii

Jest to zaawansowany stopień, który zapewnia studentom wiedzy niezbędnej do pracy w firmach i branżach znalezienie sposoby instalacji, poprawy, naprawy i utrzymania istniejących systemów elektrycznych i stworzyć zupełnie nowe rozwiązania elektryczne dla różnych gałęzi przemysłu.

[-]

Magister W Produkcji Ogrodniczej I Marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2017 Cypr Północnej na Cyprze

Program ma na celu stworzenie możliwości szkolenia w zaawansowanych badaniach rolnych z naciskiem na marketing, który buduje rozwoju programu, pomoc publiczną i umiejętności koordynacji na fundamencie do siatki ogrodniczej z innymi dyscyplinami w publicznej lub prywatnej firmie. [+]

Magister w produkcji ogrodniczej i Marketingu

Program ma na celu stworzenie możliwości szkolenia w zaawansowanych badaniach rolnych z naciskiem na marketing, który buduje rozwoju programu, pomoc publiczną i umiejętności koordynacji na fundamencie do siatki ogrodniczej z innymi dyscyplinami w publicznej lub prywatnej firmie. Ten stopień służy zmotywowanych ogrodniczych studentów poszukujących szkolenia absolwent poziomu dla profesjonalnych stanowisk w kategoriach czasu i umiejętności.

[-]

Magister Zarządzania Budową

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2017 Cypr Północnej na Cyprze

Master of Science w programie Construction Management ma na celu przygotowanie technicznie wykwalifikowanych osób na odpowiedzialnych stanowiskach kierowniczych w zakresie budowy i eksploatacji dużych projektów inżynieryjnych. W przeciwieństwie do tradycyjnego programu absolwent inżynierii, program oferuje praktyczne biznesowe perspektywy wymagane przez menedżera w sektorze budowlanym. [+]

Magister Construction Management

Z / bez Thesis

Czy chcesz mieć pełną wyzwań karierę w Construction Management?

 

Cele

Master of Science w programie Construction Management ma na celu przygotowanie technicznie wykwalifikowanych osób na odpowiedzialnych stanowiskach kierowniczych w zakresie budowy i eksploatacji dużych projektów inżynieryjnych. W przeciwieństwie do tradycyjnego programu absolwent inżynierii, program oferuje praktyczne biznesowe perspektywy wymagane przez menedżera w sektorze budowlanym. Podkreśla, umiejętności planowania i projektowania, które są szczególnie potrzebne w organizacji projektowych i zachęca uczniów do budowania na ich technicznych środowisk i Program experience.The opiera się na interdyscyplinarnego podejścia do łączenia podstawowych elementów inżynierii lądowej z funkcjonalnych koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem i nauki behawioralne rozwijać wszechstronne i technicznie zorientowanych indywidualne zdolne do kierowania złożonych projektów inżynieryjnych. Wiele kursów składających się na program nauczania są wspólne kursy Inżynierii Lądowej i Master of Business Administration (MBA). Niektóre kursy są specjalnie zaprojektowane w celu spełnienia szczególnych celów tego programu. Wykładowców uniwersyteckich są uzupełniane przez praktykujących specjalistów, którzy przynoszą ogromne doświadczenie w świecie rzeczywistym do oferty kursów. Wykładowcami zapewni studentom zarówno z teoretycznego i praktycznego zrozumienia swoich poddanych. Ci, którzy ukończyli badania kwalifikują się do stopnia Master.... [-]