Chifley Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Chifley Business School jest prowadzony przez ekspertów z branży z wysokiej jakości szkoleń i doświadczenia zawodowego i ciągłego zaangażowania branży, która zapewnia wyjątkową pozycję na studiach podyplomowych, obok pakiet szkoleń branżowych koncentruje dostosowanych do potrzeb organizacji i przemysłu szkoła butik w którym działają.

Studentów w ponad 50 krajach na wszystkich siedmiu kontynentach, Chifley ma ponad 13.000 absolwentów i jest obecnie największym dostawcą MBA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Rutynowo dostosować nasz własny materiał na wysokim poziomie MBA, aby pasowały do ​​kontekstu korporacyjnego dań; pracy w środowisku korporacyjnym nauki z samej możliwości i assuredness z którymi prowadzimy precyzyjnie skonstruowany program MBA.

Chifley jest niezależną instytucją, która szybko reaguje na zmieniające się potrzeby naszych studentów i klientów poprzez włączenie krytycznie odpowiednie materiały szkoleniowe, a utrzymanie niezmiennie wysokiego poziomu studenckiej uwagi.

Chifley bierze swoją nazwę i ma z Australii 16-szy premiera Józefa Benedykta Chifley (1885/51), przez całe życie ciężkiej pracownika, który wzrósł z sterownika silnika na najwyższy urząd w kraju poprzez własne siły przekonania i zdolności przywódczych.

Chifley dąży do wartości zawartych i uosobieniem okapsułkowanej Ben Chifley, w swoim słynnym przemówieniu, "The Light on the Hill", kiedy oświadczył: "Mamy wielki cel - światło na wzgórzu - co staramy się osiągnąć przez pracę dla dobra ludzkości, nie tylko tutaj, ale wszędzie możemy podać pomocną dłoń. " Chifley sprzyja kwalifikacji biznesowych i możliwości globalnej sieci i klientów pracujących studentów z Afryki Zachodniej do Bliskiego Wschodu, z Europy Północnej do Azji Południowej i wszędzie pomiędzy, w każdej branży możliwych.

Nasza wizja

Chifley Business School ma być szkoła biznesu w Australii dla przemysłu przez przemysł: podłączony, zwinny, innowacyjny, skoncentrowany na klienta i handlowych.

Nasza misja

Chifley dostarcza odpowiednie, dostępne i wysokiej jakości zarządzania i edukacji biznesowej do specjalistów technicznych i do klientów korporacyjnych: staramy się dostarczać możliwości sukcesu.

Nasze wartości

Integralności. Zobowiązanie do klientów. Innowacji. Szacunek. Doskonałość. Connectedness. Są to podstawowe wartości, które stanowią podstawę sześć naszą działalność oraz sposób pracy na Chifley.

Integralność

Jesteśmy szczerzy i otwarci z naszymi klientami, partnerami i współpracownikami.

Zobowiązanie wobec klientów

Współpracujemy z naszymi klientami w celu opracowania wyjątkowych produktów i usług.

Technologia

Jesteśmy innowacyjni, zaradni i zawsze szukać sposobów na poprawę naszych wewnętrznych procesów i naszej oferty klientów.

Szacunek

Zachęcamy, szacunku i ufają sobie nawzajem, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek przyczynia się do naszego sukcesu.

Doskonałość

Dążymy do doskonałości i nagradzać.

Connectedness

Jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami, interesariuszami i naszego przemysłu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Zarządzania Projektami

Online W niepełnym wymiarze czasu May 2017 Australia Melbourne

Przekroczyć w zarządzaniu projektami trzeba biznesowych i umiejętności pracowników, jak również wiedzy w zakresie zarządzania projektami. [+]

Excel w zarządzaniu projektami dziś trzeba ludziom biznesu i umiejętności, jak również wiedzy w zakresie zarządzania projektami. Mistrz CHIFLEY jest z Project Management zapewnia kompleksowe, gotowe do biznesu, które dadzą podstawę specjalistów technicznych z dowolnego tła z wiedzy potrzebnej do rozwoju kariery w każdej dziedzinie przemysłu, rządu i sektora non-profit. Będziesz absolwent z silnym zrozumienia tła, zasady i stosowanie zarządzania projektami, jak również podstawy teoretyczne konieczne wprowadzanie i osiągnąć awans, co jest jednym z najszybciej rozwijających się zawodów na całym świecie. Master of Technology w Project Management jest programem 12 jednostka zawierająca 6 podstawowych jednostek i 6 jednostek do wyboru. Wymagania kwalifikacyjne - Licencjat - język angielski kompetencji - dla rodowitych Anglików musi osiągnąć wynik egzaminu TOEFL 577 (lub wynik 233 w komputerze TOEFL) wynik IELTS 6.5 lub - Polecane i trzy lata w pełnym wymiarze czasu doświadczenie w pracy Studenci bez licencjat Możesz być uprawniony do przyjęcia, nawet jeśli nie spełnia tych wymagań. Badanie okres ten rozpoczyna - 13 stycznia (Zapisy Otwarte: lis 19 2013 r.) - 12 maja (Zapisy Otwarte: lis 19 2013 r.) - 8 Wrzesień (Zapisy otwarta 24 marca) 2014 Opłaty za sztukę Australia / Nowa Zelandia STUDENCI - Standard PLN: 1,545 dolarów - Specjaliści Australia Państwa PLN: 1280 $ - Corporate partnerski PLN: 1,380 dolarów Studenci z zagranicy - Standard PLN: 1,710 dolarów - Specjaliści Australia Państwa PLN: 1,445 dolarów - Corporate partnerski PLN: 1,545 dolarów [-]