Msc Raka Farmakologii

University of Bradford, Faculty of Life Sciences

Msc Raka Farmakologii

University of Bradford, Faculty of Life Sciences

Magister Cancer Farmakologii

Kurs ten będzie stanowił widzenia ekspertów z dostępnych leków na raka i rozwoju nowych terapii nowotworowych. Będzie sprostać wymaganiom pracodawców i studentów uczy podyplomowych. Kurs wykorzystuje szereg metod nauczania w celu promowania niezależnych studiów i badań w celu opracowania systematycznych i krytyczne zrozumienie molekularnych podstaw raka i działania lek na raka i losu.

&nbsp

&nbsp

Oczywiście będą korzystać z wielodyscyplinarny zespół naukowców w zakresie walki z rakiem projektowania leków, synteza, badania przesiewowe i farmakologii zarówno w Bradford i poprzez szerokie kontakty z ekspertami innych uczelni i przemysłu. Studenci będą korzystać z doskonałych laboratoriów badawczych w badania środowiska skupione.

&nbsp

&nbsp

Syllabus Drzewo

Wszyscy uczniowie będą studiować wspólnego programu w następujących obszarach:

  • Molekularne podstawy raka i leczenia raka obejmuje molekularne podstawy raka, koncentrując się na ścieżki, które informują podstawowych złośliwych stan komórki. Prowadzi to do koncepcji zorientowane opracowywania leków. Historia rozwoju leków będą do racjonalizacji zmieniające się oblicze odkrycia leku od obecnie stosowanych chemioterapeutyków. Guza patologii i roli tego gra w obu klasyfikacji i leczenia nowotworów. Znaczenie celów białka jako kluczowy podejście do opracowania nowej generacji leków przeciwnowotworowych.

&nbsp

  • Przedkliniczne modele badań nad lekami obejmuje oceny przedklinicznej narkotyków i będzie obejmować: korzystanie z 2 - i 3-wymiarowe modele hodowli komórkowej w ocenie leków, rozwój w modelach in vivo, ich zalet i wad w procesie opracowywania leków; kwestii etycznych związanych z badań na zwierzętach w odniesieniu do NC3R program redukcji, wyrafinowania i replac nia badań na zwierzętach. Dla tych, którzy sobie tego życzą, moduł ten umożliwi studentom zdobycie doświadczenia doświadczeń na zwierzętach prowadzących do wniosku o wydanie licencji Home Office.

&nbsp

  • Farmakologia raka krytycznie ocenia znaczenie farmakologii raka w kontekście przewidywania wyników w antyrakowe procesie opracowywania leków. Procedury opracowywania i adminsitration narkotyków, farmakokinetyczne i farmakodynamiczne analizy, projektowania i badań przedklinicznych, badań klinicznych i wymogi regulacyjne dla procesu zatwierdzania z organów regulacyjnych.

&nbsp

  • Badania i Metody analityczne zaawansowanych technik laboratoryjnych. Identyfikacja i ilościowy pomiar leków i ich metabolitów w próbkach klinicznych za pomocą separację i bardzo wrażliwe analizy, w tym spektrometrii masowej. Ocena działań leków przy użyciu technik 2D i 3D hodowli komórkowej. Wpływ leków przeciwnowotworowych na wiadomość, białka i potranslacyjne zdarzeń za pomocą technik biologii molekularnej. Identyfikacja losy leków za pomocą cytometrii technik. Zrozumienie scintific procesu sprawozdawczości działa. Oczywiście ma silny komponent teorii uzupełnione warsztatów laboratoryjnych. Moduł jest oceniana przez portfel, który ocenia krytycznego rozumienia i stosowania technik badań.

&nbsp

  • Krytycznej oceny krytycznej oceny literatury naukowej na temat bieżącego tematu w farmakologii i terapii raka. Każdy student będzie mianowany sepcialist przełożonego, który zapewni tematy dostosowane do indywidualnych zainteresowań.

&nbsp

  • Projekt badawczy jedną trzecią punktów tworzących Farmakologii Rak mgr są przypisane do danego projektu. Udogodnienia w laboratoriach badawczych Instytutu Raka Therapeutics będzie dostępny dla generowania danych dla projektów studenckich.Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub masz pytania, wypełnij ten formularz. Zajmie Ci to mniej więcej 45 sekund.

Ostatnia aktualizacja 30.06.2014
Jeśli mieszkasz w kraju, w którym nie mówi się po angielsku, University of Bradford, Faculty of Life Sciences wymaga, żebyś zdał egzamin z języka angielskiego. Zapewnij sobie miejsce na najbliższym egzaminie TOEFL przeprowadzanym w Twojej okolicy. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy są konieczne. Tak więc zarejestruj się już dziś.

| Więcej informacji


Na kampusie
Czas trwania 1 rok
Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin Tak
Ceny 4,900 GBP
Data rozpoczęcia Wrzesień 2015
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Lokalizacja Wielka Brytania, Bradford
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Ogólne informacje
Czy mogę otrzymać więcej informacji?
Termin składania podań
Kiedy jest termin składania wniosków?
Opłaty i ceny
Ile to kosztuje?
Czy mogę płacić w ratach?
Typ programu & czas jego trwania
Czy jest dostępne online?
Jak długo trwają studia?
Czy mogę to studiować zaocznie?
Zaocznie czy w pełnym wymiarze godzin?
Miejsce studiowania
Gdzie się znajduje szkoła?
Gdzie się znajduje kampus?
W jakim stanie / województwie / regionie jest szkoła?
Finansowanie
Jakie są inne opcje finansowania?
Kwalifikacje
Mam dyplom ... czy jestem uprawniony?
Jak aplikować
Jakie dokumenty są wymagane?
Jaki jest proces przyjęć/zapisów?
Język
W jakim języku jest ten kurs wykładany?
Korzyści po programie
Jakie są korzyści z tego programu?
Czy jest uznana na całym świecie?
Jakiego rodzaju pracę można dostać po tym kursie?