Masters Degree - Search here for Masters degree, Master of Arts, Master of Science

Masters Degree - Search here for Masters degree, Master of Arts, Master of Science programs

Magisterskie

Witamy w najlepszym miejscu do szukania studiów magisterskich, studiów magisterskich z nauk humanistycznych, z nauk ścisłych oraz studiów magisterskich oferowanych przez najlepsze uniwersytety i szkoły biznesu z całego świata! Mamy ponad 30.000 różnych programów dla Ciebie do wyboru. Możesz szukać studiów magisterskich według kierunku studiów, lokalizacji szkoły, stacjonarnie, zaocznie lub online/na odległość, oraz sortować wyniki według kraju, miasta i tytuł programu. Pomożemy Ci z twoimi poszukiwaniami w świecie oświaty: znajdź tutaj tytuł magistra, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim wymaganiom i skontaktuj się bezpośrednio ze szkołą!

Korzyści ze studiów magisterskich

Program studiów magisterskich to możliwość dalszego ulepszenia swojej edukacji. Wiele osób kończy program policealny, który odpowiada poziomowi tytułu licencjata. Na tym etapie wielu studentów wkracza na rynek pracy i rozpoczyna pracę w karierze przez siebie wybranej w trakcie studiów licencjackich. Jednak można się więcej nauczyć i to tu studia magisterskie odgrywają ważną rolę. Podejmując decyzję o zapisaniu się na studia magisterskie, studenci muszą rozważyć swoje ogólne cele. Jedną z kluczowych korzyści studiów magisterskich jest to, że student jest w stanie uczyć się na wyższym poziomie oraz bardziej zaawansowanych zagadnień. W rezultacie taka osoba jest w stanie ubiegać się o pracę na wyższym poziomie, zarabiać więcej na swojej pozycji, a nawet pracować w bardziej zaawansowanych obszarach. Często pracodawcy zachęcają pracowników do pracy w kierunku tytułu magistra, ponieważ pokazuje to że, student jest poświęcony swojej dziedzinie.

Jak długo trwają studia magisterskie?

Każdy program jest nieco inny pod względem czasu trwania. Ogólnie rzecz biorąc większość osób może ukończyć studia magisterskie w 18 do 24 miesięcy. Jednak wiele osób studiuje tylko w niepełnym wymiarze godzin, co może oznaczać wydłużony okres czasu, ale z mniejszą ilością zajęć podejmowanych co kilka miesięcy. Na niektórych kierunkach, takich jak zaawansowana opieka zdrowotna i prawo, normalne jest, że programy studiów trwają do 36 miesięcy, gdy się studiuje w pełnym wymiarze godzin.

Przy wyborze uczelni na program studiów magisterskich, program zajęć przedstawi konkretne kursy, które są wymagane. Ważne jest, aby pamiętać jednak, że większość programów pozwala na pewne dopasowanie, by zapewnić studentom możliwość uzyskania edukacji takiej jakiej oni potrzebują w celu zdobycia wymarzonego wykształcenia.

Rodzaje dostępnych programów magisterskich

Zakres dostępnych programów studiów jest znaczny, głównie dlatego, że praktycznie wszystkie rodzaje tytułu licencjata można kontynuować z dodatkowymi zajęciami, by zdobyć tytuł magistra. Obejmuje to takie kierunki jak:

  • Zarządzanie biznesem, włączając finanse, zasoby ludzkie i marketing
  • Inżynieria i technologia
  • Nauki prawne
  • Nauki biologiczne i medyczne
  • Nauki społeczne
  • Nauki humanistyczne

Wiele uniwersytetów oferuje studia magisterskie pozwalające studentowi skoncentrować się na swoim pożądanym kierunku studiów. Jeśli szukasz takiego programu i nie można go znaleźć na jednym uniwersytecie, najprawdopodobniej znajdziesz go na innym.

Koszty

Koszt programu magisterskiego będzie się znacząco różnić w zależności od szkoły i regionu. Uniwersytety zazwyczaj pobierają od studentów większe opłaty za te bardziej zaawansowane kursy niż za studia licencjackie. Jest to jednak spowodowane bardziej zaawansowaną wiedzą, wyższym poziomem technologii potrzebnej i bardziej zaawansowanymi metodami nauczania. W rezultacie ogóle koszty programu magisterskiego mogą się wahać od przystępnych po bardzo drogie.

Osoby zainteresowane zdobyciem tytułu magistra muszą się upewnić najpierw, że mają one wszystkie wymagane niższe tytuły. Wtedy możliwe jest znalezienie programu zaprojektowanego specjalnie dla kierunku studiów takie osoby chcą studiować by rozwinąć swoją karierę. Przeczytaj więcej o programach magisterskich tutaj.

Czytaj więcej

Dual Msc & Magister Marketingu Strategicznego

InterActive
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy August 2017 Wielka Brytania Wielka Brytania (UK) online + 1 więcej

Popraw swoją karierę marketingową kompleksowy czczonego międzynarodowym internetowym podwójnego magistra i magistra marketingu strategicznego z Międzynarodowego Uniwersytetu Uninettuno Telematic we współpracy z Genewy Business School, a zasilany przez Interaktywny wielokrotnie nagradzanej platformy edukacyjnej. Studenci otrzymają kompleksowe szkolenia w zakresie analizy i identyfikacji trwałych przewag konkurencyjnych firmy wymaga, aby skutecznie konkurować na rynku, któremu służy. [+]

. Ten Internecie podwójne kwalifikacje (mgr i MA) w marketingu strategicznego będzie zwiększyć swoją karierę w każdej dziedzinie marketingu. Program mgr & MA Marketing jest przyznawany przez Uninettuno i Genewie Business School. Zarabiaj swój podwójny stopień w 18 miesięcy! Teraz możesz płacić za każdego modułu, jak się uczyć z naszego pay as you go strukturę opłat. Wymagania merytoryczne Aby wziąć udział w następnym programie musi spełniać następujące wymagania: Studia I stopnia (2: 2 Minimalny) lub równoważny Jeżeli angielski nie jest pierwszym językiem, a uczeń nie ukończyli studia licencjackie w języku angielskim, co następuje dowód znajomości języka angielskiego jest wymagana: Wynik egzaminu TOEFL-IBT z 78 lub TOEFL PBT wynik 547; lub IELTS wynik ogólny zespół 6 lub nowszy; lub Michigan test utożsamiane wynik 80 lub lepiej. Wykaz dokumentów wymaganych przy rejestracji: Wypełniony formularz wniosku Oświadczenie bramek Autentyczne kopie swoich kwalifikacji, świadectw i kompletne stenogramy dla wszystkich lat studiów kopia paszportu Angielski kopia CV / CV Dowód znajomości języka angielskiego Osobiste oświadczenie o wpisaniu odpowiada na pytania wymienione poniżej. Wypełnione deklaracje powinny być oznakowane nazwą Studenta, programu akademickiego, a ich informacje kontaktowe, i zostać złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mailem lub faksem. Każde pytanie to należy odpowiedzieć na minimum 300 słów (1 strona): Czemu wybór realizować program studiów podyplomowych w tej chwili w swojej karierze, a co masz nadzieję osiągnąć w ten sposób? Jakie atuty czujesz sprawi, że silny kandydat do absolwentów programu? Opisują w przeszłości lub obecnie / doświadczenie zawodowe prywatnego, które Twoim zdaniem pozytywny wpływ na sukces swój potencjał w program studiów podyplomowych. [-]

Magister Bankowości Międzynarodowej

Hult International Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2017 Wielka Brytania Londyn Stany Zjednoczone Boston + 2 więcej

Z światowych rynkach finansowych stale pod kontrolą, liderów biznesu muszą nieustannie przemyślenia strategii finansowych i rozwijać prawdziwie globalny obraz rynków i instytucji finansowych. Przez pochodne zrozumienia, bankowości inwestycyjnej i analizy inwestycyjnej, Mistrz Hult za stopnia Międzynarodowy bankowe dadzą Ci do kariery w międzynarodowej bankowości i finansów oraz pomóc w rozwoju prawdziwie globalny obraz rynków i instytucji finansowych. [+]

Zmień swój sposób myślenia, a swoją karierę. Świat się zmienia, ale większość szkół biznesu nie są. Hult jest inna, poprzez uczenie się przez działanie, będziemy wyposażyć instynktów przedsiębiorcy, wizji, która wykracza poza granice, i chęć do kwestionowania status quo. Z światowych rynkach finansowych stale pod kontrolą, liderów biznesu muszą nieustannie przemyślenia strategii finansowych i rozwijać prawdziwie globalny obraz rynków i instytucji finansowych. Przez pochodne zrozumienia, bankowości inwestycyjnej i analizy inwestycyjnej, Mistrz Hult za stopnia Międzynarodowy bankowe dadzą Ci do kariery w międzynarodowej bankowości i finansów oraz pomóc w rozwoju prawdziwie globalny obraz rynków i instytucji finansowych. Lokalizacje Uruchom program w Bostonie i Londynie i ma możliwość obracania się do dwóch innych ośrodkach Hult dla swoich zajęć w ramach naszego globalnego Campus obrotów. Twój Master of International Banking w pigułce Kim jest ten program? Dla kandydatów, którzy niedawno ukończyli uniwersytecie lub college'u, a także osób z maksymalnie trzech lat doświadczenia zawodowego, którzy chcą rozpocząć karierę w zarządzaniu aktywami, handlu lub zarządzania funduszami. Czego się dowiesz? Z światowych rynkach finansowych stale pod kontrolą, liderów biznesu muszą nieustannie przemyślenia strategii finansowych i rozwijać prawdziwie globalny obraz rynków i instytucji finansowych. Przez pochodne zrozumienia, bankowości inwestycyjnej i analizy inwestycyjnej, Mistrz Hult za stopnia Międzynarodowy bankowe dadzą Ci do kariery w międzynarodowej bankowości i finansów oraz pomóc w rozwoju prawdziwie globalny obraz rynków i instytucji finansowych. Dlaczego Hult? Zarówno Bostonie i Londynie są znane z ich reputacji, jak iść do talentu basen dla branży usług finansowych. Wiele prestiżowych zarządzania inwestycjami, kapitału podwyższonego ryzyka i zarządzania funduszami firmy nazywają miast gospodarzy, w tym Bain Capital, wierności i State Street Bank. Plus, w Hult dowiesz się z byłych dyrektorów finansowych, księgowych i specjalistów ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenie zarówno środowiska akademickiego i biznesu. Na przykład, Hult profesor Viktoria Dalko nie tylko wykładał w Harvardzie, ale był doradcą Narodowego Banku Węgier. Program kursy podstawowe Dla pierwszych trzech modułów, swoje podstawowe kursy skupi się na podstawach bankowości i finansów, nauczał z perspektywy globalnej. Będziesz wtedy dostosować swoje ostatnie dwa moduły do ​​indywidualnych zainteresowań i celów zawodowych z obieralnych, które można wybrać się o każdej uczelni Hult. Rachunkowość finansowa Zarządzanie Finansami Modelowanie i analityka Międzynarodowy Pieniądze i bankowość Międzynarodowych rynkach kapitałowych Corporate finance Zarządzanie instytucjami finansowymi Międzynarodowe zarządzanie finansami Behavioral Finance Nowoczesna bankowość inwestycyjna Zarządzanie ryzykiem finansowym Obieralnych Jako część Master of International Banking, będziesz miał możliwość wzięcia cztery fakultatywnymi do wyboru po pomyślnym zakończeniu wszystkich kursów podstawowych. Można zdecydować się budować na wiedzy już zdobytej podczas swoich podstawowych kursów, lub można wybrać do prowadzenia większego zrozumienia w obszarze zainteresowań. Praktyczne zastosowanie: Symulacje & the Hult Wyzwanie biznesowe Zastosowanie teorii biznesu w realistycznych scenariuszy jest w centrum wszystkich aspektów nauczania Hult. Zajęcia wzbogacone są o praktycznym zastosowaniu przy każdej okazji i umiejętności są wystawione na próbę zarówno projektów wirtualnych i rzeczywistych. Rozwój kariery Poruszanie międzynarodowego poszukiwania pracy wymaga indywidualnego podejścia. Na Hult, jesteśmy ekspertami w międzynarodowych praktyk studenckich i pracy jeden-na-jeden z was, by stworzyć dopasowaną strategię kariery. Kariera Fast Track Im wcześniej zaczniesz poszukiwania pracy, tym większe szanse na sukces. Nasz Kariera Program Fast Track pozwala mieć wszystko na swoim miejscu, dzięki czemu można zacząć ubiegać się o pracę jak najszybciej dotrzeć na kampusie. Przed rozpoczęciem programu w Hult, będziesz miał dostęp do oprogramowania, który daje przegląd wiersz po wierszu CV, seminaria na piśmie CV, światowych trendów zatrudnienia na rynku i stworzenie ukierunkowanej strategii poszukiwania pracy. Więc po przyjeździe na kampusie można skoncentrować się na nauce, możliwości sieci i rozpocząć poszukiwania pracy od razu. Linia po linii opinii CV Seminaria na temat globalnych trendów zatrudnienia, personalizacji poszukiwania pracy oraz jak zdobyć swoje CV na konkurencyjnym globalnym standardem sesje interaktywne z ekspertów doradców zawodowych Spersonalizowane wsparcie Pracujemy jeden-na-jeden z was, by stworzyć dopasowaną strategię kariery i daje narzędzia, aby go wykonać. Coaching W całym programie, będziesz uczestniczyć w warsztatach i sesjach coachingu wyposażyć Ci niezbędnej wiedzy i umiejętności w dziedzinach takich jak optymalizacja LinkedIn, osobistej marki, negocjacje, przygotowanie wywiadu i strategii poszukiwania pracy. Rada Będziesz przydzielony osobisty Kariera Advisor, którzy będą pracować z wami jeden-na-jeden, aby pomóc ustawić się wprowadzić swoją lokalizację docelową i przemysłu. Mogą doradzić na wszystko z wizami do podań o pracę i długoterminowych ścieżek kariery. Masz również możliwość mają absolwenci mentor. Wydarzenia Jest zapakowany kalendarz imprez zawodowych, które przynoszą firmom na kampusie przedstawienia, sieci i rekrutacji, jak również absolwentów miksery, ekspertów zaproszonych gości i zawodowych imprez open house. Po dyplomowy Rozwój kariery nie kończy się studia i nie ma poparcia w Hult. Stale pozostawać w kontakcie Sieć absolwentów jest jednym z twoich największych atutów, Hult Connect to portal internetowy, który umożliwia powiązanie z 16000 Hult absolwentów pracujących w każdym większym branży w każdym zakątku świata. Będziesz mieć również dostęp do naszej globalnej tablicy ogłoszeń, dzięki czemu można kontynuować skorzystania z naszej relacji z najlepszych światowych pracodawców poszukujących talentów. Program Alumni Mentorship Hult zapewnia Ci możliwość bycia częścią coachingu następnego pokolenia liderów wychodzących z Hult. Hult Połącz portal online dla naszego 16,000+ sieci absolwentów Program Alumni Mentorship Globalny wyżywienie pracy i wydarzenia sieci edukacja przez całe życie Zmiana nigdy nie ustaje, więc uczenie firma nie powinna albo. Dajemy Ci zatrzymać się na bieżąco z nowymi trendami podejmując codzienne planowej corocznie przez resztę swojego życia. Jeden elekcyjny w roku, na nas. Większość kariery rozciągać dekad i umiejętności krytycznych może się zmienić w miarę postępów w stażu. Szybkie tempo zmian oznacza także przyszłość wiedza krytyczna biznesu może po prostu niemożliwe, aby dowiedzieć się w trakcie programu. Przed rokiem 2004 nie było Facebook lub YouTube; ani iPhone, ani Airbnb istniała przed 2007; a jednak zrozumienia wpływu tych innowacji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu biznesowego dziś. Na Hult, można odświeżyć Skillset lub dostać się do prędkości w nowy trend biznesowy rejestrując się w jednym planowym rok w każdym z naszych światowych uczelniach. Istnieje niewielka opłata rejestracyjna, ale oczywiście jest inaczej bezpłatnie. Opcje Executive Education dla życia. Zamiast studiowania fakultatywne, co roku absolwenci Hult można zapisać w wielu kierowniczych Letnie programy Executive Education w naszym historycznym kampusie Ashridge Estate Berkhamsted, Kursy brytyjskie wyposażone w szereg programów przywództwa i rozwoju, a także prowadzone są przez ekspertów posiadających praktyczne, teoretyczne i doświadczeniem handlowym. Istnieje niewielka opłata rejestracyjna, ale kursy inaczej kosztować ponad $ 10000, więc oszczędności w czasie dla absolwentów Hult są znaczące. Rekrutacja i opłaty Hult wykonuje całościowe podejście do weryfikacji zgłoszenia. Oprócz osiągnięcia w nauce, szukamy świadomości kulturowej, potencjału przywódczego oraz dążenia do sukcesu. [-]

Dziennik Magister Zarządzania Marketingowego - Twarz Terrassa

euncet Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 540 godziny October 2016 Hiszpania Barcelona

Master University w marketingu Euncet Schoolpermite rozwój kompetencji i umiejętności koniecznych do przyswojenia najbardziej zaawansowanych koncepcji analitycznych, strategicznych i operacyjnych. Uczestnicy zrozumieją, tworzenie, dostarczanie i komunikować wartość alexigente bieżącego klienta; także wprowadzenie pełnego potencjału encierranlos środowisk cyfrowych ramach swojej strategii handlowej i operacyjnej działań marketingowych i komunikacji. [+]

. Oficjalny Mistrz Marketinges twarzą w Terrassa i ma trwać 540 godzin. Globalnym środowisku, bardzo konkurencyjny i zmiany w obecnych roślinnych nowych wyzwań dla przyszłych menedżerów i kierowników działów marketingu, komunikacji i komercyjnej sprzedaży. Zmiany wynikające z zastosowania technologii i kolejnych zmian w zwyczajach konsumentów doprowadziły do ​​wzrostu zapotrzebowania na miejsca pracy związane z marketingiem, sektora komercyjnego i comunicación.Si prawdą jest, że wzrost specjalności wymaga cadavez bardziej dostosowane profile, to nie jest chyba marketingu zarządzania i sprzedaży inthe firmy powinny charakteryzować zintegrowanej wizji, która uwzględnia, oprócz wysokiego stopnia znajomości nowych technologii, w głębokim unconocimiento zachowań konsumentów na osiągnięcia długoterminowych przewag konkurencyjnych. Master in Marketing Management z Business School Euncet umożliwia rozwijanie kompetencji i umiejętności koniecznych do przyswojenia najbardziej zaawansowanych koncepcji analitycznych, strategicznych i operacyjnych. Uczestnicy zrozumieją, tworzenie, dostarczanie i komunikować wartość alexigente bieżącego klienta; również włączenie wszystkich swoich potencjalnych środowisk cyfrowych w ramach ich strategii biznesowych i operacyjnych działań marketingowych i komunikacji. Metodologia Proces uczenia się w Euncet łączy szereg metod, które pozwalają uczestnikom na uzyskanie praktycznej i innowacyjny sposób ustalone uprawnień mistrza: expository klasy Metoda / master: Wystawa Contender teoretycznej wspomaganego ze studiami przypadków dla zilustrowania konkretnych słów. expository klasa / uczestnicząca: Wystawa teoretyczne conpreguntas treści studenci o takie treści w celu ułatwienia refleksji nad udziałem klasy. Indywidualne lub spółdzielni pracy: Przygotowanie i prezentacja indywidualnej lub grupowej pracy, w zależności od obciążenia i różnorodność tematów do opracowania. W przypadku pracy grupowej praktyki przywództwa organizowanie, rozwijanie i obecna praca. Problem uczenia / projekty oparte na: Wykonywanie prac Groupto opracowania projektów budowlanych lub firmę badawczą w whichis niezbędną koordynację pracy i podział zadań entrelos członków zespołu i końcowej prezentacji. samokształcenie: Rozwiązywanie problemów krótkie przez studentów poza zajęciami. Uczenie się na podstawie case studies: Rozwiązywanie problemów przez uczniów krótkich musi się rozwijać, aby nabyć wiedzę z zakresu podstawowych treści teoretycznych. Gra działalności: symulacja biznesowa dla strategicznych decyzji w firmie. tutoriale twarz: rozwiązywanie sesje wątpi o teoretycznej i praktycznej pracy nad koncepcjami. Odległość korepetycje: rozwiązywanie sesje wątpi o teoretycznej i praktycznej pracy nad koncepcjami. Wideo-Based Learning: Materiały audiowizualne o krótkim czasie trwania, od 5 do 10 minut, w przypadku gdy szczególne zawartość badanych opresentan przypadków i ćwiczenia z ich rozwiązania są prezentowane. Forum: interakcja Przestrzeń między nauczycielami i estudiantessoportada poprzez wirtualną platformę kampusu, który zwiększa zdolność deargumentación i krytykę, a także zdolność do wymiany syntezę comunicacióny. pracy magisterskiej: TFM można zrobić w grupy, pod warunkiem cuandolos Zespoły składają się z maksymalnie trzech uczniów. Kurator nie może tutorizar więcej niż pięciu grup. Zasady TFM gwarantuje, że zarówno elseguimiento przez opiekuna, który musi wydać osobne studenta opinią paracada, takich jak ocena przez sąd, przed którym siedziba TFM fenderá są indywidualne i autonomiczne. Wszystkie informacje na temat systemu oceny zawarte są w Regulaminie Pracy pracy magisterskiej (Uniwersytet Masters). Rabaty i porozumienia Doradzamy w różnych aparatów Lasque można korzystać. Mamy też umowy z bankami, które oferują bardzo korzystne warunki, aby pomóc formación.Consulta z naszym zespołem doradczym. Euncet Alumni: Skonsultuj się specjalnych warunków. UPC Alumni: Skonsultuj się specjalnych warunków. Bonus Pozwolenie Indywidualne szkolenie (PIF) dla pracowników w powszechnym systemie ubezpieczeń społecznych, mogą meliorate jednoczesnych godzin czasu pracy. Elastyczny Kredyt: Caixa d'Enginyers zi Banco Santander. Wirtualny kampus Studenci będą mieli dostęp do wirtualnego kampusu, efektywnej pracy i platformy komunikacyjnej między uczniami, nauczycielami, zarządzania i koordynacji narzędzia curso.Esta pozwala na dokumentowanie każdej sesji treningowej przed rozpoczęciem, praca w zespołach, poproś nauczycieli , ich znaki ... Oferty pracy Zarządzamy pracę z rosnącej liczby miejsc pracy, w tym umów o pracę i umów o współpracy w praktyce. W ten sposób przyczyniamy się do poprawy kariery specjalistów, odpowiednio przeszkolonych i ułatwić sektora biznesowego i wybór najlepszych kandydatów. Oferty pracy są podane do wiadomości za pośrednictwem wirtualnego kampusu. wymagania wstępne Będąc w posiadaniu hiszpańskiego oficjalnego dyplomu uniwersyteckiego lub innego wydanego przez instytucję szkolnictwa wyższego należącej do innego państwa członkowskiego Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego w mismopara uprawniających dostęp do magistra. Mogą również uzyskać dostęp do absolwentów zgodnie z Europejskim Obszarem Szkolnictwa Wyższego ajenosal systemów edukacyjnych bez tytułów zatwierdzenia DeSUS, po weryfikacji przez Uniwersytet że ci wykazywać poziomu równoważnego kształcenia do odpowiednich hiszpańskich stopni uniwersyteckich i uprawniających wydawanie kraj dostępu do studiów podyplomowych. Dostęp tą drogą nie oznacza w żadnym wypadku zgody poprzedniego tytułu w posiadaniu danej osoby, lub pewnej wiedzy dla innych celów niż studiowanie nauk Mistrza. W przypadku absolwentów zagranicznych systemów edukacyjnych do Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego, które nie zostały zatwierdzone jego zagraniczne kwalifikacje, Komisja ośrodka odpowiedzialnego za mistrza może zażądać dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia weryfikacji, czy spełnione są warunki specyficzne dostęp do tego pana, w tym zatwierdzenie tytułu, jeśli nie można ustalić z całą pewnością, że wymagania dostępu zagranicznego Stopień acreditalos. odbiorcami Lub senior absolwentów technicznych bez doświadczenia zawodowego, którzy chcą uzupełnić swoją bazę szkoleniową z głęboką znajomością obszarach marketingowych i handlowych, aby ułatwić dostęp lub powrót na rynek pracy w lepszych warunkach, zarówno finansowych jak i organizacyjnych. Profil Student Mistrz jest skierowany korzystnie prawników, inżynierów, architektów, absolwentów i absolwentów, inżynierów i architektów técnicosen: business Studies Administracja i zarządzanie Gospodarka Badanie rynku i Techniki Absolwenci w dziedzinie inżynierii wiedzy i architektury, określonej konformacji w dziedzinie ekonomii i biznesu. Dla tych uczniów, którzy nie są absolwentami oddziałów deconocimiento powyżej lub nie podejmują oficjalnych programów magisterskich oraz podstawami tych kwalifikacji, muszą podjąć szereg dodatkowych szkoleń, aby stworzyć fundament dla conocimientoen zarządzania przedsiębiorstwem. Jeżeli uczniowie okazały się doświadczenia zarządzania biznesem dela pole, zostaną ocenione przez Komitet Akademicki suposible uznania dodatków szkoleniowych, w zależności od pozycji grał i czasowego zakresu ich doświadczenia biznesowego. Cele Mistrz przygotowuje uczestnika do ufnością przyjąć rolę zarządzania marketingowego w złożonych środowiskach i conincertidumbre ze stanu stałego, praktyczne i całkowicie zaktualizowana w zakresie zarządzania i marketingu umiejętności zarządzania. Ułatwi to także twórczą wizję, która pozwoli na skuteczny rozwój YEL innowacyjnego myślenia podczas laestrategia wyrównane przywództwa. Dlatego Masters w interéspara Marketing Management może wynikać z ludźmi, którzy po jego zakończeniu stopnia chcą rozwijać swoją karierę w dziedzinie marketingu specjalizuje się w comunicacióno dawki albo w kierunku działu handlowego. Agenda Pacjenci i dystrybucji kredytowej Dla Mistrza w Marketing Management, następujące tematy są deberácursar. SPECJALNOŚĆ: STRATEGICZNY KOMUNIKACJA Ta specjalność ma na celu kształcenie studentów w dela dziedzinie komunikacji biznesowej. Zawartość materiałów koncentruje się na proponowanych planów komunikacyjnych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, do drugiej linii ze strategią korporacyjną firmy. Proces planowania marketingu w organizacjach: PRZEDMIOT Proces planowania marketingu zaczyna się od analizy mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa oraz szans i zagrożeń stwarzanych przez ich przemysłu, konsumentów i środowiska. Stąd określenie szans na stworzenie lub umocnienie przewagi konkurencyjne, które pozwalają na tworzenie wartości produktów lub usług odpowiedniej firmy dla klientów. Plan Marketingowy jest instrumentem, w którym organizacja określa kroki, aby utworzyć i skonsolidować tę przewagę konkurencyjną poprzez marketing mix: produkt, cena, dystrybucja, komunikacja. Temat: badania rynku, zarządzanie informacją i decyzja dedecisiones Moduł ten rozwija możliwość definiowania problemów marketingowych, oceny potrzeb informacyjnych oraz określenie celów dochodzenia, ustalenia źródeł i technik investigacióna propiadas, przekształcanie danych do wniosków, które mogą być umieszczone enpráctica, komunikować się kierunek, w którym wyniki jasno i trafnie zidentyfikować rozwiązania i możliwości marketingowe. Aby zoptymalizować proces podejmowania decyzji wymaga dostępu do informacji o rynku, identyfikowanie potrzeb klientów: zdefiniowanie i segmentu rynku, wybór rynków docelowych, pozycjonowania marki i produkty, wdrożenia programów marketingowych ... PRZEDMIOT: Skutki finansowe decyzji strategicznych Rentowność działu marketingu zależy od sprawności z laque pracy. Uczestnicy nauczą się analizować sytuację finansową wydziału przy użyciu narzędzi takich jak budżet, rachunku zysków i strat oraz rachunku przepływów pieniężnych działu analiz, jak również głównych wskaźników oraz wskaźników rentowności. PRZEDMIOT: Marketing w środowiskach cyfrowych Środowisko cyfrowe zmieniły sposoby zarządzania obrót. Potencjał tych środowiskach uzasadnia potrzebę opracowania specjalnego modułu dla jego funkcjonowania oraz głównych degestión narzędzi marketingu cyfrowego do osiągnięcia celów przedsiębiorstwa. PRZEDMIOT: Corporate Branding Moduł ten rozwija marketingu strategicznego budowania marki i jak zmienia się w czasie. Zarządzanie marką i pojęć oraz ram decyzje będą przyczyniać się pozytywnie lacreación wartości marki. Uczestnicy będą rozwijać myślenie krytyczne w ocenie bazowe wiele podejść lagestión akceptowane markę iw coraz wrogich środowiskach marki założenia. PRZEDMIOT: Kultura korporacyjna Zasady, wartości i cele strategiczne spółki określają ramy decyzji korporacji, w tym działów marketingu. Zrozumienie zachowania konsumentów i dlaczego robią, jak to robią w trakcie procesu zakupu, a jego związek z firmą esclave strategicznych decyzji marketingowych, zarówno do tworzenia wartości produktów Alos, które naprawdę mają znaczenie dla klientów. PRZEDMIOT: Komunikacja Świat komunikacji bardzo się zmienił w ostatnich latach: segmentacja rynku utrudnia komunikację masy, agenciasde reklamy są restrukturyzacji, konsument otrzymuje informacje paramuchos więcej kanałów i bardziej sceptyczni, relacji firma-klient i nie esunidireccional, rozszerzył różnorodność opcji znacznie ... Celem tego modułu jest opracowanie strategicznego podstawę mieszanki komunikacji, jak również ramy do pogłębiania wiedzy na temat różnych opcji i narzędzi komunikacyjnych zintegrowanych, kompleksowych, skutecznych i ekonomicznie zrównoważony sposób. Planowanie mediów: Temat Dzięki temu modułowi możemy wprowadzić zarządzanie komunikacji z thecompany, opracowanie planu mediów jako narzędzia rozwoju enentornos segmentacji, środowisk cyfrowych środowiskach krytycznych i szybko. Podział punktów Liczba punktów: 60 obowiązkowe ECTS: 45 kredyty pracę do stopnia: 15 Kredyty uzupełnień szkoleniowych (tylko jeśli jest wymagana): 18 Praca magisterska Główna praca dyplomowa jest najlepiej rozwijających unplan obrotu lub planu komunikacji, choć mogą być wykonane unproyecto badań na każdym z przedmiotów w programie nauczania, ale integracja, poprzecznie, cała wiedza. Sere comendará studenci wybierają jedną z tych dwóch opcji (plan demarketing lub planu komunikacji). Prace, które mogą być wykonywane w grupach maksymalnie trzech uczniów będzie nadzorowana przez profesora doktora je poprowadzi. Zgodnie z zasadami TFM, ocena nim zostanie wykonana indywidualnie. Wydział Adria ROYES Dyrektor Programowy Studia Doktor ekonomii z Uniwersytetu w Barcelonie (UB) Degree in Business Economics z Uniwersytetu Autonomicznego w Barcelonie (UAB) Stopień ogólnej ekonomii na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie (UAB) Doświadczenie zawodowe (non-nauczanie) Dzieci Rozrywka założyciel Barcelona, ​​specjalizujący się w przestrzeniach rodzinnych deocio partnera. Wcześniej pracował jako konsultant INEOCorporate stowarzyszonej, firm konsultingowych grupy Roca Junyent, specjalistycznych enestrategia, innowacyjność i M & A. Został także Partnerem Zarządzającym Horwath Accelera zarządczych Grupa Crowe Horwath Hiszpania, specjalizujący się w projektach doradztwa strategicznego anddevelopment gospodarczej. doświadczenie w nauczaniu Profesor strategii i zarządzaniu organizacjami teoretycznie UAB. Victor Renovell Studia Doktor socjologii z Uniwersytetu w Barcelonie (UB) Akredytowane Nauczyciel (ANECA) MBA na Uniwersytecie Camilo José Cela i Bureau Veritas Business School Mistrz w antropologii i Komunikacji Audiowizualnej Uniwersytetu Hotels.com gość (UB) Coaching Przywództwo i ekspert z Uniwersytetu w Barcelonie (UB) Marketing Wyższe w Psycho. edukacja Dyplom w zakresie projektowania, rozwoju i nauczania kursów internetowych (TécnicoUniversitario E-learning) na Uniwersytecie Complutense w Madrycie (non-dydaktycznych) Doświadczenie zawodowe Dyrektor eLearning Solutions, opracowuje projekty doradcze Dee-learning, tworzenie treści i rozwój kampusu online. Wcześniej pracował jako kierownik projektu w Edebé i dyrektora delegacji Bureau Veritas Business School w Barcelonie. Jest autorem trzech książek jedynym autorem ponad dwudziestu artykułów naukowych, morethan trzydzieści dni i einternacionales gospodarstwach w kongresach krajowych, a także udział w programach radiowych, conferenciasen uniwersytety i ośrodki badawcze i partnerstwa biznesowego. Doświadczenie dydaktyczne Współpracuje z różnych uniwersytetów w Hiszpanii jako nauczyciela: UNITE (UniversidadInternacional La Rioja), ESERP, EUNCET Biznesu, Tecnocampus (EscolaUniversitária Maresme), Camilo José Cela Uniwersytetu Ramon Llull University i Uniwersytetu w Barcelonie (UB). XAVIER Lamote de Grignon Studia Doktor ekonomii i organizacji DEA w organizacji biznesowej z Universitat Rovira i Virgili (URV) Magister marketingu i sprzedaży Zarządzania ESIC Ekonomista z Uniwersytetu w Barcelonie (UB) Doświadczenie zawodowe (non-nauczania) Soci-Konsultant AKTYWNE Radni & Partners, specjalista w strategii biznesowej i marketingowej. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnego Stowarzyszenia Marketingu i hiszpański akademickich i zawodowych Marketing. Doświadczenie dydaktyczne Profesor i wykładowca na wielu uniwersytetach i szkołach tantonacionales i międzynarodowego biznesu. certyfikat AQU. ALEX Alegret Studia Lekarz w marketingu. Specjalne Marki i dystrybucja Program Rozwoju Zarządzania (PDD) przez IESE Business School Master in E-learning dla Open University of Catalonia (PUO) Magister w społeczeństwie informacyjnym Ja Coneixement przez laUniversitat Oberta de Catalunya (PUO) BA (z wyróżnieniem) Business Administration (Nottingham Trent University, Wielka Brytania) Diploma in Business Studies na Uniwersytecie w Barcelonie (UB). (Non-nauczanie) Doświadczenie zawodowe Doświadczenie ponad 10 lat na szczeblu kierowniczym w sprzedaży, marketingu handlu i rozwoju biznesu dla towarów konsumpcyjnych kanały, pędu i produktów kosmetycznych. Od 2012 roku związany z Consultants CD gdzie meresponsabilizo projektów obejmujących reorganizacje handlowych, rozwój i wdrażanie wydziałów Trade Marketing and Sales Managers dePunto. Doświadczenie dydaktyczne Współpracuje z różnych uniwersytetów w Hiszpanii jako nauczyciela: EAE, UIC, BES LaSalle, PUO, ECM i Euncet BS. Eleutério ACOSTA Studia Doktor Business Administration IESME Business School - University of Peru Papieskim Uniwersytecie w Maastricht Stopień Prawo na Uniwersytecie w Barcelonie (UB) Diploma in Business Studies na Uniwersytecie w Barcelonie (UB) Master in Marketing - Executive MBA w Wyższej Instytutu Barcelona Màrqueting I Màrqueting MBA Master in International (MIM) przez Instytut Wyższej Màrqueting i Enterprise-Barcelona Magister doradca podatkowy przez Federację d'associacions Professionals d'Asesorzy Fiscals de Catalunya (FAPAFIC) Dyplom w Analytical rachunkowości i kontroli menedżera z EADA (non-dydaktycznych) Doświadczenie zawodowe Obecnie jest prezesem Acosta Prawnicy, konsultacji i praktyka delderecho i gospodarki. On rozwinął swoją karierę jako kierownik marketingu Territory (Hiszpania & Portugalia) w Sportingbet, zastępca dyrektora generalnego w Seven SeasWorldwide, zastępca dyrektora generalnego w VIDISA, dyrektor marketingu w Speedsound, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w medycynie pracy, Dyrektor Marketingen grupy Mutual Handlu i Przemysłu, szef mjr Cuentasen Caixa de Catalunya, dyrektor zarządzający w Banku małych i MedianaEmpresa (Bankpyme), między innymi. Doświadczenie dydaktyczne Współpracuje z różnych uczelni w charakterze nauczyciela: EADA, UAB, International University of La Rioja (UNITE), Universitat Abat Oliva CEU Uniwersytetu Arturo Prat (UNAP) i Euncet BS. MAGDA Cayón Studia PhD w stworzeniu, strategii i zarządzania DEA Sprawność w Business Management Magister Ekonomii i Administracji Dyplom w doświadczeniu Nauczanie Brak Partner-konsultant CCG & S Partners Zarządzanie i koordynacja projektów europejskich EISP CBCMED Program doświadczenie dydaktyczne Profesor w różnych mistrzów i programów studiów na Uniwersytecie w Barcelonie i Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie. Innych nauczycieli Fernando Checa Jessica lingam [-]

Stopień Magister W Dziedzinie Zarządzania Projektami

OBS Business School
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy June 2017 Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Dziś, dla firm i organizacji jest dziś niezbędna do poznania w każdym czasie, co status projektów, w które są one zaangażowane, zakres tych, którzy planują i wykonanie [+]

Master in Project Management

Dziś, dla firm i organizacji jest dziś niezbędna do poznania w każdym czasie, co status projektów, w które są one zaangażowane, zakres tych, którzy planują uruchomić i wyniki, które zostały zakończone. Dlatego postać Project Manager i Project Management są coraz bardziej istotne w obliczu efektywnych strategiach biznesowych.

Masters in Project Management ma na celu przygotowanie uczestników do czoła egzamin certyfikacji jako Project Manager Professional (PMP) ® Project Management Institute (PMI). W ten sposób uczniowie, którzy zdali mistrz może być przekazany do testów PMI PMP ® certyfikacji. (PMP jest zarejestrowanym znakiem handlowym Project Management Institute tym, Inc.)... [-]


Magister Marketingu, Marketingu Turystycznego I Zarządzania Przychodami

School of Tourism and Hospitality - The OSTELEA Barcelona
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu October 2016 Hiszpania Barcelona

Master in Marketing, Tourism Marketing i Revenue Management, Ostelea oferuje kompleksowe szkolenia i praktycznie jedyne w swojej kategorii, dzięki zintegrowaniu w jednym programie szkoleniowym najbardziej innowacyjną wiedzę w dziedzinie marketingu internetowego, e-commerce i marketingu turystycznego. [+]

. Sektor turystyki w ogóle, a hotel w szczególności występują gwałtowne przemiany w dziedzinie marketingu, dystrybucji i sprzedaży. Opanowanie nowych narzędzi internetowych są kluczem do zarządzania hotele. Wysoka konkurencyjność tego środowiska wymaga figurę Dyrektor e-commerce i Dyrektor zarządzania przychodami jako kluczowych stanowisk w obecnej branży hotelarskiej. z Magister marketingu, marketingu turystycznego i zarządzania przychodami, Ostelea oferuje kompleksowe szkolenia i praktycznie jedyne w swojej kategorii, poprzez włączenie w jednym programie szkoleniowym najbardziej innowacyjną wiedzę w dziedzinie marketingu internetowego, e-commerce i marketingu turystycznego. A magister Zapewnia rozwój umiejętności menedżerskich, umiejętności zawodowych oraz sprzedaż negocjacji, jak również zarządzania zespołem i zarządzania projektami. Ponadto Mistrz zapewnia solidne przygotowanie w najbardziej wymagającym sektorze profesjonalnych narzędzi w celu przygotowania studentów do szybkiego dostępu do rynku pracy, orientacji programu jest ściśle professionalized i ma aktywny udział wielu specjalistów i menedżerów sektor. Po zakończeniu mistrza, student nabywa umiejętności i wiedzę niezbędne do praca skutecznie w dziedzinie Marketing, E-commerce oraz Hotel Dystrybucja, Student posiada umiejętności zarządzania, które pozwalają rozwijać zawodowo jako kierownik w ramach różnych firm w latach po ich powstawania. Dlaczego warto studiować w Master organizacja imprez, protokołu i Turystyki Biznesowej (MICE) w Ostelea: Grywalizacja: Przedmiotem Revenue Management jest nauczane poprzez system symulacji gra biznesowa. Opcjonalne certyfikacji Google: Studenci, którzy chcą mogą uzyskać certyfikat GoogleAds darmowy program i dodatkowy sposób. Cykl Coaching: Uczniowie Masters mogą uczestniczyć w Ostelea cyklu coaching, łącząc sesje grupowe w różnych dziedzinach, takich jak emocjonalne coachingu lub coachingu rodzinnym. Ostelea jest członkiem Hiszpańskiego Stowarzyszenia Dyrektorów hotelu i kadry kierowniczej. Całkowicie profesjonalizacji i praktyczna wizja: Program ma na celu nabywanie umiejętności stosowanych narzędzi wybitnie poprzez pogłębienie i sytuacje stwarzane przez nauczyciela z sektora przy wsparciu rzeczywistych przypadkach. Prezentacje, sieci i wizyty w firmach z dyrektorami hoteli, firm cateringowych oraz międzynarodowych konsultantów turystycznych. Program ma na celu rozwijanie umiejętności wymaganych przez przemysł. Cele PRZEGLĄD Zorientowane na zarządzanie kierowników pociągów biznesową przedsiębiorstw turystycznych w stanie uzyskać oczekiwane rezultaty na całym świecie. INTEGRAL SZKOLENIA Integra w jednym programie szkoleniowym, pracować na umiejętności osobistych w związku ze sprzedażą, a najbardziej odpowiednich kwalifikacjach zawodowych w procesie gospodarczym i marketingu przedsiębiorstw turystycznych. szkolenia w zakresie zarządzania Rozwijania niezbędnych umiejętności zarządzania globalnego firm turystycznych i manager hotelu, aby dostać się na współpracy, asertywności i rozwijać pracę uczestniczącej wśród wszystkich członków zespołu INNOWACJA i zrównoważonego gospodarowania. Rozwijanie zdolności twórczych i innowacyjnych w przemyśle i jego zrównoważonego zarządzania w ramach kompleksowego i specjalistycznego szkolenia kwalifikujących uczestnikom za zakładając odpowiedzialne stanowiska. program Master in Marketing, Marketing i Zarządzanie Dochody Turystyki Ostelea została sklasyfikowana na 5 modułów: marketingu turystycznego organizacji biznesowych i finansów Przychody i zysk Zarządzanie Rozwój umiejętności osobistych pracy magisterskiej Kariera Zawody Career Services jest obszarem wsparcia dla studentów i absolwentów Naszym celem jest przypomnienie i towarzyszyć uczniowi, aby osiągnąć nowe cele zawodowe i osiągnięcia lepszego dopasowania Twoich oczekiwań i zainteresowań zawodowych z rynkiem pracy. Career Services Praca Wykonawczy Program partnerski Zatrudnienie Online Forum pracy Talent Development Webinaria Kariera dyrektor handlowy przedsiębiorstw hotelowych i turystycznych. Reklama kierowniczych przedsiębiorstw hotelowych i turystycznych. Główny rezerwacji. Menadżer przychodów. Odpowiedzialna turystyka hotel i e-commerce. Business Intelligence centra rezerwacji, sieci hotelowe czy sieci restauracji. doradztwo strategiczne dla działalności przedsiębiorstw turystycznych. Przedsiębiorca w branży hotelarskiej i turystycznej. Centra rozwoju działalności rezerwacja, sieci hotelowe czy sieci restauracji. Stopień Uczestnik, który z powodzeniem realizuje program zajmie Master in Marketing, przychody Marketing Management i Turystyki, Uniwersytet Lleida Magister marketingu, marketingu turystycznego i Revenue Management, dla Ostelea Magister marketingu, marketingu turystycznego i Revenue Management, EAE W celu uzyskania stopnia z Uniwersytetu EAE i jest niezbędne do spełnienia wymogów stosowania tych instytucji [-]

Master Of Education W Nauce Projektowania I Technologii

Saint Mary's University of Minnesota Online
Online W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Winona

Integracja spostrzeżeniami technologicznych i przełomowych badań, M.Ed. w technologii Learning Design i na nowo definiuje, co stanowi programu nauczania przez odkrywanie sposób ludzie nauki. Nauczyciele są przekształcane nauczycieli mistrzowskich, gotowe do połączenia z dzisiejszych różnych uczniów. [+]

Integracja spostrzeżeniami technologicznych i przełomowych badań, M.Ed. w nauce projektowania i technologii programu na nowo definiuje, co stanowi nauczanie poprzez zbadanie jaki ludzie nauki. Nauczyciele są przekształcane nauczycieli mistrzowskich, gotowe do połączenia z dzisiejszych różnych uczniów. Skorzystaj z naszych: Innowacyjny program nauczania: Zaprojektowany przez liderów w edukacji we współpracy z przedstawicielami wiodących firm w branży technologicznej. Nauka stosowana Doświadczenie: Goes poza teorią pomóc odkryć nowe sposoby, aby edukować i inspirować swoich uczniów. [-]

Międzynarodowym Magisterem W Zarządzaniu

EADA - Escuela de Alta Dirección y Administración
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2016 Hiszpania Barcelona

Perfil del curso Międzynarodowy Magister zarządzania: Edad: 24 lat Język ojczysty: angielski Experiencia profesional: doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie wymagane; max. 4 lata Formación minima: wykształcenie wyższe Dedicación: pełen etat [+]

Międzynarodowy Magister zarządzania

Edad: 24 lat Język ojczysty: angielski Experiencia profesional: doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie wymagane; max. 4 lata Formación minima: wykształcenie wyższe Poświęcenie kościoła: pełen etat

Dyplom: Studenci, którzy ukończyli program otrzyma dwa dyplomy:

 

EADA Dyplom: Międzynarodowy Magister zarządzania

Dziennik Uniwersytet Mistrz. Uczniowie, w posiadanie oficjalnego dyplomu uniwersyteckiego lub z równoważną oficjalnego dyplomu, który umożliwia dostęp do studiów podyplomowych w kraju studiów uniwersyteckich, zostaną przyznane mistrzem Dziennik University w Zarządzaniu przez Universitat de Vic, naszego partnera uniwersyteckiego ,... [-]


LLM W Praktyce Prawnej (rozwiązywanie Konfliktów)

The University of Law
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2016 Wielka Brytania Wielka Brytania (UK) online + 1 więcej

Kurs dostarczy wglądu magisterskich poziomie w różnych aspektach procesu rozwiązywania konfliktów, łączenie modułów nauczania na temat rozwiązywania sporów, metod badawczych i związanych z nią zagadnień handlowych z rozprawy na aspekcie rozwiązywania konfliktów z własnego wyboru studenta. [+]

Poziom przedmiotu tego pana dostarcza badanie procesu rozwiązywania konfliktów i bada obszary takie jak umów o arbitraż, metod badawczych, rozwiązywania sporów i innych pokrewnych tematów handlowych. Kurs kończy się student wybiera element rozwiązywania konfliktów na pokrycie w pracy doktorskiej. Kurs dostarczy wglądu magisterskich poziomie w różnych aspektach procesu rozwiązywania konfliktów, łączenie modułów nauczania na temat rozwiązywania sporów, metod badawczych i związanych z nią zagadnień handlowych z rozprawy na aspekcie rozwiązywania konfliktów z własnego wyboru studenta. Wymagania merytoryczne UK Wymagania kwalifikacyjne: Studenci powinni posiadać UK Licencjat w jakiejkolwiek kwestii na 2: 2 lub wyższy lub równoważne kwalifikacje. Międzynarodowe wymagania wstępne: Angielski odpowiednik poziom języka do IELTS 6.5 lub wyżej, z co najmniej 6,0 w każdej z części. [-]

Ggsb Master In International Business (MIB)

GISMA Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy January 2017 Niemcy Berlin

MIB (Master in International Business) został zaprojektowany przez Grenoble Graduate School of Business (GGSB) i jest dostarczana w języku angielskim, w samym sercu Berlina, Niemcy. Ten wysoko w rankingu Program koncentruje się na istotnych i up-to umiejętności zarządzania data rdzenia i należy zauważyć, że uczenie się w przedsiębiorstwach odgrywa kluczową rolę w tym stopnia magistra. [+]

. MIB (Master in International Business) został zaprojektowany przez Grenoble Graduate School of Business (GGSB) i jest dostarczana w języku angielskim, w samym sercu Berlina, Niemcy. Ten wysoko w rankingu Program koncentruje się na istotnych i up-to umiejętności zarządzania data rdzenia i należy zauważyć, że uczenie się w przedsiębiorstwach odgrywa kluczową rolę w tym stopnia magistra. MIB został na 20 miejscu na świecie w 2015 Financial Times magisterskich w rankingu Zarządzanie. Wymagania merytoryczne Silne licencjat z uznanych uczelni Znajomości języka angielskiego: TOEFL - IBT: 94 (minimum 22 w każdym zespole), komputerowo: 240, w formie papierowej: 587 IELTS - 6.5 (minimum 6,0 we wszystkich dziedzinach) * Cambridge Proficiency Exam: A, B, C Pearson Test of English (PTE) - minimum 63 [-]

Magister Porządku Publicznego (MPP)

Walden University
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Master of Public Policy programu (MPP) Walden University może pomóc przygotować się doprowadzić do zmian społecznych poprzez skutecznej polityki publicznej. [+]

Master of Public Policy programu (MPP) Walden University może pomóc przygotować się doprowadzić do zmian społecznych poprzez skutecznej polityki publicznej. Poznaj sposoby oceny, realizacji i tworzenia skutecznej zmiany polityki w sektorach prywatnym i publicznym. Program ten oferuje szeroki wybór specjalności, tak aby można wyrównać swoich zajęć ze swoimi celami zawodowymi. Przygotuj się na karierę w lokalnych, stanowych i federalnych agencji rządowej lub w niekomercyjnej lub firmowej podmiotu. Specjalizacje (oprócz programu ogólnego) Program ogólny Sprawiedliwość karna Zarządzania Kryzysowego Globalne przywództwo Polityka zdrowotna Polityki Bezpieczeństwa Wewnętrznego i koordynacja Międzynarodowe organizacje pozarządowe (NGO) Prawa i porządku publicznego Lokalny Mgmt Rząd trwałych społeczności Nonprofit zarządzania i przywództwa Zarządzanie publiczne i przywództwo Terroryzm, Mediacja i Pokoju [-]

LLM W Zakresie Prawa Międzynarodowego Biznesu

University of Liverpool Online Programmes
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Liverpool

To LLM in International Business Law Program zapewnia gruntowne przygotowanie prawnych umiejętności i wiedzy potrzebnej w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym. [+]

To LLM in International Business Law Program zapewnia gruntowne przygotowanie prawnych umiejętności i wiedzy potrzebnej w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym. Zaprojektowany, aby pomieścić zarówno prawnych, jak i perspektyw handlowych, zapewnia solidne podstawy w prawie międzynarodowym biznesowych i możliwość kontynuowania zainteresowanie szereg konkretnych obszarach prawnych.

LLM w International Business Law

Nasze LLM in International Business Law jest Mistrzem specjalista stopnia U., który zapewnia gruntowne przygotowanie prawnych umiejętności i wiedzy potrzebnej w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym. Zaprojektowany, aby pomieścić zarówno prawnych, jak i perspektyw handlowych, zapewnia solidne podstawy w prawie międzynarodowym biznesowych i możliwość kontynuowania zainteresowanie szereg konkretnych obszarach prawnych. ... [-]


Magister Psychologii Stosowanej

Sacred Heart University Online
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Fairfield

Step up jako agent pozytywnych zmian z MSAP z Sacred Heart University. Uważamy, że powodzenie w wielu dziedzinach przemysłu i zawodowego rozpoczyna się z podstawowym zrozumieniem ludzi i ich zachowania. [+]

Uważamy, że powodzenie w wielu dziedzinach przemysłu i zawodowego rozpoczyna się z podstawowym zrozumieniem ludzi i ich zachowania. Tak wielu gałęzi przemysłu, pracy społecznej i organizacje non-profit w dzisiejszym świecie potrzebujemy liderów nanoszonych psychologiczne. Step up jako agent pozytywnych zmian z MSAP z Sacred Heart University. Nasz MSAP jest wyjątkowo wszechstronny poświadczeń oferuje dwa stężenia, jak również ogólną ścieżkę. Zbudowany na rdzeniu badawczych, nasza MSAP jest prowadzone w małych, interaktywnych lekcji online przez wielokrotnie nagradzaną wydziału. Nie jest wymagane licencjata w dziedzinie psychologii, a studenci mogą wybrać jedną z trzech opcji realizacji zwieńczeniem. Twoje pragnienie, aby zrozumieć ludzkie zachowanie, aby pomóc innym w rozwój i osiąganie sukcesów na pewno wziąć swoją karierę do wielkich nowych miejsc. Trzy stężenia: Psychologia przemysłowa-organizacyjna Zastosuj psychologii w miejscu pracy z Przemysłowych i koncentracji Organizacyjnego. Otworzy możliwości w przemyśle zasobów ludzkich, aby pomóc firmom poprawić satysfakcję siły roboczej i wydajność. Poprzez studiowanie zarządzania personelem, zachowania organizacyjne, ocenę wyników i rozwoju pracowników, zdobędziesz umiejętności i doświadczenie, które mogą być stosowane do różnych branż. Społeczność Psychologia Wspólnota specjalizacja Psychologia ma na celu pomóc zastosowanie teorii psychologii grup na poziomie makro w rozrastających się sektorów publicznego i non-profit. Dowiedz się, jak psychologia stosowana jest do pielęgnacji osób i ogółu społeczeństwa i pracy jako agent zmiany dla większego dobra. Pomoc umieścić systemów społecznych w miejscu, które koncentrują się na działaniach zapobiegawczych dla grup ludności. Ogólne Tor Wybierz cztery obieralnych, które odzwierciedlają osobiste i zawodowe interesy. Twój stopień MSAP zostaną natychmiast rozpoznawane, co ścieżki kariery wybrać. Najświętszego Serca konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych mistrzów szkół w kraju. W związku z przepisami państwa, online programy Uniwersytecie Sacro Cuore są już przyjmowanie wniosków od mieszkańców następujących państw: Maryland, Karolina Północna, w stanie Oregon. [-]

Magister Online W Rozdzielczości Negocjacji I Konfliktów

Creighton University Online
Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 18 - 24 miesięcy September 2016 Stany Zjednoczone Omaha

Creighton University jest online Masters w negocjacji i rozwiązywania konfliktów rozwija silnych liderów w wielu różnych gałęziach przemysłu, które mogą systematycznie rozkładają problemy, pośredniczą różne punkty widzenia i współpracują na rzecz innowacyjnych rozwiązań. [+]

. Creighton University jest online Masters w negocjacji i rozwiązywania konfliktów rozwija silnych liderów w wielu różnych gałęziach przemysłu, które mogą systematycznie rozkładają problemy, pośredniczą różne punkty widzenia i współpracują na rzecz innowacyjnych rozwiązań. Program oferowany jest przez Instytut Wernera w Creighton University School of Law wg Princeton Review w najlepszej 169 szkół prawniczych (2015). Stężenia Współpraca organizacyjna i zarządzanie konfliktem Negocjacje międzynarodowe i rozwiązywania konfliktów Health Care współpraca i rozwiązywanie sporów Elastyczny program umożliwia studentom do ukończenia stopnia w całości online w 18-24 miesięcy. W programie znalazły się również dwie 5-dniowych pobytów w kampusie Creighton w Omaha, Nebraska dając studentom możliwość ćwiczyć swoje umiejętności w symulacjach fabularnych i ćwiczeń grupowych. Studenci również wypełnić doświadczenie praktyka w zawodowym lub organizacyjnym otoczeniu, które wybrać. Partnerstwo z Association for Konfliktów (ACR) Creighton studenci i absolwenci otrzymują członkostwa ACR dla 50 $ rocznie, przerwa czesnego w wysokości 200 $ za semestr, a także inne rabaty kierunku publikacji i konferencji. [-]

Studia Magisterskie Online W Reklamie I Marketingu

Flexible Learning with Falmouth University
Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2016 Wielka Brytania Cornwall

Przyspiesz swoją trajektorię kariery w globalnej branży reklamy i marketingu. Nabyć umiejętności działać płynnie w świecie reklamy i marketingu. [+]

Opis przedmiotu Struktura kursu został zaprojektowany, aby umożliwić Ci podjąć kompleksowe, szukając w badaniu głębokości praktyce reklamowej. Jedną z kluczowych cech kursu jest, aby cię nie tylko przez rygorystycznych i trudnych etapach procedur badawczych, strategii i planowania, ale narazić Cię do funkcji i procesów twórczego wydziale. Co daje pełny przegląd praktyk reklamowych i kluczowy wgląd w proces twórczy. Kurs pochodzi z School of Communication wzór w Falmouth University; synonimem doskonałej nauczania, napędzanego kontaktów branżowych i uznaną za posiadanie międzynarodowego organu absolwentów. Poziom: 7 Czas trwania: 2 lata Tryb studiów: elastyczne Uczenie Kim jest ten kurs? Ta międzynarodowa skierowaną Oczywiście dostarcza nie tylko wiedzy, ale zwiększa możliwości rozwoju zawodowego poprzez rozszerzonych sieci w branży, w której jest podłączony jest niezbędna. Tryb elastyczne dostawy pozwoli Ci kontynuować swoją pracę, przy jednoczesnym rozwijaniu nowych umiejętności bezpośrednio związane z aktualnej roli lub w celu zwiększenia szans na rynku pracy. Ten kurs jest przeznaczony dla kandydatów, którzy mogą być: Praca w marketingu lub brand manager roli którzy chcą mieć większy wgląd w reklamie, funkcje biura, procesu twórczego, w jaki sposób dostarczyć krótki, ocenić i zrozumieć twórcze koncepcje współczesne kanały medialne Pracy w agencji reklamowej w junior pojemności, którzy chcą zwiększyć ich wydajność pracy i przyspieszyć ścieżkę kariery Osoby z doświadczeniem lub aspiracji w twórczym wydziałów agencji reklamowych Osoby, które pracują obecnie w szerokich ról marketingowych (po stronie klienta), którzy chcą nawiązać zmianę ścieżki kariery i poszukiwania pracy w reklamie (po stronie agencji) Zawartość kursu Trzeba będzie wykonać cztery moduły 30-kredytowych oraz jeden projekt 60-kredytowej (180 punktów w sumie). Zasady marketingu i strategii marki 30 punktów Strategia komunikacji i twórczego rozwoju 30 kredytów Strategia i kanały 30 kredytów Mediów Praktyka Agencja i zarządzanie 30 kredytów Dużego projektu 60 punktów Oceny prac pisemnych (bez badania) Kombinacja wizualnych, werbalnych i pisemnych prac, dostosowanych specjalnie do każdego modułu np esejów, majtki, plany marketingowe, indywidualne raporty, prezentacje i wspólne kampanie reklamowe Jak się uczyć Możesz wybrać, aby: Badania w całości on-line bez konieczności obecności żadnych twarzą w twarz warsztatach. Badanie online i uczestniczyć w warsztatach fakultatywnych odbywają się co dwa lata mieszkaniowych, w różnych miejscach, takich jak Wielka Brytania, Azji i Bliskiego Wschodu. Typowym Warsztaty rozpoczną się w piątek, a kończy się w poniedziałek. Falmouth będą miały na celu dostarczenie informacji na temat tych możliwości mieszkaniowych około 4 miesięcy z wyprzedzeniem, tak, że masz dużo czasu do ustalenia obecności. działania szkoleniowe Nie będzie prowadzona zajęcia edukacyjne, składające się z: Krótkie prezentacje online, aby wprowadzić podstawowe pojęcia Małe grupy i klasy dyskusji i Crits ułatwienie interakcji i dialogu krytyka Online przetestować założenia, pomysły i otrzymywania informacji zwrotnej od rówieśników i opiekunów Indywidualne i grupowe ćwiczenia w trakcie trwania niezależne badania Samoocena i wzajemnej zwrotnego Finansowanie studiów Można skorzystać z: Falmouth Elastyczne Stypendium: Maksymalnie £ 3300 na kwalifikujący studenta Alumni zniżki (15% do absolwentów Falmouth) Proszę sprawdzić terminy składania wniosków o stypendia. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych stypendiów i innych pomocy finansowej, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +44 (0) 1223 447713. Jak stosować Pełne informacje dotyczące sposobu stosowania można znaleźć na naszej stronie internetowej www.flexible.falmouth.ac.uk Prześlij kopię pierwszego certyfikatu stopień lub poziom 6 równoważnej kwalifikacji i certyfikatu IELTS / TOEFL, jeżeli angielski nie jest pierwszym językiem Przesłać opis swojego doświadczenia, motywacji do badania przebiegu, jak uważasz, że będzie rozwijać swoją karierę i aspiracji. Wszystkie wnioski są rozpatrywane indywidualnie. Zaproszenia do rozmów internetowych może być wykonany na ocenie wniosku. Spóźnione wnioski mogą być rozpatrywane, jeżeli są dostępne miejsca. Prosimy o kontakt w celu uzyskania bezpłatnej porady. Zadzwoń pod numer 0800 5999123 lub +44 (0) 1223 447713 [-]

Magisterowie Internetowych Administracji Publicznej

University of Birmingham Online
Online W niepełnym wymiarze czasu 30 miesięcy January 2017 Wielka Brytania Wielka Brytania (UK) online

Nasze 100% Online Masters of Public Administration pomoże poszerzyć swoje doświadczenia, poszerzenia swojej Skillset i stać się liderem i pionierem usług publicznych w kraju lub za granicą. [+]

. Masters Online Administracji Publicznej Poszerzyć swoje doświadczenia, poszerzenia swojej Skillset i stać się liderem i pionierem usług publicznych w kraju lub za granicą. Ołów pozytywna zmiana Nasz Online Masters of Public Administration (MPA) jest przeznaczony do zaoferowania zapracowanych profesjonalistów sektora publicznego okazję do postępu swoją karierę na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Kurs został zaprojektowany, aby zaoferować studentom umiejętności i pewności siebie, aby zmienić swoją karierę, czy to posunięcie do nowego działu w sektorze publicznym lub dobrowolnego lub przesunięcie w roli doradczej. Prowadzone przez prestiżowy Instytut Studiów Samorządu Terytorialnego (INLOGOV), nasz Online MPA jest doskonale zlokalizowany, aby zachęcić postępowe idee. INLOGOV jest wiodącym ośrodkiem w Wielkiej Brytanii do badania lokalnego zarządzania usługami publicznymi, polityki i zarządzania, znany w kraju jako inicjatora innowacyjnego myślenia dla funkcjonariuszy publicznych. W całym programie, będziemy doskonalić swoje umiejętności, które pomogą Ci rozwinąć przenikliwości przywódcze strategicznie zarządzać polityk publicznych, które będzie miało wpływ na życie ludzi. "Ścigam online magistra administracji publicznej, ponieważ był bez wątpienia najbardziej odpowiednią ścieżkę akademicką dla mnie. Mógłbym pójść do wielu innych szkół konkurencyjnych w celu uzyskania moi panowie, ale University of Birmingham był ten, który zaoferował największą elastyczność, przystępność, profesjonalną kadrę akademicką, a co najważniejsze; wygodny przedział czasu w niepełnym wymiarze godzin. " ... [-]