Masters Degree - Search here for Masters degree, Master of Arts, Master of Science

Masters Degree - Search here for Masters degree, Master of Arts, Master of Science programs

Magisterskie

Witamy w najlepszym miejscu do szukania studiów magisterskich, studiów magisterskich z nauk humanistycznych, z nauk ścisłych oraz studiów magisterskich oferowanych przez najlepsze uniwersytety i szkoły biznesu z całego świata! Mamy ponad 30.000 różnych programów dla Ciebie do wyboru. Możesz szukać studiów magisterskich według kierunku studiów, lokalizacji szkoły, stacjonarnie, zaocznie lub online/na odległość, oraz sortować wyniki według kraju, miasta i tytuł programu. Pomożemy Ci z twoimi poszukiwaniami w świecie oświaty: znajdź tutaj tytuł magistra, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim wymaganiom i skontaktuj się bezpośrednio ze szkołą!

Korzyści ze studiów magisterskich

Program studiów magisterskich to możliwość dalszego ulepszenia swojej edukacji. Wiele osób kończy program policealny, który odpowiada poziomowi tytułu licencjata. Na tym etapie wielu studentów wkracza na rynek pracy i rozpoczyna pracę w karierze przez siebie wybranej w trakcie studiów licencjackich. Jednak można się więcej nauczyć i to tu studia magisterskie odgrywają ważną rolę. Podejmując decyzję o zapisaniu się na studia magisterskie, studenci muszą rozważyć swoje ogólne cele. Jedną z kluczowych korzyści studiów magisterskich jest to, że student jest w stanie uczyć się na wyższym poziomie oraz bardziej zaawansowanych zagadnień. W rezultacie taka osoba jest w stanie ubiegać się o pracę na wyższym poziomie, zarabiać więcej na swojej pozycji, a nawet pracować w bardziej zaawansowanych obszarach. Często pracodawcy zachęcają pracowników do pracy w kierunku tytułu magistra, ponieważ pokazuje to że, student jest poświęcony swojej dziedzinie.

Jak długo trwają studia magisterskie?

Każdy program jest nieco inny pod względem czasu trwania. Ogólnie rzecz biorąc większość osób może ukończyć studia magisterskie w 18 do 24 miesięcy. Jednak wiele osób studiuje tylko w niepełnym wymiarze godzin, co może oznaczać wydłużony okres czasu, ale z mniejszą ilością zajęć podejmowanych co kilka miesięcy. Na niektórych kierunkach, takich jak zaawansowana opieka zdrowotna i prawo, normalne jest, że programy studiów trwają do 36 miesięcy, gdy się studiuje w pełnym wymiarze godzin.

Przy wyborze uczelni na program studiów magisterskich, program zajęć przedstawi konkretne kursy, które są wymagane. Ważne jest, aby pamiętać jednak, że większość programów pozwala na pewne dopasowanie, by zapewnić studentom możliwość uzyskania edukacji takiej jakiej oni potrzebują w celu zdobycia wymarzonego wykształcenia.

Rodzaje dostępnych programów magisterskich

Zakres dostępnych programów studiów jest znaczny, głównie dlatego, że praktycznie wszystkie rodzaje tytułu licencjata można kontynuować z dodatkowymi zajęciami, by zdobyć tytuł magistra. Obejmuje to takie kierunki jak:

  • Zarządzanie biznesem, włączając finanse, zasoby ludzkie i marketing
  • Inżynieria i technologia
  • Nauki prawne
  • Nauki biologiczne i medyczne
  • Nauki społeczne
  • Nauki humanistyczne

Wiele uniwersytetów oferuje studia magisterskie pozwalające studentowi skoncentrować się na swoim pożądanym kierunku studiów. Jeśli szukasz takiego programu i nie można go znaleźć na jednym uniwersytecie, najprawdopodobniej znajdziesz go na innym.

Koszty

Koszt programu magisterskiego będzie się znacząco różnić w zależności od szkoły i regionu. Uniwersytety zazwyczaj pobierają od studentów większe opłaty za te bardziej zaawansowane kursy niż za studia licencjackie. Jest to jednak spowodowane bardziej zaawansowaną wiedzą, wyższym poziomem technologii potrzebnej i bardziej zaawansowanymi metodami nauczania. W rezultacie ogóle koszty programu magisterskiego mogą się wahać od przystępnych po bardzo drogie.

Osoby zainteresowane zdobyciem tytułu magistra muszą się upewnić najpierw, że mają one wszystkie wymagane niższe tytuły. Wtedy możliwe jest znalezienie programu zaprojektowanego specjalnie dla kierunku studiów takie osoby chcą studiować by rozwinąć swoją karierę. Przeczytaj więcej o programach magisterskich tutaj.

Czytaj więcej

Master In International Business (MIB)

Hult International Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2016 Stany Zjednoczone Boston San Francisco Chiny Szanghaj Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Wielka Brytania Londyn New York + 8 więcej

Twoja kariera będzie zdjąć natychmiast nasz mistrz International Business (MIB) w ciągu roku. Nasz program opiera się na gruntownym zrozumieniu, w jaki sposób handlu i finansów, marketingu, działalności, technologii i strategii są połączone i pomóc naszym absolwentom sprostać wyzwaniom globalnej gospodarki naszych czasów , [+]

. Magister International Business Twoja kariera będzie zdjąć natychmiast nasz mistrz International Business (MIB) w ciągu roku. Nasz program opiera się na gruntownym zrozumieniu, w jaki sposób handlu i finansów, marketingu, działalności, technologii i strategii są połączone i pomóc naszym absolwentom sprostać wyzwaniom globalnej gospodarki naszych czasów , Z MIB studenci będą handlować wiedzy praktyk i dogłębne zrozumienie rynku międzynarodowym i międzykulturowym. Ten mistrz szczególnie odpowiednie dla nowych absolwentów handlu albo nie, szkolenia i nie mają dużego doświadczenia zawodowego; a wszyscy kandydaci, którzy pracowali i którzy chcą do reorientacji handlu międzynarodowego. Szkoła plasuje się wśród najlepszych Hult nadal gwałtownie rosnąć w rankingu najlepszych szkół biznesu. Obecnie plasuje się na szczycie 1% szkół biznesu. Ona 32-sze klasy w Ameryce Północnej i 55-ta na świecie według The Economist (2014), 61th na świecie według The Financial Times (2014)Iw jego Top 5 w rankingu szkół biznesu międzynarodowego i międzynarodowego doświadczenia. Międzynarodowa mobilność Na Hult, nasi studenci mają wyjątkową okazję do podróżowania w czasie studiów. Można rozpocząć swoje kursy zawsze i wszędzie dalej. Z naszego międzynarodowego programu mobilności, można wybrać swój podstawowy kampus, a potem spędzić trzy miesiące nauki w dwóch innych. Zaczynasz w Bostonie, a następnie przejść do Szanghaju przez Londyn lub Dubaju; lub San Francisco przez Bostonie czy Nowym Jorku. Staniesz (e) Przeglądarka (Trice) uprzywilejowane (e) z najbardziej dynamicznych gospodarek na świecie i będzie ringu w celu zbadania praktyk biznesowych. Prawie 90% naszych studentów wybiera nasz hotel ze względu na tę opcję, a ponad połowa decyduje się na studia w więcej niż jednej uczelni. Hult LEAP metoda - Dowiedz się, Doświadczenie, Akcja projektu Pracodawcy chcą pracowników chętnych do pracy. Dlatego zaprojektowaliśmy nasz program tak, aby uczyli się nie tylko teorii, ale również praktyki poprzez doświadczenie zawodowe. Opiera się ona na trzech głównych filarach "nauczyć się, doświadczenie, Akcja projekty" (LEAP). Hult skupia się na praktycznym doświadczeniu i, w rzeczywistości, daje ci studenci środki w celu rozwijania umiejętności, które mogą wykorzystać w życiu zawodowym dzięki działaniu fazy projektu. Przez sześć tygodni uczniowie będą pracować jako konsultanci firmy takie jak Samsung, IBM, Nike lub spółki non-profit, takich jak One Laptop Per Child. Działanie projektu pokazuje nasze pragnienie, aby przygotować studentów do pracy zaraz po wyjęciu z szkoły. Warunki przyjęcia - Licencjat lub równoważne. Będziemy żądać kopii stopnia w języku angielskim - Dowód swoim języku, takich jak TOEFL, IELTS lub równoważne, jeżeli to konieczne - Kandydaci muszą również posiadać doświadczenie zawodowe (uczniowie klasy 2015, są w średnio jeden rok doświadczenia). - GMAT docenione, ale nie wymagane [-]

Magister Wyników Sportowych: Technologia I Wysoki Poziom

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
Online W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy May 2017 Hiszpania Barcelona

Wyposażenie ich w niezbędne strategie, UNIBA prezentuje Master w wykonaniu Sports: Modernizacja i wysokim poziomie (Retan). Jej program ma na celu dostarczenie uczestnikom dwóch kluczowych aspektach. Z jednej strony, specjalizacja w sportach grupowych lub indywidualnych. [+]

WPROWADZENIE I CELE Szkolenie instruktorów i trenerów jest kluczem do optymalizacji procesów czynnik modernizacji i sportowych osiągów, na początkowych etapach i do sportowców osiągnąć najwyższy poziom. Tak więc, innowacje w fitness i dowiedzieć się o nowych technologii i trendów w zakresie szkolenia sportowego stały się dwa zasadnicze aspekty tych wszystkich profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje kariery jako trenerzy w sporcie. Wyposażenie ich w niezbędne strategie, przedstawia UNIBA Master w wykonaniu Sports: Modernizacja i wysokiego szczebla (Retan). Jej program ma na celu dostarczenie uczestnikom dwóch kluczowych aspektach. Z jednej strony, specjalizacja w sportach grupowych lub indywidualnych. A po drugie, to pozwala im wybierać między dwoma tras szkolnych: Professional lub badacza. Wydział jest częścią Narodowego Instytutu Wychowania Fizycznego w Katalonii, środek odniesienia w tworzeniu sportowców, z siedzibą w Barcelonie i Lleida i dołączone do UB. Z tego programu: Będzie rozwijać umiejętności wykrywania, rekrutacji, selekcji i promocji sportowego talentu. Wiesz szkolić sportowców z wczesnych etapów specjalizacji (modernizacji) i dotarcie do ich najwyższy poziom wydajności, z gwarancją sukcesu konkurencyjnego. Będziesz interpretować dane dostarczone przez środki techniczne dla oceny, kontroli i rozwoju wyników sportowych. Poznasz i opracuje projekty badawcze mające na celu poprawę wyników sportowych. Opanujesz podstawy prawne i struktury polityczne i społeczne, które regulują funkcjonowanie regionalnym i krajowym systemie sportu. Będziesz mieć zastosowanie nowe trendy, które optymalizują treningi. Jesteś gotowy / a do przekazywania wartości takie jak tolerancja, solidarność, koleżeństwo i ducha doskonałości. Dirigirás treningi zaprojektowane, aby uzyskać maksymalne podkreśla sportowe, z poszanowaniem zdrowia fizycznego i psychicznego sportowców. Wymagania wstępne Zalecane profil Retan Mistrz skierowany jest szczególnie do osób z licencjat lub Bachelor of Science in Aktywności Fizycznej i Sportu, które są związane z procesem praktyki lub szkolenia w sporcie, zarówno zbiorowych, przeciwnika, lub osobę fizyczną. Dla magistra trzeba będzie mieć na poziomie B1. Obszary wiedzy, takie jak anatomia, fizjologia, kinezjologii, biomechaniki czy zwłaszcza teorii treningu, należy wcześniej zostały podjęte także w badaniach lub stopnia. UNIBA zastrzega sobie prawo do zaoferowania specjalność (zbiorowe sport, przeciwnik, indywidualny) lub orientację (zawodowej lub badania), w zależności od liczby zarejestrowanych uczestników. WYMAGANIA OGÓLNE Zgodnie z postanowieniami artykułu 16 dekretu królewskiego 1393/2007, z dnia 29 października, aby uzyskać dostęp stopni oficjalna mistrza, trzeba być w posiadaniu jednego z następujących tytułów: Hiszpański oficjalny stopień uniwersytecki. Tytuł wydany przez instytucję szkolnictwa wyższego w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego, który uprawnia państwa wysyłki, aby uzyskać dostęp do oficjalnej nauki mistrza. Poza tytułem Wyższego. W takim przypadku zatwierdzenie do hiszpańskiego oficjalnego dyplomu uniwersyteckiego lub Inspekcji wstępnej (bez homologacji) przez Uniwersytet w Barcelonie jest to konieczne, jeżeli przeprowadzono badań są równoważne z oficjalnym hiszpańskiej uczelni oraz upoważnić studiów ukończonych w kraju wydającego dyplom, dostępu do urzędowych badań podstawowych. Przyjęcie do oficjalnego mistrza nie, w każdym razie przed zatwierdzenie tytułu lub uznawania do celów innych, niż realizować nauczanie magistra. Szczególne wymagania Oprócz ogólnych wymogów dotyczących dostępu do magisterskich, tym Retan mistrzem daje dostęp do studentów, którzy spełniają jeden z następujących warunków: Nauka stopnia licencjackie lub w Aktywności Fizycznej i Sportu. Przezwyciężyć studia licencjackie, technicznych lub związanych stopni. Dyplom lub inżynierii technicznej. Ważne: W każdym przypadku ostateczna decyzja o przyjęciu do Masters, czy nie, spoczywa na komisji rekrutacyjnej. DOTACJE UNIBA oferuje program stypendiów i grantów, aby ułatwić dostęp do edukacji dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzeniem szkolenia. W związku z tym, mamy dwa rodzaje stypendiów: Stypendia dla osiągnięć naukowych. Stypendia przyznawane przez komisji rekrutacyjnej do studentów z lepszego zapisu zawodowej. Nasi doradcy mogą poszerzyć pedagogiczne Ci wszystkie informacje i podać wszystkie szczegóły do ​​nich dostęp. KARIERA Master in wyników sportowych: Modernizacja i High Level umożliwia pracę jako: Trener / a. Trener / fizyk. Dyrektor / technika w / instytucji i szkół sportowych. Naukowiec / a na wysokich sportowych osiągów. Ponadto, ten pan jest odpowiednim środkiem dostępu do studiów doktoranckich dotyczących aktywności fizycznej i sportu. [-]

Magister W Architekturze

Academy of Art University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2016 Stany Zjednoczone San Francisco

Naab akredytowanych Master of Architecture jest holistyczne profesjonalny program oferowany w dwóch utworach. Dedykowane do relacji teorii, aktualne postępu technicznego, zaawansowanego projektowania architektonicznego i praktyki wytwarzania i budynku, program posiada wyjątkowy profil. [+]

. Naab akredytowanych Master of Architecture Jest to holistyczne profesjonalny program oferowany w dwóch utworach. Dedykowane do relacji teorii, aktualne postępu technicznego, zaawansowanego projektowania architektonicznego i praktyki wytwarzania i budynku, program posiada wyjątkowy profil. Poprzez wiedzę i praktykę wydziału, umożliwiamy naszym studentom stać się odpowiedzialnymi liderami w swojej dziedzinie, którzy posiadają umiejętności, aby wyobrazić sobie, zaprojektować i zbudować pożądany i realną przyszłość, a tym samym aktywnie przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa. Wymagania M. Arch utwór jednostkowe Ważniejsze 48 szt Reżyseria Studium 6 szt Fakultety * 9 sztuk RAZEM 63 szt * Za zgodą dyrektora Wymagania Architektura M. Arch Degree Pomyślne zakończenie pracy dyplomowej Projektu Minimum 2,0 skumulowane GPA Minimalny stopień C w ogóle wymagane 63 lokali (ścieżka I) lub 87 sztuk (ścieżka II) Wymagania jednostkowe M. Arch Ścieżka II Ważniejsze 66 jednostek Reżyseria Studium 6 szt Fakultety * 15 szt RAZEM 87 szt * Za zgodą dyrektora Program MARCA Learning Outcomes Absolwenci będą spełniać następujące kryteria wydajności uczeń: Projektowanie: Wykazać rozwój eksploracji projektowania i zrozumienia w całym programie Komunikacja wizualna: Wizualnie komunikowania idei za pośrednictwem strony szkicowania / rysowania, w tym ręcznie rysowanych szkiców koncepcyjnych, szkiców i schematów projektowania procesów Wizualnie komunikowania idei za pośrednictwem rysunków architektonicznych (cyfrowy lub w inny sposób): plan terenu, plan, przekrój, wysokość i reprezentacji 3D Produce dokładnych modeli fizycznych pomysłów Komunikacja pisemna: Skutecznie podsumowania projektu i procesu w dobrze spreparowane wniosku oraz tezy książki Umiejętności prezentacji: Profesjonalnie przedstawić propozycję tezy i ostateczny projekt Building Systems, Materiały i metody: Wykazania zrozumienia systemów materiałowych i detali konstrukcyjnych Wykazania zrozumienia systemów budowlanych (w tym systemów strukturalnych, mechanicznych, hydrauliki i instalacji elektrycznych) Wykazania zrozumienia systemów kontroli środowiskowych Wykazania zrozumienia przepisów budowlanych i dostępności Zastosuj koncepcji zrównoważonego rozwoju w swoim projekcie Teza Wniosek Development: Jasne określenie misji swojego projektu Obecne badania, które określa potrzebę i celowość projektu Podaj profil grupy użytkowników Kompleksowo określać i analizować proponowanego obszaru i jego kontekst Przedstawić i przeanalizować odpowiednie precedensy dla projektu Opracowanie ogólnej koncepcji projektu związanego z analizą lokalizacji i programu Skutecznie zaprezentować przydatności proponowanego programu w proponowanym miejscu Opracowanie przestrzennego / program funkcjonalny Internecie Teza projektu: Opracowanie kompleksowej architektoniczno-budowlanej rozwiązanie misji Academy of Art University Learning Outcomes Absolwenci Akademii Sztuki Uniwersytetu będzie wykazać się umiejętnością: Produkcji zbiór prac nadaje się do poszukiwania możliwości zawodowych w wybranych dziedzinach sztuki i designu. Rozwiązuj problemy twórcze w ramach swojej dziedzinie sztuki i projektowania, w tym badania i syntezy, estetycznej, technicznej i koncepcyjnej wiedzy. Komunikować swoje pomysły profesjonalnie i łączyć się z ich grupy docelowej za pomocą wizualnych, ustne i pisemne umiejętności prezentacji istotnych dla swojej dziedzinie. Wykonaj decyzje techniczne, estetyczne i koncepcyjne oparte na zrozumieniu zasad sztuki i wzornictwa. Oceny pracy w swojej dziedzinie, w tym własnej pracy, przy użyciu profesjonalnej terminologii. Rozpoznać wpływ głównych trendów kulturowych i estetycznych, zarówno historycznych i współczesnych, dotyczących produktów sztuki i wzornictwa. Dowiedz się umiejętności zawodowych i zachowań niezbędnych do konkurowania na globalnym rynku sztuki i projektowania. Odwiedź www.academyart.edu aby dowiedzieć się więcej o kosztach ogółem, mediana zadłużenia kredyt studencki, potencjalnych zawodach i innych informacji. Akredytowanym członkiem WSCUC, Nasad, CIDA (BFA-IAD, MSZ-IAD), Naab (B.ARCH * M.ARCH), CTC (Kalifornia Nauczyciel poświadczeń). Działając na studia nie jest obecnie oferuje kursy online. ** B.ARCH jest obecnie w stanie kandydaturę. [-]

Opanowanie Profesjonalnego Marketingu Cyfrowego I Sieci Społeczne

IIMN - Instituto Internacional de Marketing
Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 14 miesięcy September 2016 Hiszpania Barcelona

Mistrz w Digital Marketing wynika z potrzeby rynku, gdzie popyt 2.0 wymaga wysoko wykwalifikowanych we wszystkich obszarach cyfrowych specjalistów od marketingu, aby skutecznie przeprowadzić kampanie i działania promocyjne i sprzedaży ... [+]

Mistrz w Digital Marketing i Social Media Professional, Mistrz w Digital Marketing wynika z potrzeby rynku, gdzie popyt 2.0 wymaga wysoko wykwalifikowanych we wszystkich obszarach cyfrowych specjalistów od marketingu, aby skutecznie przeprowadzić kampanie i działania promocyjne i sprzedaży. Cele Do szkolenia studentów do pracy jako ekspert i profesjonalny w każdej dziedzinie marketingu online. Nauczanie nowych możliwości oferowanych przez Internet, aby opanować wszystkie dziedziny marketingu internetowego i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, web usability, skutecznego e-mail marketingu, analityki internetowej, marketingu w wyszukiwarkach i social media marketing. Uczyć studentów w celu zwiększenia umiejętności i zasobów, aby skutecznie opracowanie strategii marketingowych online. Prezentacja najnowszych narzędzi i technik radzenia sobie z nową sytuacją, która jest występującym w obszarze marketingu cyfrowego. Blended Learning W wykonaniu blended learning i blended learning dzieli studenta z kombinacji klasie i pracy online. Każdy student ma harmonogram działań i badań w terenie kampusu online, aby osiągnąć swoje cele. Stanowi on z profesorem i nauczycielem. E-Learning W studenckiej nauki e-learning oparty na pracy za pośrednictwem naszego wirtualnego kampusu. Każdy student ma harmonogram działań i badań w terenie kampusu online, aby osiągnąć swoje cele. Stanowi on z profesorem i nauczycielem. Do kogo jest skierowane Wszyscy ci, którzy pracują w obszarze marketingu i muszą nabywać bieżący sektor online, wiedzę i narzędzia niezbędne. Profesjonalny w każdej dziedzinie biznesu, że interesuje je rozwijać i zrozumienie istotnych zmian, że Internet jest o sprawie strategii Digital Marketing. Ludzie, którzy chcą stworzyć własny cyfrowy firmy marketingu i mają środków, by zarządzać go pomyślnie. Dla tych, którzy muszą nauczyć się nowego zawodu, który wymaga dziś na rynku. Double Degree Po zakończeniu Master in Digital Marketing i przekroczyła odpowiednie kwalifikacje własne tytuł przyznawany przez Universitat Abat Oliva CEU i Międzynarodowy Instytut Marketingu zostanie uzyskana. Metodologia Metodologia stosowana przez International Institute of Marketing dla uczenia się i nauczania studentów w różnych kursów jest oparta na koncepcji dostosowywania, wszystko, szkolenia studentów, tak bardzo, że będzie wybrać czas spędzony na studiach zawsze kierować harmonogramu ustalonego przez centrum. Dlatego nasz Mistrz w Digital Marketing oferuje dwie metody badania: Lub mieszane Blended Learning, który łączy w sobie szkolenie w klasie ze szkoleń online. E-learning, gdzie wszystkie szkolenie i wyposażenie jest online. W obu metodach, jest promowanie elastyczności zarządzania czasem przez studentów zawsze kierować się tymczasowych varemos. Wspólnej pracy, zaangażowanie i cały czas kontakt z nauczycielem specjalizującego się w tej dziedzinie, sprawi, że cały proces szkolenia prostym zadaniem znośne. Dlatego klasztor komponować wysoko wykwalifikowanych specjalistów w każdej specjalności. [-]

Grenoble Szkoły Absolwent Master Business W Międzynarodowym Biznesie (ggsb MIB)

De Broc School of Business
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Londyn

Master in International Business (MIB) zajęła 20. na całym świecie w 2015 Financial Times Magister Zarządzania w rankingu. Program został opracowany i wydany przez Grenoble Graduate School of Business (GGSB) i jest dostarczany w De Broc School of Business w centrum Londynu. [+]

. Ten ranking wysokiej Program skupia się na ważnych i do podstawowych umiejętności zarządzania i data Należy zauważyć, że nauka w przedsiębiorstwach odgrywa kluczową rolę w stopniu tego pana. Master in International Business (MIB) zajęła 20. na całym świecie w 2015 Financial Times Magister Zarządzania w rankingu. Program został opracowany i wydany przez Grenoble Graduate School of Business (GGSB) i jest dostarczany w De Broc School of Business w centrum Londynu. Wymagania merytoryczne Silne licencjat z uznanych uczelni (oceniana przez GGSB wstępu pokładzie) Znajomości języka angielskiego: TOEFL - IBT: 94 (minimum 22 w każdym zespole) IELTS - 6.5 (minimum 6,0 we wszystkich dziedzinach) Cambridge Proficiency Exam: A, B, C Pearson Test of English (PTE) - minimum 63 [-]

Masters W Corporate Communications

OBS Business School
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy May 2017 Hiszpania Barcelona + 1 więcej

The, gospodarczych, społecznych i środowiska biznesu zmienia się szybko. Obecny kryzys, nowe platformy komunikacji cyfrowej, globalizacja, między innymi trendami, stawiają nowe wyzwania w sposób organizacji komunikacji są interesariusze. Te nowe paradygmaty komunikacji określić wiek. Firmy i wydziały komunikacji przestały ... [+]

Mistrz Komunikacji Korporacyjnej The, gospodarczych, społecznych i środowiska biznesu zmienia się szybko. Obecny kryzys, nowe platformy komunikacji cyfrowej, globalizacja, między innymi trendami, stawiają nowe wyzwania w sposób organizacji komunikacji są interesariusze. Te nowe paradygmaty komunikacji określić wiek. Firmy i ich wydziały komunikacji nie dominują wiadomości do doprowadziły do ​​rozmów i dialogu z klientami i użytkownikami. Jak również nowych platform cyfrowych: blogi, sieci społecznościowe, wiadomości mikroblogowania rozpostartymi i opinii w czasie rzeczywistym, o globalnym zasięgu. Powoduje to zarówno wizerunku marki, wiarygodność i reputację organizacji są bardziej narażone niż kiedykolwiek. Organizacje muszą być bardziej przejrzyste i zwinny w środowiskach, które już nie dominują. Wszystko to reprezentuje zupełnie inny sposób rozumienia komunikacji, jak wiedzieliśmy, aż do teraz. Na powyższym rysunku Dyrektora Komunikacji (DirCom) jest coraz większe znaczenie w schematach organizacyjnych przedsiębiorstwa. To opuścił Departament Marketingu w pracy zespołowej w ramach kierownictwa. DirCom rozumieć jako zintegrowanej komunikacji w ramach działalności operacyjnej organizacji procesu. I ta komunikacja jest przepływ dwukierunkowy i interaktywne. Wymagana jest umiejętność słuchania, przesyłania i wpływać zainteresowane strony w celu dodania wartości organizacji. Jednocześnie trzeba mieć wiedzę na miar swoich decyzji i działań. Program jest tak skonstruowany, że można zakończyć program z możliwości i bardziej skuteczne, jeśli chodzi o rozwój ich umiejętności zawodowych wydajności. Jako student, można wzmocnić kompetencje w zgodzie z trendami na światowych potrzeb rynku pracy oraz wymogów wymaganych przez dużych firm poszukujących profil eksperta komunikacji. Kariera Niektóre opcje kariery można wybrać się do, między innymi, są: Dyrektor Komunikacji dla dużych przedsiębiorstw i MŚP Profesjonalna komunikacja w Agencji Reklamowych Profesjonalna komunikacja w komunikacji Consultants Profesjonalna komunikacja w agencji komunikacji Profesjonalny Marketing Wydziały Komunikacji i Public Relations (PR) Duże Przedsiębiorstwa Cele Master w komunikacji korporacyjnej Jakie cele chce stać? Zrozumieć nowe środowisko, w którym strategia komunikacji opracowany. Zapewnienie wsparcia dla celów marketingu, konsolidacji pozycjonowanie produktów i marek. Budować i zarządzać obraz i reputacji firmy w synergii z ogólnymi celami każdej organizacji. Wiedząc, modele organizacyjne w celu dostosowania komunikacji. Pobierz teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu technik i narzędzi do zarządzania komunikacją z szerokiej i zróżnicowanej zestaw zainteresowanych stron. Rozwijanie umiejętności zarządzania i technik zarządzania kryzysem poprzez public relations w budowaniu wiarygodności i zaufania do innego społeczeństwa, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Uczestnicy kolejowe w rozwój i tworzenie zintegrowanych planów komunikacyjnych. Kierowników pociągu PR do generowania nowych możliwości, aby osiągnąć sukces w biznesie poprzez reaktywne i proaktywne kampanie, zawsze solidne podstawy w zrozumieniu wewnętrznej analizy produkowanych przez firmę. Program Master w komunikacji korporacyjnej Masters w Corporate Communications rozwija się w ciągu dwunastu miesięcy, z zarysem dziesięciu modułów, które odpowiadają tematów plus ostateczny projekt, który rozwija się przez cały rok. Wymagania Masters w Corporate Communications Podstawowym celem naszego procesu rekrutacji jest zapewnienie przydatności kandydatów. Wszyscy uczestnicy muszą uzyskać jak najwięcej z tego doświadczenia uczenia się, poprzez kontekst, w którym możliwe jest opracowanie długoterminowych relacji z kolegami z klasy, nauczycieli i absolwentów. Są to etapy procesu przyjmowania: 1. Wymagania dotyczące przyjęcia w lutym. Wstęp 3. Personal Interview 4. List motywacyjny w maju. 6 Ocena Komisja Kwalifikacyjna. Immatrykulacja Magister Komunikacji Korporacyjnej Osoby, które pomyślnie przeszły ocenę programu i spełniają wymogi naukowe ustanowione przez UB, wykona UB (Uniwersytet w Barcelonie). Ponadto, wszystkie osoby, które przechodzą ocenę otrzyma stopień EAE Business School. Aby uzyskać stopień UB trzeba mieć wykształcenie wyższe (dyplom lub stopień Inżynieria). Nieprzestrzeganie posiada wykształcenie wyższe, raz przeszły różnych ocen, dyplom uniwersytecki UB przedłużenia uzyskuje. Mistrz Pomoc finansowa w Komunikacji Korporacyjnej OBS oferuje kandydatom program stypendialny wspierania kształcenia dla specjalistów, przedsiębiorców i menedżerów. Aby ubiegać się o jeden z tych dotacji, które finansują część programu, kandydaci muszą być dopuszczone do programu i spełniają określone wymagania. Komisji rekrutacyjnej oraz Stypendium będzie oceniać adekwatność profilu i kariery kandydatów, powody podane w piśmie wniosku stypendialnego i zawodowych i akademickich zaleceń kandydata. [-]

Magister Zarządzania Sport I Czas Wolny

School of Tourism and Hospitality - The OSTELEA Barcelona
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2016 Hiszpania Barcelona

Master Sport Zarządzania i rozrywka Ostelea proponuje niezbędne odpowiedzi na potrzeby w zakresie zarządzania organizacjami związanymi zarówno sportu jako aktywności rekreacyjnych i sportowo-rekreacyjnych turystyki. [+]

. Zarówno współczesnego sportu jako najsłynniejszego ćwiczenia regularnie są nieodłączną częścią działalności rekreacyjnej, rekreacji i społecznościach miejskich własnego przemysłu turystycznego. Utrudnia to oddzielne badanie sportu, jego ewolucja i transformacje w dzisiejszych rozwiniętych społeczeństwach, zrozumienie roli desempeñanlas praktyk rozrywki i zastosowań rekreacyjnych, w tym turystyki. A Master in Sports Management i rekreacja z Ostelea proponuje odpowiednie reagowanie na potrzeby w zakresie zarządzania organizacji związanych z działalnością zarówno sportowych jak i sportowo-rekreacyjnych rekreacyjnych turystyki. Z wyraźnie praktyczne i profesjonalizacji zawodu, to Mistrz skupia się na szkoleniu pracowników zarządzających sektory Deportivo, wypoczynku i turystyki, ze społecznie odpowiedzialnego i zaangażowanego perspektywy. Dlaczego studia Master in Sports Management & Leisure Ostelea: Oriented zarządzania i umiejętności zarządzania, przy wsparciu i doświadczeniu EAE Business School w tej dziedzinie. Mistrz uczy się na dwa sposoby: Presencial. Z klas i szkolenia na zewnątrz: w celu wspierania rozwoju kluczowych umiejętności i kompetencji w ekskluzywnym działalność jako grupa, aby zidentyfikować i pokonać słabości, a jednocześnie konsolidacji mocne rozwijać. Mieszane. Metodologia mieszana łączy studia z innymi obowiązki zawodowe i rodzinne. Obejmuje ona ostatnim etapem Barcelony oraz bogaty program zajęć praktycznych, wizyt i podmiotów sportowych. Barcelona to kwintesencja sportowego miasta, które odbyły się największe imprezy sportowe (Igrzyska Olimpijskie, Grand Prix Formuły 1, mistrz Mil, UEFA Champions League, Świat koszykówki, pływania i piłki nożnej) i podczas wizyty w klasie odbędzie etap do głównych ośrodków i jednostek sportowych. Zajęcia on-line w czasie rzeczywistym: Wszystkie kursy mają programu nauczania on-line w czasie rzeczywistym lub z opóźnieniem, zgodnie z Student 's potrzeb. Kierunek programu: Program jest prowadzony przez Rodrigo de la Fuente, który łączy pracę zawodową koszykówkę jako pełnym międzynarodowym we wszystkich kategoriach reprezentacji Hiszpanii, z udanej kariery w świecie biznesu. Z wyraźnie praktyczny i profesjonalizacji zawodu, ten mistrz skupia się na szkoleniu sektorach profesjonalne zarządzanie sportowe, rekreacyjne i turystyczne, ze społecznie odpowiedzialnego i zaangażowanego perspektywy. Cele Master in Sports & Leisure Zarządzania pozwala na: GLOBALNE PODEJŚCIE Budowanie silnej bazy wiedzy z perspektywy międzynarodowej, aby rozwinąć koncentrację kierowniczą na temat sportu i przemysłu czasu wolnego. Zrównoważone zarządzanie Sport i rozrywka Rozwijanie zdolności do kreatywności i innowacji w sporcie i rekreacji biznesu i jego zrównoważonego zarządzania WYZWANIA w sporcie Zarządzanie & LEISURE Rozszerz doświadczenia poprzez ponadnarodowej grupy uczestników i globalnej wydziału, który umożliwia studentom prowadzić organizację do nowych wyzwań przyszłości. STRATEGICZNY FOCUS Orientowania zarządzanie przedsiębiorstwem z uzyskaniem wyników oraz opracowanie planów strategicznych i natychmiastowego działania w środowiskach międzynarodowych. UMIEJĘTNOŚCI ZARZĄDZANIA Przygotowanie uczestników do lepszego zarządzania i kierowania zespołami i wzmocnić pewność siebie jako menedżera. program Master in Management & Leisure Sport Ostelea dzieli się na 6 modułów: Sport: Wprowadzenie i historia. L Sport Zarząd. II Zarządzanie i administrowanie Sportu Rekreacji. Marketing, Komunikacja i Public Relations. Umiejętności zarządzania w sporcie i firm z branży rozrywkowej. Praca magisterska. W każdej z tych modułów różnych przedmiotów są prezentowane. Kariera Zawody Career Services jest obszarem wsparcia dla studentów i absolwentów Naszym celem jest przypomnienie i towarzyszyć uczniowi, aby osiągnąć nowe cele zawodowe i osiągnięcia lepszego dopasowania Twoich oczekiwań i zainteresowań zawodowych z rynkiem pracy. Career Services Seminaria internetowe miesięczny rozwój talentów Cykl przedsiębiorców online Doradztwo Headhunters serwisowe Online Forum pracy Kariera Podmioty lub na adres, centra sportowe, lub którykolwiek z ich obszarów funkcjonalnych wydarzeń. Prowadzenie usług sportowych i rekreacyjnych, z jednego z ich obszarów funkcjonalnych. Konsultacji zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja i dystrybucja sprzętu sportowego. Federacji, lig, klubów i stowarzyszeń w dziedzinie sportu. Organy administracji publicznej, których kompetencje w sportowo-rekreacyjnych. Stopień Uczestnik, który z powodzeniem realizuje program zajmie: Masters w Sports Management i rekreacja autor The Ostelea, Szkoła Turystyki i Hopitality. Masters in Sport i rekreacja Zarządzanie przez EAE Business School. Stopień University of Lleida. W celu uzyskania stopnia z Uniwersytetu EAE i jest niezbędne do spełnienia wymogów stosowania tych instytucji. [-]

Master Of Education W Nauce Projektowania I Technologii

Saint Mary's University of Minnesota Online
Online W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Winona

Integracja spostrzeżeniami technologicznych i przełomowych badań, M.Ed. w technologii Learning Design i na nowo definiuje, co stanowi programu nauczania przez odkrywanie sposób ludzie nauki. Nauczyciele są przekształcane nauczycieli mistrzowskich, gotowe do połączenia z dzisiejszych różnych uczniów. [+]

Integracja spostrzeżeniami technologicznych i przełomowych badań, M.Ed. w nauce projektowania i technologii programu na nowo definiuje, co stanowi nauczanie poprzez zbadanie jaki ludzie nauki. Nauczyciele są przekształcane nauczycieli mistrzowskich, gotowe do połączenia z dzisiejszych różnych uczniów. Skorzystaj z naszych: Innowacyjny program nauczania: Zaprojektowany przez liderów w edukacji we współpracy z przedstawicielami wiodących firm w branży technologicznej. Nauka stosowana Doświadczenie: Goes poza teorią pomóc odkryć nowe sposoby, aby edukować i inspirować swoich uczniów. [-]

Ggsb Master In International Business (MIB)

GISMA Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy January 2017 Niemcy Berlin

MIB (Master in International Business) został zaprojektowany przez Grenoble Graduate School of Business (GGSB) i jest dostarczana w języku angielskim, w samym sercu Berlina, Niemcy. Ten wysoko w rankingu Program koncentruje się na istotnych i up-to umiejętności zarządzania data rdzenia i należy zauważyć, że uczenie się w przedsiębiorstwach odgrywa kluczową rolę w tym stopnia magistra. [+]

. MIB (Master in International Business) został zaprojektowany przez Grenoble Graduate School of Business (GGSB) i jest dostarczana w języku angielskim, w samym sercu Berlina, Niemcy. Ten wysoko w rankingu Program koncentruje się na istotnych i up-to umiejętności zarządzania data rdzenia i należy zauważyć, że uczenie się w przedsiębiorstwach odgrywa kluczową rolę w tym stopnia magistra. MIB został na 20 miejscu na świecie w 2015 Financial Times magisterskich w rankingu Zarządzanie. Wymagania merytoryczne Silne licencjat z uznanych uczelni Znajomości języka angielskiego: TOEFL - IBT: 94 (minimum 22 w każdym zespole), komputerowo: 240, w formie papierowej: 587 IELTS - 6.5 (minimum 6,0 we wszystkich dziedzinach) * Cambridge Proficiency Exam: A, B, C Pearson Test of English (PTE) - minimum 63 [-]

Magister Psychologii Stosowanej

Sacred Heart University Online
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Fairfield

Step up jako agent pozytywnych zmian z MSAP z Sacred Heart University. Uważamy, że powodzenie w wielu dziedzinach przemysłu i zawodowego rozpoczyna się z podstawowym zrozumieniem ludzi i ich zachowania. [+]

Uważamy, że powodzenie w wielu dziedzinach przemysłu i zawodowego rozpoczyna się z podstawowym zrozumieniem ludzi i ich zachowania. Tak wielu gałęzi przemysłu, pracy społecznej i organizacje non-profit w dzisiejszym świecie potrzebujemy liderów nanoszonych psychologiczne. Step up jako agent pozytywnych zmian z MSAP z Sacred Heart University. Nasz MSAP jest wyjątkowo wszechstronny poświadczeń oferuje dwa stężenia, jak również ogólną ścieżkę. Zbudowany na rdzeniu badawczych, nasza MSAP jest prowadzone w małych, interaktywnych lekcji online przez wielokrotnie nagradzaną wydziału. Nie jest wymagane licencjata w dziedzinie psychologii, a studenci mogą wybrać jedną z trzech opcji realizacji zwieńczeniem. Twoje pragnienie, aby zrozumieć ludzkie zachowanie, aby pomóc innym w rozwój i osiąganie sukcesów na pewno wziąć swoją karierę do wielkich nowych miejsc. Trzy stężenia: Psychologia przemysłowa-organizacyjna Zastosuj psychologii w miejscu pracy z Przemysłowych i koncentracji Organizacyjnego. Otworzy możliwości w przemyśle zasobów ludzkich, aby pomóc firmom poprawić satysfakcję siły roboczej i wydajność. Poprzez studiowanie zarządzania personelem, zachowania organizacyjne, ocenę wyników i rozwoju pracowników, zdobędziesz umiejętności i doświadczenie, które mogą być stosowane do różnych branż. Społeczność Psychologia Wspólnota specjalizacja Psychologia ma na celu pomóc zastosowanie teorii psychologii grup na poziomie makro w rozrastających się sektorów publicznego i non-profit. Dowiedz się, jak psychologia stosowana jest do pielęgnacji osób i ogółu społeczeństwa i pracy jako agent zmiany dla większego dobra. Pomoc umieścić systemów społecznych w miejscu, które koncentrują się na działaniach zapobiegawczych dla grup ludności. Ogólne Tor Wybierz cztery obieralnych, które odzwierciedlają osobiste i zawodowe interesy. Twój stopień MSAP zostaną natychmiast rozpoznawane, co ścieżki kariery wybrać. Najświętszego Serca konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych mistrzów szkół w kraju. W związku z przepisami państwa, online programy Uniwersytecie Sacro Cuore są już przyjmowanie wniosków od mieszkańców następujących państw: Maryland, Karolina Północna, w stanie Oregon. [-]

Magister Administracji Publicznej (MPa)

University of Liverpool Online Programmes
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2016 Wielka Brytania Wielka Brytania (UK) online

100% on-line Master of Public Administration (MPA) z Uniwersytetu w Liverpoolu jest przeznaczony dla specjalistów w sektorze publicznym i non-profit, które chcą zarządzać i przyczyniają się do zmian społecznych na całym świecie. [+]

. 100% on-line Master of Public Administration (MPA) z University of Liverpool jest przeznaczony dla specjalistów w sektorze publicznym i non-profit, które chcą zarządzać i przyczyniają się do zmian społecznych na całym świecie. Międzynarodowa w smaku, ten program studiów magisterskich w Internecie zachęca uczniów do porównania i pytanie przyjętych modeli administracji publicznej, w celu zbadania globalnych zagadnienia jak przestępczość i czystej wody i dowiedzieć się, co działa najlepiej w swoim środowisku lokalnym. Dlaczego warto wybrać ten online, Master of Public Administration? - Będziesz korzystać z wiedzy z Uniwersytetu w Liverpoolu prowadząc AACSB akredytowanych Szkoły Zarządzania - część Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych - oraz Instytutu Heseltine rzecz Polityki Publicznej i praktyki. - Można zdobyć nowe umiejętności i wiedzę, które można zastosować natychmiast, uprawniającej do stać się skuteczne i innowacyjne urzędnik praktykujący i decydent. - Zaprojektowane przy udziale pracodawców, jak i profesjonalistów z branży, program poprawi zrozumienie unikalnych wyzwań stojących przed menedżerów i napięć sektora publicznego. - Będziesz rozwijać przywództwo, zarządzanie, umiejętności technicznych i komunikacyjnych w coraz bardziej poszukiwane role administracji publicznej na całym świecie. - Będziesz rozwijać zawodowo w środowisku współpracy międzynarodowej, z globalnej bazy wydziału i międzynarodowej opinii publicznej i specjalistów pozarządowych studiujących obok ciebie. - Wsparcie online i spersonalizowane środowisko program wsparcia pomoże utrzymać Ci inspirowane, zmotywowani i na torze - Dostawa 100% on-line, dzięki czemu można dopasować swoje badania wokół innych zobowiązań, rozwija swoją karierę bez przerywania bieżącej pracy [-]

LLM W Praktyce Prawnej (własność Intelektualna)

The University of Law
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2016 Wielka Brytania Wielka Brytania (UK) online Kanada Vancouver + 2 więcej

Kurs dostarczy poziomu Master's- wgląd różnych aspektów prawa własności intelektualnej, łączenie modułów nauczania w zakresie własności intelektualnej, metody badawcze i tematach pokrewnych handlowych z rozprawy na aspekcie prawa własności intelektualnej i praktyce własnego wyboru studenta. [+]

Kurs dostarczy poziomu Master's- wgląd różnych aspektów prawa własności intelektualnej, łączenie modułów nauczania w zakresie własności intelektualnej, metody badawcze i tematach pokrewnych handlowych z rozprawy na aspekcie prawa własności intelektualnej i praktyce własnego wyboru studenta. Wymagania merytoryczne Wymagania kwalifikacyjne UK: Student powinien posiadać UK Licencjat w jakiejkolwiek kwestii na 2: 2 lub wyższy lub równoważne kwalifikacje. Międzynarodowe wymagania wstępne: Angielski równoważny poziom języka do IELTS 6.5 lub wyżej, z co najmniej 6,0 w każdej z części. [-]

Magisterowie Kształcenia Na Odległość Administracji Publicznej

University of Birmingham Online
Online W niepełnym wymiarze czasu 30 miesięcy September 2016 Wielka Brytania Wielka Brytania (UK) online

Mistrzowie internetowych w administracji publicznej (MPA) z brytyjskiego University of Birmingham przygotowuje z praktycznego zrozumienia przywództwa publicznego można zastosować na szczeblu lokalnym, regionalnym i globalnym. Jest ona organizowana przez Instytut Studiów samorządu terytorialnego (INLOGOV), University of Birmingham ośrodka akademickiego w zakresie badań i nauki o zarządzaniu lokalnym i strategicznego zarządzania publicznego. [+]

. Dostarczanie bardziej zaawansowanych usług edukacyjnych publiczny Mistrzowie internetowych w administracji publicznej (MPA) z brytyjskiego University of Birmingham przygotowuje z praktycznego zrozumienia przywództwa publicznego, które można zastosować na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym. Jest ona organizowana przez Instytut Studiów samorządu terytorialnego (INLOGOV), University of Birmingham ośrodka akademickiego w zakresie badań i nauki o zarządzaniu lokalnym i strategicznego zarządzania publicznego. Ten MPA koncentruje się na zastosowanie wiedzy poprzez scenariuszy życiowych i interakcji z międzynarodowych rówieśników. Zapewnia również wsparcie od opiekuna w trakcie studiów, aby pomóc dalej rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Aby ukończyć ten kurs, dyplomowej wzywa was, aby umieścić swój łączny zrozumienie zarządzania publicznego i ładu do działania. Mieć znaczenie dla tych wokół ciebie i budowanie międzynarodowej sieci, które pomogą Ci z MPA z University of Birmingham, kurs nauki online, zbudowany na globalnych perspektyw i innowacyjnej platformy nauczania on-line. Rekrutacja Wymagania Co najmniej stopień drugiej klasy / 3.5 GPA lub równoważny Dwie referencje Prywatny komunikat Akademickich i zawodowych kwalifikacji, jak również doświadczenie zawodowe mogą być brane pod uwagę Warunkowe Wstęp Studenci bez formalnych stopni naukowych mogą być uznane za oczywiście, w zależności od swoich zawodowych i zawodowych. Studenci międzynarodowe Standardowe wymagania języka angielskiego zastosowanie, z wyjątkiem studentów Dyplom, który musi mieć IELTS 6.5 z nie mniej niż 6,0 w każdym paśmie. TOEFL nie jest już akceptowane przez brytyjskich uniwersytetów. Uwaga ten program jest oferowana wyłącznie w Internecie. [-]

Podwójny Stopień W Msc & MA W Marketingu Strategicznego

InterActive
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy August 2016 Wielka Brytania Wielka Brytania (UK) online + 1 więcej

Ten Internecie podwójne kwalifikacje (mgr i MA) w marketingu strategicznego będzie zwiększyć swoją karierę w każdej dziedzinie marketingu. Program mgr & MA Marketing jest przyznawany przez Uninettuno i Genewie Business School. Zarabiaj swój podwójny stopień w 18 miesięcy! [+]

Ten Internecie podwójne kwalifikacje (mgr i MA) w marketingu strategicznego będzie zwiększyć swoją karierę w każdej dziedzinie marketingu. Program mgr & MA Marketing jest przyznawany przez Uninettuno i Genewie Business School. Zarabiaj swój podwójny stopień w 18 miesięcy! Wymagania merytoryczne Aby wziąć udział w następnym programie musi spełniać następujące wymagania: Studia I stopnia (2: 2 Minimalny) lub równoważny Jeżeli angielski nie jest pierwszym językiem, a uczeń nie ukończyli studia licencjackie w języku angielskim, co następuje dowód znajomości języka angielskiego jest wymagana: Wynik egzaminu TOEFL-IBT z 78 lub TOEFL PBT wynik 547; lub IELTS wynik ogólny zespół 6 lub nowszy; lub Michigan test utożsamiane wynik 80 lub lepiej. Wykaz dokumentów wymaganych przy rejestracji: Wypełniony formularz wniosku Oświadczenie bramek Autentyczne kopie swoich kwalifikacji, świadectw i kompletne stenogramy dla wszystkich lat studiów kopia paszportu Angielski kopia CV / CV Dowód znajomości języka angielskiego Osobiste oświadczenie o wpisaniu odpowiada na pytania wymienione poniżej. Wypełnione deklaracje powinny być oznakowane nazwą Studenta, programu akademickiego, a ich informacje kontaktowe, i zostać złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mailem lub faksem. Każde pytanie to należy odpowiedzieć na minimum 300 słów (1 strona): Czemu wybór realizować program studiów podyplomowych w tej chwili w swojej karierze, a co masz nadzieję osiągnąć w ten sposób? Jakie atuty czujesz sprawi, że silny kandydat do absolwentów programu? Opisują w przeszłości lub obecnie / doświadczenie zawodowe prywatnego, które Twoim zdaniem pozytywny wpływ na sukces swój potencjał w program studiów podyplomowych. [-]

Magister Pracy Socjalnej - Populacjach I Ustawień Sądowych

Walden University
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2016 Stany Zjednoczone USA online

Oskarżeni karne, rozwodzących się par, rodzin zajmujących się kwestiami opieki i ofiar przemocy wobec dzieci oblubieńczej lub twarz unikalny zestaw wyzwań, jak poruszać się w system prawny. Jeśli Twoje cele zawodowe zaangażowanie w pracy socjalnej kliniczne ustawień, takich jak sądy rodzinne, sądów narkotyków, więzienia, sądów dla nieletnich, lub podobnych agencji, w tym do wyboru klastra może pomóc w budowaniu umiejętności niezbędne. Będziesz mieć ... [+]

. Master of Social Work - Forensic populacje i Ustawienia Oskarżeni karne, rozwodzących się par, rodzin zajmujących się kwestiami opieki i ofiar przemocy wobec dzieci oblubieńczej lub twarz unikalny zestaw wyzwań, jak poruszać się w system prawny. Jeśli Twoje cele zawodowe zaangażowanie w pracy socjalnej kliniczne ustawień, takich jak sądy rodzinne, sądów narkotyków, więzienia, sądów dla nieletnich, lub podobnych agencji, w tym do wyboru klastra może pomóc w budowaniu umiejętności niezbędne. Będziesz miał możliwość studiowania zachowań przestępczych i leczenia populacji sądowych. Dzięki tej wiedzy, można skupić swoją społeczną praktykę pracy na pomoc ludności, których życie mają wpływ na prawa i instytucji prawnych. Wymagania Zakończenie 97 Suma punktów kwartał Kursy podstawowe (70 kr.) Przedmioty do wyboru (15 kr.) Pole Doświadczenie (12 kr.) 8 dni pobytu (dwa pobyty 4-dniowe) Zauważ, że ten program wymaga studentów mieć kamerę internetową na pierwszy trakcie programu i do różnych zadań w całym programie. Proszę odnieść się do naszych standardowych wymagań technologicznych programu. Sekwencja ta oznacza minimalny czas do końca. Czas realizacji może się zmieniać przez ucznia, w zależności od indywidualnych postępów i kredytów przenoszone, jeżeli dotyczy. Kursy SOCW 6000 Changing Lives, zmieniającego się społeczeństwa: Wprowadzenie do pracy socjalnej SOCW 6101 Podstawowe umiejętności w praktyce pracy socjalnej SOCW 6200 ludzkich zachowań i Środowisko I Społeczne Residency 1 -Completed przed dziedzinie edukacji I SOCW 6051 Różnorodności, Praw Człowieka i Sprawiedliwości Społecznej SOCW 6210 ludzkich zachowań i Środowisko II Społeczne SOCW 6301 Praca Socjalna praktyce badawczej I SOCW 6351 Polityki Społecznej, Opieki Społecznej i Zmień SOCW 6500 Praca Socjalna Pole Edukacja I SOCW Społeczna 6510 Pole Edukacja II SOCW 6350 Forensic Aplikacje w Ustawieniach wspólnotowych SOCW 6060 Teoria i praktyka pracy socjalnej SOCW 6111 Zaawansowane Praktyka kliniczna I Pracy Socjalnej SOCW 6090 Psychopatologia dla Pracy Socjalnej Social Work SOCW 6311 Praktyki Badań II Zakończony przed Residency 2- III dziedzinie edukacji SOCW 6121 Zaawansowane Praktyka kliniczna II Praca socjalna SOCW 6070 Nadzór, Przywództwo i Zarządzanie w organizacji pracy socjalnej SOCW 6361 Polityki Społecznej: Analiza i Advocacy Social Work SOCW 6520 Pole Edukacja III SOCW 6530 Praca Socjalna Pole Edukacja IV SOCW 6511 Leczenie Forensic populacje SOCW 6135 Zachowanie Karny Pasemka Mistrz Walden on-line pracy socjalnej programu (MSW) opiera się na 40-letnim doświadczeniu, zapewniając jakość kształcenia na odległość do profesjonalistów pracujących w szerokim zakresie pomagania zawodów, którzy chcą rozwijać swoją karierę. Walden jest pierwszą instytucją w pełni online oferują programu online MSW. Program ten posiada dwa 4-dniowe pobyty w-osoby * i dostosowane studia przypadków przeplatają się w ramach programu, który zapewni Ci doświadczenia w rzeczywistym świecie i pomóc przygotować się do kariery w pracy socjalnej. Cztery razy w ciągu roku startu zapewnić maksymalną elastyczność i wygodę. Możesz wybrać, aby zakończyć swój stopień na czasie, który współpracuje z harmonogramem. Wybierz jedną z trzech ścieżek studiów: Utwór w niepełnym wymiarze czasu jest dostępna dla studentów, którzy potrzebują, aby ich program działał z innymi zobowiązaniami życia. Studenci, którzy wybiorą tę ścieżkę mają możliwość wziąć jeden lub dwa kursy w semestrze. Dwa lata w pełnym wymiarze czasu utwór wymaga bardziej skoncentrowane poświęcenia czasu, ale może zezwolić, aby otrzymać swój stopień wcześniej. Studenci, którzy wybiorą tę ścieżkę mają możliwość wziąć dwa lub trzy kursy w semestrze. Zaawansowane Stały utwór jest dla studentów, którzy już posiadają licencjat z pracy socjalnej z CSWE instytucji akredytowanych i posiadających minimalną średnią ocen 3,0. Studenci zaawansowane Standing rozpocząć program z kursów na poziomie zaawansowanym. Jako student w programie MSW Walden, można wybrać, kiedy, gdzie i jak się uczysz, dzięki naszej formacie on-line i MobileLearn®. Dzięki tej technologii, edukacji, można słuchać zajęć na odtwarzaczu MP3, dostęp do sali lekcyjnej z telefonu iPhone, pobierania zajęć do laptopa, i więcej. Oferujemy naszym studentom-zróżnicowaną społeczność specjalistów z pracy-możliwość stać się czymś więcej niż tylko uczonych; dajemy im wiedzy i umiejętności, aby zastosować to, czego nauczyłem się w szkole do realnego świata i coś zmienić w swoim życiu i ich wspólnot. Poznaj kilka sposobów społeczność Walden jest ukierunkowane na dokonanie większej różnicy. *Zaawansowane Stały utwór wymaga tylko jednego zamieszkania na-osoby. Efekty uczenia się Absolwenci Mistrza Walden programu pracy socjalnej (MSW) będą przygotowani do: Opracowanie orientacji zawodowej i tożsamość jako pracownik socjalny. Stosowania norm prawnych i etycznych w administracji pracy socjalnej. Zastosuj zasady rzecznictwa promujące zrozumienia kulturowego i pozytywne zmiany społeczne w jednostek, społeczności i społeczeństwa. Wykorzystaj badania oparte na dowodach i umiejętności krytycznego myślenia poinformować praktyki w zaspokajaniu potrzeb zróżnicowanej klienteli. Syntezy i zastosowania teorii ludzkiego wzrostu i rozwoju rozwijać kulturowo reagujących praktyki pracy socjalnej. Stosowania wiedzy i umiejętności w zakresie zaangażowania, oceny, interwencji i oceny z jednostek, rodzin, grup, organizacji i społeczności. [-]